3246
banner
  • Calver
    #2999
    egy ezeréves 8800GT-n is simán elmegy letekert beállításokkal, akadozás nélkül. abszolút de jó az optimizáció, nem egy GTA4 szintű fos konzolport.
  • Shep
    #2998
    Nincs gond a gépigénnyel több éves konfigokon is szépen megy.
  • Lacee86
    #2997
    Üdv!
    Olyan kérdésem lenne, h mennyire jól optimalizált a játék? Amit írtak hivatalos brutál gépigényt, mennyire komoly?
  • tommygear
    #2996
    nekem se jön be nagyon, a noir még mindig nem attól noir, hogy fekete fehér valami
  • Shep
    #2995
    Nem rossz csak szerintem jobb lett volna egy nem tök fekete fehér verzió, hanem egy ilyen fakóbb variáció
  • Shep
    #2994
    Köszi.
  • Shep
    #2993
    Kiégtél, van ilyen majd a GTA V, az kell neked :)
  • tommygear
    #2992
    videó
  • tommygear
    #2991
    megteheted csak semmi értelme, összehasonlítani egy sandbox játékot a max payne-el? ugyan kérlek
  • MerlinW
    #2990
    Jogos. Értjük. Mint a Need for Speed. Az is olyan mint egy lebutított Battlefield 3.
  • a.carkey
    #2989
    Néha olyanokat élnek túl egyesek multiban ...
  • polarka
    #2988
    Én nem égek. Te vagy lusta visszaolvasni.
    Világosan megmondtam, h a MP-ben a hangulat, a történet és a bullet time fun volta miatt tudtam annyira értékelni, h játszottam vele. A MP3-ból mindegyik hiányzott. Ennyi. Nekem sehogyan nem produkált semmi olyat, amitől jó emlékeim fűződnének hozzá.
    Vagy tényleg igénytelenebb, ahogyan mondom vagy a mai gamerek lettek azok vagy én öregedtem ki annyira, h már nem látom ebben a pozitívumokat.
  • Shep
    #2987
    A noire verzióból rakjatok már majd képeket! Előre is köszönöm!
  • Waczkor
    #2986
    Szerinted hagyd ennyiben mert csak még jobban égeted magad hogy gőzöd sincs a dolgokról.
  • polarka
    #2985
    Sajnos mivel semmiben sem nyújtott egyedit, ezért megtehetem. Olyan volt, mint egy lebutított GTA4
  • tommygear
    #2984
    nagyon értelmes dolog összehasonlítani a 2 játékot
  • polarka
    #2983
    Én meg GTA-zok, ha arra az élményre vágyok. Mert a MP3 számomra olyan volt, csak mindig egy zárt folyosó mentén tudtam előrehaladni és kevesebb egyéb feature volt.
  • tommygear
    #2982
    Letölthető.
  • Mumtaz
    #2981
    Akkor csak én vagyok b@lfasz. Engem valahogy idegesített.
    Na azért ettől függetlenül biztosan végig fogom tolni többször is a játékot. :)
  • a.carkey
    #2980
    Átvezető mindig akkor jött, ha egy adott pontra elértél. De ha akartad, akkor össze tudtad szedni ami kell. Talán 2x volt úgy, hogy ezt nem tudtad megtenni, de nem is volt fontos.
  • tommygear
    #2979
    ez hülyeség, kicsit valóban siettet minket a játék néhány pályán, de én mindent be tudtam járni és az arany fegyvereket is össze tudtam gyűjteni, lőszer hiányom meg végképp nem volt hardon se, érdekes...
    amúgy meg mindegyik pályarész betölthető checkpointonkként, ha vissza akarsz menni szétnézni vagy hiányzik egy arany fegyver
  • Mumtaz
    #2978
    Akkor értsük úgy, hogy itt valóban azokról az átvezetőkről van szó, ahol kiveszi a játék az irányítást a játékos kezéből, majd visszaadja. Az ok, hogy lehet tudni, mikor veszi el és mikor adja vissza, mert az állapotjelzőn látszik, de az nem is túl szembetűnő. Volt, hogy észre sem vettem, hogy visszaadja az irányítást.

    Egyébként az akkor is baromi idegesítő, amikor a rendes átvezető animációkat dobja be. Sokszor nincs az, hogy egy ajtóhoz érve jön az animáció, hanem valami egyéb feladat teljesítésekor, amire nem mindig lehet számítani. Pl egy adott ellenfél csoport kiírtása után. És itt a gond, hogy nem adja meg annak a lehetőségét, hogy az ellenfelek kiírtása után bejárjuk az adott területet, begyűjtve az elhullott fegyvereket, lőszert, esetleg golden gun cuccokat. Gyakorlatilag ránk erőszakolja a játék azonnali folytatását. Volt, hogy már mindenemet ellőttem (3 töltényem maradt a pisztolyhoz) és volt egy rakat elhullott fegyver, de semmit nem tudtam felvenni belőlük, mert jött az átvezető. Az átvezető után egy olyan szakasz jött, ahol 3-4 mellényes fickó jött ellenem, fegyverek meg sehol. Első körban vagy 10X futottam neki csak annak, hogy a 3 tölténnyel lelőjek 3 embert. Ehhez jött még ugyanez azzal megfejelve, hogy valahogyan élve át kellett rohannom legalább az egyik fegyveréért, hogy lelőjem a negyediket. Na ez volt még vagy 5-6 próbálkozás. Tehát vagy a 15. volt az, amikor végre nagy nehezen sikerült csak azért, mert előzőleg nem hagyta, hogy összeszedjek némi lőszert.
  • tommygear
    #2977
    igen közben nekem is beugrott, hogy valahol volt már ilyen
  • Shep
    #2976
    Máshol is volt már ilyen, csak most nem ugrik be melyik is volt az a játék.
  • tommygear
    #2975
    az átvezetők azért vannak, hogy ne töltőképernyőt kelljen bámulni, a játékidő kb 10-12 óra ebből 3 óra átvezető ami kb minden nevesebb játéknál ennyi, viszont először itt lett a töltések helyett bevezetve az átvezető videók, ezért a nagy hőbörgés...
  • Mumtaz
    #2974
    Gondolom, volt még pár ember rajtam kívül, akinek ez a játék valahogy nem tetszik.
    Szó ne essen róla, jó játék is lehetne, de van pár idegesítő dolog.

    Az egyik, hogy nincs képregény, pedig az előző 2 résznek az (is) adta az egyediségét. A másik nagy gondom, hogy gyakorlatilag a teljes "játékidő" felét szinte csak az "átvezető"-k adják. Az átvezetőkhöz kapcsolódik a harmadik gondom is, hogy ugyan a készítők ez biztos azért így csinálták, hogy az előre kitalált történet szerint menjenek a dolgok. De ha belegondolok, azért eléggé idegőrlő, amikor akkor adja vissza az irányítást a játék, amikor egy Max által "megfigyelt" cselekménysorozat lezáródik, amiről maga a játékos már előre tudja, hogy valami rossz fog történni és tenne is ellene, ha a kezében lenne az irányítás. Gondolok itt pl. Marcelo felgyújtására. Esélyünk sincsen még csak megpróbálni sem segíteni rajta. Pedig azért az lenne az igazi, ha hagytak volna legalább lehetőséget megpróbálni.
    Van még egy gond. Nevezetesen z, hogy legalább megcsinálhatták volna úgy a játékot, hogy miindig mi döntsük el, mikor megyünk tovább. Gondolok itt arra, amikor a társunk kirohan az autószervizből és elkezdik lőni, miközben én (a játékos) körülnéznék a műhelyben. Ez történt akkor is, mikor Paolo (vagy hogy hívják) kirohant én pedig körülnéztem volna. Pont megláttam egy golden gun alkatrészt egy asztalon. Rohantam oda, erre Paolo-t kint lelőtték. Na checkpoint betöltés és érdekes módon nem a játékostól tette függővé a mentés helyét, ezért kirakott az udvarra Paolo mellé, ahol veszettül kezdtek lőni. Mindenkit kinyírtam és abban reménykedtem, hogy, ha végeztem velük, akkor berohanok a műhelybe a golden gun alkatrészért. HÁT NEM!. Amint kinyírtam mindenkit - nehogy Paolo kinyiffanjon -, azonnal jött a következő átvezető anim, ami szépen "átvezetett" a következő fejezetre, esélyt sem hagyva, hogy begyűjtsem, amit "ott felejtettem". Őrület.
    Az már csak plusz idegesítő, ha egy nagyobb (kétkezes) fegyver (AK-47, stb) van a kezünkben és jön egy átvezető, akkor hirtelen az egyik kisebb, egy kezes fegyver (pisztoly, stb) kerül a kezünkbe, majd az átvezető végén is az marad ott. Ez meg akkor idegesítő, amikor pont olyan környezetben mocorgunk, ahol a nagyobb fegyver lenne célravezető (pl. háztetők), és persze az átvezető végén szinte azonnal elkezdenek lőni ránk. Mire fegyvert váltunk, lelőnek. Ha meg lőni kezdünk - a kezünkben lévő pisztollyal egy kb. 50-100 méterre lévő háztetőn álló fickóra -, akkor ellőhetjük az egész tárat, mire legalább megsebesül az ellenfél. Addig persze a többi szitává lő.

    Szóval az én véleményem, hogy nagyon jó játék lenne, de a fent leírt dolgok miatt nálam nem is annyira az élvezetes, mint inkább csak szimpla unaloműző kategóriába sorolnám. Az előző két résznél lekötött a történet, de itt már valahogy nem. Csak lődözni akarok.
  • fery02
    #2973
    Érdekes látvány volt. :D
  • zoltan54
    #2972
    Saját gameplay! 02:37 nél... WTF???? XD ez mi? Kierpültek az emberek a kocsiból... Van pár furcsa dolog a legújabb patch után...

    http://www.youtube.com/watch?v=QirgbzbHY_s&list=UU4IaTBrSuuBxYLYSpfccpMw&index=1&feature=plcp#!
  • tommygear
    #2971
    jaja nemrossz
  • Tomy Lee
    #2970
    Egész jó lesz,ingyen.
    -új multiplayer pálya Hoboken Rooftops
    -új játékmódok a Score Attack módban: Explosive Rounds (a töltények becsapódásra robbannak), Lone Wolf AI (sokkal agresszívabb ellenfelekkel kell megküzdenünk), Headshots Only (csak fejlövéssel végezhetünk ellenfeleinkkel)
    -és végül a Noir Mode, amellyel a játék sztoriját játszhatjuk végig a klasszikus fekete-fehér film noir stílusban
  • tommygear
    #2969
    ingyen dlc jövő héten
  • tommygear
    #2968
    ööö... aha
  • IMYke2.0.0.0
    #2967
    Hú wazz - az ő munkásságát nagyon bírtam. :(
  • a.carkey
    #2966
    OFF:
    Tegnap meghalt Tony Scott, aki többek közt a Tűzben edzett férfi rendezője is volt. :(
  • a.carkey
    #2965
    Egy biztos, ez volt az első játék ahol vissza kellett vennem pár graf beállítást ultráról amikor elértem a Commando Sombra ültetvényre. Fogalmam sincs, hogy valójából milyen atomerőműre készült, de fájt amikor megtapasztaltam ...
  • grebber
    #2964
    Akkor már csak magyarítás kell és minden sukár!
  • tommygear
    #2963
    mellesleg kijött egy 400 megás patch a napokban, most már mindegyik átvezető elnyomható pár másodperc után, amit jelez egy ikon is
  • tommygear
    #2962
    nem vettem meg, de nem nehéz rájönni: játék főmenü -> store menüpont
  • Gascan #2961
    megvette itt valaki a local justice packet, ha igen akkor hol?
  • sublimaze
    #2960
    Még jó, ha a max payne 1-2 élményét szeretném akkor azokkal játszanék... :D