3246
banner
  • xxxpaulxxx
    #2839
    Nem tudjátok készül-e valamilyen videoskippelős patch a játékhoz?:D
  • tommygear
    #2838
    egyelőre még senki
  • Zsoti90
    #2837
    Hali. Magyarítás mikorra várható vagy elkezdte már valaki?
  • berczely
    #2835
    Szevasztok!

    Azt a zenét keresném ami akkor hallható amikor lementek a játék elején a "reklámok" szövegek és bejön a Max Payne 3 felirat és kéri, hogy nyomjunk entert. Ami az alatt szól (nem, nem a pianinos) érdekelne!
  • DarkSector
    #2834
    :D
    nagy hódolód vagyok, de ezt te sem hitted hogy ettől majd jobb lesz ugye? :)
  • mester1987
    #2833
    Kipróbáltam; szaggatott. Nagyobb vas kell neki, ez van!
  • Gascan #2832
    mennyi multiplayer map van jelenleg a játékban? mert sztem baromi kevés.. szinte mindig csak ugyan arra a 2-3 pályára rak le
  • Interstate 95
    #2831
    Ha egyéb más beállítások is limit alatt lennének (mint a GTA IV -ben) talán lenne értelme, viszont így az ég világon semmi ha nincs elég memóriád.
  • DarkSector
    #2830
    Ez a megoldás az elején létezett már.
    És kíváncsi vlennék a véleményedre vajon mi a hóhér értelmét látod hogy becsapod a játékot?

    Azt hiszed ha így kikapcsolod a limitet elérsz valamit?
    Igen , azt hogy tiszta bugos lesz majd a grafika, vagy rosszabb esetben kinyírsz valami hardvert a gépedben.

    Én azt mondom hogy kerüld el de nagyon.
    Ha meg véletlen nem lesz bug és szerencséd lesz, annyira lassú lesz vagy akadozni fog a nagy terhelés miatt hogy megintcsak hülyeség.

    Én nem is értem ezeket az analfabétákat akik ilyen baromságokat kitalálnak, kezdve a RAGE-el.
  • mester1987
    #2829
    Aki felül akarja bírálni a memóriát:


    Megjegyzem. Én most tolom másodjára és elképesztően szép.
    A golyóállómellény felfogja a golyókat a Brazíliai pályán a kommandósokon...nameg a látvány...mi lesz itt a GTA V-ben, ha nem látványorgia akkor tényleg semmi :)
  • mester1987
    #2828
    Már képről rossz...
  • tommygear
    #2827
  • Calver
    #2826
    pc humorból nyúlva
  • PunkZoli
    #2822
    szerintem is ide való, az újságoknak lejárt az ideje sajnos vagy nem sajnos...
    neten minden info elérhető, az vesz már csak ilyen médiumot aki lusta, ez van. A lényeg, hogy ez is egy vélemény a játékról szép képekkel megspékelve :D aki akarja elolvashatja.
  • Shep
    #2821
    Szerintem nincs semmi baj azzal ,hogy berakja őket, max tehetné spoilerba, hogy csak az nézze meg akit érdekel.
  • etnies
    #2820
    Sziasztok! találkozott már olyan problémával valaki, hogy a chapter 14 vonatos részénél, ki akarok szállni és az ajtóban egyszerűen megáll a karakter és semmit sem csinál. már próbáltam útánnaolvasni, de sehol nem írtak ilyesmit. előre is köszi a segítséget!
  • koalalompos
    #2817
    sziasztok! egy olyan problémába ütköztem ami miatt nem vagyok képes továbbhaladni. a metróállomáson kipicsázok mindenkit, majd úgy tudom fel kell szállni a metróra a továbbhaladáshoz, viszont a metró ajtók csak félig vannak nyitva, így nem férek be a nyíláson. hogy lehet elérni, hogy kinyíljanak az ajtók?
  • mester1987
    #2816
    Te se sieted el :D
    Mondjuk egyet is értek, az év eddigi legjobb játéka.
  • MerlinW
    #2815
    Harmadjára? Minden elismerésem:) Én a felénél meguntam:)
  • gabo91
    #2814
    Nem rég tudtam csak elkezdeni a játékot, sajnos eddig nem volt rá időm/módom.
    X12 fejezetbe vagyok, eddig tetszett elvoltam vele, itt ott volt pár idegesítő rész.
    Most viszont tele van a f***om vele. Felrobban az épület, jön a rengeteg katona, feljutok egy szinttel feljebb. Leszakad az ajtó tetőn még három katona, majd leszedem őket akkor a golyószórós páncélruhás barom a hátam mögött a tetőn. Elkezdem lőni, akkor felrobban az épület és bukom a mutatványt...
    vagy 25ször kezdtem újra, de a f***ért sem lehetne bedobni ide egy rohadt checkpointot ám... mindig szopjon az ember újra és újra az 50rohadék leölésével....
  • lerboy
    #2813
    "muszáj", bocs
  • lerboy
    #2812
    Végigvittem ma harmadjára is.

    Összegezve elmondhatom, hogy önmagában nézve ez egy kiváló játék. Szinte hibátlan. Ha viszont a Max Payne sztoriszálat veszem - márpedig muszály ugye, ha ez a címe :) - akkor már nem olyan rózsás a dolog. A mostan isztori teljesen elszakad az előző két résztől, ami nekem nem jött be. Nem akarok spoilerkedni, de ez a brazilos szegénynegyedes dolog mehetne egy unicef reklámba, de nem illik Max Paynehez.

    Mindenesetre elszórakoztatott párszor, de nem lesz klasszikus ez a 3. rész.

    U.i. A new Jersey-s rész azért előhozta bennem a nosztalgiát kicsit :))
  • IMYke2.0.0.0
    #2811
    Eddig ezeket javították:

    Changes:
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues with needing service packs, compatibility with incorrect OS.
    - [1.0.0.22] Fixed a range of issues which could have led to crashes on startup and in-game.
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues of audio dropouts when no audio device was plugged in, or when the headphones/speakers disconnected while in game.
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues of mouse being sluggish, especially in prone and Shootdodge™. Increased top end range of mouse sensitivity, but kept the slider from 1-10, allowing the user more range in their sensitivity setting.
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues of mouse acceleration affecting aiming, included commandline option to disable mouse acceleration, -nomouseaccel (In a future update, this will be added as an option in the Mouse Controls menu).
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues of game locked in incorrect aspect ratio, or alt-entering and having incorrect aspect ratio. Added commandline option for locked aspect ratio as commandline option -aspectratio width:height (ie. -aspectratio 4:3 / -aspectratio 16:9) In a future update, this will be added as an option in the Graphics menu.
    - [1.0.0.22] Fixed reported issues of the video card reporting having 0MB of video memory available. Users unable to adjust Graphics options because of this (Also helps fix stuttering on some video cards).
    - [1.0.0.28] Security fixes
    - [1.0.0.28] Various bug/stability fixes
    - [1.0.0.28] MSAA white outline fix
    - [1.0.0.28] Various multi-head improvements
    - [1.0.0.28] Text chat added to lobbies by default
    - [1.0.0.28] Mouse acceleration setting added to controls menu
    - [1.0.0.28] Aspect ratio setting added to the graphics menu
    - [1.0.0.29] Fix for Unlimited Bullet Time cheat carrying over into other game modes
    - [1.0.0.29] Fix for inaccessible game modes showing up in the Multiplayer interface
    - [1.0.0.29] Various minor bug fixes
  • Rayden02
    #2810
    Köszi a válaszokat!
    Am mondjuk azt nem is figyeltem!:D
  • DarkSector
    #2809
    Mivel nem FPS hanem TPS...ezért tuti rossz infos oldal ez....
  • tommygear
    #2808
    igen
  • IMYke2.0.0.0
    #2807
    100%, hogy kamu.
  • Rayden02
    #2806
    LoL.gondolom ez kamu!

    Az oldal linkje
  • PunkZoli
    #2805
    az összes dlc multis lesz és lesz vagy 5 belőle...
    remélem senki nem veszi meg
  • akyyy
    #2804
    sajnos, de hát tul hamar jönne. valakinek meg ez is kincs, emlékszem a codos DLC-ket mennyire vártam már:D
  • Prince23
    #2803
    Új DLC jön - multis inkább :S
  • tommygear
    #2802
    #2800
  • MORO67
    #2801
    Szisztok találkozott már valaki ezzel??elindul a játék kiirja hogy nyomjak egy entert utána feljön egy ablak hogy nincs internet kapcsolat alul irja hogy tölti de nem történik semmi . nemtudok semmit csinálni pedig nincs lefagyva mert ha nyomok egy Esc akkor felmegy az off line ablak de visszajön és semmi változás valami ötlet???
  • barmi
    #2800
    kkor fáradj át az off/warez topikba légyszives
  • MORO67
    #2799
    Bocsi nem Black box-os tört verzió
  • MORO67
    #2798
    BLACK.BOX
  • tommygear
    #2797
    eredeti?
  • MORO67
    #2796
    Sziasztok segitenétek ??Feltelepitettem a játékot és mikor elszeretném inditani ezt a hibaüzenetet irja:please run max payne 3 using the launcher
    Probáltam itt olvasgatni hátha valaki már kérdezte de nem találtam .Elöre is köszi a segitséget.
  • tommygear
    #2795
    akkor pótold gyorsan őket :D
  • LasDen #2794
    am spoilereztél az előbbb :DDDDDDDD