3246
banner
  • Interstate 95
    #2793
    Ok.
  • LasDen #2792
    a menet meg a menetelni meg nem ugyanaz :DDD
  • Interstate 95
    #2791
    Hát pedig az egy élet-halál menet volt, kegyetlen feeling mikor magadhoz térsz, sehol senki, és rá kell jönni hogy mi történt. Qrwa jó ez a játék csak ismételni tudom magam, sajnos az első két részt nem toltam, bár ismerem a story -t.
  • LasDen #2790
    menetelni a katonák szoktak...vagy a tüntetők...Max csak haladt előre :DD
  • Interstate 95
    #2789
    http://www.youtube.com/watch?v=h1V6yrmzxAI

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennél teljesen Miami Vice feelingem volt, mikor a Panama csatornában kellett menetelni a yacht fedélzetén.
  • Interstate 95
    #2788
    No problem, akkor 16:33 -nál vannak a szereplők a videóban.

    Más, azt hiszem kötelességem leszednem az MP3 soundtrack -et valahonnan, elképesztő jó zenék mentek a játék alatt.
  • Fpocok
    #2787
    Természetesen csak viccnek szántam :D
  • Interstate 95
    #2786
    Én azért néztem végig mert a zene nagyon bejön, hátradőltem, azt relax.
  • tommygear
    #2785
    nem semmi amúgy, 23 perces credits
  • tommygear
    #2784
  • Interstate 95
    #2783
    Van még pár név, de ha a szereplők valós megfelelőjének a lelövése spoilernek minősül, akkor a többit mellőzöm.
  • LasDen #2782
    és az IT Guy hangja ugyanaz mint Marceloé...fel se ismertm :DD
  • Fpocok
    #2781
    Faszomat... minek spoilerezel?
    [spoiler]Basszus... az IT GUY meg a FAVELA KID is benne van? Hát őket nem is láttam a trailerben... nem számítottam erre :DDDDD
  • Interstate 95
    #2780
    Pár perce vittem ki, meg kell hagyni hatalmas játék volt. Ha a GTA V története is legalább ilyen jó lesz majd akkor príma !

    Akit érdekel:

  • DarkSector
    #2779
    Eredeti a játék?
    Ugyanaz a lemez van bent a gépben?
    Ugyanaz a profillal léptél a játékba?
    Valamint normális módon kapcsoltad ki a játékot mikor abbahagytad?
    Be van dugva az a hardver (kártya-vinyó-pendrive) ahová mentettél?

    Ha igen. Akkor bug.
  • tommygear
    #2778
    gondolom be kéne tenni a második dvd-t vagy nemtudom
  • besodrom
    #2777
    Sziasztok a max payne 3-mal lenne egy kis gondom elkezdtem játszani és az 5 fejezetnél abba hagytam a gondom nem tudom onnan folytatni kb az 1 első fejezet második részétől folytatódik a játék segítségeteket előre is köszönöm xbox 360-on játszom
  • MerlinW
    #2776
    Nosztalgia:)

  • johny85
    #2775
    sikerült végigtolni ,nagy geme volt és jól volt optimalizálva nem hittem volna.
  • johny85
    #2774
    hogy a bánatba kell átvinni az utolsó pályát,lőnek aknavetóvel meg jönnek vagy 6000 .fake
  • tigeroo
    #2773
    nekem a tetős jelenet tetszik a legjobban amikor "lelepleződik" minden. hogy kiakad már :D:D:D:D:D:D legjobb átvezetők egyike
  • PunkZoli
    #2772
    alkohol+pills :D okoz agysejt csökkenést rendesen

    mellesleg max valóban egy gyökér, de nem is baj, ki az a barom aki vállalna ennyi akciót azért, mert unatkozik?:D
  • Macccy
    #2771
    A kritikus inkább azt kritizálta, hogy a mondanivalói, a fogalmazása közel sem olyan kimunkált, mint anno az 1-2-ben. Azt nem mondta, hogy "Max Payne-telen" ... Valamelyest egyet kell értenem vele, néha igencsak szinten aluliak a beszólások, azokat valóban kihagyhatták volna. De természetesen a tökös / komor Max többnyire jól beszél! :)
  • gosumofo
    #2770
    pontosan, képletesen
    küldjek egy billentyűzetet amin nem ragad be az S?
  • DarkSector
    #2769
    Nem is volt soha betervezve 7 rész mert eleve 8 részre volt terv csak a 7.-nél bemondták hogy ennyi kész vége nem lesz már a 8. rész leforgatva...sajnos.
  • barmi
    #2768
    [osztom a véleményedet]
  • tigeroo
    #2767
    max mesélése a legerősebb pontja a játéknak. inkompetens kritikus nyilván aki írta.
  • tommygear
    #2766
    ez valami förtelmes teszt lett, eleve csaj ne írjon tesztet ilyen játékról, másrészt mi az a kontra részben a végén, hogy ha Max nem beszélne mindenki jobban járna??? a narrálás az egyik legjobb és fő eleme a Max Payne játékoknak :D
    meg olyasmit is ír, hogy a nyomoknak a gyűjtése haszontalan, pedig rengeteg dolgot még pluszban megmagyaráz a sztoriról stb... áhhh
  • sherlock1
    #2765






  • DarkSector
    #2764
    Elnézést lehet kevertem a neveket, akkor mondom úgy hogy Jigsaw. :)
  • Shep
    #2763
    Nyújtották azt, mert jó pénz jött be belőle nekik. Eredetileg tutira nem volt betervezve 7 rész. Na de mindegy is.
  • tommygear
    #2762
    első három rész jó, utána lejtmenet
    egyszer nézd meg mindegyiket, annyit megér
  • Seth
    #2761
    A Zep az a másik fazon akit agyonvertek a klotyó tartályfedőjével
  • tommygear
    #2760
    milyen Zep? John állt fel a végén.... Zepet agyonverik egy féltéglával
  • Gabe18
    #2759
    Meglepően jót, ahhoz képest hogy "csak egy horror", bár kétség kívül igaz, a 6-7. rész körül már a rosseb se emlékszik 5 éve mi volt a 2.-ban...
    Az első rész zseniális szerintem is, főleg a vége, aztán változó színvonalon megy tovább. Szerintem nézd meg az első rész, azzal mellé nem nyúlhatsz, aztán ha tetszik, továbbnézed.

    Hogy témába is vágjak, végigvittem Hardon is a játékot. Nem sokkal éreztem nehezebbnek mint a Normalt, de jó volt. Hát most egy időre hanyagolom, aztán lehet egyszer még nekiugrok még nehezebben...Az már lehet durva lesz.
  • Fpocok
    #2758
    Egyszer majd valaki elmesélhetné a sawnak a teljes történetét, mert most jókat nevetek, amikor azt olvasom, hogy mennyire jó, csavaros a történet... egy percet nem láttam. Annyit tudok róla, hogy mindenféle trancsír van benne. Emiatt meg sem fogom nézni és elképzelni sem tudom, milyen történetet dobtak mellé.
  • DarkSector
    #2757
    Mert? :)
    Ez most valami vicc csak én nem értem? :) A pöcsörőjére gondolsz? :D
  • Seth
    #2756
    Zep nem állt fel már, sajnos :D
  • DarkSector
    #2755
    Utolsó off:

    Pontossan, lezárásképpen annyit hogy a Fürészt nem nyújtották, egész egyszerűen ez a szövevényes történet miatt volt így.
    Ahogy írtad a VÉGÉN a 7 rész alatt egy komplex történet áll össze és minden összefügg mindennel a végén.
    A vége?
    Mi volt a story vége?

    SPOILER->
    Egy akkora csavar amit a Fürész 1 óta életemben nem láttam még filmben! És másban is kapcsolódik az első részhez.

    Az első részben volt az életben látott legdurvább rész, mikor Zep felállt a földről...nah nekem az felejthetetlen marad úgy ahogy a 7.rész végén a komplett történet lezárása.

    MONDJUK ÚGY KÉPLETESSEN EGY ADDIG EGYENES VONAL 2 VÉGÉT KAPCSOLTÁK ÖSSZE EGY KÖRRÉ!
    AKI LÁTTA A 7 RÉSZT TUDJA MIRŐL IRTAM MOST.
  • Shep
    #2754
    Hát az Avatar történetétől nem nehéz jobbnak lenni :) Fűrészel az volt a gondom ,hogy elnyújtották, mint a rétest és szinte alig emlékeztem rá, hogy mi történt az előző részekben, ki, miért, mit, merre, meddig de ebbe amúgy az írók is belegabalyodtak azért egy kicsit. Az viszont tényleg jó volt, hogy minden összefüggött mindennel, az más kérdés, hogy néhol voltak benne azért buktatók. Most meg ne kérdezd mi mert már arra sem emlékszem mi lett az egésznek a vége. :)