3246
banner
  • husz
    #3203
    Azt tudom de ha az elsö egérparancsot megcsinálom a másodikat már nemtom mert mindig megöl hiába nyomom 1000 el az egeret nem reagál rá !
    Utoljára szerkesztette: husz, 2015.08.06. 15:38:41
  • tommygear
    #3202
    minden billentyű és egér parancsot kiír a játék, ezeket kell követni
  • husz
    #3201
    Értem és tudnál segitei hogy még mit kell ott használni ???
  • tommygear
    #3200
    nem nagyon lehetne hova folytatni, szépen lezárták, nagy Max Payne fanként azt mondom erőltetett lenne egy folytatás... bár egy Max halálát feldolgozó résznek talán még lenne értelme
    Utoljára szerkesztette: tommygear, 2015.08.04. 00:34:01
  • tommygear
    #3199
    nem csak az egeret kell használni ott
  • akyyy
    #3198
    ennek nem jelentették még be a folytatását?
  • husz
    #3197
    Üdve nekem egy olyan gondom lenne mikor a megégett fejű csávó támad rám macsétával hiába nyomom az egeret 1000 er nem csinálja meg a védekezést ha esetleg az elsöt sikerül is a második egérparancsot mikor kiirja akkor meg azt nem engedi valaki esetleg erre tudna valamit mondani ??
  • TLOTR
    #3196
    Sziasztok a multi rész mennyire él?
  • NiGhTM4R3
    #3195
    Jó, hogy vártam akcióra, most csak 5 euró

    https://www.humblebundle.com/store/p/maxpayne3_storefront
  • NiGhTM4R3
    #3194
    Köszönöm, akkor megveszem
  • tommygear
    #3193
    95% multi dlc, meg van még egy dlc, ami kiegészíti az arcade módot, de azt hiszem az ingyenes dlc, szóval ha csak a single kell akkor nem kell a complete :)
  • NiGhTM4R3
    #3192
    Sziasztok
    Jól látom, hogy ehhez a játékhoz csak multis dlc-k, kiegészítők vannak? tehát ha csak single miatt kellene akkor bőven elég 20 euróért megvennem a játékot és nem kell nekem a complete pack 30 euróért?
  • tommygear
    #3191
    eredeti?
  • blackjoe
    #3190
    csak ennyi h a may payne3 működése leállt. és fut a zöld csik..
  • tommygear
    #3189
    mi a hibaüzenet?
  • blackjoe
    #3188
    sziasztok. olyan problémám volna h feltettem a játékot és hozzá az 1.0.0.114es patchet és új játék kezdetekor a betöltés után kb5 másodpercel kidob hibaüzenettek. (win 8.1). valaki esetleg tudna segiteni miért van ez?
  • mester1987
    #3187
    Csak azért, mert eszméletlenül eltalálták a zenét benne;

  • tommygear
    #3186
  • grebber
    #3185
    Hülye vagy ennyi gyógyszertől pislogni úgy be van tépve hogy kivannak akadva a szemei és a hozzá tartozó érzékszervei és csakis a feladatra összpontosít.
  • tommygear
    #3184
    persze ezek után még mindig nem értem egyedül Max miért nem pislog a játékban
  • tommygear
    #3183
    ténylég minden utolsó részletre odafigyeltek, de ez igaz a gta-kra is, ezért bírom a rockstart :)
  • alma2
    #3182
    ahh, most ujra elovettem a jatekot es gyakorlatilag nincs hozza hasonloan reszletesen kidolgozott kornyezet egen foldon semelyik jatekban. olyan apro reszletekre is figyelnek, amire mashol sose fognak. Megdolgozott a rockstar games a hirneveert.

    Ja megvettem steam akcioban, soha semmi jatekkal nem volt bajom elinditani ez bezzeg nem indult, mindenfele forumot olvasgatok tele hulye otletekkel. Aztan ujra kellet inditani a gepet, es elindult elsore, nem tudom mi a szoszt telepitett fel, amit addig nem lattott. Nem lepodnek meg a fos social club vagy milyen progijuk miatt haldoklott.
  • kisokka
    #3181
    Ez a rész szerintem másképpen borongósabb, mint az eddigi MP-k, de iszonyat nagy öldöklés van benne Amikor elsőre kijátszottam, akkor tartottam 8ezer kill körül. Hát ezt nem nagyon lehet elmondani más játékokról
  • akyyy
    #3180
    most néztem meg a tzben edzett férfit, és kicsit hasonlított a sztori rá :D

    annyi hogy nem brasil hanem mexikó. faszi, aki alkoholista lett, elválal egy biztonsági őr melót a családnál, ahol egy kislányra kell vigyáznia, de mégis elrabolják stb stb... :)

    több köze volt az egész filmnek a játékhoz, mint a Max Payne - egy személyes háború ú:(
  • bertino
    #3179
    nagy nehezen, miutan mar vegkepp lehalt az egerem, sikerult tuljutnom es tegnap vegig is vittem este 11 orara.

    szerintem egesz jo game lett, nem egeszen olyan, mint a korabbi max payne-ek, de nagyon jo kis tps lett. tetszik a design, nem erzem ugy, hogy elpazaroltam a ra szant idot, tetszett.
    ezutan johet az uj wolfenstein.

  • akyyy
    #3178
    én ezzel játszottam, max néha egérrel meg billentyüzette, de mivel szar az egerem, maradt a kontroller :D ott jó volt.
  • bertino
    #3177
    hat ezaz, hogy nem, szal... nemtom
  • kisokka
    #3176
    Pedig csak azt kell nyomni, amit ír. Nem lehet, hogy valamelyik klikked bekulált?
  • bertino
    #3175
    ti EZT, hogy a picsaba csinaltatok meg ?

    eloszor jobb klikk, aztan bal klikk, aztan F es a vegen bal Ctrl billentyut kellene nyomni, de ugy beakadtam ennel a resznel, hogy szerencsetlen egerre mindjart telleg teglat hajitok, mert mar ugy szet daraltam a jobb meg a bal felet, keptelen vagyok tuljutni es mar telleg nem tudom mit csinaljak vele :D

  • ratgab
    #3174
    Ezek szerint legalább akkora szar rendszer, mint a GFWL volt.
  • kisokka
    #3173
    Nálam is ez volt, nekem úgy tűnik, hogy a Social Club háborog, ha nem lépsz be pár hónapig(én se léptem be...). Ilyenkor jelszóváltást kér.
  • Bence94
    #3172
    Minél hamarabb tedd meg! Utóbbi idők legjobb akciójátéka! Na meg Max Payne
  • IMYke2.0.0.0
    #3171
    Hú, egy kő esett le a szívemről :)
  • bertino
    #3170
    nah volt egy gyors jelszovaltas, meg nem tudom mi, es most belepett, de ekkora fassagot, oregem... `-.-
  • bertino
    #3169
    es nem lep be, mert a jateknak linkelve kellene lennie a social club-hoz, de amikor a weboldalon kulon oda bejelentkezem, ott ott van a game, szal... mit linkeljek mihez akkor, vagy mi van ?!

    RAADASUL, social club-on bejelentkezve, ott vannak a korabbi osszes lovoldozeseim, minden amit a jatekban elkovettem, szaoval... hat most nem tudom. de eleg idegesito.
  • IMYke2.0.0.0
    #3168
    Az szép.
    Én még fel se telepítettem a STEAM-es verziót.
    Ezek szerint, már végig se fogom tudni játszani?
  • bertino
    #3167
    tokjo, hogy az ember ujrajatszana nem tudom hany honap utan, erre social club-os linkelesnel kozli, hogy hiba tortent, mikor rendes adatokkal vagyok bejelentkezve elotte a social club-ba.

    na, ilyenkor mi a tokom van, kuka ?!
    steames a jatek, korabban bejelentkezem ment, semmi gond, csak jo ideje nem vettem elo, most meg nem lehet elinditani se a jatekot, aztan felkur agyilag de rendesen :D

  • bertino
    #3166
    hat annal olcsobb... nem nagyon lesz szerintem :)
    annyit azert meger
  • Baxo
    #3165
    oké, köszi, várok akkor a steam nyári leárazásokra :)
  • Shep
    #3164
    Hát csak a multi miatt szerintem nem érdemes megvenni, és nem nagyon szokott olcsóbb lenni.