3246
banner
  • Baxo
    #3163
    Olyan kérdésem lenne, hogy a mostani akciónál szokott olcsóbb lenni a játék? Jelenleg 80%osa akcióval 7euro a complete változat. Multiért gondoltam megveszem. Megérné?!
  • Shep
    #3162
    Eredeti?
  • heisenberg
    #3161
    valaki mesélje már el hogy ezt a rakás szart mégis hogyan lehet elindítani? mert én már a létező összes dolgot megpróbáltam és még mindig "szabálytalan műveletet hajt végre és leáll" a program -.-
  • akyyy
    #3160
    végigvittem már, azért kérdezem.
  • tommygear
    #3159
    ha végigviszed kiderül :)
  • akyyy
    #3158
    már rájöttem, zsir. már cask azt nem értem hogy passossal akkor mi van?
    Mi volt panamába? Miért mondja a rendőr hogy ő rossz fiú?
  • tommygear
    #3157
    lesz egy fejezet választó ha végigvitted, ahol a checkpointokat is ki lehet választani és utólag be tudod gyűjteni a hiányzó cuccokat
  • akyyy
    #3156
    jó néhámy pályán kimaradt néhány aranyfenyver darab, illetve nyom, ezeket később be lehet valahogy pótolni, vagy végig kell játszani az egész játékot újból (aztán ha valahol megint kimarad, kezdhetem az egész fejezetet ujból hála ennek a kibaszott auto mentésnek)
  • kisokka
    #3155
    8 Giga memória, 600+60 giga szabad hely.

    Az a baj, hogy nincs kifejezetten olyan hely, ahol kidob, teljesen random. A múltkor már a favellában mentem kopaszon, tegnap pedig a második chapter eleje.
  • akyyy
    #3154
    Mennyíi memória van a gépedbe? Meg mennyi szabad hely a merevlemezen?

    Nem a nehézséget, hanem a grafikát vedd lentebb.. utánna visszaállíthatod, ha túlmész azon apályán, csak amig azon vagyok, leveheted teljesen lowra. Hátha segít.
  • kisokka
    #3153
    Meg nem beszélve arról, hogy Game memory-s hibaüzenet van, nem Video memory, na de hogy az mi lehet, azt se tudom.
  • kisokka
    #3152
    De nem értem, miért vegyem lejjebb? Egyel könnyebb szinten gond nélkül megy, és a többi móddal sincs semmi gond. Hardon meg még a mentés is elvész, ezt sem értem mi köze hozzá.

    Ezek a beállítások vannak:

    Ha jól emlékszem mindig is ennyi memóriát írt ki, az okát nem ismerem. Lehet ezt feljebb is pöckölni?
  • akyyy
    #3151
    ha lentebb veszed a grafikát? mennyi memoriát ír ki a beállitásokban?
  • kisokka
    #3150
    Üdv!

    Pár hete eldöntöttem, hogy kitekerem hard-on is MP3-at, aztán mire "kopasz" lett a koma, úgy fagyott ki a játék, hogy csak a kép tűnt el. Önmagában ki tudtam lépni a játékból, de csak emlékezetből, mivel fekete képernyőt kaptam. Újraindítom, el is indul rendben, de nincs "Continue" a Story módban, magyarul elvesztek a mentések. Na ez egy kicsit felbosszantott és hanyagoltam a cuccot.

    Ma ismét nekiálltam, erre ugyanez megtörtént. Ugyanúgy fekete kép, mentés oda. Ki tudtam lépni emlékezetből és valami olyasmit írt utána, hogy Game memory failed(nem pont ezt, valami hasonlót, ezt legutóbb is kiírta).

    Mi a túróért nem enged hard-on zúzni?
    Eredeti Steam-es verzió van fent, Social Clubra bejelentkezve mindig, csak a hard storynál fordul ez elő.
    Előre is kösz.
  • akyyy
    #3149
    kétszer is new game kellet neki mire behozta, de meglett. igy már jó :)

    viszont ujabb fasság, hogy ha nyomokat akarok keresni, és visszamenni, nem mindig lehet. hát ilyen ez.
  • tommygear
    #3148
    tudom miről beszélsz, a legelső indításnál nem lesz felirat mert akkor még semmi nincs beállítva, miután beenged a menübe, állítsd be amit akarsz, aztán new game, ennyi
  • akyyy
    #3147
    Hát én nem tudom. Legelőször úgy csináltam, új játék, kérdezte hogy milyen célzást akarok, illetve a nehézséget, és jött a báros videó (meg a repteres a végéről amikor már kopasz).

    Itt van is felirat.
    Én arra gondolok mikor legelőször indul a játék, betér haza, elkezd iszogatni, mutogat képeket a multjáról és az a zseniális MAX PAYNE zene szól közbe. Csak felirat nincs.
  • tommygear
    #3146
    megmarad

    akkor úgy csináld, hogy a beállításokban bekapcsolod a feliratozást, majd indítasz egy new game-t
  • akyyy
    #3145
    töröltem, de nincs felirat ott?
  • akyyy
    #3144
    de akkor a beállítások megmaradnak? perpill még most kisérletezek a grafikán hogy szép legyen (szebb mint boxon volt anno:P) de ne szaggason.
  • tommygear
    #3143
    dokumentumokból töröld a profiles mappát
  • akyyy
    #3142
    sikerült, az elején lévő videót hogy lehet újra behozni? mert mikor az ment se felirat meg elég gyér beállitásban mutatta az egészet.
  • akyyy
    #3141
    win 8 van a gépen (8.1, bocs:D) elindul faszán minden, de a beállitásokban nem tudok rámenni hogy directx 11. monjda hogy ujraindul, azt marad 9-esen, pedig elvileg a kártya támogatja. amd radeon hd 7670m 1gb
  • tomo05
    #3140
    Üdv! Az lenne a problémám, hogy a játék random szünet menüt dob be kb. 3 másodpercenként. Nem steames verzió. Valami ötlet? Köszönöm a választ!
  • tommygear
    #3139
    elővettem megint a játékot, de kb minden indításnál szétfagy az egész, a menüig nem jutok el, mi lehet a baja?
  • dark night
    #3138
    sziasztok
    olyan problémám van h feltettem a játékot indúlna is ha sikerülne belépnem a socal club-ba,de egyszerűen hiába írom be a kért adatokat csak tölt a végtelenségig,mit csináljak vele h jó legyen?
    elég kihalt fórum,ha valaki segít azt megköszönném! :) helló
  • Lacoka12
    #3137
    azt hiszed vicces ugye?már egy hónapja probálokózok
  • IMYke2.0.0.0
    #3136
  • tommygear
    #3135
    próbáld később
  • Lacoka12
    #3134
    hali az lenne a problémám hogy újra kellet raknom a gépet és ezzel a játékot meg újra kellet rakni és azt írja ki a aktiválásnál amikor már rég aktiváltam a kódom hogy probáljam késöbb mert nem elérhető a aktiválás szerver ilyesmit ír ki mi a fenét csinálja
  • garfield5001
    #3133

    Most telepítettem a játékot és nincs semmi felirat az átvezetőkben és hiába magyarosítottam, a magyar felírat sem látszik.(persze a menuben bekapcsoltam a feliratot)
  • Munszu
    #3132
    Én is megvettem, csak egy kíváncsi kérdés. A multija még életképes, játszanak rajta ?:)
    Bár első sorban a sztori érdekel,de akkor már azt is kipróbálom. :)
    Meg hogy magyarok játszanak-e multiban, vagy lehet-e velük találkozni játék közben? :)
  • mike01010101
    #3131
    Megvettem 7,49 €-ért. Ennyit megér.
  • mester1987
    #3130
    Steam Pres. Rockstar Games Weekend
  • LocalPatriot
    #3129
    Este akkor megnézem, remélem jó lesz... thx!
  • grebber
    #3128
    Hoho akkor holnap izzitjuk a steamet!
  • tommygear
    #3127
    megjelent a magyarítás
  • tommygear
    #3126
    ne használj bétát, nekem is szar volt egyszer azzal, tedd fel a stabil verziót
  • LocalPatriot
    #3125
    A legfrissebb beta van fent. 13.3.
    DX, C++ is a legfrissebb:S
    Nem értem. 9-ért megveszek valamit és nem lehet játszani.
  • tommygear
    #3124
    vga drivert frissíts