3246
banner
  • wattafaka
    #3083
    oks, köszi, akkor megpróbálom ott :)
  • tommygear
    #3082
    szerinted véletlenül töröltem az előző kommented? ez nem a warez topik

    amúgy felesleges ezekkel a trainerekkel foglalkozni, egyik nem működik a másik vírusos, meg eleve mindegyik patch után új verziót kell keresni, inkább oldd ki a játékban lévő beépített csíteket, ugyan azt nyújtják mint a trainerek...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Finish the story mode on Old School difficulty Max Payne Advanced Character Model
    Collect all the clues in Story mode. Constant Bullet Time Camera
    Collect all the Golden Gun parts in Story mode Unlimited Ammo
    Beat the game on Hardcore difficulty. One Hit Kill cheat
    Beat the game on Hard difficulty. Old School, Hardcore difficulties, Unlimited Painkillers cheat
    Beat the game on Medium difficulty. Character Select option in Arcade mode
    Beat the game. New York Minute in Arcade Mode
    Earn all gold awards in Score Arcade. Unlimited Bullet Time
    Achieve Platinum on every Chapter in New York Minute. Old School Max B&W
    Achieve Platinum on every Chapter in New York Minute. Classic Max B&W
  • wattafaka
    #3081
    Sziasztok.
    A Reloaded-es release van feltéve az 1.0.0.82-es patch-csel, és a hozzá tartozó crack-kel (profiles mappát kivéve, mert azt anno a játék telepítésénél másoltam be a megfelelő helyre, azóta nem nyúltam hozzá). Leszedtem mellé az ehhez a verzióhoz tartozó h4x0r típusú trainert, viszont valamiért nem működik. A játékban hallani a numlock billentyűk lenyomását megerősítő ON/OFF női hangot, mégsem történik semmi. Pl. ha lenyomom az ultimate health-hez tartozó numlock 1-et, hallani az ON hangot, de mégis meghalok. Ötletek? (Arcade módban próbáltam, a Story-t már végigvittem trainer nélkül)
    Köszi,
    W
  • Reg5
    #3080
    nekem is ugan ez van, csak én nem Steamen hanem dobozosan vettem. Ja igen, warezben egyszer volt ilyen...
  • sublimaze
    #3079
    Én nem csodálkozom, hogy már senkihez sem kötödik úgy Max mint korábban, hisz akikhez egy kicsit is ragaszkodott maga körül azok mind meghaltak... :) A képregényes átvezetők valóban hangulatosak voltak, de szerintem jobb így(bár kinek a pap...).
  • Hector Troy
    #3078
    Hi!

    Végre volt időm végigjátszani. Szubjektív értékelésemet osztanám meg veletek. Szerintem a grafika, játékmenet kifogástalan, a hatások kitűnőek. Nagyon tetszik pl. hogy korlátozott számú fegyvert tudsz felszedni, ha pisztolyra váltasz a "nagy" fegyver nem tűnik el, hanem látod hogyan fogja stb...

    Látszik hogy a fejlesztők nem kóklerkették el a játékot, valóban megéri az árát.


    (Spolier)
    Nagy szívfájdalmam a sztori. Szerintem nagyon gyenge. Jól indul, de sehol nincs olyan érzelmi kötődése (másik /női/ karakterhez) Maxnek a történet folyamán, mint az első vagy második részben.
    Pl.: az első részben a bosszú hajt, a másodikban Mona. Itt is van bosszúíz, de nem olyan mély és intenzív mint eddig. Szóval nagyon hiányzott a Remedey a történetszálból. Meg a képregény-stílus is. Mondjuk tény hogy olyan világot élünk ahol a grafika és a játékmenet kerül előtérbe a történettel szemben.

    Na mindegy, ha minden játék ilyen lenne, csak jó játékok kerülnének a piacra.
  • tommygear
    #3077
    játékba beépülő trainerről tud valaki? olyasmire gondolok mint ami a gta4-hez volt, bejött egy menü és lehetett válogatni a fegyverek között stb, csak ilyen gagyi 4-5 funkciós vagy vírusos trainerekt találok, igazából csak az érdekelne, hogy bármelyik pályán lehessen válogatni a fegyverek között
  • Piko888
    #3076
    Én is a steamen vettem meg és lassan, de biztosan haladok, szerencsére semmi gondom vele.
    Szerintem próbáld meg ez.
    Belépsz a Steambe jobb egér a May Payne 3-on, tulajdonságok, ezután helyi fájlok és ott klikk a játékfájlok épségének ellenőrzése ill legyen bekapcsolva, hogy mindig frissítse a steam a játékot.
  • Waczkor
    #3075
    Én is steamen vettem meg,semmi ilyet nem tapasztaltam,azt mondanám,töröld le és telepítsd újra,vagy töltsd le megint steamről.
  • TomDantes
    #3074
    Nincs másik billentyűzet, és eredeti. Még az op. rendszerem is eredeti. Minden jogtiszta, minden más működik. Kivéve ezt. Fedezék nélkül meg használhatatlan. Szar fos kibaszttot nagy rakás szar. Ablakon kidobott pénz. Jól rábasztam vele
  • tommygear
    #3073
    akkor passz, warezban szoktak ilyen triggerek lenni, érdekes
    próbáld ki egy másik billentyűzettel, jobb ötletem nincs :D
  • TomDantes
    #3072
    Nincs
  • tommygear
    #3071
    az jó kérdés, de ilyen bugról nem hallottam sehol... nincs kontrollered? lehet az kavar be
  • TomDantes
    #3070
    Aha...akkor mégis ugyan mivel?
  • tommygear
    #3069
    December 3-5. 3490 Ft.
  • tommygear
    #3068
    egyszer nem tapasztaltam ilyet, nem a játékkal van baj
  • TomDantes
    #3067
    Megvettem amikor le volt árazva a steam-en...de lehet hogy nagy hiba volt.

    Olyan kurva idegesítő bug van benne...behúzodok egy fedezék mögé, és odaragadok. Se jobbra-se balra...mozogni nem lehet, semmilyen gombnyomásra nem reagál...és emiatt a kibaszott bug miatt nem tudok tovább jutni.

    Mi a franc a megoldás erre? Ilyen hülye hibát valamiben. Egyszerűen így játszhatatlan az egész.
  • cornellred
    #3066
    sziasztok!
    nálam a játék szépen fut meg minden, viszont a hang a főmenüben, és játék alatt recseg, gyorsabban játssza mint a képet a videók alatt pedig tökéletes. találkozott ilyennel más is?
  • Szabi84
    #3065
    olcsóság van steamen
  • tommygear
    #3064
    úgy tudom, hogy nem túl sokan, alap mapok mennek a legtöbbször
  • wesker24
    #3063
    Én is gondolkoztam rajta de pár DLC Multi Map miatt nekem nem éri meg !

    Amugy is a multi teli van csalókkal ezért sem játszok soha multit !
  • Lunki88
    #3062
    DLC mapokon elegen játszanak? Gondolkodom a season pass megvételén.
  • tommygear
    #3061
    vannak mint minden játékban, és nem szar a multi, el lehet szórakozni vele
  • IMYke2.0.0.0
    #3060
    Még szép hogy vannak - nem fognak csak úgy eltűnni (egyetlen játékból sem).
  • BAk3R
    #3059
    Sziasztok,

    a játék most 12 euró steam-en, gondolkodom rajta. Kérdésem az volna, hogy a multi szar-e még? Csalók vannak például? Köszi.
  • tommygear
    #3058
    nem nyert
  • mester1987
    #3057
    Üdvözlöm, ön az új vírusirtóellenes kémmodult telepítette, kérjük keresse fel 24 órán belül szoftverfejlesztőjét ellenkező esetben drónokat küldönk ki.

    Utóirat: A memória
  • tommygear
    #3056
    elsőnek azt próbáltam, semmi
    tényleg szinte mindent kipróbáltam ami létezik, új vga driver stb, de mindig így indul
  • Evin
    #3055
    Alt+Enter.

    Fura, hogy Steamen is most 4eFt alatt adják. Ennyire nem fogyna?!
  • tommygear
    #3054
    amúgy találkozott már valaki ilyen problémával a játékkal kapcsolatban? semmi megoldást nem találok rá...
    kép a jelenségről
  • tommygear
    #3053
    valamit nagyon elnéztek itt :D
  • Evin
    #3052
    Hallott valaki most a PlayIT-ről. Egyrészről akciós lesz a MP3, másrészről mit értenek azon, hogy a PC az sima, a konzolos meg HU? Mert azt erősen kétlem, hogy konzolra magyarul jött volna ki.
  • Versace26
    #3051
    végül megoldódott,a régi acconttal kellett belépni,és ujra beirni :)
  • tommygear
    #3050
    jó kérdés, ilyenről még nem hallottam ennél a játéknál
  • Versace26
    #3049
    Egy kérdés! Előző gépemen fent volt a max payne 3,és most vettem uj gépet,mert az előző tönkre ment,feltelepitettemmkérte a serial kódot,beirtam,és azt mondja hogy ez már regiszttrált szám,mit tudok csinálni akkor hogy ezen a gépemen is menjen?
  • RED BULL F
    #3048
    Köszi mindenkinek, aki jelentkezett a fordítással kapcsolatban segédnek. Jelenleg nem keresünk több embert :)
  • Versace26
    #3047
    Hát nem értek annyira a hardware részéhez,de bekapcsolás után léptem be rögtön a game-be,és egyből túlmelegedne? Battlefield 3 multit meg birja??
  • tommygear
    #3046
    nem melegszik esetleg túl a vga?
  • Versace26
    #3045
    Nvidia gt430. Dual core,3gb ram,
  • tommygear
    #3044
    milyen gépen játszod?