3246
banner
  • Versace26
    #3043
    Frissitettem,directx 11 van fent,legujabb vga driver,és kifagy az átvezető videonál,ahogy feláll az asztaltol.. Multiplayer már ott kifagy,amikor még csak rákattintottam a multi,és tovább lép a menübe,és fagyás...
  • tommygear
    #3042
    vga driver, directx frissítést próbáld meg
  • Versace26
    #3041
    Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne,hogy warezt kiprobáltam a gépen,3 pálya végén kifagyott,megvettem eredetibe,és letöröltem a warezt teljesen,felraktam amit vettem,elindutom,és akármekkora felbontással is,de ki fagy az első pálya elött az átvezetőnél?! Mi lehet az oka??
  • RED BULL F
    #3040
    Sziasztok. Angolul jól tudó, némi szabadidővel rendelkező, vállalkozó kedvű embereket keresnénk a játék magyarításának elvégzéséhez. Jelenleg 2-en vagyunk fordítók (+2 tesztelő) de nagyon úgy néz ki, hogy magamra maradtam sajnos, és nem igazán haladok így, főleg a tanulmányaim mellett. Ha valaki talpraesettnek érzi magát a projekttel kapcsolatban, nyugodtan bombázzon privát üzenetekkel, ott lehet velem tárgyalni :)
  • Versace26
    #3039
    Köszönöm szépen
  • tommygear
    #3038
  • Thundercore
    #3037
    Köszönöm a segítséget!
  • Thundercore
    #3036
    Én is ezzel küzdök két órája :P Social klubon akármit választok országnak, mindig kínai karakterekkel indul el a játék, végigkattintottam az összes kínai írásjelen, de nem találtam nyelv választót.
  • tommygear
    #3035
    hozz létre a főkönyvtárban egy commandline.txt fájlt és írd bele hogy -language english
  • Versace26
    #3034
    Kérdésem lenne..Telepitésen túl vagyok,inditom,és social club kinai jellel ir mindent,és nem tudok inditani,ilyenkor mi a teendő?
  • janihunk
    #3033
    Saját:
  • seraph27
    #3032
    Sziasztok. Észrevettétek már hogyha még nincs végigtolva a játék és a chapter-selectből indítjátok a gémet és megcsináltok 1 pályát, aztán a következőt akkor azt a pályát nem unlockolja? Nekem újra +kellett csinálni 3 pályát. Egyébként nagyon kemény lett a játék. Remek folytatás.
    All hail to Rockstar Games!
  • polarka
    #3031
    Milyen kommentek alapján ítélkezel? Miután világossá tettem #3025-ben (ki tudja az is meddig lesz meg), h manipulatív módon gyakorlatilag a hsz-aim fele törölve lettek.
    Nem is értem minek folytatod az offot, hacsak nincsen hátsó szándékod. Miután tommyval privátban már megbeszéltük a dolgot.
  • sublimaze
    #3030
    Visszaolvastam pár kommented, szerintem neked egyszerűen túl sok a szabadidőd. Talán az iskolakezdés majd változtat ezen... :D
  • tommygear
    #3029
    azt törlöm ami nem ide illik és ami csak flémet generál, ha te valami műveltségi vetélkedőben érzed magad és meg akarod mutatni a tudásod akkor a legrosszabb oldal ahova jöttél az az sg fórum :D
  • polarka
    #3028
    Túl sok szépirodalmat olvastál mostanság... én nem vagyok költő, h mást kelljen a szövegem mögé gondolj, mint ami oda van írva. Mert egyáltalán nem erről volt szó.
    Nem kell itt semmilyen retorikai harcot megvívj és úgy beállítanod, mintha te lennél itt a faja gyerek, mert nem úgy jártál el és ha jól tudom a hsz-okat sem tudod már visszacsinálni. Értem én, h a racionális kommunikáció számodra inzultus, így nem folytattam.
    Ha ezt is törlöd, akkor az alábbi hsz-odat is manipuláció és megjátszás címszó alatt.
  • tommygear
    #3027
    és ezt a stílust se tudom nagyon hova tenni, hogy márpedig de, a gta 4 jobb, ez a játék semmi újat nem hozott... nem értem
  • tommygear
    #3026
    maradjunk az 5 hsz-nél inkább, felesleges a végtelenségig elmenni ezzel a vitával, neked nem jött be ez a játék ennyi, nem dől össze a világ, csak már kicsit sok voltál, de úgy vettem észre nem csak nekem
  • polarka
    #3025
    Itt megjegyzem, h tommy kitörölt össz-vissz vagy 15 hsz-t. Annyit hajlandó vagyok elismerni, h az első 5 szigorúbban véve offnak tekinthető (de beszélgetések során ugye előfordul) és volt 2, ami enyhébb személyeskedés és arra való reagálás volt.
    Aki ismer és olvasott az elmúlt években más topikokban is, az tudhatja, h én nem szoktam nagyon átesni a ló túloldalára.
    bb
  • tommygear
    #3024
    ez már beteges, amíg nem tudsz értelmes érveket felhozni addig felesleges folytatni ezt
  • Bence94
    #3021
    Lehet, hogy nem jön be ez van, csak akkor fölösleges egy ilyen sandbox vs tps vita.
  • polarka
    #3020
    jah, tehát ez ilyen ezoterikus kapcsolat révén megy?
    nem lehet kimondani, h konkrétan miért vagy nem tudod és akkor aki így érzi, akkor az érti, aki meg nem az nem?
  • polarka
    #3019
    Nem tudom, itt jön 5 ellen, ott jön 5 puff-puff, megvoltak.
    most az, h más a környezet textúrája és ők is más rucit hordanak az nem nagyon változtat számomra az élményen
  • tommygear
    #3018
    remake-ek nem szoktak jól elsülni, a régi részek maradjanak meg csak olyanok amilyenek voltak, úgy jók ahogy vannak
  • tommygear
    #3017
    tökmindegy, sztem mindenki érti rajtad kívül mire akartam utalni
  • polarka
    #3016
    szvsz, ha a régiekből csináltak volna egy remaket sztem az jobban tetszett volna
    ott élvezetesebb volt ezen alap elem is
  • Bence94
    #3015
    Csukott szemmel játszottad a játékot ? Nem akarok kötekedni, de döbbenetesen kidolgozott mp3-nak "lövöldözős" része.
  • tommygear
    #3014
    épp ezért nem értem az elejétől fogva ezt a beszélgetést :D hogy lehet összehasonlítani a 2 játékot, akció tps mindkettő kb ennyi a hasonlóság
  • polarka
    #3013
    bármilyen autós nem jó
    van amelyiket azért nem lehet, mert a realizmusra épít nagyon
    van amelyik arra kevésbé, de vmikkel feldobja a játékot: anno midnight club 2, carmageddon
    amelyik egyiket sem tudja azt talán
  • tommygear
    #3012
    igen, ez a max payne játékok egyik alap eleme :)
  • Bence94
    #3011
    Ott a pont. Eltelt azóta pár év nem egy stílus a két játék és mp3-nak meg a lényegi része.
  • polarka
    #3010
    Jah, tehát:
    1. lassítva szépen lehet nézegetni a lövedékeket

    A tűzpárbajokban nem éreztem nagy különbséget: Oda a legközelebbi fedezékhez, majd mögüle fejeseket osztani. És csak az nem hal meg gyorsan az ellentől, amelyik elég sokáig húzódik a fedezék mögé.
  • tommygear
    #3009
    mi az hogy miben? a részletesen kidolgozz fegyverműködésben, abban hogy mindeg egyes kilőtt töltény le van modellezve és a mesteri tűzpárbajokban, gta 4-ben van egy fedezékrendszer azt viszlát
  • tommygear
    #3006
    forma 1 helyére képzelj bármilyen autós játékot, ha úgy jobban megérted a hasonlatot
  • polarka
    #3005
    Miben?
  • polarka
    #3004
    Tehát érted, egy forma1 szimulátorban igyekeznek minél valósághűbbek lenni a kocsi és a pálya fizikáját illetően és engednek állítgatni minden szarságot az autón. Ha ezt nem tudja, akkor szar az adott forma1 szimulátor, amiről szó van és már össze lehetne hasonlítani egy GTA-s vezetéssel, csakhogy, ott forgalomban és a városban kell vezetni, tehát máris nem élne annyira a dolog.
  • Shep
    #3003
    GTA lövöldözős részei nagyon messze vannak minőségileg a MP3-tól
  • polarka
    #3002
    GTA-ban kell valósághű forma-1 versenyen részt venni? Nem. Érdekes felfogás.

    Viszont ugyanúgy fedezékből kell TPS-ben lőni az ellent zárt és nyílt térben is.
  • tommygear
    #3001
    persze hasonlítsuk már akkor össze a gta-t a forma 1-el, a gta-ban is van olyan rész amikor vezetni kell, érdekes felfogásod van nagyon
  • polarka
    #3000
    Azt ugye vágod, h a GTA-ban is vannak olyan részek, amikor csak menned kell előre lehentelni az ellent, pont mint itt? Meséld el nekem, h azokat a részeket miért nem lehet összehasonlítani az itteni egész játékkal!

    És a GTA hírhedt a még elfogadható storyról és eltúlzott sztereotípiákról, no meg a játék enginenel készített borzalmas metakommunikációval rendelkező karakterekről. Sztem nagyon benne volt a játékban annak a nyoma, h a rockstar csinálta.