3246
banner
  • polarka
    #2959
    Én pedig a MP3-at nem említeném egy lapon az 1-2vel, annyira más élményt nyújt.
  • polarka
    #2958
    Felsoroltam. Sztem elég világosan fogalmaztam.
  • tommygear
    #2957
    most akkor az a baj, hogy túl nehéz? van easy meg medium fokozat, ahol lassabban csökken a bullet time
  • sublimaze
    #2956
    Nekem nagyon tetszett a játék úgy, hogy az első két részt többször is végigjátszottam... Egyiket sem érzem többnek vagy kevesebbnek.
  • polarka
    #2955
    - Valamint azon sem, h korábbi MP-ekben többet lehetett spamolni a bullet time-t.
  • polarka
    #2954
    Valahogyan jobban szeretem így a solo gameket, mintha a történetet széttördelve napi 1-2 órákban játszanám. Jobban bele tudom élni magam és jobban tudom követni az eseményeket.
  • polarka
    #2953
    - Valóban, viszont ez nem változtat azon, h nincsen belőle annyi, h ne érné meg spórolósan leosztani 7 embert, mint fedezékből kiugorva 2-3at és még bekapni a maradéktól némi találatot.
    - Fejre sisaktól függően 1-2 lövés, lábra pedig még senkit nem sikerült 1-2 lövéssel leszednem.
  • tommygear
    #2952
    - "bullet time ugrás" közben megnyomod a shiftet és gyorsan földet érsz, marad bullett time

    - lábra ugyan olyan hatékony lőni mint fejre, mert azt se védi semmi
  • Shep
    #2951
    Ja kérem aki napi 10 órákat játszik.
  • polarka
    #2950
    Most végeztem vele. Egy nap alatt bőven végig lehet vinni.

    Annak, aki a régi MP-ekhez hasonló történetet és hangulatot vár az készüljön fel, h nem azt kapja. Sőt, teljesen mást kap és nagy csalódás érheti, ha ez nem tudatosul benne elég hamar.

    A történet kevésbé ütős a megvalósítás terén is. Nálam katarzist még kicsit sem váltott ki, ellentétben a régebbi részekkel. Nincsen olyan pálya, mint a régi hallucinálós, rémálmos rész, ami kicsit feldobná a játékmenet unalmas, monoton jellegét.

    A hangulat és környezet pedig színes és fényes. Szinte mindig minden nappal játszódik. Az emberek és tárgyak meg úgy verik vissza a fényt, mintha cukormázzal volnának bevonva. A sorozatos és idegesítő színes villódzásokkal és homályosodásokkal még rátesznek egy lapáttal.

    Sok a fölösleges vágójelenet, pláne a játékidőt tekintve.
    Más nem tudom hogy volt vele, de én a bullet time ugrásokat nagyon kevésszer használtam, mert gyorsan zabálták a rendelkezésre álló mennyiséget. Földetéréskor ki is merült és ha maradt még 1-2 ellen, akkor azok meg megsoroztak, míg felkeltem és fedezékbe húzódtam. Inkább fedezékből előbújva lassítottam az időt és osztottam le ugyanazon idő alatt 6-7 embert, mint ugribugrival 2-3-at. Mivel gyorsan fogyott a hp-m ha lőttek és nem volt bőven bullet time sem, ezért nem engedtem senkit sem közel magamhoz és lényegében minden helyiség tisztítása számomra abból állt, h belépek, fedezéket keresek, távolról fejbeosztok mindenkit (mivel testre pazarolni fölösleges, épp ezért csak akkor kellett más fegyver, mint a pisztoly, ha abból kifogyott lőszer), még akinek a fedezékből csak a buksija látszik ki azt is, majd megyek tovább. így meg már nem volt olyan élvezetes, mint a régi MP-ekben, h ugrás jobbra-balra, előre-hátra és akár közelről is, jól láthatóan repülnek a levegőben az ellenek, no meg az eltévesztett golyók. Ezen "élvezet" csak akkor volt, amikor lassítva mutatta a helyiségben utoljára megölt ellent.
    Ha valaki közel kerül, akkor azt szépen lepofozza Max, majd lelőhetjük. Ez jó dolog.
    Viszont, amikor úgy alakul a helyzet, h eközben egy tárgy/fal kerül a két ember közé, akkor hiába és meg kell várni, míg vége a "lehetőségnek". Ugyanez érvényes arra, amikor vki beadná a last hitet nekünk és felhasznál egy painkiller-t automatikusan és a full bullet timet, arra hogy a last hitelőt (és csak őt, mert mást nem lehet ezen idő alatt) lelőjük, miközben ugrunk egyet randomban (általában ki a fedezékből). Tehát ez utóbbi dolog elég balfaxság szerintem és hardon nincs is.
  • sublimaze
    #2949
    Nem is állítottam az ellenkezőjét.
  • tommygear
    #2948
    viszont a hangulat feledteti a klisés sztoritt :)
  • sublimaze
    #2947
    Azért az első rész története se olyan erős, hogy ne állja meg a helyét egy segal féle b moziban... :)
  • tigeroo
    #2946
    ember ez már nekem égő
  • tommygear
    #2945
    a képregényt a remedy és a rockstar csinálta, olyan játékot nem fognak csinálni amiben ellentmondásos dolgok lesznek a történettel... te tipikusan az az ember vagy aki leszarja a minőséget, csak a mennyiség a fontos
  • DarkSector
    #2944
    Képregény az nem játék.
  • tommygear
    #2943
    Amúgy meg ott a 3 részes képregény az a játék előzményeiről szól ha érdekel valakit, szóval ott is ellőttek sok mindent ami miatt nem nagyon lehetne előzmény játék.
  • tommygear
    #2942
    Segal féle B moziban még meg is állná a helyét... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2941
    Go to #2912
    :))))
  • DarkSector
    #2940
    Mégsem látsz semmit, a csajt nem láttam élve.
  • Seth
    #2939
    Akkor nem lenne dráma, mivel azidáig sikeres volt meg mindene megvolt
  • tommygear
    #2938
    #2933
    felettéb izgalmas játék lenne...
  • LasDen #2937
    mikor megölik őket ott vagy a házban...
  • DarkSector
    #2936
    Ez kb 1-2 perc, és MÁR HALOTTAK...én meg arról beszéltem hogy azt megcsinálni, MIKOR MEGÖLIK ŐKET...ez előtti időszakot.
  • DarkSector
    #2935
    Akár.
  • tommygear
    #2934
  • tommygear
    #2933
    és egy előzmény szerinted miről szólna? 10 órás játékidő alatt be kell járni a rendőrségre Max-el meg járőrözni? utána meg hazamenni a családjához? ha már folytatás lesz akkor mindenképp a 3 után kell folytatni, de az is erőltetett lenne nagyon
  • DarkSector
    #2932
    Emlékeim szerint meg csak menet közben emlékszik vissza rá, maga az incidensre hogy mutatta volna a játék én nem emlékszem...
  • Zoli007
    #2931
    Pont hogy az első rész elején halnak meg.
  • tommygear
    #2930
  • fery02
    #2929
    Nem igazán értem amit írtál, de nem baj. :D
  • LasDen #2928
    még egy kis Max....pepsi automata rulz :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #2927
  • DarkSector
    #2926
    Jól reméled. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2925
    Remélem, hogy csak szívózol, és direkt nem értetted, hogy mire céloztam :)))
  • DarkSector
    #2924
    Nem...a következő címe ez lesz: Max Payne 4.
  • IMYke2.0.0.0
    #2923
    Így van - ezért lesz a következő rész címe is Max Payne... :)
  • DarkSector
    #2922
    Persze arról, de arra értettem hogy most maga a címet nem hagyják el.
    Szerintem már hangzatos nevet jobban el tudnak nyomni mintha mindig új címmel ellátott játékkal rukkolnak elő.
  • IMYke2.0.0.0
    #2921
    Naiv vagy - nagyon - ha elhiszed, hogy ez nem a pénzről szól...
  • DarkSector
    #2920
    Ez nem pénzről szól hanem a névről...a MP mint név elég nagy, szerintem nem 1 alkalom miatt vették elő.