3246
banner
  • DarkSector
    #2919
    A végén nem halnak meg? :D
    Vagy nem játszottál az első résszel?

    Érted a story első részében halnának meg, vagy arról szólna hogy meghalnak, szerintem ez elég drámai, ellentétben az első résszel ahol meg MÁR meghaltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #2918
    Sose becsüld le a pénz hatalmát.
    Ma, 2012. augusztus 3-a van - kijelentem, hogy lesz Max Payne 4.
    2013-16 között valamikor pedig már nyomjuk is.
  • tommygear
    #2917
    ha az EA-ről vagy az Activison-ról lenne szó akkor simán el tudnék én is képzelni egy ilyen erőltetett folytatást, de így nem...
  • IMYke2.0.0.0
    #2916
    El tudom képzelni, hogy egy ilyen sztorival - és persze a kötelező maszlagokkal, kiegészítőkkel, meg egy kis grafo-tuninggal - kajálná a nép, mint a torkosborz.
    Ne becsüld le a plebs hülyeségét!

    Ahogy Einstein ugye megmondta...
  • Calver
    #2915
    ennél még viccesebb lenne, ha Rockstar-ék bejelentenének egy folytatást Max "mégsem halott" lányával aki "kőkemény, gyönyörű és bosszúra éhezik" (stb stb, lusta vagyok leírni minden zs-film klisét, túl hosszú lista lenne) és néznék ahogy az internet egy személyként sírógörcsöt kap

    belegondolva... valaki kezdjen el erről pletykákat terjeszteni.
  • tommygear
    #2914
    fúj de izzadtságszagú :DDD
  • LasDen #2913
    vagy valami alternatív vonal. felrobban egy ház egy busznyi tússzal, Maxet pedig 40 évre a jégbörtönbe zárják...várjunk csak...
  • IMYke2.0.0.0
    #2912
    Meghal a kutyája?

    Komolyra fordítva: dehogynem - mondjuk megölik a rendőrtársát (férfi/nő), megölnek a szeme láttára egy teljes, túszként tartott családot, felrobban egy fél lakótömb az ő hibájából [mert a bombával fenyegető túszejtőt nem tudja időben lebeszélni/kinyírni] stb. stb.
  • fery02
    #2911
    De dráma mindenképpen kellene bele, ez is a Max Payne játékok része.
    Drámát pedig Max Payne játékban mikor még élnek a szerettei, nem nagyon tudok elképzelni.
  • DarkSector
    #2910
    Ugye.
  • mester1987
    #2909
    Na még1x

    Ötletes-ötletes, ennek valóban jól álna az előzmény, mikor még a fiatal Maxxel a sötét New York-ban detektíveskedünk
  • mester1987
    #2908
    Ötletes-ötletes, ennek valóban jól álna az előzmény, mikor még fuiatal Max és a sötét New York-ban detektíveskedik

  • DarkSector
    #2907
    Jó , de sandbox stilusban maffia 2 szerű cuccot, hogy az intróban a kisfiával játszik a játszótéren és innen indulna a történet, ami tragédiába torkollik...hát meglesném.
    Ne csak ez a kemény, tökös kigyúrt drogos gyerekek és nagycsöcsű kurvákkal legyen elmesélve a story. :D

    Halo Reach is előzmény volt, és nekem baromira tetszett a befejezése, holott tudtam hogy hogy fog végződni, mégis izgis lett. :)
  • tommygear
    #2906
    ezeknek a játékoknak ezer +1 folytatása lehet mivel nem egy ember körül forognak, bármit ki lehet találni...
    az előzmény ötlet meg nagyon izgalmas lenne, ha azt nézzük, hogy eleve a családja megbosszúlásával indult a játék :D
    a csúcson kell abbahagyni, erőltetett szagú folytatásokat meg senki nem akar
  • DarkSector
    #2905
    Hát mindig van folytatás...:D
    GTA? Crysis? és sorolhatnám.

    Hoppá egy szupi példa: Call of Duty. :DMég kérdés valakinek?

    Max Payne 1-2 után is jött a 3. :)
    Jöhetne egy rész ELŐZMÉNYNEK, mikor még Max családja él.
  • tommygear
    #2904
    nyilván egy gta szintű bevétel nem fog összejönni
    folytatás szerintem se valószínű, nem tudok mit elképzelni... újabb város újabb balhé? nemhiszem... ebben a játékban ennyi volt
  • DarkSector
    #2903
    Majd 1-2 év múlva meglátod.
  • LasDen #2902
    te készited???
  • DarkSector
    #2901
    Lesz.
  • LasDen #2900
    má hogy lenne?
  • DarkSector
    #2899
    Bocs, persze nem szabad lebecsülni.
    Csak átlagosan nézve, tekintve hogy multiplatform, én azt hittem legalább 2x ennyinél tart, de idővel tuti sok elkel belőle.

    Csak úgy értve nem olyan vészesen sok szerintem hogy ez multiplatform cím, míg 1-1 exclusive játékból majdnem napok alatt előrendelnek ennyit.
    Mindegy végülis nem mintha számítana, mivel Max Payne 4 ettől független is lesz majd.
  • Snexi
    #2898
    nálam ilyen a buszpályaudvaros résznél volt,viszont ott nem lehetett továbbjutni így.konkrétan megállt két kocsi és abból katapultáltak az utasai,a dzsippből meg nem szállt ki senki.de legalább a patch megoldotta
  • Gascan #2897
    meg tudja nekem mondani valaki, hogy PC-n a local justice packot majd hogy lehet megvenni? vagy hol?

    a Rockstar tajekoztatasa ez ugyben hagy nemi kivannivalot maga utan

  • DIESEL DOG #2896
    Ahogyan az előttem író is kifejezte... nem mindegy mennyiért... maradjunk ennyiben.
  • tommygear
    #2895
    225 millió dollár elég nagy, igen... 2 hónap alatt tegyük hozzá
  • DarkSector
    #2894
    Hát mivel lesz ez még 1000ft-ér is, ezért csak megveszi 1x csak nem mindegy mennyiért. :D

    Amúgy az a 3 millió darabszám eladásnak az olyan nagy?
    Természetessen nem kevés, de nem is valami kiemeledő azért.
  • Frank99
    #2893
    ha eddig nem vetted meg, ezután sem fogod....
    sztem.
  • DIESEL DOG #2892
    Nem meglepő, szvsz ez a játék egy eléggé jól sikerült darab, sőt én is tervezem a közeljövőben egy eredeti példány beszerzését.

    Btw nem semmi... 225millió $-os bevétel... O.O
  • tommygear
    #2891
    A Max Payne 3 már több, mint három millió példányban kelt el, és beváltotta a hozzá fűzött reményeket...
  • tommygear
    #2890
    ezek szintén a warez miatt vannak...
  • The Protector
    #2889
    Na végigvittem a játékot.A gagyi hiba megmaradt:)A vonatos rész rohadt nehéz volt mert csak fejlövéssel ment tovább a sztori:)
    A végső harcon is jót nevettem mert ugyebár behajt még pár autó a szkript szerint de nem szálltak ki belőle hanem onnan pofáztak nekem.Szépen felrobbantottam őket.Lehet videót kéne csinálnom róla mert egypáran maguk alá hugyoznának a röhögéstől:)
    Összességében nagyon jó játék volt.
  • MightyDuck0
    #2888
  • tommygear
    #2887
    loool
  • Snexi
    #2886
    már elbizonytalanodtam :D de nálam csak ritkán jön elő és csak olyankor ha nem halálos lövést adok
  • The Protector
    #2885
    :).remélem csak viccnek szánod.
  • Snexi
    #2884
    ez csak akkor van ha nem lövöd fejbe őket,szerintem direkt van így és reális is,hogy a sokktól még önkivületükön kívűl lövödlöznek hisz rajtamaradt az ujjuk a ravaszon
  • Laza
    #2883
    Most végeztem ... azt kell mondjam nagyon régen nem játszottam már ennyire jól összerakott akciójátékkal. Kibeba jó volt, minden egyes fillért megért. Iszonyatosan jól néz ki (minden 'Max'on :) ), kva jó az egész, az akció frenetikus, sikerült hozniuk azt, amiért imádtam az előző részeket is. Két este alatt vittem végig, de azt kell mondjam, hogy a hossza pont jó. Elég sokáig tart, de nincs is elnyújtva mint a rétestészta, unalmas is lenne. A legkomolyabb csaták onnantól vannak, hogy bejönnek a katonák/rendőrök. Konkrétan fejlövésekkel öltem a 99%-ot, különben esélytelen :)
    A zene is nagyon király, végig megy a játékhoz, az akcióhoz. Azt hiszem még egy jó párszor végig fogom vinni. A multi nem érdekel, az tuti nincs ilyen jóóó :)

    Tudnék még ömlengeni, de nem teszem :)))
    Régóta nem éreztem egy játéknál a végén ezt a jóleső érzést. Egy ilyen akciójátékhoz képest minden FPS buta lövölde. Egyébként is halálra unom mindet :)

    Igazi nextgen élmény :)
  • tommygear
    #2882
    sőt biztos
  • tommygear
    #2881
    ha warez akkor lehet valami védelem ez
  • The Protector
    #2880
    Hy.
    Olyan gondom lenne.Nem is tudom hogyan fogalmazzam.Szóval tűzharcok során az ellenfelek akik nem kapnak eleget ahoz h meghaljanak összeesés előtt az a földön fekve élve maradnak,hulla pózban de lövöldöznek tovább és élőnek számítanak mert vörös marad a célkereszt rajtuk.Egy nagyobb csata után sok emberkét külön fejbe kell lőnöm vagy megrugdosni h mennyen tovább a sztori mert ezek az emberkék a földön fekve pofáznak és ha tudnak akkor és övöldöznek.Olyan mintha a rongybaba effektus szarná össze magát ilyenkor.Amúgy eléggé abszurd és vicces szituációt eredményez azomban kiábrándító.

    Valakinek volt hasonló porblémája a játékban?Mi a megoldás.
    A játék HiGH-on fut dx9 ben.
    Előre is köszi a segítséget.