3246
banner
  • Reg5
    #2587
    Nekem is feltűnt.
  • Calver
    #2586
    hja, kéne valami nehézségi szint hard és normal között. hardon csúnyán néznek rád és összeesel, normalon meg fuldoklik az ember a fájdalomcsillapítókban, módszeresen chapter közepére már maxon voltak és nem tudtam hova tenni.
    az viszont nekem is feltűnt, hogy fájdalomcsillapítók valamiért több életet töltenek nagyobb nehézségi szinten... ill lehet nem is több életet töltenek, hanem ugyanannyit, csak alapból kevesebb HP-ja lenne Max-nek?
  • Pretorian
    #2585
    Én úgy vettem észre hogy normalon kb. ugyanannyi painkillert kapsz mint hardon, viszont több kell belőle hogy teljesen felgyógyulj.
    + mintha jobban bírták volna a gyűrődést a tezsvírek normalon.
    Aztán lehet hogy csak megedződtem, és jobban megy a játék, nem tudom...
  • tommygear
    #2584
    én hardon vittem először, de másodjára mediumon már nagyon könnyűnek érzem
  • Pretorian
    #2583
    Skynet nevű nolifer/önjelölt seggembenisfejemvan okostojás ismét elemében van, aki szeretne csatlakozni hozzá az néha kukkantson be a Max Payne 3 teszt komment szekciójába.
    Amúgy sokan írtátok, hogy hardon mintha könnyebb lenne a játék, mint normalon.
    Én is ezt tapasztaltam. Mintha jobban hullana az enemy hardon, mint normalon. 1 painkiller meg szinte az egész életedet feltölti.
  • Shep
    #2582
    Mert én nem is arról beszélek.
  • grebber
    #2581
    Pedig az a rész pont hogy könnyű volt még hardon is!Megvárod amig "újratölt" a harckocsi és a fedezékből kiugorva pont ráfutsz max kis kilépés balra és ott az rpg.Ebben a részben nem volt semmi nehéz!
  • tommygear
    #2580
    :DDDDDDD
  • Shep
    #2579
    Ez jó :D
  • Solid Snake
    #2578
    :)
  • tommygear
    #2577
    nekem úgy jön le, hogy nagyon nem élvezed :D
  • Shep
    #2576
    Attól, hogy felsorolom a hibákat még élvezhetem a játékot, szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Nálad lehet de nem vagyunk egyformák.
  • Tomy Lee
    #2575
    Na ez az ami sok embernek nem megy.Inkább a sírás mert az olyan jó és talán menő?!
  • tommygear
    #2574
    próbáld meg kicsit élvezni is a játékot :)
  • TaRka0107
    #2573
    Na igen, de ha ennyire basztatni akarjuk akkor a Max Payne 1-2-t is felhozhatjuk. Mert ami a 3-ba benne van annak a negyede sincs benne az előző részekben.
  • Shep
    #2572
    Ja és a kedvencem, mikor lelőnek és van nálad fájdalomcsillapító akkor ugye belassít és ha sikerül lelőnöd akkor felgyógyít 1 pk-ért. Na ilyenkor mikor újra fedezékbe akar húzódni az ember akkor ez a szerencsétlen előbb feláll majd leguggol de persze ez, pont elég idő arra, hogy szépen megsorozzák 3/4-ed élet megint oda. Meg mikor az ember pl felvetődik egy asztalra akkor csak úgy ott ragad, nem csúszik egy kicsit tovább vagy valami, de persze a hullák azok szánkóznak össze-vissza.
  • Shep
    #2571
    Hát igen, vannak érdekes dolgok.
  • Reg5
    #2570
    Az hagyján. A kedvencem az amikor hirtelen betoppan elém egy ellen (lépcsőforduló, akármi) és hajszál pontosan homlokon lő. Mondom "'nyád ez hogy"? :)
  • tommygear
    #2569
    pedig az nagyon hajaz az első rész moteles pályájára, nekem bejött, főleg amikor a végén kiderül mit is művelnek ott
  • TaRka0107
    #2568
    Romos épületes nekem is a legutálatosabb pálya. Rühelltem. Második végigjátszásnál már mondtam is magamba hogy csak ne az jöjjön. De azért annyira nem utálom hogy ennyire megutáljam a játékot.
  • Efreet
    #2567
    Topicot karbantartani, és alapvető fegyelmezési munkát ellátni - nem szó nélkül kitörölni egy hozzászólást.
  • Shep
    #2566
    A szállodást mondod? Az nekem bejött, az jó pálya bár volt ott is egy nehezebb rész. Mondjuk legjobban az tetszik ,hogy távolról osztják a halál pontos lövéseket erre egyszer meghaltam és még mutatta ahogy a tag 1m-ről lövöldöz felém :D
  • tommygear
    #2565
    nem értem mire való akkor a házigazda jog, de oké
  • Shep
    #2564
    Hát én miután kétszer is amitatt haltam meg hogy bejátszotta ezt a halál előtti lassítást és maga elé lőtte a granátot úgy döntöttem máshogy fogom megoldani az ügyet de lehet már nem ma :) Egyébként kb. 4-5 ilyen nehéz rész volt eddig a játékban a többi egyáltalán nem volt vészes. Ja a szálloda robbantós mekkora ökörség volt de hát mindegy-
  • ratgab
    #2563
    Én a romos házas pályát (tizenvalahanyadik, ahol újra összefutunk egyik kedvenc mafiavezérünkkel) utáltam a legjobban. Illetve a legvégét (ezt konkrétan annyira megutáltam, hogy miatta többé hozzá se akarok nyúlni a játékhoz)... Az milyen ökörség volt te úr isten. De a rendőrörs se lopta be magát a szívembe. A többi könnyen ment, de ez a 2 pálya...

  • ratgab
    #2562
    Dehogy is! Gránátvető csodákat művel az agyonpáncélozással is...XD
  • Efreet
    #2561
    Megkérném a topic házigazdáját, hogy ne törölgessen csak úgy hozzászólásokat, ha valakivel problémája van, akkor azt jelentse a moderátori topicban.
  • ratgab
    #2560
    Én igen értékeltem a gránátvetőt azon a részen (pisztolyban volt tán 20 lőszer és shotgun volt még nálam).

    Hardon 3. meghalásra sikerült olyan ívben lövöldözni gránátvetővel, hogy a kapun nem tudtak bejönni. (mellesleg a harckocsi sokkal több gondot okozott, mire rájöttem a gyengéjére).
  • TaRka0107
    #2559
    Na igen. De mondjuk már 1 9mm-es lövéstől ki kéne feküdniük az ütéstől, attól mert páncél van rajtuk. De amikor ak47-el darálom a testét és még mindig áll az tényleg idegesítő.
  • Reg5
    #2558
    Fejüket lődd, a többi testrészük agyon van páncélozva, esélytelen.
  • Shep
    #2557
    Hát nekem nem egyszer volt, hogy bekapott 2-t is mire megfeküdt, lehet a hitboxok nem tökéletesek. De ha nem fejen lövöd ne kelljen már mindenkit szarrá lőni, hogy megfeküdjön ha már ilyen rohadtul reálisra csinálták az egészet. Úgy várom már azt a játékot ahol ha meglövöd a kezét akkor odakap és jajveszékel és nem nagyon foglalkozik már veled, ha gyomron lövöd nem áll fel és szalad tovább hanem ott marad stb. Persze a mi emberünk is bekábulna ha bekap egy golyót és ilyen Rambó stílusban lehetne pl gyógyítani. Na és persze nem kellene egy egész hadsereget leölni.
  • TaRka0107
    #2556
    Nálam mindig elég 1 fejlövés akármilyen fegyóból.
  • Solid Snake
    #2555
    "vízipisztoly lövéstől meghal"
  • Shep
    #2554
    Mekkora egy mocskos rész ez a rendőrőrsös, mikor rpg-vel le kell szedni a harckocsit, majd özönlenek a népek. Az a gránátvető szerintem szimpla szívatásból van ott.
    Ja az azért elég komolytalan ,hogy míg Max 2 vízipisztoly lövéstől meghal addig a brazil keménylegények egy 357-es magnum nyak, fej, has stb lövés után még vígan lövöldöznek, arról nem beszélve mikor 1 fejlövés nem elég nekik.
  • IMYke2.0.0.0
    #2553
    Így is van.
  • tommygear
    #2551
    a végeredmény jó lett, nem holmi igénytelen gta 4 port, ez a lényeg
  • IMYke2.0.0.0
    #2550
    Mindenfajta flame-keltés nélkül: azt ugye senki sem hiszi el, hogy külön csinálták a konzolos és a PC-s verziót...
    Főképp, hogy PC-n fejlesztik a konzolos játékokat is.


    Bizonyára annyi történt, hogy a fejlesztés során elkészültek a "high textúrák" és DirectX 11-es finomságok stb-k, majd ezeket szépen módosították, kicserélték úgy, hogy konzol-kompatibilis legyen.
  • tommygear
    #2549
    csak egy kicsit kellett volna tovább olvasnod #2537
    a kérdés szólt a portolásról, amire ment a válsz, hogy nem port
  • MerlinW
    #2548
    Főleg, hogy nincs is szó portolásról, hiszen egyszerre készült el minden platformra.
  • Bearcheesshit
    #2547
    Kusza lett az utolsó mondatom,elnézést érte.