3246
banner
  • Bearcheesshit
    #2545
    De az iso-t is számolni kell, az ugyanennyi :) Nem mellesleg köszönöm a kimerítő válaszodat, és azért titeket kérdezlek, mert a "nép" szava, lehet hogy nem koherens és 1000+1 véleménnyel találkozom, de még mindig jobb mint a fizettet reklámokat olvasgatni szaklapoknak nevezett förmedvényekben, ami csak reklámot tartalmaz.
  • tommygear
    #2544
    a pc verzió portolásáról szólt a kérdés, nem egy szinte észrevehetetlen bugról, ami minden játéknál jellemező
    (ami lehet, hogy nem is bug valóban, mert az aranyfegyvereknél van ugyan ilyen bővített tár)
  • TaRka0107
    #2543
    De az lehet automata fegyó, csak az ellenfélnek ugyanabból autamata van.
  • IMYke2.0.0.0
    #2542
    S ez hirtelenjében mentség is?
    Nekem aztán mindegy...
  • tommygear
    #2541
    miről beszélsz? a kilógó tárról? az ugyan úgy van konzolon is
  • DarkSector
    #2540
    most kivételessen egyetértek.
    no comment.
  • IMYke2.0.0.0
    #2539
    [...]igényes munka lett a pc verzió semmi probléma vele... "


    S ez igaz is lett volna, ha lejjebb nem éppen az ellenkezője lett volna alátámasztva, képekkel is... :)
  • Shep
    #2538
    Hát ehhez én nem tudok mit hozzáfűzni.
  • tommygear
    #2537
    a pc verzió nem port, hanem párhuzamosan fejlesztették a konzol verziók mellett, igényes munka lett a pc verzió semmi probléma vele...
    olvass el egy pár nagyobb tesztet a játékról mindent leírnak benne amikre kívácsi vagy, az én véleményem pedig az, hogy nagyon jó játék lett, igazi rockstar munka, bár 20 óra nem lesz a játékidő, de az a 10-12 óra tartalmas nagyon és nagy kihívás az egész játék, nem egy casual végigrohanok a pályákon és kész...
    de milyen 50 gigáról beszélsz? 28 giga feltelepítve a játék
  • Bearcheesshit
    #2536
    Engine hibákra volnék kíváncsi.A pc port van e olyan profin kivitelezett mint anno a GTA4 pc portja volt?Mivel egy cég, reális elvárás, hogy ugyanolyan hányás munkát adjak ki a kezükből.Azonkívül /bár tudom hogy ez szubjektív/, story, történetvezetés, szinkronhangok előadása, vágás, rendezés az milyen?Ide nyilván több véleményt kérnék.Félreértés elkerülése végett megvenni nyilván nem fogom, mert nekem vannak elveim, ne ma kezdtem a hcgamer szakmát, és nem veszek olyan bughalmazt, ami nem tartalmaz elsőre legalább 20 óra tiszta játékidőt, de viszont az 50Gb-t is sokallom, és próbálom felméri, megéri e foglalkozni vele.
  • broman191
    #2535
    Az élen nyitott itthon a Max Payne 3
  • Reg5
    #2534
    Elég, nálam működött.
  • tommygear
    #2533
    a mentésekről még nem volt szó, elég ha a dokumentumokban lévő Max Payne 3 mappát lementem? nem akarom egy esetleges újratelepítés után nulláról kezdeni
  • mester1987
    #2532
    Bazz...igen :)
  • Shep
    #2531
    Én rohadtul hiányolom a dupla berettát, itt amiatt ,hogy ha nagy fegyvert eldobja ha duplára váltasz alig van lehetőség dupla fegyverrel rohangálni, ill. hát van csak utána jön a lőszerhiány.
  • TaRka0107
    #2530
    AK-47 volt benne.
  • broman191
    #2529
    Klasszikus, bár a túlélési esélyeimet egy auto 9 millivel nagyobbra tenném, amikor abban volt töltényem, valahogy semmi más nem hiányzott... :P
  • mester1987
    #2528
    Szerintem lehetett volna még több ötletesebb fegyver is

    pl. AK-47 vagy M4 valamelyik fajtája vagy hasonló karabély + 1-2 kisebb fegyver...

    A Desert Eagle-t is azért csodálkoztam a végére, hogy megkapjuk :D
  • tommygear
    #2527
    a desert eagle-t bánom, hogy nagyon kisajnálták a játékból, jó ha 1-2 pályán megtalálható :(
    pedigt a technology series videókban szinte mindig Max kezében volt
  • broman191
    #2526
    "Nehéz fokozaton indítottam el és már a harmadik fejezetnél visszavettem normálra [...] érezni hogy ezt azoknak a rajongóknak csinálták akik imádták a Max Payne egyet és kettőt" - Érdekes összefüggés...

    "Nagyon sok shooternél az ember a haját tépi, mert nem lehet megcsinálni...de meg lehet csak ehhez szkill kell!" - Rézköpés! :D

    "...a grafikára írták hogy nem annyira jó, hát én voltam a legjobbam megdöbbenve, mert, MERT DE, fantasztikus!" - Éreztem hogy ez szívből jött, őszinte elégedettséggel, mélyről...akiknek nem tetszett a grafika azok hallgassák meg, megtérnek azonnal! :D
  • gosumofo
    #2525
    CSAK neked
  • MerlinW
    #2524
    Csak neked
  • tommygear
    #2523
    csak neked
  • DarkSector
    #2522
    A grafikán kívül beszélnek még másról is a videóban vagy nekem mutat a youtube egy vágott változatot?
  • mester1987
    #2521
    Lássatok csodát...
  • tommygear
    #2520
    megnéztem az aranyfegyvereknél van ilyen kilógó bővített tár, de valamiért összekavarodik a simával :D
  • TaRka0107
    #2519
    De az ellenfélnek akkor mégis van.
  • tommygear
    #2518
    most is, az egyik pillanatban kilóg a tár max fegyveréből a következő másodpercben már nem :D
  • broman191
    #2517
    Ebből a pisztolyból nincs auto a játékban, ugyanaz a modell a képen mindkettő, direkt azért ezt mutattam, ez biztosan bug. :)
  • TaRka0107
    #2516
    Nála valszeg automata 9mm-es van. Mi is tudunk olyannal menni.
  • tommygear
    #2515
    igen, ennél a fegyvernél is láttam már ilyet, ez egyértelműen valami bug
  • DarkSector
    #2514
    Oh bocs nem tudtam hogy mást idézel...nah akkor add át az irónak az üzenetemet...biztos valami P3-as gépet vett alapul. :)

    Nekem az alantabb lévő konfigon ami mai szemmel alap konfig, megy fullhd max details mellett 20-30 fps-t, ami még játszható...néhány ingame átvezetőnél lasabb mikor nagy a nyüzsgés.
  • broman191
    #2513
    Vannak amúgy érdekesen megjelenő tárak bizonyos átvezetőkben, átfutottam a játékról készült shotokat és ezt találtam:

  • broman191
    #2512
    Milyen állításom? Ezt az SG-s kiemelt Max 3 cikkből idéztem, én sem értek vele egyet...ahogy olvastam a cikk hozzászólásainál más sem. Jogosan... :D
  • tommygear
    #2511
    lol és lehúzza 3 pontra az intelligenciát és a nehézséget, azzal az indokkal, hogy vannak nehéz pályák
    gondolom a call of duty-hoz szokott aki írta ezt az igénytelen tesztet
  • DarkSector
    #2510
    Nem kenyerem védeni a játékot...

    De ezt piszokgyorsan felejtsd el!!!!!!!!!
    egy belépő szintű gép elviszi DX11-ben a játékot.

    szóval kategórikussan ELLENZEM az állításodat már elnézést, ez az egy állításnak pont az ellenkezője, annyira optimalizált a játék hogy PÉLDÁT vehetne más fejlesztő is.
    Minimum grafikán is nagyon fasza a látvány!!!!
  • tommygear
    #2509
    hát akkor lehet nem figyeltem, na mindegy csak megakadt rajta a szemem :D
  • broman191
    #2508
    Auto 9 millisen elvileg van. :)
  • tommygear
    #2507
    tudom hogy van ilyen, de mint írtam játék közben nincs semmi ilyen a fegyveren, míg az átvezetőkben igen
  • broman191
    #2506
    Az aminek látszik. Van hosszabbított táras pisztoly a játékban. :)