3246
banner
  • Shep
    #2631
    De 3 nap alatt 50+ évesen hova fejlődjön?
  • simon007
    #2630
    Kösz, de éppen ez a problémám, hogy nekem ott nincs mentés.
    Pedig folytatni tudom, ergo valahol lennie kéne.
  • DarkSector
    #2629
    Játszottam ja régen, ez min változtat? :)
    Arra gondolsz hogy nem kell "nem lehet" újítani?
  • gosumofo
    #2627
    Anyone found to have used hacked saves, modded games, or other exploits to gain an unfair advantage in Max Payne 3 Multiplayer, or to circumvent the leaderboards will be quarantined from all other players into a "Cheaters Pool", where they'll only be able to compete in multiplayer matches with other confirmed miscreants. In the event we decide to absolve any of these cheaters for their past transgressions they may re-enter play with the general public, however a second offense will result in their indefinite banishment. In either case, we will be removing invalid leaderboard entries to ensure that the players at the top of the charts have earned their spots fairly.

    If you see anyone in Max Payne 3 multiplayer using invincibility hacks, infinite adrenaline, score cheating or doing anything else suspicious, just send us an email at [email protected] and include the following:

    Platform (PC, PS3 or Xbox 360)
    Cheater’s Gamertag / ID
    Description of the violation
    If possible, please include concrete evidence, such as a video or a screenshot
  • tigeroo
    #2626
    ember, játszottál egyáltalán (2001, 2003) az eddigi részekkel?

    sőt szerintem jobb is a cucc mert a képregényes átvezetők helyett végre igényes ingame art van, és nincsenek gagyi rémálom pályák (ígyis elég delirium tremens beütésűek az átvezetőkben a "torzulások")
  • Shep
    #2625
    Hülyeség, jól megcsinálták egyáltalán nem unalmas a lövölde, meg az előző részek sem voltak másabbak. Mondjuk a gránát dobás nem ártott volna.
  • akyyy
    #2624
    lentebb irtam, meg régebben, hogy szerintem jó lett. kor és történet hű, bár a sok átvezető meg délamerika miatt néha azt hittem hogy ez a gta4:VC
  • LasDen #2623
    volt 1-2 pont a történetben mikor azt hittem, hogy fabianaval vagy a tesójával összejön...de úgy néz ki csak én láttam bele :DD

    viszont a nők megmentése eléggé a mániájává vált :D
  • wesker24
    #2622
    Habár a Max payne 2-ben Mona túlélte a halálos lövést ha legnehezebb fokon vitted végig de a Max Payne 3-ban ezt eleve kivették belöle vagyis az Original Ending szerint történtek a dolgok !
  • tommygear
    #2621
    neked mint ősi max payne fannak, hogy tetszett a harmadik rész?
  • Seth
    #2620
    a csajok hullanak körülötte, azt hiszem belefáradt kicsit :)
  • tommygear
    #2619
    Dokumentumok --> Rockstar Games
  • simon007
    #2618
    Tudja valaki, hol van a mentés a játékban?
  • akyyy
    #2617
    mosr bele gondolva én nekem meg a csajok hiányoznk, akibe max szerelmes lesz :D
  • Calver
    #2616
    és DarkSector megint szállítja a napi facepalm adagot



    de a nagy vitához hozzátéve:
    RPG elemek/fejlődés egy olyan dolog, ami *nem való* lövöldözős játékba, és amelyik fejlesztő ezt elfelejti, azt érzéstelenítés nélkül kellene megfosztani a fogaitól. gondoljunk az új Wolfenstein-re, majd zokogjunk halkan a sarokban.
    simán TPS lövöldözés baromi kevés játékban szokott működni (most felhoznám Kane & Lynch 2-t, de nem akarom h bárki fellógassa magát), épp ezért nem is csak ennyi van MP3-ban, sőt... baromi változatosan megy itt a durrogtatás sima TPS mókákhoz képest, és ez biza bőven elég - egyáltalán nem lett monoton a végére, pedig ugye 10+ óra.
    szaltó meg ilyen hülyeségeket meg hagyjuk meg Assassin's Creed sorozatnak, Payne bácsi instant visszaküldene efféle akrobatikai mutatványokra pár üveg whisky-t.
  • tommygear
    #2615
    de gondolom nem hallottál még erről az úrról, az ő filmjei adták anno az ihletet a remedy-nek, és ezekben nincs szaltó meg falon futás
  • DarkSector
    #2613
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnézem.
    Mint írtam nem szuper képeségeket gondoltam...

    Más dimenziókban is lehet gondolkodni.

    Csak egy példa kb 5 másodpercig gondolkodtam: falonfutás, szaltók stb. Füstgránát.
    Bármi.
    De az hogy az első 3 percben bemutat a játék 2 mozdulatot, és te végig ezzel nyomulsz szerintem erőssen közrejátszik a játék monotonitásába.
    Vagyis van Bulettime (álló helyzetben) és Vetődés 360 fokban...és nekem kb ennyi volt a játékban több mozdulat vagy lehetőséget nem találtam.

    De amiket a menüben ki-be kapcsolgathatunk az azért nem helyettesíti a változatos gameplay-t.
    Vagy igen?
  • tommygear
    #2612
    az előző részekben se volt semmi szuper mozdulat vagy ilyesmi, innen se hiányzott...
    de amúgy vannak benne ilyenek:


    ezekkel el lehet szórakozni a végigjátszás után
  • DarkSector
    #2611
    Nem szuperhős.
    Nem karakterfejlődős, de azért Max a valóságot meghazuttolva tud időt lassítani...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valamint nem kell leragadni a hightechnél.

    Bármilyen a játékmenetet megpiszkáló dolgot kitalálhattak volna.
    Most csak mondom hogy én nem hagytam volna így, ráadásul pláne a kevés gameplay miatt sem.
    Vagyis amikor te irányíthatod.

    Nem tragédia, dehát attól sokkal érdekesebb maradt volna a harc mert mindig adott volna kis +t a játékmenetbe...
  • tommygear
    #2610
    ez nem egy szuperhősös, karakterfejlesztgetős játék, ha beleraktak volna ilyet pontosan az baszta volna el az egészet...
  • DarkSector
    #2608
    Spoiler miatt csak az olvassa el aki végignyomta már vagy nem érdekli a poén ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így a játék vége felé már ki merem jelenteni 1 nagy baklövést érzek a cuccban amit szerintem nagy kár hogy kihagytak.
    és valszeg ettől válik monotonná, mégpedig hogy NINCS VÁLTOZÁS.

    Elsőnek fel sem tűnt. De most azt vettem észre hogy szó szerint semmi változás. Ezt furcsállom, nem arról van szó hogy tanuljon meg Max repülni vagy tűzlabdákkal lőni.
    De semmi olyan változás, mondjuk úgy semmi olyan képesség tanulása nincs a játékban ami később változtathatna a monoton lövöldözésen.

    Ez feltűnt amúgy nektek is? :P
  • tommygear
    #2607
    E betűvel fel tudsz mászni az állványra
  • TottiZsolt
    #2606
    Üdv!

    Chapter 12-ben van egy rész, amikor az épület leszakadt részébe kell lemenni, fentről még jönnek ketten, lelövök őket, de nem tudok tovább menni. Merre kéne? Valaki segítsen légyszi!

    Köszönöm!
  • Shep
    #2605
    De őket éltette a drog :)
  • Calver
    #2604
    sisakos unszimpatikusoknál azt kell nézni, hogy hol nem védi őket páncél - általában a lábaikat gyönyörűen szét lehet lőni probléma nélkül, de van h simán tudod őket ólom általi kasztrálásban is részesíteni.
  • tommygear
    #2603
    hogyne lettek volna, Vinnie 6 sebből vérzett mégis kellett bele vagy 10 tár, aztán a végefele BB is alig halt meg a parkolóházas pályán...
  • Shep
    #2602
    Igen, az első 2 rész pont azért volt olyan jó, mert nem voltak benne ilyen túlzások, persze vinnie azért ott is jól bírta a golyókat de hát az még éppen belefért.
  • ratgab
    #2601
    Persze, mivel már tudja az ember, hogy mikor, honnan, hányan ugranak eléd. Úgy már azért más tészta.
  • ratgab
    #2600
    Ezek játékélmény romboló dolgok egyeseknek. Titeket pont nem zavar, de másnak ez attól bökheti a szemét. Ez nem sírás, ezek meglátások. Ha úgy tetszik építő jellegű kritika.
  • ratgab
    #2599
    No azért ott ilyen siess, mert rádrobban a ház nem nagyon volt. Azthiszem meg nem mondom melyik részben volt az égő épület, ahonnan sietni kellett kifelé, na de ott ha jól emlékszem nem lődöztek az ellenfelek is vissza, hanem menekültek (ez egy ökörség, hogy éppen rád robban a ház és még van is kedved harcolni... úgy menekülnének, mint a patkányok).

    Egyébként itt is volt tűzvészes rész, amivel nem is volt különösebb problémám.

    Másik baromság a nagydarabnak szánt (inkább röhejes) ellenfelek, akiknek nem árt golyó csak a headshot, az is csak sokadjára, mert felfogja a sisak a golyókat... Na nem már... Ilyen nem volt az első 2 részben, nem is hiányzott.
  • ratgab
    #2598
    Az hagyján, de van hogy pont olyan irányban fordul a lassítás közben miután lelőttek, hogy nem tudod eltalálni azt aki lelőtt. Ergó instant halál!
  • IMYke2.0.0.0
    #2597
    Nem kerestem, a Youtube ajánlotta fel, amikor a fiókomba léptem - Max Payne 3 LOL Glitch (konzolon)
  • tommygear
    #2595
  • akyyy
    #2594
    nincs a kontrolleren
  • tommygear
    #2593
    enter
  • akyyy
    #2592
    én most végigvittem, én is ittjártam: de fasság ez az outro, vagyis a feliratok... legalább valami jó zenét adjának be, vagy szoljon valami végig. de igy.
  • Shep
    #2591
    A végét ezt komolyan gondolták? Azt gondoltam, ma a végére érek de úgy látom ez holnapra marad. Miért nem kell egyből az egész brazil hadsereget lelőni?
  • misiizsai
    #2590
    A Hardcore vagy az Oldschool a nehezebb?
    Oldschool már meg volt...Állítólag Hardcoreon 3 lövés halál igaz ez?
  • Shep
    #2589
    Igazából mindegy mert 2 golyó és már nincs hp-d :)




    Most így a játék végére már egészen megvan a MP hangulat, kár hogy elég sokat kellett erre várni. Az ilyen az ilyen Wantedből átemelt csak célozz és lőj részek a legjobbak az egész játékban-
  • tommygear
    #2588
    persze kevesebb a hp hardon, illetve nagyobbat sebeznek a lövések mint mediumon