3246
banner
  • Shep
    #2425
    Hát nekem eddig nem volt rá igazán szükségem, később persze majd biztos lesz, mivel azt írjátok most fog majd nehezedni.
  • tommygear
    #2424
    hogy hogy semmi értelme? :D nehezebb részeknél szerintem nem sokáig húztam volna bullet time nélkül, főleg a vége fele
  • broman191
    #2423
    Relatív, de számomra a chapter 11 volt a legnehezebb, aztán a 12 és 13 egyes részei sem voltak kifejezetten könnyűek, utánuk már felüdülés a chapter 14... :)
  • Shep
    #2421
    Akkor elvileg most fog majd beindulni ,mert pont ott tartok, csak kifagyott valamiért. :)
  • MerlinW
    #2420
    Hard-on az 5. fejezet után kezd el izzasztó lenni. Mondjuk addigra már annyira unalmassá válik a játék, hogy nem fog érdekelni:) Én is abbahagytam a 6. közepén, és azóta sem volt kedvem elindítani.
  • Shep
    #2419
    Mikortól kezd nehéz lenni a játék? Amúgy rájöttem ,hogy úgy kell nézni, mintha egy zs akciófilmet néznék amibe néha én is belelőhetek, jgy már nem olyan rossz sőt vannak jó pillanatok is. Pl. amikor a víztartályról zuhanva kellett lőni, vagy a motorcsónakból kihajolva. Amúgy ami zavar, hogy az első 2 részben a bál lett tájm :) volt a játék fő húzómotívuma, itt meg szinte semmi értelme és alig kerül elő a lövöldözés során.
  • tommygear
    #2418
    ééértem :)
  • Pretorian
    #2417
    Az hogy nehéz? Attól fasza a játék. Manapság nem divat nehéz játékot készíteni, pedig ez határozza meg egy játék szavatosságát, ha már nincs benne kielégítő mennyiségű tartalom (pl. ez a játék csak egy kommon lövölde lenne AI nélkül, a legtöbben 1-2 alkalommal végigjátszanák és ennyi).
    De így hogy jó az AI, így teljesen más a helyzet.
  • broman191
    #2416
    Ha nem találnak el akkor bizonyos nehézségi fokozaton visszatöltődik valamennyi élet... :)
  • DarkSector
    #2415
    Ez most jó vagy rossz?
  • TaRka0107
    #2414
    Direkt csináljátok? Ezekkel warez topikba menjetek már! Banner alatt ott van!
  • nefelejcske
    #2413
    Sziasztok!
    Help: feltettem, tegnap játszottam-ma indítom és nem jelenik meg az offline mód hanem appdetelni akar és kiírja, hogy nincs kapcsolat
  • TaRka0107
    #2412
    Banner alatti linkre menjél és ott kérdezd ezt. Kiszúrja a szemed!
  • darkcrew
    #2411
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni Tunngle ügyben? Csináltam már mindent Port Forwardot is de nem megy mert nem tud csatlakozni a nethez. PFConfig se segít mert ott leragad hogy Getting Router Info... ha valaki tudna segíteni megköszönném!
  • PunkZoli
    #2410
    alttaboztál e? mert azután nekem is van hasonlós
  • Shep
    #2409
    Más játékot próbáltál? Lehet a videokártyád kezd szórakozni.
  • Fbn Lx
    #2408
    ezt... nem értem
    elsőre tökéletesen ment, ma pedig már hibásak a textúrák, fekete csíkozódás a talajon meg ilyenek
    ugyanazzal a grafikai beállítással
    levettem mindent minimumra utána, akkor is csinálta. drájverből is felraktam már a legfrissebbet. valami ötlet? :SS
  • bajsz
    #2407
    valami csaló funkció:D

    mellesleg érdekes,azt tudom,hogy a halál előtt be lasit alapból,de ,hogy miért ugrik vissza az élete az érdekelne!
  • Pretorian
    #2406
    Ehwhh...rövid vót.
    De legalább nehéz.
  • Waczkor
    #2405
    Multi nálatok is baszakszik néha?
    Tegnap este próbáltam első meccs fasza volt,de utána vagy csak töltött folyamatosan és csak a program bezárásával tudtam kilépni vagy egymás után 5x azt írta hogy nem tudott csatlakozni.Egyszer meg akadt is.
  • tommygear
    #2404
    25:50-nél miért töltődik vissza az élet automatikusan?
  • Ryder62
    #2403
    Hi

    Mi az a SSAO tömören?
  • koschwarz
    #2402
    tényleg kiba...tt unalmas vagy. annyira unalmas, hogy most már nem csak mi ununk, hanem már magadat is unnod kéne.
  • akyyy
    #2401
    de utálo mikor nálam van valami jó gépfegyver, jön egy átvezető, és kicseréli arra a szar 6lövetűre :D.
  • TaRka0107
    #2400
    Banner alá nézzél már legyél szíves!
  • DarkSector
    #2399
    kis off:

    Aki végigvitte a játékot és még akar ebből a TPS stílusból az nyomhatja a Spec Ops - The Line játékot, ami nemsokára jön...:)
  • DarkSector
    #2396
    Jah régi érzelmeket elevenít fel az emberben.
    Tény hogy jobban passzolt az a régi esti "lepusztult" városos téma... :D
  • Shep
    #2395
    * első kár nem kell
  • Shep
    #2394
    Hát azért a múltban játszódó rész már jó, kár ott elkapott a régi MP érzés kár hogy nem az egész ilyen :(
  • tobias88
    #2393
    Erre nem mondok inkább semmit. Kb 58. alkalomra 3 fejlövés és összesen 5 lövés elég volt, amúgy meg a 10 fejes sem ölte meg úgy hogy vagy 30at beletáraztam. Szerintem valami bug volt alapban hogy pusztulna meg...
  • tommygear
    #2392
    Jövő héten új képregény!

  • DarkSector
    #2391
    Nem hát a tesztereknek is sikerült. Mint ahogy a Ninja Gaiden 2 is...:D
  • alma2
    #2390
    bar biztos nem egyre gondolunk, de a diablo haromnal minden negativ gondolatodnak tuti igazat adnek, az egy igazi nincs iphone-m, de jobb hijan d3-man van, meno vagyok...
    Max az oreg motorosok akik mas cellal vettek, de ott is a legtobbjuk csalodott. En mar a demonal csalodtam, szoval meg sincs :)

    Itt annyi apro reszlet ki van dolgozva, hogy hihetetlen, aminek mas jatekban nyoma sincs nincs, ha letezik ott, akkor meg kozel sem ilyen jo. Persze legalabb ennyi hianyossagot is fel tudnek sorolni, de amig sikerul az ember erdeklodeset, figyelmet lekotni a pozitiv dolgokkal, addig kussolok, es utobbibol rengeteg van benne, nem gyoztem forgani a szemem.
  • tommygear
    #2389
    nem lehetetlen az
  • tobias88
    #2388
    Nálam kb 1.5 perc van rá, nem ma kezdtem fps-ekkel játszani és nem is vagyok rossz a netesekben sem, de ez valami borzalom, legalábbis a vége.
  • alma2
    #2387
    Tobben vegig toltak mar hardon vagy nehezebben, szoval biztos meg lehet oldani.
  • DarkSector
    #2385
    Az eddig az hogy eddig és nem az egész játék.
    Magyarabbul nem megy...:D
  • tommygear
    #2384
    #2352
  • rolemodels
    #2383
    mit javitott a az uj patch amit leszedet tudja valaki?
  • tobias88
    #2382
    Van valakinek mentése a 12. chapter végétől?
    Egyszerűen nem lehet Hardon megcsinálni, vagy az idő jár le ha takarékos vagyok az életemmel, vagy a végén a talpig páncélozott géppuskás lő le. Hiába lőttem 8-10et a fejére, nem hal meg, de ha többet akarok, megöl, ha meg várok hogy töltsön (1x tölt), felrobban a ház. Egy barom volt aki kitalálta, el se merem képzelni milyen a legfelső szinten.