3246
banner
  • Fpocok
    #2505
    Pl ilyen?

  • tommygear
    #2504
    ez a kilógó tár mi a franc akar lenni?



    játék közben nem ilyen, csak az átvezető videókban, azt hittem valami pc-s grafikai bug, de xboxon meg ps-en is ugyan ilyen
  • Shep
    #2503
    Na ez nekem nem jött elő, mert egyből rájuk vetettem magam.
  • broman191
    #2502
    Tudok harmadikat is azon a pályán...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a rész is enyhén szkripthibás amikor Passos eltereli az autók mellett álló fél tucat digó figyelmét, aztán neked kell leszedned őket. Ahogy az átvezető után visszaadja a játék az irányítást rögtön rájuk kell futnod, mert ha csak lassítva lövöldözöd őket, továbbra sem fognak rád figyelni, jön az animáció Passos meghal. Ha viszont egy bizonyos távolságon belűl kezded el őket lövöldözni, rögtön mindegyik elkezd megfordulni feléd és akkor már tesznek Passosra.
  • Shep
    #2501
    Na most volt a temetős pálya és 2 résznél is elég furcsán néztem. Első volt a sniperes én ugyebár gondoltam elmegyek jobbra és onnan lövöm le a lövészt. Frankó el is jutottam a jobb oldalon lévő kriptáig ahova behúzódtam a sniper rám sem látott erre jön a bejátszás, hogy Max kint áll a semmi közepén és lelőtték. Csodálatos. Aztán mikor bent az emelten ott a shotis tag akit ugye le lehetne lőni ha nem csalna a gép és mikor rácélzol akkor nem húzódna fedezékbe egyből, sőt ha folyamatosan becélozva mész előre akkor ki sem néz így mindenképpen fel kell menned. Na de a legjobb az volt, hogy Pasos azt mondta, hogy azért kell felmenni, mert nincs rálátásunk. Wááá. Egy pályán belül 2 ilyen húzás azért kicsit sok volt így hirtelen. :)
  • broman191
    #2500
    "hogy PC-n minden beállítást a maximumra állíthassunk, elég korszerű számítógép szükségeltetik - ergo a játék kicsit optimalizálatlan" - Elég pistike összefüggés. Szóval ha valami nem megy fúmaxon' egy "kevésbé korszerű" gépen akkor a gém' rögtön optimalizálatlan?
  • Pretorian
    #2499
    Akartok jót röhögni? Olvassátok el itt az oldalon a tesztet.
  • gosumofo
    #2498
    ZP review
  • DarkSector
    #2497
    milyen negatív vagy...:P

    Amúgy Chapter 9 vaok.
    A favela jó volt, ez volt az eddigi legjobb helyszín a 9 chapterből. Nekem.
  • Ryder62
    #2496
    Na, végigvittem kora hajnalban. Véleményem a játékról:

    Ami jó:
    Szép grafika, aprólékos pálya kidolgozás, változatos pályák, van kihívás, jó sztori, látványos effektek (üvegtörés), killcam lassítások, sebzés megjelenítése, optimalizált, meggyötört Max, komikus vetődések mikor tereptárgyakba ütközöl, valósághű (nincs az hogy a nagy mordályt eldugom az ingem alatt)

    Ami rossz:
    Átvezetők túlzásba vitele, sokszor elveszi a fegyvereket az átvezetők után, nehéz :P kevés fegyver típus ráadásul sokszor kispisztollyal kell a végén is nyomulni a full állig felfegyverzett páncélos ellenfelek ellen, a vetődés háttérbe szorult ráadásul kisebb helyeken mindig sikerült valaminek nekicsapódni, gránátok, koktélok hiánya (állandóan piál Max, pár üveggel hozhatott volna magával XD)
    Élettelen a környezet (nézz le az utcára, mintha szellem városban játszódna. Oké hogy cső játék és az a lényeg ami a mapon van de könyörgöm, átvezető alatt kiírja hogy xy hétköznap, délután fél 5, és közben az utcák olyan üresek mintha hőség riadó lenne, 50 fokkal. Egy kósza gyalogost nem látni. Tudom tudom szőrszál hasogatás de az első részben az este-hóvihar vagy a második részben az este-zivatarok kombó magyarázatot adott hogy miért üresek az utcák. De itt semmi, normál időjárás, nappal. És még város hang sincs pl dudálás, kiabálások stb hogy nyoma legyen legalább látszólag az életnek. Ez így kicsit a beleélhetőséget rontotta hisz már az első részben is hallatszottak szirénák, dudálások a háttérben)


    Szvsz hibái ellenére nagyon jó gém lett, nálam jobban is teljesített mint a 2. rész.
    Bevallom ez az első játék amit easy-n játszottam ki
    És így is többször meghaltam egy-egy pálya szakaszon. És van 5 nehézségfok omg
    Így kéne kinézni minden lődözös gémnek. (nah azért az átvezetőket a pályán meg a zárjuk le az ajtót hogy ne tudjunk véletlenül se visszafelé haladni effektet kivéve)

    Hé, pincér! Egy GTA V-t ugyan így kidolgozva kérnék, köszönöm :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2495
    Ezt magyaráztam ám én is...
  • tommygear
    #2494
    na így már oké
  • tommygear
    #2493
    nem próbáltam ki, engem nem zavarnak
  • Solid Snake
    #2492
  • IMYke2.0.0.0
    #2491
    Ez tőlem lopta az ötletet :)
  • Lunki88
    #2490
    Az ingame cutsceneket nem hagyja ki így sem. Tehát amik a játék motorjával vannak renderelve. (Ahol a still loading felirat figyel.)
  • Solid Snake
    #2489
    Találtam egy ilyen variációt
    Hey all, I thought I'd make a quickfix for the cutscene skip for everyone who doesn't want to take the time to create all the fake files:

    http://www.mediafire.com/?vkoa754qbjtopjq
  • IMYke2.0.0.0
    #2488
    Na, működik?
  • IMYke2.0.0.0
    #2487
    Próbáld ki...
    Én minden *.bik videókat használó játék esetében kipróbáltam az elmúlt években és működött.
    Főképp a betöltő videók esetében látványos a gyorsulás - fejlesztő cég logo, EA/THQ/Ubisoft stb. logo, nVidia/ATI logo kihagyása ezzel a módszerrel...
  • tommygear
    #2486
    és akkor a betöltést hogy oldja meg a játék? szerintem ebből egy hatalmas appcrash lenne
  • IMYke2.0.0.0
    #2485
    A Driver 5 bik videóinak felhasználásával bemutatom:



    Így talán már érthető lesz, remélem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2484
    Olvasd el akkor még egyszer azt, amit írtam. :)
    Nem egyszerűen átnevezed a *.bik fájlokat, hanem közben a txt-k kiterjesztésének átnevezésével létre is hozol 1 kilobájtos *.bik-eket is.
    Így, amikor a játék azokat betöltené, megtalálja őket, de mivel nincs tartalmuk, a játék gyorsan végez velük = átlépés.
  • bendáj17
    #2483
    Konkrétan melyikre gondolsz?
  • tommygear
    #2482
    szerintem new gamet kell kezdeni, de a bűnjelek nem tűnnek el, amit már megtaláltál azok meg is maradnak new game után is
  • kjhun
    #2481
    Ehhez hasonló tippet írtam pár napja, talán a warez topikban, egy ismerősnél kipróbálván a törtön, a *bik-ből *.bak-ra átnevezvén őket, de a játéknak ez nem tetszett, az indításkor, körülbelül a különféle feliratok, Rockstaros logó megjelenésének pillanatában (de nem tudott megjelenni, mivel nem volt egyetlen egy *.bik fájl sem a movies könyvtárban), a játék elszállt hibaüzenet küldésével.
  • PunkZoli
    #2480
    elég hardon végig vinni a chapter selectben a mapokat vagy new gamet kell indítani?

    new game indítása után resetelődnek a bűnjelek, meg a gold cuccok vagy azokat nem kell megint újra felkutatni?
  • bendáj17
    #2479
    Elérhető dolgok
    ---------------
    - Vidd végig a játékot, és megkapod a New York Minute módot Arcade módban.
    - Medium-on ha végigviszed a játékot megkapod a karakter választót arcade módban.
    - Hard-on ha végigviszed a játékot megkapod az Old School és a Hardcore nehézségi szintet, valamint az Unlimited Painkillers cheat-et
    - Old School-ban ha végigviszed a játékot Max Payne Advanced karakter model-t kapsz
    - Végigjátszva a Hardcore módot One Hit Kill cheat kódot kapsz
    - Az összes Golden Gun parts-ot begyűjtve (Story módban) végtelen lőszert kapsz
    - Az összes kulcsot (bűnjelet) begyűjtve (Story módban) megkapod: constant bullet time kamera
    - Az összes Gold awards-ot begyűjtve (Score Arcade módban) végtelen bullet time-ot kapsz
  • Pacal17
    #2478
    Tölts le egy trainert.
  • tigeroo
    #2477
    "Igazság szerint nagyon tetszett de,lehetett volna szebb,ötletesebb,és jobb is"




    én konzolon nyomtam, semmi bajom a cuccal. élvezhető volt és kész. nemvártam max payne 1-2 szintet, dehát valakinek az a baj ha újít, valakinek az ha megmarad ugyan olyannak, valaki azért rinyálna hogy agyatlan hentelős játék, errefel sokan az átvezetők miatt sírnak -.-
  • tommygear
    #2476
    kiírja a játék melyikhez mit kell teljesíteni, ha ráviszed az egeret
  • dark night
    #2475
    Sziasztok!
    Végigvittem a játékot! Igazság szerint nagyon tetszett de,lehetett volna szebb,ötletesebb,és jobb is.Annyi kérdésem lenne,hogy ha pl játszani akarok akkor kiválasztom valamelyik chaptert-és utána van olyan hogy végtelen töltény meg élet stb... na most ezeket nem engedi On-ba vagyis bekapcsolni!
    Ezt mikor tudom elérni,hogy jó legyen??
    kösz a választ!!
  • zsimborgo
    #2474
    Nekem nagyon bejön a game.
  • Ryder62
    #2473
    Az átvezetőkhöz meg annyit engem egy cseppet sem zavar. Az annál inkább hogy felszedek egy jó fegyót, sok lőszerem is lesz hozzá, és vannak átvezetők (elég sok) ahol ezeket a játék elveszi. És utána ott állok egy tucat ellenség előtt egy száll pisztollyal. Oh, mondom, kösz.
  • Ryder62
    #2472
    "A másik dolog meg az hogy kajak csőjáték lett és sok helyen szét sem tudsz nézni mert egyből failed ha nem szaladsz a cél felé mint az állat!"

    Ez engem is zavar igazából. Sokszor sürget a játék. Én szeretek nézelődni is, itt meg pláne van mit hisz szép aprólékosan kidolgozott a gém. Ezért sokszor volt az hogy kiírta hogy failed, vagy pedig a csaj csipogását kellett hallgatni ha velem volt.

    Utálom ha sürgetnek egy játékban. Az egész élet rohanás, legalább itt hadd haladjak már a saját tempómban.
  • IMYke2.0.0.0
    #2471
    Azoknak, akiket idegesít, vagy már sokszor látták az átvezető animációkat:

    01 - Begyalogolsz ide:
    játék útvonala\...\Max Payne 3\common\movies

    02 - A *.bik fájlok nevével megegyező elnevezéssel sorra létrehozol *.txt fájlokat.

    03 - A *.bik fájlokat Total Commanderrel átnevezed.
    [Total Commanderben:
    - kijelölöd az összes *.bik fájlt
    - Ctrl + M
    - a bal felső sarokban az "[N]" elé beírod: eredeti_
    - "Indítás"-ra kattintasz]

    04 - A *.txt fájlok kiterjesztését Total Commanderrel átnevezed.
    [Total Commanderben:
    - kijelölöd az összes *.txt fájlt
    - Ctrl + M
    - a középső rubrikába, az "[E]" helyére beírod: bik
    - "Indítás"-ra kattintasz]

    05. Öröm és bódottá.


  • Shep
    #2470
    Ja, köszi akkor majd meglesem. Árkád mód amúgy pontosan mit takar?
  • Tomy Lee
    #2469
    Na megnéztem,tényleg nem írja ki.Úgy rémlett csak mintha néha megjelent volna.Igaz én végignéztem mindet
  • tommygear
    #2468
    arcade módba tényleg marhaság volt betenni, de egyszerűen így tölt be a játék, valahogy be kell tölteni a pályát
  • LasDen #2467
    tegnap este multiztam kicsit...szánalom volt...egy pöcs pofátlanul csalt, halhatatlan vol meg gránát vető volt nála és bazmeg megállás nélkül szórta azt a szart mindenfelé...lépni nem lehet normálisan....
    de aztán egy kellemes payne killerrel feledtetni tudtam, az jó volt :D
  • tommygear
    #2466
    social club írja