3246
banner
  • TaRka0107
    #2753
    Na igen... kinek a pap...
  • tommygear
    #2752
    na hanyagoljuk a cod-ot :)
  • DarkSector
    #2751
    Full más a 2 cucc, egy jó könyv vagy filmnél sincs sablon. Nem?

    Valakinek az Avatar film tetszik story-ban nekem a favorit a Fürész 1-7-ig....
  • TaRka0107
    #2750
    Ez igaz, nem mondom hogy jobb az MW sorozat sztorija, de szerintem semmi baj nincs vele.
  • DarkSector
    #2749
    Ahogy a mester mondaná (a másik mester):

    "nincs kőbe vésve"

    Van akinek az MP3 story kafa van akinek a CoD.
    NINCS olyan hogy ez jobb meg az jobb, hanem egyszerűen izlés kérdése.
    Egy embernek a szava akinek a cod storyja tetszik ugyanannyit és mint a MP3-as vagy Mass Effectes csávó szava....
  • Shep
    #2748
    Hát az egyik kolléga hozta fel, mert az szerinte üti ezt :)
  • Fpocok
    #2747
    Mi ez a hülyeség, hogy a MP sztoriját egy codhoz hasonlítjátok? Csakis előző MP sztorihoz érdemes hasonlítani.
  • Shep
    #2746
    Mi volt benne akkora hú de nagy történet? Most már nagyon kíváncsi vagyok.
  • DarkSector
    #2745
    A baj az hogy egyik kutya másik eb.
  • tommygear
    #2744
    az lehet, csak itt 1:1 le vannak másolva filmes jelenetek
  • IMYke2.0.0.0
    #2743
    De a CoD tényleg úgy van.
  • tommygear
    #2742
    tény, hogy jobb volt az egész a belhé előtt
  • Zoli007
    #2741
    Bazmeg ennyi erővel minden úgy van összelopkodva!
  • mester1987
    #2740
    Én szerintem.
  • mester1987
    #2739
    Infinity Ward fejlesztés óta nincs Call of Duty.
  • tommygear
    #2738
    ez a black ops 2 is hogy néz már ki? sorozat legalja lesz szerintem, persze az eladások jók lesznek mert benne van a call of duty név...
  • IMYke2.0.0.0
    #2737
    Eddig is a bányászbéka segge alatt volt a CoD-nívó, na akkor már a Föld-mag mélységében járna...
  • LasDen #2736
    a COD széria már csak akkor lenne még "jobb" ha Bay rendezné :DDD
  • tommygear
    #2735
    az mw2 is marha nagy volt, filmekből összelopkodtak jeleneteket, karaktereket, ennyi
    egyszer végigjátsza az ember aztán mehet a levesbe, a következő évben úgyis jön az új rész
  • tommygear
    #2734
    szerinted igen, ez nincs kőbe vésve, mindenkinek más jön be, az eladás meg egy dolog, sok amcsi konzolos vérpistike kedvence a cod széria, igazából ők a célközönség
  • mester1987
    #2733
    Igen hú de nagy történet volt, mert mégis nehéz volt olyat azóta csinálni, ami akkorát dobbantott volna egyjátékosban...más ha leutánozzák.

    Téma részemről lezárva.
  • mester1987
    #2732
    Az a hulladék volt az eddigi Call of Dutyk egyik legjobbja és a legtöbb eladott 2010-ben...de engem a multi nem is izgat :)
  • Shep
    #2731
    Mert az olyan hú de nagy történet volt? MP sokkal jobb.
  • tommygear
    #2730
    na azért nem kéne azzal a hulladékkal hasonlítgatni :)
  • Zoli007
    #2729
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/a_max_payne_3_rosszul_teljesitett_a_boltokban
  • Reg5
    #2728
    Nagyon nehéz linkelni a forrást?
  • DarkSector
    #2727
    Jah megvan...

    What-What-What??? :P

    Mondjuk nekem ez nem új mikor a legelső trailer kijött a multiról már mondtam hogy ez nem kellett volna, meg az hogy látod mindenkinek a nevét a feje felett...:S
  • IMYke2.0.0.0
    #2726
    Hú, de gonoszak :)))))
  • Solid Snake
    #2725
    :)
  • barmi
    #2724
    I'm Payne ... Max Payne ! xDDD



  • barmi
    #2723
    A multi része volt az elrettentő sajnos ... a végét nézd meg ha sírni akarsz (24 perctől) ...
  • Shep
    #2722
    Érdekes mert máshol meg már megvan az 1 millió + ugye a digitális.
  • DarkSector
    #2721
    Mind a fél órára nem volt erőm, mi volt annyira elrettentő a vidiben? ha szabad kérdezni 2-3 szóban elmondva.
  • barmi
    #2720
    Mikor jönnek már rá a készítők arra, hogy brutális mennyiségű potenciális vásárlót buknak el miattuk ? . Csak megnéztem pl. a #2709 -ben található videót (vagy bármely multiplayer videót a YTB-n) és máris visszatettem a pénztárcámat a farzsebembe ... erről ennyit .
  • barmi
    #2719
    Én manapság csakis a multi miatt vezsek meg egy játékot amit ennél a játéknál (is) kimondottan szánalmassá varázsolt a temérdek vérpisti csíter sz@rházi. Nem akarok még egy BF3-ért pénzt kiadni az egyszer biztos ... Szánom őket, mert a single részbe fektetett sok munkájukat egy az egyben elbukták az 1000 sebből vérző széthekkelhető multi miatt ... kár érte ...

    Az egész buktának az oka/okozója már megint a csíterek és nem a warezhuszárok (szerintem).
  • DarkSector
    #2718
    Itt nem a story a lényeg. Story-val semmi gond, az erős...CSAK egy jó story miatt még senki nem vett játékot.
    Összességében kell pénztárcahivogatónak lennie.
  • DarkSector
    #2717
    Hát fura vagy nem fura.
    Egyrészt ismerős a szitu.

    Másrészt erre is van magyarázat.
    Attól hogy jónak tartják a játékosok, az nem feltétlen fogja azt maga után vonni hogy MEG IS VESZIK.

    Ha megnézed miért is kéne eredetibe egy játékosnak?Tegyük fel mondjuk 1 játékra van pénze?
    Oké hogy tetszik neki, de mondjuk a multi nem.
    A single olyan hogy újrajátszhatóságában csak a nehézségi fokozatok és a gold fegyók összegyűjtése segíthet.
    Ha ebből indulunk ki, akkor előfordulhat hogy a pénzüket sokan más játékra költik, és ezt egyszerűen lewarezolják.

    Szóval akár az Alan Wake-el is történhetett régebben ilyen. Talán.

    Neked pl eredeti a MP3? :)
  • mester1987
    #2716
    De azért jó a stuff.
  • mester1987
    #2715
    Mondjuk sztorilag tényleg nem ütött akkorát, mint egy Modern Warfare 2...
  • Fpocok
    #2714
    Azok általában soha nincsenek benne... Legalább is ha STEAMet nézzük.