3246
banner
  • mester1987
    #2713
    Passz...de ez fura.
  • DarkSector
    #2712
    Ebbe a digitális eladás is benne van??
  • mester1987
    #2711
    Ezen lehidalok...geci.

    Az értékeléseket olvasva meglehetősen pozitív kép rajzolódik ki a Max Payne 3-ról, ám ha megnézzük a pénzügyi eredményeket, máris nem olyan rózsás a helyzet.

    A sorozat harmadik része nyolc évnyi fejlesztés után készült el a Rockstar több, világszerte elszórt stúdiójának közreműködésével. A kiadó szép értékeléseket és még jobb eladásokat remélt, ám ezen célkitűzéseknek csak a fele sikerült: a Metacriticen 86 százalékot átlagol a játék, s noha a megjelenésének havában második volt az amerikai eladási listán, az NDP friss adatai szerint az elmúlt 31 napban csupán 440 ezer példány talált gazdára.

    A legtöbb játék számára persze ez egy kifejezetten jó teljesítmény lenne, ám mind a fejlesztők, mind pedig a kiadó többet várt, a belefektetett munkát pedig nem türközik a számok, így nem meglepő, hogy az iparág legismertebb elemzője, Michael Pachter buktának könyvelte el a Max Payne 3-at. Twitter-üzenetében azt mondta: „Ennyit a májusi megjelenésről. Az NDP szerint a játék bukta. El sem hiszem, hogy emiatt tolták el a GTA megjelenését.”
  • Fpocok
    #2710
    Most akartam...
    Hát a multi... azt hiszem jól tettem, hogy nem vettem meg miatta :D
  • gosumofo
    #2709
  • tommygear
    #2708
  • DarkSector
    #2707
    Ezt nemrég találtam, és én nem innen találtam ki a Die Hard hasonlatot, úgy néz ki másnak is eszébe jutott, talán a kopaszság miatt. :)

    "Max Payne 3

    Hát így folytatják minden idők legjobb single player akciójátékát. Bár noir hangulat még van egy kicsi, de inkább a Die Hardra hasonlít most. Azért a trailer teljesen filmesen készült. És persze megint egy nő az események katalizátora. "
  • tommygear
    #2706
    maximum thriller
  • DarkSector
    #2705
    azé annyira nem. :)

    #2703
    nem ismétlem magam

    #2704
    most se én állítom hogy szar. kezdem azt hinni hogy ti több fórum hsz-t vegyítitek egybe.
  • PunkZoli
    #2704
    nevében is dark van, ami nem dark az szar!
  • Shep
    #2703
    Hát azért nem feltétlenül a játék a hibás ha te nem érezted át Max helyzetét. De pl szerinted mitől lett volna dárkos?
  • TaRka0107
    #2702
    Hát mondjuk igen. Ha egy emós játszott az 1.-el v 2-vel tuti felvágta az ereit.
  • DarkSector
    #2701
    Mind1 én dark-osat írtam...ez a lényeg. :)

    Első részben több horror szerű elem volt mint ebben, ez inkább egy könnyed Die Hard film.

    ***(tényleg nem geciségképpen), de mert bebaszva az öreg mond 1-2 monológot még nem lesz dark-os a játék...:)***
  • IMYke2.0.0.0
    #2700
    Film és játékvilágban nem ugyanazt jelentik.
  • TaRka0107
    #2699
    Noir sötétet jelent, mint a dark, szóval ugyanaz.
  • DarkSector
    #2698
    Dark-osat mondtam...nem Noir-t...szóval a 2 hsz-t lebeszéltnek vélem. :)
    Nem a sötét tónus járult hozzá egyedül az első részhez, hanem kapásból hogy legyilkolták a családját pl.

    Itt meg 1 rémisztő rész van...TALÁN...a végén mikor a szerveit szedik ki a testekből...amúgy sima akciófilm.
  • 455
    #2697
    Amúgy a cheatelőket a Rockstarosok egy szerverbe fogja zárni!
    LINK
  • 455
    #2696
    Helló!Várunk mindenkit egy kis multira!Íme facebook csoportunk:
    LINK
    Jöhet bárki nem számít hogy eredeti vagy nem a játék!
  • Shep
    #2695
    Miért nem , mert nem sötét a kép? Ugyanolyan nyomasztó és depressziós, mint az előző részek a sziporkázó színek ellenére is. Igaz persze, hogy ezt főleg Max monológjaival érik el és aki azt nem érti, vagy nem figyel rá annak ez nem tűnik fel.


    Amúgy azért elég sok helyen olyan Die Hard utánérzése van a dolognak.
  • TaRka0107
    #2694
    Pedig minden tesztben elmondják hogy ugyanúgy meg van a Noir hangulat.
  • gosumofo
    #2693
    angol skill nélkül annak tűnhet az élet
  • tommygear
    #2692
    így van, ez egy vidám hangulatú hello kitty játék
  • DarkSector
    #2691
    Ez annyiban különbözik az elsőtől hogy nem darkos hangulatú.
    Amúgymeg ugyanaz. :)

    (ja és nem halt meg rokona)
  • tommygear
    #2690
    #2619
  • peete
    #2689
    Üdvözlet!
    Érdeklődnék hogy valahogy el lehet tenni/másolni a mentéseket?
    köszönöm előre is
  • Badzsa
    #2688
    a legis legjobb az első része volt a max paynek !.. :D nagyon szép grafikával meg adottságokkal álldották meg ezt a részt is , de ez már nem az ...
  • tommygear
    #2687
    a patch előtt volt párszor appcrash nekem, ezen kívül semmi
  • Badzsa
    #2686
    valaki észlelt a max payne végigjátszásával kapcsolatos hibákat?.. pl: kékhalál ,- windows lassulás ,- vagy hardver hőfok emelkedést?....
  • Zoli007
    #2685
    De a fantomkép jópofa volt a tévében.
  • gosumofo
    #2684
    nagyon hiányzott a bad trip a 3. részből, vártam hogy a vesék helyett bedobják a V-t a végefelé :)
  • LasDen #2683
    you're in a computer game, max...
  • koschwarz
    #2682
    rohadtul fárasztó a gyerek...
  • koschwarz
    #2681
    én még a bf play4free-vel "szenvedtem" pár száz órát, ott is voltak csíterek rendesen, nem beszélve, hogy ugye a játék jellegéből fakadóan pénzért vehettél hivatalos "csítet" is (boostereket, überfegyvereket, stb.). én azzal fejeztem be a kompetitív multis pályafutásomat. hallom a bf3-ban még rosszabb a helyzet, mint ami eddig valaha is a bf sorozatban volt.

    maradok a ko-op-nál...
  • IMYke2.0.0.0
    #2680
  • Ryder62
    #2679
    A válasz: Az összes csaló kis tizenéves gyökér akiknek még nem volt siker élményük az életben, de még játékban is bénák. Ezért csal egy ilyen kölök, mert azt hiszi hogy majd isteníteni fogják, aranykeretbe fogják a nevét és leborulnak előtte hogy milyen ügyes, 20795 headshotot produkált egy kör alatt.

    Kb mint hogy a kis géza büszkén mutogatja headshotos, nem enyhén feltűnő aimos videóit az osztálytársainak.

    Tehát összességében: Aki csal, elismerésre vágyik illetve sikerélményre. A mai kis kölkök a szüleiktől, az iskolában nem kapja meg ezért menekül a játékba.

    Soha, de soha az életben nem játszok multis játékkal. Pont ezért. Mintha egy óvodába mennék be ahol minden gyerek rossz.

    Én inkább leülök egy jó kis szingle elé, kapok egy remek sztorit, karaktereket, jeleneteket, helyszíneket stb.
    És mikor fölkelek egy élvezetes játék után (mint a Payne 3) akkor elégedetten bólintok egyet és egy percig sem zavar hogy elvesztegettem az életemből 10+ órát. Hiszen egy remek játékélménnyel lettem gazdagabb.

    Viszont a multi pfff... értelmetlen időtöltés egyike a fenti okok miatt is.

    Vagy LAN vagy coop haverokkal. Ez a kettő max.

    UI: Szvsz :)
  • Lunki88
    #2678
    Ezt én is észrevettem. A poén az hogy az ilyen csalók meg stat hackelők 90%-ban oroszok közül kerülnek ki. Tényleg azt kéne velük csinálni, hogy a ruszkik csak országon belül multizhassanak aztán élvezhetnék egymás társaságát. Arról meg már nem is beszélve hogy minden játék nagyságrendekkel olcsóbb náluk, szinte bagóért veszik a frissen megjelenő AAA címeket is.
  • IMYke2.0.0.0
    #2677
    Ezért nem multizom. A Battlefield: Bad Company 2-vel is felhagytam - egy időre biztosan - pedig van benne rendesen időm:
    BFBC2 - i2k011 katona - 50-es szint, 575 óra 36 perc
    BFBC2 - i2k012 katona - 44-es szint, 316 óra 52 perc
    ===============
    892 óra és 28 perc
  • Waczkor
    #2676
    Ez a multi egyre jobb lesz,eddig nehezen csatlakozott,most azzal már nálam nincs gond,de annyi cheater van hogy hihetetlen.
    Ebben mit élveznek,hpjük gyosan töltődik,aim meg minden szar,biztos élvezetes lehet.Annyira szeretném megkérdezni tőlük,hogy mi a szart élveznek ebben,mikor mindenki tudja hogy a statjukat csalással szerezték.

    Más:elkezdtem arcade módot,nézem a leaderboardot,az elsőknél 999999..... pont.Mondom remek,nem mintha valaha is esélyem lenne arra hogy felkerüljek a topba,nem is várom el,de azért annyira szeretem hogy minden játékban ez megy.
  • Waczkor
    #2675
    47 új üzenet...

    Látom nem maradtam le semmiről,csak a szokásos dolgok mennek,futjátok a felesleges köröket a Gonosszal:)

    Nem tudom,én konzolon végigtoltam háromszor,pécén most tolom másodikra,néhány pályát leszámítva gyakorlatilag még mindig élvezem minden percét és az átvezetők se zavarnak.Azokat a hibákat megszenvedem én is amiket írtatok,még így sokadjára is néha képes vagyok oly könnyedén meghalni hogy ihaj.Meg ugye első végigjátszásnál nem agyon vettem észre hibákat,utána már jobban.

    Nálam még mindig 9-es a játék simán,multival is elvagyok pedig csak tdmezni szoktam,de az kikapcsol.
  • Shep
    #2674
    Látom DS ma sem hagyta unatkozni a topic látogatóit :)