3246
banner
  • alma2
    #2381
    Az elmult 5 evben kb 2 jatekban neztem vegig erdeklodve az atvezetoket. Az egyik a binary domain. valami hihetetlen reszletes, masik a max payne, mert hihetetlen jo:)
    A jatekrol mas meg odakat zengett mar, de tegyuk hozza sok tekintetben nem alaptalanul...
  • tommygear
    #2380
    és miaz hogy eddig? van pl egy 2 órás film nézzen meg belőle az ember 30 percet és kezdje el pontozni? egyszerűen nem értem a logikádat, de szerintem senki
  • DarkSector
    #2379
    Mert most pont ok nélkül irtál.
    Amúgy nem számít mi indul be...mint írtam EDDIG.
    Esély a változásra kevés szerintem...de ha változik akkor azt a jo érzést is leirom...:D
  • tommygear
    #2378
    mégis ugrassz egyből arra aki be merészeli írni, hogy jó játék ez
  • DarkSector
    #2377
    Ezt nem másnak írtam rábeszélésként, hanem hogy én mit érzek eddig a játékmenet tekintetében.
    Ráadásul olyannak írtam aki egyetértett és előttem írta hogy őt is picit aggasztja ez hogy kevés időt irányitasz a játékban...vagyis vele egyetérte nem meggyözöm.

    Nem is tenném senkivel...nem célom fordítva sem fogadnám el.
  • tommygear
    #2376
    de épp most kértelek meg, hogy fejezd már be és erre folytatod :DDD
    ahhoz meg külön gratulálok, ha 4 chapter alapján ítélkezel és ódákat írsz róla, ember, be se indult még a játék, komolytalan vagy nagyon
  • DarkSector
    #2375
    Nem haragszom meg amiket én is irok az sem sértésként.
    Nem a divatot nézem egyszerűen döbbenet nekem máig.
    Hogy akik eddig A-t mondtak most B-t mondanak mert MP3.
    Ebbe nem mondok részleteket mert sokan megharagszanak...

    Vagyis a véleményük kb 50%-ban az ittenieknek megváltozott a látvány varázsára...ennyi.

    Ez nem divat kérdése.
  • tommygear
    #2374
    lehet egyéni véleménye bárkinek nem ezzel van a probléma, de valaki leírja, hogy tetszik neki a játék, akkor egyből jön a válasz tőle, hogy nem is olyan jó ez, nem tudom miért kell másba belerőltetni, hogy nem jó, amúgy igen a 8-9 körüli átlagpontozás se véletlen szerintem
  • DarkSector
    #2373
    Unalmas?
    Az hogy mindenki sztárolja a semmit az nem unalmas neked? :D

    Amúgy mint írtam és mint BIZTOS olvastad. Chapter 4-ig mentem, Amit írtam azt ezek alapján írtam...

    Ezért írtam HOGY EDDIGIEK ALAPJÁN. Vagyis a Favela rész még lehet tetszeni fog. :)
    Mármint hülyén írtam.
    Nem az hogy a játék helyszinei nem tetszenek, hanem nincs nagy kreativitás.
    Erre nem fogok 1-2 év múlva emlékezni, mint néhány más játéknál.

    De azt is mondtam mindig hogy ez saját meglátás.
    Ettől még másnak másképpen jön le.
  • TaRka0107
    #2372
    youtube-os gameplayből:)
  • TaRka0107
    #2371
    Pont azokat a dolgokat írtad le, amivel tényleg nincs semmi gond és másnak is tetszik, ha ennyi baja lenne a játéknak akkor nem kapott volna sok oldalon 9/10 körüli pontozást.
    Mint ahogy mondta már valaki boxos topikba is. Szerintem te divatnak nézed azt, hogy ez most tetszik mindenkinek és te nem akarod követni a divatot, hogy te különb legyél. Nem vitatkozásból mondom, meg nem sértésnek.. de naaaaaa:)
  • tommygear
    #2370
    semmi baj csak unalmas már szinte naponta ezt olvasni, de amúgy te végigvitted már a játékot? vagy az első 2 pályáról ítélted meg az egészet :D
  • DarkSector
    #2369
    Bocs de most nem ugyanazt írtam le, de oké.
    Eddig a többiekkel az animációkról meg AI-ről beszéltünk.
    Most más dolgokat írtam le.
  • cleric
    #2368
    Ez meg mi?
    Ez biztos a Max Payne?
    Ezt csinálták az 1-2 után? Egy vérgagyi interaktív zs kategóriás akciófilmet? A bevezető movie alatt majdnem megöltem magam, ez a bevibráló kamera basszus... Ez a kínlódás, a béna párbeszédek a sok üresjárat között, a ciki szarrá szkriptelt ai, a hülyegyerekeknek való irányítás, a minden gombnyomás előtt elmondjuk mit kell lenyomni nehogy eltéveszd... Mekkora csalódás.
    Még jó hogy nem vettem meg, most tuti bedobnám a dvd-ket a napba...
  • tommygear
    #2367
    a megjelenés óta kb naponta leírod ezt, ugyan ezekkel a szavakkal, fejezd már be végre, neked nem tetszik megértettük, de most már elég lesz és erre most nem kell válaszolnod
  • DarkSector
    #2366
    Jó, persze ez egyéni itlés.
    Én csakis a magam nevében szoktam irni nem csoportokat képviselek.

    Nekem az jobban fekszik ahol a táj is érdekes látványos...
  • TaRka0107
    #2365
    Azt csak akkor szoktam úgy írni, ha sietek, vagy ha telefonról írok.
  • TaRka0107
    #2364
    Pont hogy a helyszíneket, környezeteket is emelik a magasba, és személy szerint nekem is tetszik.
  • Shep
    #2363
    Nincs mit, nekem meg az ilyen am, meg hasonlóktól van rohamom, miért nem lehet kiírni ,hogy amúgy? Na de ez nem az a topic :)
  • DarkSector
    #2362
    Talán a Favela-s táj majd fasza lesz.
  • DarkSector
    #2361
    Ez a Max Payne...szép és itt be is fejeztem.
    A játékmenet semmi extra.

    Keveset van nálad az irányitás az is monoton.
    Unalmas átvezetőken kénytelen vagy megnézni.
    A környezet meg a karakterek semmi egyébb fantáziát nem mutatnak.

    A környezet a helyszínek egyszerűen fantáziátlanok, egészen egyszerűen unalmassak.
    Oké hogy ez a valóság. De érdektelen.

    A disco-a heli leszálló stb eddig legalábbis.
    Nem gáz de semmi maradandó nincs, csak arra fogok emlékezni hogy dx11 tesszaláció, és ennyi.
  • TaRka0107
    #2360
    Kicsit agresszívan kérdeztem meg, meg ugye nem nekem írtad, csak ilyenkor tudod ezen gondolkodom, hogy mire utalhatott Shep. Volt már ilyen párszor, nem tud kimenni a fejemből.

    KÖSZÖNÖM a választ!
  • Shep
    #2359
    Én sem szeretem de játékoknál nincs vele gondom, általában tudom mit takarnak. Jurisic Park
  • IMYke2.0.0.0
    #2358
    És ez a tendencia csak rosszabb és rosszabb lesz... :((((
  • TaRka0107
    #2357
    De rühellem a rövidítéseket. Mi a *** a JP?
  • Shep
    #2356
    Na jó de ez egy játék, nem film :) Én meg játszani akarok nem filmet nézni, pont emiatt nem tetszik pl. a JP játék sem, mert csak nézni kell meg néha megnyomni 1-2 gombot. Hát kösz. Jó itt nyilván kicsit több interakció van de a lényeget aki akarja megérti.
  • Lunki88
    #2355
    Teljesen egyetértek. Az első végigjátszásnál még csak-csak elment, de most nekiugrottam hardon és rohadtul zavar hogy állandóan elveszik tőlem az irányítást amikor épp belelendülnék a lövöldébe. :(
  • DarkSector
    #2354
    Egyszerű, ez a látványos akció.
    Izgalmas, leköti az embert.

    A nyomorék Avatar film szerinted miért lett népszerű? :)
  • TaRka0107
    #2353
    Ez engem soha sem zavart. Nem is sok filmben láttam ilyet.
  • Shep
    #2352
    Lentebb írva vagyon ,de pl a 4:3-as problémát, egér lagot, kompatibilitási problémákat meg ilyesmit.
  • Shep
    #2351
    Teljesen jogos amit írsz de mivel a mai generációnak nem sok képzelőereje van ezért nekik szükségük van ilyen mankókra. Sokan pl. szerintem azért nem szeretnek olvasni, mert nem tudják elképzelni amit olvasnak és ezért unalmas számukra bármelyik könyv. Játékoknál ugyanez, ha valami nincs szájba rágva, meg megmoziztatva akkor az már szar, pedig de jó is volt a képregényes megvalósítás az első 2 részben, meg ugye ott az akció sem volt felszabdalva 2 percenként átvezetővel.



  • DarkSector
    #2349
    Figy nem vitattam hogy kell-e. Én is játszok meg veszek olyan játékokat amikkel amúgy nem vagyok elégedett...:D

    Tegnap vettem Alan Wake-et steam-re...na azzal elégedett voltam pl. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2348
    Tomb Raider rajongó vagyok - nekem is kell a játék.
  • DarkSector
    #2347
    Eddig is értettem...ezt mondom, ott egy KAMERA van...
    De írtam már...ez legyen a legnagyobb baj. :)

    Ilyen is csak főleg átvezetőkben van.
    De értelek...téged zavar...semmi baj, csak mondom hogy ez legyen a legnagyon hibája a TR-nek, mert én meg szeretném venni, persze ha nem derül ki hogy valami hiba van a gépezetben.

    Piszok tetszik ez a helyszín a kaland jelleg...stb.
  • DarkSector
    #2346
    Bocs...nah elnézést akkor "nem tetszik" nem akartam kiforgatni a szavaidat... Bocsika
  • IMYke2.0.0.0
    #2345
    "Ha fújolod ezt a stílust, kevés játékot fogsz találni az izlésednek... :)"

    Még mindig nem érted akkor, hogy miről beszélek.
    Nem a "stílus" zavar. hanem a megvalósítás - játékok = hollywood-i kamerakezelések, eső- és vércseppek a monitoromon, mintha a kameraman az akcióban mozogna és véletlenül ráfröccsenne az anyag, kamerarázkódás, ilyenek.
    Ezekkel van tele a tököm.
  • IMYke2.0.0.0
    #2344
    Nem fujjolom - nem tetszik. Nem ugyanaz.
  • DarkSector
    #2343
    Oks ahogy mondod lényegtelen, de ha már közzéteszed, azért hittem hogy nem privát info...:D

    Amúgy meg Max Payne 1-2 lehet még nem ez a kategória, de a MP3 igen.
    Ha fújolod ezt a stílust, kevés játékot fogsz találni az izlésednek... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2342
    Max Payne - tetszett/tetszik
    Max Payne 2: The Fall of Max Payne - tetszett/tetszik
    Max Payne 3 - nem ismerem, mert nincs meg.

    Lényegtelen, hogy mikkel játszom. A véleményem a fontos - még pedig az, hogy ez a hollywood-i filmképvilág-erőltetés ingerel.
  • DarkSector
    #2341
    Miért akkor milyen játékokkal játszol? mert a mai játékok 90% ilyen...MMORPG-ket?
    Amúgy tökéletessen értem mire gondoltál...pont arra válaszoltam. :D

    Akkor a Max Payne sem tetszok vagy mi?