3246
banner
  • LasDen #2465
    social club adat :D
  • Calver
    #2464
    kiírja, home lenyom és ott talán megtalálod.
  • Calver
    #2463
    az a baj, h a maradék 30% teszi ki hosszban az átvezetők nagy részét... és ráadásul a játék még hazudik is a kétlábúnak a "still loading" felirattal.

    értem h villogtatni kell a jó átvezetőket és történetet (mert tényleg jók!), de azért az elég nagy ostobaság, h amikor arcade módban tolod, vagy újrajátszod a játékot, nem ugorhatod át őket. konkrétan semmi értelme sincs az ilyen korlátozásnak.
  • Shep
    #2462
    Kiírja valahol a játékon belül, vagy steam adat?
  • Shep
    #2461
    Ja és igazából nem az a fő gond, hogy van x óra átvezető, MGS-okban is van. Hanem az ,hogy 2 percenként megszakítják vele a játékot. Egy olyan helyre emlékszem ahol kicsit hosszabb ideig nem volt de ez is olyan 5-10 perc, mikor a stégeken kellett lövöldözni. De a többi helyen lépten nyomon video van. Emlékszem a visszaemlékezős pályán mikor kimentünk Pasossal a műhelyből az udvarra fel sem eszméltem ,hogy lelőttem az embereket már nyomta a pofámba a videot, szét sem tudtam nézni semmi. Ez az ami marhára idegesítő. Értem én ,hogy így akartak tökéletes filmhangulatot teremteni csak ez nem mindenkinek jön be, persze sokaknak meg igen.
  • tommygear
    #2460
    nekem 13 óra volt hardon, úgy hogy nem is nagyon nézegettem körül a pályákon, most másodjára fedezek fel mindent
  • LasDen #2459
    nekem mediumon volt 10 óra 32 másodperc végigvinni...7 óra tiszta játék idő még mindig kellemes....:D
  • broman191
    #2458
    Elsőre látva őket nem zavaróak, tényleg jók, csak amikor az ember a kihívás miatt lép be egy játékba, sokadszorra végigtolva, magasabb nehézségi fokozatokon, akkor alapvető hogy enter enter enter és plz shut up and load my game... Kíváncsi vagyok mikorra készül a játékból átvezetők nélkül összevágott only gameplay donequick és sikerül-e 3:16 alá menni...
  • Shep
    #2457
    Na akkor legyen 3 óra az egész akkor meg lehet rosszul tippeltem és nem volt csak 3 óra amit eddig játszottam vele, és ahogy számolom nem lesz több ,mint 8-9 óra abból meg 3 óra átvezető marhára sok.
  • tommygear
    #2456
    na igen, egy ilyen benne lehetne :)
  • LasDen #2455
    hol??? én egyszer nem láttam, hogy mondjuk press enter to skip vagy valami :D
  • Tomy Lee
    #2454
    Kiírja pedig
  • Tomy Lee
    #2453
    Az átvezető videók k@rva jók!Nem értem mit zavar ez egyeseket..
  • LasDen #2452
    nekem alapvetően nincs bajom velük csak annyi, hogy kiírhatnák valamelyik sarokba mikor lehet továbblépni, mertz így folyamat nyomkodom, mer nem tudom meddig tölt....
  • Tomy Lee
    #2451
    Na kész,végigvittem.Próbáltam elhúzni ahogy csak lehetett de csak eljött a vége:)
    Nagyon jó volt!
  • tommygear
    #2450
    kicsit több mint 3 óra az összes cutscene, ne túlozzunk azért...
    (aki még nem vitte végig ne nézzen bele)

  • broman191
    #2449
    Ez a hossz szinte Gyűrűk Urát aláz. Több mint gondoltam, nem csoda hogy soknak tűnt.
  • tommygear
    #2448
    összesen nincs 3 óra átvezető a játékban szerintem
  • Shep
    #2447
    Rosszul írtam, 3 órán át filmet néztem és 1 órát játszottam. Olyan mintha nézném pl a Max Payne filmet 5 percenként megállítanám és lelőnék 3 embert majd nézném tovább a filmet megint 5 percig. Ez annyiból jobb ,hogy a sztoriba illeszkedik a lövöldözés de csak ennyivel. Amúgy nem rossz a lövöldözés de így elég nehezen nevezhető a termék játéknak.
  • Shep
    #2446
    Töltő képernyő sem lenne jobb de ez a fajta játék felszabdalás nem nyerő sokak számára, arról nem beszélve, hogy eddig játszottam vele kb. 4 órát de ebből min.!!! 3 óra átvezető volt. Ez nem játék így.
  • tommygear
    #2445
    sokadjára írom, hogy a videók 70%-a enterrel elnyomható, bár nemtudom egy töltőképernyő mivel lenne jobb
  • tommygear
    #2444
    itt is szétnézhetsz, sőt egy csomó összegyűjthető nyom van elrejtve a pályán, meg az aranyfegyverek is, a diszkós pályán van ilyen, hogy nem lehet sokat tökölni
  • Shep
    #2443
    Hát elég sokszor volt már 7 fejezet alatt is ,hogy mentem volna fegyvert felszedni de nem lehetett és emiatt igencsak fogytán voltam a lőszernek, ráadásul videoknál mindig visszavált pisztolyra ez a szerencsétlen. Elég sok negatív dolog van ebben a játékban és így utólag örülök, hogy nem vettem meg megjelenéskor, jó lesz ez majd akcióban a steamen ha egyáltalán lesz benne legalább 2 végigjátszás, mert egyelőre még ez sem biztos részemről. Na de majd este lehet elkap végre :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2442
    Én szeretem az átjátszásokat - lehet, hogy ez megváltozik a MP3-mal játék során? :)
  • Gabe18
    #2441
    Itt is megállhatsz nézelődni, van egy két hely ahol időhöz köti a haladást, de ezt hibaként felróni szerintem túlzás.
    A videos dolog az egyetlen amivel részben egyetértek, mondjuk rendben első végigjátszáskor legyen muszáj végignézni, de másodszorra tényleg felesleges. De szerintem ha sokan sírnak miatta lehet egy elkövetkező patchben lehetővé teszik a videók átugrását.
  • IMYke2.0.0.0
    #2440
    Az első kettő részben megállhattál nézelődni.
  • IMYke2.0.0.0
    #2439
    Erről pofáztam sokat korábban...
  • sith7
    #2438
    Egy barátom a következő problémával küzd, a játék eredeti, remélem tudtok segíteni

    Teljes képernyőn leakad valamiért közvetlenül az elindulás után. Alig bírtam aktiválni is a programot, a fél internetet átmolyoltam azért, hogy valahogy sikerüljön! Most ablakban tudom játszani és a grafikát 800x600-nál nem tudom feljebb venni illetve a többi grafikai beállítás is ki van kapcsolva, mert ilyenkor safe módban indul a program!
  • Pretorian
    #2437
    Chapter 2 elején a klubban ott van Gay Tony, ő a manager :D
  • Gabe18
    #2436
    Mert az első 2 rész mi volt, sandbox?
  • Reg5
    #2435
    Meddig jutottál benne?
  • Doc Hooliday
    #2434
    Hogy ez mekkora egy gyökér túlhájpolt hatásvadász gagyi idegesítő egy foscsimbók játék!!!!!!!!
    Miért kellett ebbe a szar játékba belebaszni 20giga átvezető videót?? Lépek kettőt meg lövök kettőt, jön egy 2 perces videó! Megint lépek kettőt meg lövök kettőt, jön egy 3 perces videó! Most mi van? Az oscar díjra hajtanak vagy mi? Ez nem egy kibebaszott akció film hanem egy JÁTÉK!!! Kellenek az átvezetők a játékokból mert jó ha van sztori nem csak agyatlan lövöldözés, de ennyire elszarni a rengeteg videóval már művészet! Olyan szinten megtöri a játékélményt mint amikor bebasszák a sok retek reklámot 15percenként a filmek közben! A másik dolog meg az hogy kajak csőjáték lett és sok helyen szét sem tudsz nézni mert egyből failed ha nem szaladsz a cél felé mint az állat!

    Értékelésem: Max Payne 3 = 2 pont a tízből! ...(jóindulattal, tekintettel az elődökre)

    Részemről uninstall! Hála a jó istennek hogy nem vettem meg egyből mert most sajnálhatnám a lóvémat!
  • tommygear
    #2433
    akkor töröld le
  • Shep
    #2432
    Attól még szar és idegesítő.
  • DarkSector
    #2431
  • tommygear
    #2430
    Max illumináltságát szimbolizálja.
  • Shep
    #2429
    Na rájöttem mi a játék legocsmányabb, legidegesítőbb része. Ez a szar csíkozás, villódzás megy homályosításos vackeráj. MIÉRT KELLETT EZZEL TELENYOMNI AZ EGÉSZET?????
  • Skypack
    #2428
    Tény, hogy a régebbi részekben több szerepet kapott, de itt is elég hasznos eszköz, legtöbbször eltolok egyet és egyszerre 3-4 akár 5 embert is le lehet vele szedni, ha jól emlékszem olyan chapter 5-6 környékétől kezdett keményebb lenni a játék.
  • tommygear
    #2427
    a vetődést szinte mindegyik akciónál használtam, a többi résznél meg fedezék, kihajol, bullet time
  • DarkSector
    #2426
    Úgy érti simán a fedezékből is meg lehet oldani, igaz kicsit tovább tart, mert apránként kell kiszedni...gondolom nem hard fokozatra gondolt.

    MP1-2-ben azért szervesebb része volt a játéknak itt most a fedezékharcra inkább rá vagy utalva mint a bullettime-ra. :)