3246
banner
  • TaRka0107
    #2673
    Az mondjuk igaz, hogy nem azt mondta Dark, hogy nem tetszik neki, csak hogy mik a szar dolgok benne. Csak tényleg ezzel az a baj, hogy a játék megjelenése óta ezeket fújod.
  • TaRka0107
    #2672
    Mi se mondtuk a Max Payne-re hogy realisztikus. Ez is a te elvetemült agyszüleményed. A Max Payne így jó ahogy jó, ez nem mmorpg.
  • tommygear
    #2671
    most már nem csak engem idegesít a hülyeséged, szóval most már törölhetem őket igaz?
  • Calver
    #2670
  • gosumofo
    #2669
    najó, ignore, cső
  • DarkSector
    #2668
    Hol írtam azt hogy a single nem jön be?
  • gosumofo
    #2667
    a multi nem érdekel, a single meg nem jön be, akkor keress másik játékot. nem fog egy varázs patch érkezni a kedvedért ami átírja az egészet.
  • DarkSector
    #2666
    Multiplayer nem érdekel...:S
  • DarkSector
    #2665
    Miről beszélsz? Milyen realisztikusság kell nekem? Te most kinek a hsz-it olvastad eddig?
    Nem azt írtam hogy szar a játék csak van a jó tulajdonságok mellett 1-2 észrevétel, amitől még jobb lehetett volna.
  • tommygear
    #2663
    ugyan már, szerinted megvette hogy tudna multizni? egy olyan játékot köpköd hetek óta amit még csak meg se vett, ha pénzt adott volna érte és úgy szidná akkor még azt mondom hogy oké, de úgy is már irritálóan unalmas lenne
  • DarkSector
    #2662
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Nem kell személyeskedni. Mert nem kérdeztem a véleményedet sem.
    2. A topikba semmi szabálytalan dolgot nem írtam.
    3. Dark Sector-ról nem állítottam soha hogy realisztikus, (ezt is most találtad ki...)
    4. Halomra öléssel sem volt probléma.
    5. A MP3-ról ugyanúgy elmondtam a jó tulajdonságait is!!! csak ugye arra ba..nak figyelni néhányan. :P

    szerintem te valaki más hsz-it olvashattad ahogy nézem...először nézd meg mire válaszolsz. :)
  • gosumofo
    #2661
    multiplayert nyomjál, tele van perkekkel, fegyver upgradekkel, kicicomázható karakterekkel meg mindennel amit szeretnél.
    a single player meg viszonylag maradt igazi max payne játék, nem is kellene azt túlbonyolítani. fejbe kell lőni benne mindenkit, teljesen rendben van az élvezeti faktor így is, semmi unalom nincs benne, minden akciórész jól fest a dinamikus környezetben. ha nem jön be akkor VELED van a baj!, túlságosan megöregedtél a játékokhoz vagy ilyesmi
  • DeerHunter01
    #2660
    Persze :)
    Csak darksector jót nem szólt még erről a játékról, ennek ellenére folyamatosan ír a topikba, ha annyira nem jön be neki, akkor miért nem veszi ki favból? El lehet mondani a véleményét, hogy neki nem jött be, stb. de heteken át ezt olvasni már unalmas. Ha realisztikus játék kell neki, menjen ARMA-zni :D
  • DarkSector
    #2658
    Nem mondtam hogy csak te dobhatnál, de mondjuk tény hogy a füstgránát egy elég hülye ötlet volt részemről, mivel nem is tudnánd használni...
    Asszem csak 1 pálya van a temetős, ahol képes vagy az ellenfelek közt mozogni ott lenne értelme.

    De a játék többi részében. A látószögedben adja csak be a gép az ellenségeket, vagyis nem is lenne értelme így ebben a formában taktikai felszereléseknek...

    Úgyhogy akkor max több akrobatika , fegyver tuning, vagy a lassítással kapcsolatos egyébb dolgokban lehetett volna még szinesebbre.
    De mindegy ez csak egy ötlet volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #2657
    Azért érzed Te is, hogy az időlassítás nagyobb glitch a játékiparban, mint egy "bumeráng"? :)
  • DeerHunter01
    #2656
    Vedd már ki kedvencekből a topikot, ha csak a játékot tudod mindig lehúzni.
    A nickneved kb a szellemi képességeiddel egyenlő. Egyébként a hőn áhított dark sector játékodban az mennyire realisztikus, hogy egy sarlóval vagy mivel öli halomszámra az ellenfeleket a főszereplő, akihez még vissza is repül mindig az a cucc?
  • broman191
    #2655
    Az MP5 szerintem használhatatlan volt lézerrel, rettenetesen járt a lézer össze-vissza lövéskor, a 9mm alacsony visszarúgását Max a játék végefelé az elvonás miatt remegő kezével ronthatta...
  • DarkSector
    #2654
    Figy én csak lehetőségeket írtam, nem azt hogy akkor az én akarataom teljesüljön, csak példákat.

    Amúgy mint írtam, oké hogy 50+ meg realisztikára törekszik a játék...de akkor kérdem én:

    1. Egy 50 éves tag hogy tud így vetődni összevissza, meg átmenni pikkpakk az üvegeken.
    2. hogy tudja belassítani az időt? :)
  • Shep
    #2653
    Hát de akkor is :)
  • ratgab
    #2652
    Tényleg azok voltak.
  • ratgab
    #2651
    Első lövésig működött is.
  • ratgab
    #2650
    Hát ha szerinted amiket írtam nevetséges, akkor nincs miről beszélni ( egyébként az nem nevetséges, hogy max egyedül lemészárolja a fél rendőrséget... jah és még desszertnek egy szervezett bandát is).
  • ratgab
    #2649
    Ez mind olyan, amit nem a játékos ér el, hanem csak van... Tetszik érteni?

    Ráadásul totál random.
  • Shep
    #2648
    Hát nem sokat érnek, alig látni a kis pontot, de szerencsére ki lehet őket kapcsolni.
  • tommygear
    #2647
    Letölthető a második képregény.

  • tommygear
    #2646
    szerintem is, célozni nem nagyon lehet azokkal :D
  • LasDen #2645
    a lézeres fegyverek csak szerintem voltak szarok??? :D
  • Zoli007
    #2644
    [flame on]Elkezdtem én is játszani. Az hiszem elég csak annyit mondanom, hogy örülök, hogy nem adtam pénzt érte.[flame off]
  • tommygear
    #2643
    gránát meg a molotov nekem is hiányzott :(
    bár gránátvető van néhol
  • Shep
    #2642
    Azért a műanyagpalackos hangtompító jópofa, az meg pláne ,hogy mikor beteszi a pisztolytáskába akkor az oldalán is látszik a palack, más kérdés persze ,hogy hogy préselte át a lyukon :)
    Szerintem bőven elég az a pár "újítás" amit beraktak a játékba bár a gránát azért hiányzott de ezt már írtam 1x :)
  • tommygear
    #2641
    nekem valóban nem, meg páran még írták utánam, hogy felesleges lett volna nevetséges dolgokat belerakni
  • tommygear
    #2640
    old school módot javaslom, ott nincs ilyen
  • tommygear
    #2639
    tárnövelés van, lézeres irányzék van jó pár fegyveren, sőt még hangtompítós fegyver is található 2 pályán
    miről beszélünk?
  • ratgab
    #2638
    Max neked nem kell. Valami apróság azért nem ártott volna (sztori jó lett egyébként).
  • ratgab
    #2637
    De mondjuk lehettek volna fejleszthető fegyverek. Vagy ne legyen több, legyen csak 1, max saját pisztolya, amit lehet bütykölni, alakítgatni a pályán elszórt dolgokkal (mondjuk lenne pályánként 1 db valami, hangtompító, tárnöveli, lézeres irányzék... valami).

    Én egyetértek Dark alapgondolatától: Nincs semmi újítás a játék végéig. Még az elején van 1-2 finomság, de az 5. pályától monoton lövölde [spoiler] Hajós rész, amikor motorcsónakkal üldözik a rosszarcúakat pl. megtöri a monotonítást, ahogy a csaj pesztrálása az egyik pályán, vagy a tűzben való botorkálás, de ezeken kívül csak a darálás megy)
  • ratgab
    #2636
    Ha már említetted én például a gránát hiányát ide sorolnám. Az, hogy az ellenfél dobhat te meg nem, azért nem kicsit érdekes döntés.
  • gosumofo
    #2635
    épp elég újítás ez a konzolos faszság hogy nem hal meg ha van painkiller nála..
  • mester1987
    #2634
    Cheaters Pool


    LOOOL
  • tommygear
    #2633
    akkor itt egy végigjátszás a pályáról, talán segít

  • tommygear
    #2632
    így van jól mondod, ennél a játéknál nem kell semmi nevetséges újítás, 10 éve működött a játék úgy ahogy volt és működik most is