422

Játékmagyarítás petíció: Ird alá te is!

  • Hunnenkoenig
    #19
    ahogy akarod. a rendes az jobb
  • Hunnenkoenig
    #18
    Pontosabban a Hunnenkönig a hunok kiralyat jelenti es valojaban Attilara vonatkozik. Öt ugyanis nemetül ugy hivjak, hogy Attila der Hunnenkönig.
  • Evin
    #17
    Melyik nevet érdemes beírni. Saját, vagy nicknév?
  • Hunnenkoenig
    #16
    Igen azt jelenti es igen tölem kapod :-)
  • ollie
    #15
    A Hunnenkonig magyarkirályt jelent? Ugye tőled kapom a Ghost Recont?
  • Hunnenkoenig
    #14
    Persze.
    Aprilis 30-an lejar es akkor az összegyült alairasokat elküldjük a nagy fejlesztöcegeknek.
  • ollie
    #13
    Na aláírtam, a 19. vagyok. De valaki fogja ezt olvasni?
  • ollie
    #12
    Persze aláírom, de a magyar játékforgalmazókat kéne nagyon keményen fenékbe rúgni, mert nem akarnak foglalkozni a patch-ek magyarosításával.
  • Hunnenkoenig
    #11
  • zaki
    #10
    én is aláírtam, én voltam a 17. :)
  • Hunnenkoenig
    #9
    Hat az mar sajna a kiadok hibaja, hogy magyar patcheket nem szallitanak.
    Viszont sok embernek sokat szamit, hogy erti e azt amit jatszik.
    Gondolom ezen nem is kell vitatkozni.
    Eszreveteledet regisztraltuk :-)
    Azert alairhatod a peticiot, ha nem is magad miatt, de a többiek erdekeben.
  • Hunnenkoenig
    #8
    Hat en mar többször probaltam targyalni jatekfejlesztö cegekkel, de ha valaszoltak is, csak elutasito leveleket kaptam. A legtöbbje meg csak nem is valaszolt.
  • ollie
    #7
    Hát én ellenzem a magyyrosított játékokat, mert cak szív velük az ember, de nagyon! Máig nem jelentek meg magyar patch-ek a full magyrosított játékokhoz, és nem egyszer sok problémám volt az eredeti boltban vásároltakkal!
  • Alexease
    #6
    Azt hogy a tool-okat ratenni az eredeti CD-re mennyire problemas, nem tudom.
    De esetleg, jatekonkent elereszteni egy levelet a keszitoknek, kis leirassal, referenciaval stb. a tool-ert, talan jo lehet. Az NR2003-at a HSW magyaritotta - szovegek, "szinkron", kepek, filmek stb. - es egy level valtas a keszitokkel, ugy tudom eleg volt, hogy "hivatalosan" hozzajaruljanak.
  • Hunnenkoenig
    #5
    Jol haladunk!
    tiz perc alatt összegyült mar nehany!

    Elöre is es utolag is köszi minden alaironak!
  • Hunnenkoenig
    #4
    Mi sem szamitunk igazan arra, hogy hirtelen minden jatek magyarul fog megjelenni.
    A mi celunk inkabb a fejlesztöi toolok megszerzese, amikkel lenyegesen könnyebb dolgunk lenne.
  • Alexease
    #3
    - Magyarnyelvre is fejleszteni normalis, nagy jatekot, sosem fognak. Ez szerintem egyertelmu a bevetelekbol.

    - De amit elerhettek, hogy tenylegesen a jatek "szoveges" file-jait, valami "hasznalhatobb" modon "kodoljak", hogy "konnyebben" lehessen forditgatni oket.

    De ehez, szerintem meg kellene gyozni meg nehany normalisabb orszag fun-jait (Finn, Norveg, Sved stb.), hogy ok is keszitsenek valami hasonlo peticiot. Csak Magyarorszag miatt, bottal nem nyulnak semmmihez, mert mar az is jo, hogy egyaltalan tudjak hogy a terkepen merre vagyunk:)))

    De sze,elyszerint, en orulok a kezdemenyezesnek, es minden tiszteletem a tietek, es a forditoke!
    Bar en, akkor sem tudnek megvenni egy jatekot tizen X ezer forintert, ha full Magyar szinkronnal is nyomatna a szovegeket:))
  • Hunnenkoenig
    #2

    http://www.petitiononline.com/hungary/petition.html
  • Hunnenkoenig
    #1
    Elindítottunk egy petíciót, melyet te is aláírhatsz, hogy a jövöben több játékot játszhass magyarul!

    További információk itt:

    <a href="http://www.petitiononline.com/hungary/petition.html">http://www.petitiononline.com/hungary/petition.html</a>