422

Játékmagyarítás petíció: Ird alá te is!

  • Rusy
    #342
    Hi!
    Nem akarom itt elkezdeni a nagyokos szöveget, már átrágtuk magunkat a dolgon 100*or, de ne legyünk telhettetlenek, pl nem tudom hunnenkoenig, hogy mit írtál az email-be, de ne legyen szinkronos, csak legyen magyar feliratos, szerintem arról kéne meggyőzni a fejlesztőket, és a magyar forgalmazót hogy pl magánemberrel fordíttassanak, aki már csinált ilyet, az olcsóbb, és gondoljatok bele, nemtom imyke mennyiért csinálta a joint operation fordítását, de gondoljatok bele, legyen 200000ft, az 20 eladott példány, és azért ha egy játékot úgy hírdetnek hogy magyar felirattal azért biztos több kel el belőle, nem hisze hogy a magyar felirat nem fér bele anyagilag egy játék fejlesztésébe, eddig nemtom hogy működött, ez most kérdés javítsatok ki ha nem így van, de a magyar forgalmazó saját költségvetésből a kiadó engedélyével csinálta a magyarítást, milenne a egy kicsit hozzátennének a kiadók is...
  • Hunnenkoenig
    #341
    Ugy gondolom ideje jelentkezni.
    A helyzet a következö:

    Eljuttattam a peticio linkjet egy email kisereteben több nagy kiadonak es jatekfejlesztönek (ha sikerült rabukkannom a cimükre), de eddig sajnos semmilyen visszajelzest nem kaptam, kiveve az NC Soft (City of Heroes, Lineage sorozat) lokalizacios osztalyanak fönöketöl.

    Megigerte, hogy ha europaban hivatalosan megjelentetik a jatekjaikat, akkor biztosan megkeresnek minket is.

    Hat körülbelül ennyi...

    Meg nem sikerült felkutatni minden jatekkiadot es fejlesztöt, de rajta vagyok...

    Mivel az alairasok csak szegenyes szamban leledznek, ezert ugy döntöttem, hogy csak elektronikus modon (ertsd: e-mail) tovabbitom. A nyomtatott forma tul költseges lenne es ilyen keves alairassal sajnos nem eri meg nekem sajat költsegre.

    Alairni meg mindig lehet!

    Köszönöm a figyelmetek, türelmetek es az alairoknak a közremüködest!
  • RedDragon
    #340
    nemtudom miről van szó, mert nem olvtam végig, de aláírom, ha ezzel többi társam segítem...
    UT2004 is legyen!!
  • Hmuda
    #339
    Aláírtam már de emlékeim szerint nem volt túl sok alárás. Azt is bele kellene fűzni a petícióba, hogy a DR szinkronstábját és Ganxsta Jolit messze kerüljék el.
  • Hunnenkoenig
    #338
    Egyelöre sajnos meg semmi...
    Meg gyülytögetem a kiadokat. Addig is lehet meg alairni :-)
  • grebber
    #337
    Van valami új fejlemény???
  • PAYNE
    #336
    aláírtam
  • Hunnenkoenig
    #335
    Köszi!
    Azert ugye nem ugyanazzal a nevvel?
    Az egy kicsit elvenne a komolysagat... :-)
  • Scorpy.hu
    #334
    2x is aláírtam
  • Hunnenkoenig
    #333
    Ezt a csontot mar 100x leragtuk.
    Azert ird ala legyszives es mondd el a barataidnak is!
  • Dansky
    #332
    Tudjátok, csodálkoznék ha ennek a legkisebb hatása is lenne. Ti. esetleg a fordító egy ebédjét ki tudná a fejlesztő cég fizetni a magyarországi bevételeiből, mást nem.
    Nem azért nincsenek magyar verzsönök, mert a cégek bunkók, hanem mert nem fognak egy csomó lóvét elszórni arra, hogy a warezelő népek (pl. magyar) könnyebben tudjanak játszani.
  • Hunnenkoenig
    #331
    Vagy ennek a topiknak a fejleceben levö linkre kattints ra! :-)
  • Judit
    #330
    Ide nézz el....mondjuk!!!
  • Krinyo
    #329
    hogy nekem adod a pénzed
  • Taptarap
    #328
    mit kell aláirni??:))
  • Judit
    #327
    Igen, igen, igen....jól haladunk!!
  • zoszt
    #326
    2003 Érted.
  • Hunnenkoenig
    #325

    Mondjátok el a barátaitoknak is!
    Meg hónap végéig alá lehet irni! :-)
  • Judit
    #324
    ÁÁÁ, de kedves vagy...nagyon szívesen...többek közt magamért is. Azóta már a barátom is aláírta!!!
  • Hunnenkoenig
    #323
    Köszi!
  • Judit
    #322
    1989
  • Hunnenkoenig
    #321
    Neked meg biztos kiegyensulyozott boldog eleted van....
  • magus
    #320
    tiszta Amerika, tiszta Amerika. Népbutitas, agymosás. Rabszolga vagy, minek irod ala, ugyse jutsz vele semmire.
  • cSuwwi
    #319
    30000 feletti
  • Hunnenkoenig
    #318
    A nagyobb jatekos lapoknak elküldtük es ki is raktak (csak az egyik nem....asszem a hardwired)

    Azert meg lehet, hogy gyorsan elküldöm az online ujsagoknak is...
    Jo ötlet :-)
  • ollie
    #317
    Hány reg van az SG-n?
  • Hoz_Hun
    #316
    Egyetértek. Hisz csak az találkozik a peticióval aki a forumra jön és azok közül is az, aki veszi a fáratságot és benéz (meg persze alá is írja). Ha több helyen megjelenne a petició akkor többen aláírnák...szerintem....
  • Alexease
    #315
    Ha beszelnetek az SG, HC, HW, PC Dome, Jatekok.hu, GS stb. hirszerkesztokkel hogy jelenjen meg mindenhol mint hir, vagy kiemelt hir, lehet hogy tobben raharapnanak. De lehet, hogy ha altalanos internetes hirujsagoknak is elkuldozgetnetek a leirast, a linket lehet hogy onnan is egy-ketto kirakta. Fel ora osszedobni egy altalanos levelet, es elkuldeni mindenhova. Igyen van:DDDDD Non-profit a dolog - egyelore;) - nem hinnem hogy gond lenne kirakni mint hirt.
  • Vicking
    #314
    naná
  • lwb
    #313
    én már rég aláírtam... szerintem kb ennyien látogatják a topicot, szal az a 10 000 egy picit sok. persze jó lenne, de hát ...
  • Rambo [OBI]
    #312
    Legyenek magarítások!
  • ricsi1
    #311
    1856 van még csak?(most írtam alá")
  • zaki
    #310
    nem rosszindultaból mondtam, de tényleg...

    azért én is meglepődtem, hogy csak ennyien írták alá, én legalább 10 ezer emberre számítottam minimum. lehet, hogy sokan lusták voltak kitölteni pár adatot, biztos nem volt rá kőkemény 1 perc idejük
  • Hunnenkoenig
    #309
    Ja, a szmajli lemaradt, de azert almodozni lehet, nem?

    Egyebkent siralmas, hogy csak ennyi jött össze...
  • Bee
    #308
    Mi sem egyszerűbb: copy és paste...
  • zaki
    #307
    ezt nem mondod komolyan? :) ha másgél hónap alatt alig 2000 aláírás jött, akkot hogy jönne 2 nap alatt néhány ezer? :)
  • Hunnenkoenig
    #306
    Egyelöre meg gyüjtjük az alairasokat honap vegeig. Utana megy a kiadoknak. Addig jo lenne meg nehany ezer alairast összeszedni!
  • Vicking
    #305
    Aláírva.... Azért, az aláíró oldalon illene a gombokat is magyarosítani.....
  • skristof
    #304
    nah aláírtam énis....
    amugy most milyen stádiumban van a dolog?
  • grebber
    #303
    Remélem hogy lesz belöle valami!!