422

Játékmagyarítás petíció: Ird alá te is!

  • Hunnenkoenig
    #302
    Ok, sracok, köszi!
    Közben en is keresgeltem es rabukkantam nehanyra :-)

    Ugy nez ki, hogy sikerült is megtalalnunk az összes jelentös ceget :-)

    Mindenkinek köszi!

    A tovabbi fejlemenyekröl majd itt irok ujra!
  • NeoMaN
    #301
    "az Automex Kft. termékválasztékát hazánkban egyedülállóan olyan külföldi kiadói kör biztosítja, mint az Activision, CDV, Codemasters, Disney, Dreamcatcher, Eidos, Empire, SCI, THQ, Ubisoft, vagy a Vivendi Universal"
  • NeoMaN
    #300
    Automex
    Sztem ők a legnagyobbak itthon...
  • NeoMaN
    #299
    Automex sztem forgalmazó--terjesztő-kiadó
  • lwb
    #298
    ecobit az egyik legnagyobb magyar forgalmazó. már ami a magyarnyelvű játékokat illeti. emlékeim szerint a Chrome is az ő szárnyuk alatt került ki. de a Gorky Zerot meg mintha az 576 nyomatta volna. szal az se biztos, hogy halott ötlet.
  • Hunnenkoenig
    #297
    Na vigyazzunk! A forgalmazo nem az üzlet, ahol megveheted, hanem a ceg, amelyik a jatek terjesztesenek a jogaival rendelkezik.

    A forgalmazonak szerzödese van az eredeti publisherrel, mint peldaul LucasArts, Sony, Atari etc. es ök intezik a szinkront, a magyar kezikönyvet, borito tervezeset, azok nyomtatasat stb. Ök lepnek azutan kapcsolatba az üzlethalozatokkal, amelyek azutan valoban kirakjak a polcukra!

    nekem ugy tünik, hogy ez az 576 csak egy üzlet. De szoljatok, ha tevedek.
  • Rusy
    #296
    Jó mostmár rájöttem, de az nem kiadó mer a fejlesztó, meg a kiadó lehet sokszor ugyanaz, akkor tényleg 576
  • Hunnenkoenig
    #295
    Ja, eleg, ha honlap cimet tudtok adni. A többit mar en kinyomozom.
  • Hunnenkoenig
    #294
    Igen, forgalmazok!
  • Hunnenkoenig
    #293
    Ez egy fejlesztö ceg, nem forgalmazo...

    Olyan kell, aki a jatekokat az üzletbe juttatja, nem olyan, aki kesziti öket.
  • Rusy
    #292
    Akkor azok a forgalmazók nem?
  • Hunnenkoenig
    #291
    Magyar jatek kiadok cimei kellenenek. Olyanok, akik külföldi jatekokat magyarorszagon terjesztenek.
  • Rusy
    #290
    Játékkiadó nem? Vagy forgalmazó?
  • Rusy
    #289
    Szerintem a legnagyobb magyar kiadó a Digital Reality
  • grebber
    #288
    milyen cim netcim vagy mi???pl 576 meg ilyenek?
  • Hunnenkoenig
    #287
    Hallo?
    Ez nem erdekel mar senkit?
  • Hunnenkoenig
    #286
    Ma kaptam egy emailt egy holland/sved cegtöl ezzel a szöveggel:

    Dear sir,

    I accidentally came across your petition on the internet.

    As it so happens we are on the lookout for a good Hungarian publisher/distributor for our games.
    We would like them to localize as well. Perhaps you can point me to a few websites?!

    Thank you in advance,


    Erik Schreuder

    Project Three Interactive BV
    Web: www.p3int.com


    Ugy nez ki, hogy a faradozasaink legalabb egy kis eredmenyt hoznak. Ez legalabb egy jo kezdet.

    Aki tud, segitsen es küldjön NEKEM magyar kiadok cimeit, hogy tovabbithassam öket! Az e-mail cimem [email protected]
  • sequator
    #285
    jaja de mindenki irja ale mindennap legalabb 2 szer kulomben tenyleg nem lesz eredmenye...
  • Slow
    #284
    hát gratula a hozzáálláshoz, tipikus, egyébként...

    nagy dolog lett volna jókat kívánni és pozitívan hozzállni a dologhoz, igaz? letört volna az ujjad, ha nem fikázol azonnal...

    ez a dolog azokról szól, akik megcsinálják a magyar fordítást önszorgalomból, nekünk...
    te is köztük vagy? gondolom...

    és ez a petíció nem arról szól, hogy a játékokat ki veszi meg és ki tölti le... szóval még tárgynál sem maratdtál sajnos...
  • sequator
    #283
    de remelem mindenki aki meg magaban ellenzi legalabb 1szer alairja, mert hat ugy szerintem ez kutyakotelessegunk!!
  • Blasta
    #282
    Pontosan!
    Sok sikert!
  • Blasta
    #281
    Köhömm...

    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL

    (Törlést kérek!!!!!!!!)
  • FREAK
    #280
    elnézést, sok sikert az uraknak!
  • dikki*yysw
    #279
    Az a baj, te nem látsz ebben a témában tisztán, úgyhogy most hagyjuk is ezt az értelmetlen vitát.

    Nem volt kérdés, hogy "freak és tsai szerint érdemes-e lokalizációra kérni a játékkészítőket?" úgyhogy erről most nem is tartunk vitaestet.

    Befejeztük.
  • FREAK
    #278
    csak egyetlen pillanatig kéne a fejlesztők szemszögéből megnézni a problémát, és kitisztulna a kép

  • FREAK
    #277
    együttérzek veled, de ezek tények

    szvsz még Üzbegisztánban is eladnak annyit, amennyit itthon...
  • Sir Quno Jedi
    #276
    Persze próbálkozni lehet, de ahogy már Yoda is megmondta...
  • Sir Quno Jedi
    #275
    Mondjuk az tény, hogy a legnagyobb fejlesztőcégeket a a legkisebb mértékben sem érdekli ki, hol és miért petíciózik, egészségükre ! Aki beleszagolt élőben marketingbe, az tudja hogy NAGYÍVBŐL szarnak a felhasználókra. Főképp akkor, ha az ő szemszögükből azok nagyrészt "bűnözők", akik össznépileg warez-olnak és még van pofájuk általános lokalizációt követelni ! Ez reénytelen. Ha az eladási statisztikáikból ők maguk úgy döntenek, hogy a Francia és a Német mellé a Magyart is felveszik (perpé általában reménytelen), akkor talán várható változás, de addig minden szó csak falrahányt borsó...
  • Hunnenkoenig
    #274
    Na ezek miatt a megnyilvanulasok miatt szegyellem, hogy az emberiseg tagja vagyok...
  • FREAK
    #273
    juteszembe, majdnem 100 darabból álló "backup" gyűjteményem eladó :)
  • FREAK
    #272
    csak elkezdtem olvasni, nem álltam le hibákat keresni

    mennyibe került a nyelvvizsgád? :D

    Na mindegy, nem akarok senkit baszogatni, csak gondoltam szólok, hogy ez egy halott ötlet. Ki az a marha állat, aki foglalkozik egy olyan néppel, ahol alig játszik valaki, és az a kevés is letölti, mert kell a pénz divatos napszemüvegre meg superdesign pc házra..... Vagy egyszerűen csak nincs rá pénz, de akkor meg tényleg minek? Nem jótékonysági szervezetek fejlesztik a játékokat.
  • tomsolo
    #271
    és ha nem?

    Nem.
  • dikki*yysw
    #270
    Vki még a végén azt hiszi, hogy többen vannak akiknek ez a véleményük, pedig csak Blasta szólt a spanoknak, aztán jönnek csordában.
  • Hunnenkoenig
    #269
    Fasza, most kössel bele! Egy felreiras miatt...
    Amugy meg, ha csak ezt vetted eszre hibakent, akkor vagy en vagyok nagyon jo, vagy te nem tudsz rendesen angolul, csak jatszod itt a fejed.

    Mikor kerestem olyanokat, akik megirnak angolul, akkor hol voltal?

    Kritizalni azt tudtok. Faszom. Tenyleg kezd telelenni a hocipöm...
  • FREAK
    #268
    "lokalizing"

    ??? :DDDD

    Lehet, hogy jobb is nektek ha a magyarnál maradtok :DD


    de ha 1700, akkor 1700, sokkal több soha nem lesz, mert kibaszott egy hülye (és nehéz) nyelv a magyar, az angol meg egyszerű és jól hangzik


    ez egy iszonyat buta petíció, még annyi értelme sincs, mint a húsevés ellen harcolni
  • Blasta
    #267
    Au revoir
    Ciao
    Adiós
    Adeus

    Úgy látom persona non grata lettem. Brühühü.
  • Instict
    #266
    na: 1753 Signatures Total
  • Instict
    #264
    na megyek, én is aláírom:)
  • Hunnenkoenig
    #263
    Jo, akkor nem kell idejönni. Csö!

    Good bye
    Auf wiedersehen
    Do widzenia
    Sayonara
    Vaya con dios
  • Hunnenkoenig
    #261
    Ne lol-ozzá', hanem menj es ird ala :-)