6021
Ki lesz a legjobb?
  • Davidus
    #442
    nem tehetsz róla hogy botfüled van
  • Darkboy
    #441
    én a Sztárbox-ot nézem
  • Szabina
    #440
    Gáspár Laci jó volt, kíváncsi vagyok Verára is.
  • PLackó
    #439
  • St
    #438
    Remélem ibolya ma este okoz utoljára audiovizuális környezetszennyezést a tv képernyőjén :)
  • Bucser
    #437
    Tehát azt szeretnéd, ha Ibolya esne ki:) Jól körbeírtad=)
  • Szabina
    #436
    Holnap musical-slágereket énekelnek angolul, és magyarul. Most Gáspár Lacinak fogok drukkolni, de Tóth Verát is sajnálnám ha kiesne.
  • PLackó
    #435
    Na de most már lenyugszok :))))
  • PLackó
    #434
    Meg hát akkor ő is tartsa tiszteletben a véleményünket.Nem kell minősíteni ezért minket,ilyen csúnyán.
  • PLackó
    #433
    Rendben,csak felidegesített hogy "irígy bunkók vagyunk."
  • b-type
    #432
    Voltak a Jakupcsek show-ban...sajna csak végét láttam, mert nem szoktam nézni.
    De amit fontosnak tartok, Vikidál nem hazudtolta meg magát, illetve azt az egyenességet amit feltételezek róla...felkerült a hülye kérdés: -ki fogja megnyerni?
    mire Ő: -erre nem is akarok válaszolni...
    :)
  • b-type
    #431
    :D, ez egyszerüen röhejes, és akkora hülyeségnek tartom, leszakad az arcom hogy milyen szövevényes utakon látod te ezt a végeredményt...felül emelkedve még azon is hogy kiesett....
    sztem ezt poenból dobtad, és ezért filóztam is hogy lereagáljam, de azért félreérthető..erre 1 humornál is figyelni kellene.
  • fifi
    #430
    miből gondolod, hogy ők tartották bent?
  • fifi
    #428
    az, hogy nem vagyok bunkó amikor egy kamerába kell pofáznom, és egy egész ország néz NEM annak a függvénye hogy hol nőttem fel, hanem véleményem szerint alap viselkedési norma!
  • Darkboy
    #427
    jaja!
  • Szabina
    #426
    Ne menjen át a téma marakodásba, tartsuk egymás véleményét tiszteletben!
  • PLackó
    #425
    Te azt gondolsz róla amit akarsz én meg ezt...
  • PLackó
    #424
    Te vagy a bunkó te köcsög!!!!!Nekünk nem lehet véleményünk??
    Mert szerinted hogy viselkedik?Jól?Olyan beképzelt lett hogy....Tehát ne mond hogy BUNKÓK vagyunk..
  • Tikal #423
    kösz a kritikát, bár már ugysem jössz ide :)
    Egyébként meg nem tudom hol nőtt fel, de nem is érdekel, azt hiszem ezt magátol is tudnia kéne. Az elfogadás más dolog, véleményem attol még lehet valakiről, még ha az kritizálo is.
    Viszont nem kéne messzemenő következtetéseket levonnod néhány hozzászolásbol, ezzen gondolozz el és nézz magadba :) A baj csak az hogy te szivtad fel magad Ibolyán, mert bántottam, és máris ellenségeskedtél...
    20 év fölött min jár az ember esze? Pl nem nézz ilyen szar musorokat :)

    Mások véleményének elfogadása nem nagyon megy neked, gyakorold még, te irtad:"Szerintem irigy bunkók vagytok mind!" csupán csak azért mert másoknak nem tetszik az ami neked...
  • torrente
    #422
    Viszlát!
  • torrente
    #421
    Abban a műfajban tényleg nagyon jó, ami fekszik neki, de nem sokoldalú. Ezért is esett ki.
  • torrente
    #420
    Nos nem a kedvencem Ibolya. Én ezt a 3-at szeretem, akik még most is versenyben vannak. Ha árvaházban nőttél volna fel, te is ilyen primitív lehetnél. Mind ilyen. Még szerencse, hogy kedves szüleid megtanítottak normálisan viselkedni és elfogadni másokat a hibáikkal együtt. (mint ahogy szlogenedből is kiderül). 20 év felett már értelemesebb, megértőbb, emberibb hozzászólások születnek, azért gondolom, hogy 18 körüli vagy. 20 év fölött már másokon jár az ember agya, nem azon hogy valaki rágja a körmét vagy sem. Csak ennyit akartam mondani. nem is kell válaszolni, mert többet úgysem fogok ebbe a topikban hozzászólni. Nézz magadba, és gondolkozz el, hogy milyen kis egyszerű, üresgondolkású emberke vagy.
  • Szabina
    #419
    Nekem tetszett Edmond hangja! Lehet, hoyg nem tud másképp énekelni, de ha meghallgatsz egy befutott együttest, akkor szinte az ő dalaikat sem lehet megkülönböztetni, annyira egyformák.
  • Tikal #418
    tulajdonképpen mi is a bajod? ird már le, mert szerintem az hogy bántják szegény ibolyát....

    gondolom már elmultál 20, azért kérded, lol
    egyébként nem mindegy? :)
  • Augustus Gigo
    #417
    evelyn
  • Gladiator
    #416
    ki esett ki?
  • torrente
    #415
    Te Norbi! Nem vagy még 20 éves, ugye?
  • Tikal #414
    Egyébként érdekes lesz megfigyelni hogy aki nyer hogyan fog majd viselkedni a közeljövöben.... :)
    Vajon Ibolya mindig a külsejével lesz elfoglalva [körömpiszka]? :D
    Egyébként a musor jo meg az ötlet, csak kár hogy nem veszik észre hogy ez nem értuk van hanem a nézettségi mutatokért, szoval remélem nagyon nem élik bele magukat a hirtelen jött csillogásba....
  • Tikal #413
    de a foglalkozásodbol itélve te sem lehetsz vmi nagy kopé :D
    És nem poénnak szántam az aláirást :)
  • Darkboy
    #412
    Nagy "Brummogós" Edmond!!! hehehe!!!
  • Tikal #411
    szerintem meg ibolyára illik és rád, mert nem tudod elviselni ha vki fikázza a kedvenced, brühühü....
  • Augustus Gigo
    #410
    +pár betű:D
  • Augustus Gigo
    #409
    télleg az unokatestvére, vmelyik újságban volt iterjú vele, meg asszem a megasztárban is volt egyzser róla szó
  • Instict
    #408
    ez biztos, hogy az unokatestvére? ezt nem is tudtam...
  • Davidus
    #407
  • Darkboy
    #406
    a mackótesvér! :) :)
  • Darkboy
    #405
    Szerintem Nagy Edmond egy nagy medve! nem is értem hogyan került be a döntőbe ez a Nagy "brummogós" Edmond!!! Ez a neve, ő nem tehetség, ő egy nagy medve, aki nem tud énekelni, alig hallottam amit énekelt!!!
  • torrente
    #404
    Mindegyik tehetséges volt, de szerintem ezek tudnak a legtöbb műfajban énekelni. Az Edmondnak feküdt a bömbölős hang, számok, de amikor máshogy kellett énekelni, egyből becsődölt. Valóban sugárzik az életkedv a számaiból és nem is fog elkallódni, csak többet nem tudott. De így is meg fog élni a zenéből. Jobb, mint sok ugribugri pojáca.
  • torrente
    #403
    Az alul megjelenő szöveg teljesen jól illik rád - a hozzászólásaidból ítélve. Poénnak szántad, de visszafelé sült el. Ó te nagymagyar!
  • fifi
    #402
    Persze! Én szeretnék állni a színpadon helyette, nekem úgyis olyan marha jó hangom van, főleg egy átUnicumozott éjszaka után.