6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tikal #401
    irigy vagyok Ibolyára, meg Gáspárra, bevallom neked őszintén

  • Tikal #400
    ne kérj bocsánatot, cigány a nevuk és kész... évszázadok ota igy hivjuk őket, nehogy már most minden évben más legyen a megszolitásuk...pfff
  • Augustus Gigo
    #399
    NEm csak sok tehetséges kiesett, ezek meg bent maradtak
  • torrente
    #398
    Nekem a néger hangja nem tetszik. A magasat szépen énekli, de ha magasból vissza kell térni mélyebb hangokra, na, azzal már nem tud megbírkózni.
    Szerintem Iboéya, Vera és Laci a legjobbak. Múltkor először hallottam a Novák Péter-Oláh Ibolya duótól azt a számot és nagyon megtetszett. Tetszett a koreográia, az ének.
    Szerintem irigy bunkók vagytok mind!
  • Augustus Gigo
    #397
    sajna, mint az összes villás, bbs könyv
  • Szabina
    #396
    Akkor is "bestseller" lesz!
  • fifi
    #395
    Szívemből szóltál! pont ilyesmit akartam most ide beírni, de megelőztél.
  • St
    #394
    Szerintem az aktív szókincse nem lehet több 300-400 szónál, kizárt, hogy könyvet tudjon írni
  • Augustus Gigo
    #393
    de ez is megint ilyen szalmaszál sztárság lesz, mind pl az all for love, meg a sugar and spice,a zok is így lettek "felfedezve"
  • Szabina
    #392
    Szerintem azért nyomják, mert ha Ibolya megnyeri, akkor világgá lehet kiáltani, hogy Magyarországon bárkiből lehet bármi, hiszen itt ez az állami gondozott kislány, akiből megasztár lett. Ha megnyeri talán még könyv is készül az életéből (lehet, hogy saját kezüleg írja meg) de lehet, hogy még önéletrajzi filmet is forgatnak. Itt most nem a tehetség számít, hanem hogy a műsor után kiből mennyi hasznot lehet még behajtani.
  • Augustus Gigo
    #391
    Roma, bocs nem cigány:D
  • Augustus Gigo
    #390
    Aki bentmaradt eddig, az mind vhogy kisebségi, ezt előre meg lehetett mondani. Van egy tonna-donna, volt egy néger csaj, egy cigány férfi/aki mellesleg győzike unokatesója/ és egy cigány árva nő.
  • St
    #389
    Oláh az klasszikus roma név... De a baj nem az, hogy roma, vagy nem roma (sztem ez a kérdés értelmesebb körökben fel sem merül), hanem az, hogy az emberek egy olyan előadóra szavaznak aki annyira tahó, hogy képtelen 2 mondatot kulturáltan, körömpiszkálás, trágárság, stb. nélkül elmondani. Sorra esnek ki a tehetségesebbnél tehetségesebb jelöltek (Dér Henrietta, Mudzsahid Zoli, Nagy Edmond, stb.) és bent marad egy néhány hangon, rekedten énekelő, műveletlen, unintelligens pics@, akit ráadásul a "műértő" zsűri is istenít.
  • Augustus Gigo
    #388
    Ja ezenfelül a tv2 nyer a sok smsen....
  • fifi
    #387
    ...cigó. és akkor érthető a a gazdag feka mecénás is aki nyomatja őt. El tudnám képzelni hogy maga a zsüri is meg a rendezők is meg vannak pénzelve. De 100% hogy le van játszva előre az egész, és ha ő nyer mekkora királyság az nekik...azután mégannyira sem lehet majd lecigányozni senkit mert már sztár is van köztük! érdekes
  • fifi
    #386
    az Oláh az nem paraszt, hanem.....
  • Voltan
    #385
    Ez még érettségi idején készült, azóta már túl vagyok egy plasztikai műtéten.
  • a.carkey
    #384
    Le van osztva az egész. A cigó csajnak kell nyernie! Pedig NEM sztár alkat. Sárga fogak, rossz hang, hamis éneklés, rossz számválasztási képességek, kibaszott nagy bunkó jellem (mint a VV-ben a "sztárok"), de a rajongótábora a zsűriből megvan, bár kozsónak is van, Uhrin "Kispatak" Benedeknek szintén. De mivel már az első adás óta rebesgették, hogy gazdag - cigó? - "rajongója" van, aki küldi az sms-t, "szponzorálja", így nyernie kell. :(

    Halgassátok meg a "teca" című KFT számot! :) Az ugyan Zsanettről szól, de akárkire ráillik.
  • Tikal #383
    Pedig Ibolya paraszt, még a neve is Oláh
    [de szemét vagyok]
    De most komolyan nehogy már a körömpiszkálás szimpatikus legyen....
  • St
    #382
    Ibolya mindent alulmúlt, múltkor a "fingom sincs" beszólása után, most körme alól a koszt szedegette miközben nyilatkozott :D

    Sajnos a többség van olyan kretén, hogy ez a viselkedés legyen a szimpatikus.
  • Szabina
    #381
    Mégis ez kell a népnek, Ibikénél még sosem rezgett a léc, szerintem Ő nyeri meg, pedig még Evelyne is jobb volt nála.
  • Instict
    #380
    jah
  • b-type
    #379
    ehh..abba kellett volna hagyni ezt a műsort már az előző adásnál, rendhagyó módon, azt kész, most minek ez a rákság még..? minek kell veszteseket meg győzteseket csinálni?
  • Tikal #378
    ibolya hamis, nem tudom miért maradt bennt.... bár nem oskat láttam a musort de ugy emlékszem voltak jobb hangok is...
  • a.carkey
    #377
    Szar ez a műsor, mert le van osztva előre, de azért nyomják a műsort keményen.
  • Tikal #376
    ja, az ibolya az a köcsög :)
  • Tikal #375
    hogy ki nyilt a csipája egy némelyiknek... a fekete haju beszél, közben meg a körmeit piszkálja meg nézegeti és oda se néz a kérdezőre, uhh, ez milyen viselkedés? az elején meg se mertek mukkani most meg már Attilácskáznak....
  • b-type
    #374
    sztem meg Gáspár Laci, és nem azért mert gyenge volt-korántsem...hanem azért mert ez a műfaj nem fekszik a népnek.
  • a.carkey
    #373
    Szvsz a Vera fog kiesni vagy az Evelyn. Akit már a múltkor is akartak.
  • a.carkey
    #372
    Ibolya a többihez viszonyítva elég gyengus volt. És nem először! Azonkívül nem "sztár alkat". Sárga foga, borzasztó hamisan tud énekelni, kiejtése katasztrófális. Kinek a nője Ő? Miért is futtatják? Pontosabban mire fel?
  • Davidus
    #371
    Én mindig annak drukkolok aki szerintem a legjobb volt szal most Géspár Lacinak:)
  • Szabina
    #370
    Egyetértek, én most a T. Verának drukkolok, hatalmas a hangterjedelme, erős a hangja, szvsz nagyon tehetséges.
  • b-type
    #369
    ez igy van, irgalmatlan jó volt...néha már túlzásnak érzem, és 1folytába keresem hogy mi van. Presszer-rel tudok 1etérteni hogy Tapolcáról- New York ( magyaro.-ról ekkora jó énekesek...hihetetlen), nesze neked jelenlegi pop 'sztárok' lehet sasolni hogy mi is van.
  • Davidus
    #368
    Elég fullos volt ez a második kör
  • Szabina
    #367
    Biztos lehetsz benne, hogy nem esik ki.
  • Borg
    #366
    Sajnos
    De kiváncsi leszek, hogyha netén a Gáspárt, vagy a Tverát szavazzák ki, akkor is felteszi e a kis tábláját a Péli..
  • Szabina
    #365

    Szerintem is nagyon kilóg a sorból, de úgy is ő nyeri meg...
  • St
    #364
    attól félek iboja eccer megfullad a nagy gargalizálástól a színpadon
  • St
    #363
    :D
  • Borg
    #362
    Ibolya bocs, nem ugrott be a neve.