6021
Ki lesz a legjobb?
  • Borg
    #240
    Neki olyan hangja van, mint muteromnak:) Vagyis ordítani tud inkább csak, jó rekedtes hangon.
    Viszont anyám egyetemista kora óta énekel régi Janis Joplin, és hasonló számokat, nem kis sikerrel, helyi fellépéseken, hobby szinten...
    Ilyen is van:)
  • b-type
    #239
    én is másképp hittem, de ezek szerint én is az vagyok...nem volt rossz persze, de főleg a refrén nem tetszett, jó hogy nem vagyok zsüritag.
  • St
    #238
    majd a nemszeretem fórumozókat ajándék oláh ibojka cédével büntetjük
  • St
    #237
    Hát rájöttem botfülű vagyok, oláh ibojka most se teccett, pedig azt mondták ő az ISTEN
  • Dzsini
    #236
    Evelyne :(
  • Borg
    #235
    Nah, asszony elküldte az első SMSt, amit ilyen jellegű TV-s műsorra pazarolunk:)
    Remélem nem lesz rendszer belőle :D
  • Dzsini
    #234
    vicces vagy :)
  • Borg
    #233
    Hát látod, pont ezért ilyen az én hozzáállásom is:)
    Asszem valamelyik pléjer is egyszer megjegyezte, hogy úgyis csak a Presser véleménye érdekli, nem?:)
  • Dzsini
    #232
    hozzáértő emberek. ez egy showműsor. ez a hozzáállásuk. (tudod, emberek...)
  • Borg
    #231
    Nem a zenéjük alapján szólom le őket, mert azt nem hallottam. Csak a hozzáállásuk az egészhez.
  • Dzsini
    #230
    Pierrot-t hogy nem hallottad, az a te hibád.. hogy Somát sem, az is... azért, mert valamit nem ismersz, attól még az létezik. de ezt itt fejezzük be, maradjunk annyiban, hogy ne fikázd azokat, akiket a saját hibádból nem ismersz.
  • Borg
    #229
    Igénytelen magyar zenék körében valóban nem vagyok otthon, igazad van ;)
  • Borg
    #228
    Hát, már nem azért, de sem a somát, sem a pierrot nem hallottam még énekelni. Tehát nem lehetnek valami felkapott sztárok.

    A soma csak botrányos, most is ez a húsvéti tojás a fején... ennyi. Valszeg a styling miatt van ott.

    A pierrot meg a pénzt adja, az csak azért ülhet ott.

    A Péliről meg radikális véleményem van, szóval :X


    De az svera valóban mindig tisztán énekel, és nagy beleéléssel. Amikor annyira széjjel szidták egyszer, akkor sem volt igaza a zsűrinek szerintem. Nagyon sokszor érezni a zsűrin, hogy valami okból hajlanak egyik játékos irányába.
    A múltkor amikor a Dér full hamisan vartyogott végig, a zsűri egy rossz szót nem szólt rá, csak nagy segg módon akkor, mikor már lezárták a szavazást, a végén vallották be, hogy hamis és szar volt. De szerencsére a közönség azért jobban megérezte...
  • Dzsini
    #227
    Verát már egy ideje ki akarják utálni... el kellene szaladnia amerikába Indie énekesnek egy szál gitárral, és imádnák
  • Dzsini
    #226
    nagyon sokaknak írt dalokat, és jazz körökben is jól forog... mindegy, végülis zeneértő népség :)
  • Szabina
    #225
    Nem Ők nem értenek hozzá, hanem Te nem vagy elég tájékozott...

    A S. Vera nagyon szépen elénekelte a "Várj míg felkel majd a nap" -ot. Szerintem a zsűrinek nem szimpi a lány, mert most sem dícsérték meg túlságosan, pedig szvsz most tényleg jó volt.

  • St
    #224
    Szerintem a Péli az azért nem akkora név.
  • St
    #223
    Szerintem SVera nagyon jól énekelt, ehhez képest lefikázták....

    SVera
    Soma
  • Davidus
    #222
    hófehér jaguááár:D
  • Dzsini
    #221
    hát, akkor van mit tanulnod még... mindenki, aki a zsűriben van nagy név zenei körökben.
  • Borg
    #220
    Bár azt sem értem, hogy ez a Soma, meg a Péli Barnabás (sosem hallottam róla), meg a Pierro (róla sem..) miért ül a zsűriben...
    Mert a Presser ért a zenéhez, a settenkedő meg a kritikához, nade a többiek mihez??
  • Dzsini
    #219
    "erotomán állat" :DDDD
  • Borg
    #218
    Már nem azért, de nem értem miért nyalnak ilyen mélyen ennek az Edmondnak.
    Egy idő után (mostmár) kifejezetten idegesítő az erőltetett gyomorhangja.
    Gáspár Laci, meg svera voltak a legjobbak eddig.:)
  • Dzsini
    #217
    és amennyire nem jött be idáig Gáspár Laci (olyan rettenetes akcentussal nem tudott angolul, hogy az fájt), most nagyot alakított :)
    Evelyne volt talán ebben a körben a legkevésbé
  • St
    #216
    Oláh Ibolyka
  • Szabina
    #215
    Szerintem jó ötlet volt, hogy magyart dalokat adtak elő, mindenki sokkal jobb volt mint az előző adásokban. Kellemesen csalódtam Evelyne-ben, de most igazán senkit sem tudnék kiemelni olyan jók voltak.
  • Davidus
    #214
    S.Vera meg Evelyne csak
    A többiek
  • St
    #213
    Oláh Ibolyka megint gargalizált egy jót, de biztos a munkásosztály beszavazza :)
  • Dzsini
    #212
    mindenki
  • Davidus
    #211
    Tóth Veronika
  • Szabina
    #210
    Ezek a fiatalok sokkal de sokkal tehetségesebbek egyes magyar enekeseknél. Az biztos, hogy aki ezt megnyeri, arra senki sem fogja rámondani, hogy nincs hangja.
  • b-type
    #209
    hát igen, ez nem azt jelnti hogy vége..
    de mindig ki fog esni valaki.
    nem gondoltam volna hogy ennyire kell ez a müsor..
    valóban szükségünk van ilyen szinvonalú Magyar énekesekre.
  • VinylToy #208
    Szerintem néhány év múlva lesz még Szabó Leslie lemez a boltokban...nagyon remélem legalább is! :)
  • VinylToy #207
    Szabó Leslie OUT!
  • Davidus
    #206
    Ja és Gáspár Laci büntetett
  • Davidus
    #205
    Ha Edmondot mindíg basztatják hogy mutasson már ujat akkor Ibolykát miért nem? Ő is mindíg egy hangon énekel mégis hasra esik tőle a zsűri. Ma Vagy a Vera vagy Evelyne esik ki szerintem.
  • b-type
    #204
    talán nem is tudják, hogy a szavazók szemében ez mekkora befolyással bír,...bár végül is tökmindegy, mert a kicsi is több mint amit a többiekkel szemben tisztességesnek tünik.
    és persze még az a szerencsésebbik eset ha nem tudatos a stáb részéről.
    persze neki is nagyon jó hangja van.
    majd' mindig hasraesek tőlük...
  • Szabina
    #203
    Vagy nem erről kellene hogy szóljon....
  • Szabina
    #202
    Igazad van, Evelyne, Vera, Edmond hátteréről nem tudunk semmit, őket csak a teljesítményük alapján ítélhetjünk meg, Ibolyáról viszont egyfolytában azt sugározzák, hogy valamiért sajnálnunk kellene. Alapjában véve szomorú, hogy milyen körülmények között nőtt fel, de ez a műsor most nem erről szól.
  • VinylToy #201
    Meglássuk... (a vak is azt mondta) :))