6021
Ki lesz a legjobb?
  • VinylToy #280
    Miért van szükség sztárokra, szeretjük a zenéjüket, semmivel se többek, mint mi, miért aggatunk rájuk ilyen jelzőket?
  • Davidus
    #279
    Nálam SVera lóg ki egyedül de nem a hangja hanem az egyénisége miatt.
  • Dzsini
    #278
    csomó kiesettnek van már szerződése, és gyakorlatilag mindegyikük megérdemli a saját stílusában
  • Borg
    #277
    Én a "tüctüct" is szeretem:) Kicsit elferdítve az értelmét;)
    Egy jókis global underground (Digweed, Seaman, Howells!!)ugyanúgy bejön, mint svera.
  • Davidus
    #276
    Ebben egyetértünk:) Természetesen nekem is tetszik a Vera hangja de nem állna jól neki a "szárság". Bár az idézőjelet akár le is lehetne hagymi mert a mai magyar "szárokkal" szemben bennük van annyi kraft hogy igazi sztárok legyenek.
  • Borg
    #275
    Meg is lesz az hidd el. Ez a műsor már csak arról szól, hogy ki nyeri meg.
    Ettől még a mujizoli meg a no doubt utánzó csaj is fog lemezt készíteni.
  • St
    #274
    sztár lehetne... de nem a tömegek sztárja, hanem egy IQ-sabb, intelligensebb réteg sztárja, aki kedveli az emocionális zenét.

    a suttyó tömegnek tüctüc kell
  • Davidus
    #273
    KOZSO
  • VinylToy #272
    Akkor nincs értelme a műsornak, szerintem ennek a hat embernek, sőt talán már a kiesettek közül is egy párnak lemezszerződést kellene ajánlani, mindenki megérdemli!
  • Davidus
    #271
    Ki ítélt a külsőségek alapjén? Engem SVera egyénisége altat nem a külseje. Dagadt sztár meg volt már magyarországon is.
  • Borg
    #270
    Nekem pl svera első gitáros számai tetszettek a legjobban. Ott önmaga volt, és nagyon jól csinálta.
    De hogy a megasztárságot kinézem e belőle... nemtom.
  • Szabina
    #269
    Arra, akire a legtöbben szavaznak, egyértelmű.
  • Dzsini
    #268
    nem mindegy? úgyis azon a ~20ezer emberkén múlik aki sms-t küld...

    plusz onnantól, hogy ha jól rémlik 15ezer példány az aranylemez... mit vársz?
  • St
    #267
    oláh bolyka repedtfazék gargalizálása az igazi hungarikum, ez kell a tömegeknek (megasztár lesz, simán)
  • VinylToy #266
    Emberek milyen hangra, mire van a magyar közönségnek szüksége?
  • Szabina
    #265
    Egyetértek, a magyar közizléshez (sajnos) nem áll közel a stílusa.
  • Borg
    #264
    Így van.
    Ugyanígy Edmund hangja is max a Las Vegasi stílusú (Tom Jones), amerikai énekesnek lenne jó, de ha ilyen számokat énekel gyomorhangon, mint amiket eddig, az nagyon nem gut...
  • VinylToy #263
    Akkor ezzel az erővel Tvera dagadt a Megasztársághoz?! Hééé...nem erről van itt szó, miért a külsőség alapján ítélünk?
  • Davidus
    #262
    tudod te hogy miről beszélek:)
  • St
    #261
    van aki nem azért hallgat egy előadót, hogy tomboljon.
  • Davidus
    #260
    Erröl jut eszembe... Edmond se egy olyan arc aki Magyarországon sztár lehetne. Neki tényleg Las Vegas való:)
  • VinylToy #259
    "Várj míg felkel majd a nap!" --> Ibi, Edi, Lacika adja elő a közönség nekiáll őrjöngeni?
  • St
    #258
    szerintem meg a munkásosztály szimbólikus alakja nem való a képernyőre...:))

    jók a nyilatkozatai:
    "hát ezt jól elcsesztem..."
    "ja, ja, ja..."
  • Davidus
    #257
    Aki ha énekel tombol a közönség nem pedig alszik :P
  • Dzsini
    #256
    nem aluljáró... egy jó Indie énekes lenne, csak nálunk nem ismerik ezt a stílust, és ez a műsor nem neki szól...
  • VinylToy #255
    Definiálnád az itt jelenlévőknek a Megasztár fogalmát? :)
  • Davidus
    #254
    Szerintem meg SVerát már rég ki kellett volna szavazni. A műsor címe Megasztár nem pedig Aluljáró énekes :P
  • VinylToy #253
    Edmond ugyanezt játsza, és a Soma meg állandóan azzal jön hogy az Svera nyomja ugyanazon a hangon végig az összes dalt...pfff :(
  • Szabina
    #252
    Hát ez az, jazz dalokhoz lehet, hogy illene a hangja Ibolykának, de egy sima prózai Demjén számnál engem annyira zavar, hogy beletolja a torkába hogy minél rekedtebb legyen.
  • Dzsini
    #251
    stabil 20.000 szavazó :)
  • VinylToy #250
    I know... :()
  • St
    #249
    nagy ám a munkásosztály :)
  • Szabina
    #248
    Valahogy Ibolya hangja nekem sem tetszik, nem azt mondom, hogy rossz, vagy tehetségtelen, de nem Ő a legjobb.
  • St
    #247
    Igazad van! oláh iboját minden -nek

  • VinylToy #246
    Tényleg ez az Ibi lány, már a magyar dalokban is raccsol...vagy csak én hallom? Evelyne gyenge volt, a zsűrinek régóta meg vannak a favoritjai (Ibolykát, TVerát nyomják mint állat, Edmond a "nők bálványa" ???) azért a nézők szerintem megint elcseszik, vagy nem!

    Szerintem Evelynenek kellene mennie.
  • Borg
    #245
    Szerintem Edmundot. (ha rám hallgatnak ;))
  • Davidus
    #244
    Lehetséges lenne hogy nem tökéletesek a moderátorok? Sztem nem... Tuti abszolút hallásod van
  • Szabina
    #243
    Attól tartok, ma Evelyne-t ejtik ki, most nem jól választott, és túl mélyen énekelte ezt a Demjén dalt.

  • Borg
    #242
    Hát, szerintem a népművészeti agyagedény-jel nagyobb bünti ;)))
  • Davidus
    #241
    Nálam Tóth Vera(első kör)és Ibolya(második kör)volt ma a legjobb. Evelyne sajtból van a holdja meg szörnyű volt.