1957
Star Wars: Republic Commando
  • Temporal Vortex
    #1515
    na látod
  •  eX
    #1514
    Jókat tudsz kérdezni!
  • Tigerson
    #1513
    nem
  •  eX
    #1512
    Ez van! de mit szerettél volna még látni??
  • repro
    #1511
    egy új multipálya és ennyi?
    iagz nem is találkoztam játék közben óriási bughalmazokkal
  •  eX
    #1510
    Ja és ha le akarjátok szedni akkor RepComm1_00.exe -t kell leszedni 2.85 MB!
  •  eX
    #1509
    REPUBLIC COMMANDO PACH

    Aki olvasni is akar hozzá az itt megtehetei! További jó gémelést!
  • Temporal Vortex
    #1508
    eredeti a game?
  • Tigerson
    #1507
    Hello!

    Feltettem a játékot és mikor teljesen betölt a játék, már mehetnék is az emberrek, a gépem újraindul.
    Mi lehet a gond?
  •  eX
    #1506
    Ez a lényeg!!! ;)
  • Blasta
    #1505
    Ok, az érthető, én csak a szélesebb irányítási lehetőséget hiányoltam.
    De amúgy ULTRA FRANKÓ!!!! :-)
  • Stark
    #1504
    na, ott Lmagyarázza a zsarucsávo a squadok taktikit:D
  • Blasta
    #1503
    Már túlvagyok rajtuk, még a játék elején megnéztem őket, mikor böngésztem a hangfile-ok közt...
  • Stark
    #1502
    Nézd + a videókat, ott +tudod hogycsinálták a taktikákat és satöbbi
  • Blasta
    #1501
    Kihagytam egy számomra zavaró hibát.
    Nem tetszett, hogy a srácokat csak a programozók által megjelölt helyekre tudtam SNIPER COVER illetve egyéb fedező akciókra küldeni.
    Sokkal jobb lett volna, ha BÁRMILYEN fedezék mögött kiválaszthattam volna, hogy mit csináljanak.
    Illetve az ATTACK MANUEVER sem müködött zárt ajtóknál, itt mindig nekem kellett előre mennem, pedig szivesen előre küldtem volna tisztogatásra a srácokat.
    Szóval a csapat irányítását nem oldották meg 100%-osan, bár az egyszerűsítés igencsak játszhatóvá és irányíthatóvá tette a csapatom és pörgőssé tette a játékot.
  • Blasta
    #1500
    Na én csak most játszottam végig.
    Véleményem az, hogy NEKEM nem volt rüvid a játék.
    A pályaszerkesztés nem volt valami über, de nem zavart túlzottan.
    Lineális pályák voltak, amit már megszokhattunk mostanság. Igazából engem nem dob fel egy akciójátékban, ha a továbbjutási lehetőségeket kell kutatnom.
    Nagyon bejött a SQUAD mesterséges intelligenciája, bár ezen is van mit csiszolni.
    Igazából szerintem a játék savát-borsát a hangeffektek ill. a belső rádiózás adta meg. Azok az elszórt poénok (SEV-et egyszerűen IMÁDTAM) azok a profi kommandós szövegek nagyon nagy feelinget hoztak a játékba.

    A főellenségek mondjuk igazán pitik voltak, leginkább a legvége volt túl egyszerű bár pár visszatöltést nekem is eszközölnöm kellett.

    EZ EGY JÓ KIS JÁTÉK VOLT, ÖRÜLÖK, HOGY VÉGIGJÁTSZOTTAM.
  • Blasta
    #1499
    Köszönöm előre is!
    UT engine a játék, ez 100%, de hiába töltöm be az UT editorba a hangfile-okat, hibával kilép az editor.
    Próbáltam sima DM map-ot is betölteni, ugyan ez történt...
  • Starfish
    #1498
    Hát ha UT alapú a gamma (nem néztem meg ennyire)akkor van egy progi amivel ki lehet szedni a sounds könyvtárba levő fileokból mindent. Nem ugrik be a neve. De pl America's Armyhoz kerestem annó ilyen cuccot. Ha valamit tlálok szólok.
  • Blasta
    #1497
    HÁJ!

    Van valakinek valami ötlete, hogy tudnám a kommandós hangokat kiszedni a gémből??????
    Felraktam az UT2004-et, de hiába próbálok egy map-ot vagy bármit betölteni az EDITORBA, hibával elszáll a program.

    PLÍZ, HELP MÍ!!!!!!!

  • Culram #1496
    Köszönöm minendkinek. Arra gondoltam amit repro mondott. De köszönöm.
    Ui: Nyisz-nyasz
  • repro
    #1495
    arra gondolsz, amikor az epizód 2. pályáján miután lecsapják Sev-et elkezdenek özönleni?
    Be kell bújni a droidfolyosókba, ahonnan 2 scavenger röpül elő.
  • Seth
    #1494
    szerintem is a késelés a legegyszerűbb, nyisz-nasz és kész, ólmot meg rohadt jól bírják
  • Makkmag
    #1493
    Én pisztollyal nyomtam fejbe üket :)
  •  eX
    #1492
    Ja ja!
    De a legjobb a kés!!
  • Zsoldos
    #1491
    Fejre loj. vagy shoti, annal mindegy hova losz :)
  •  eX
    #1490
    Simán! Tunkolni kell beléjük vagy a lézert vagy az olmot vagy késsel szúrd el!!
  • Culram #1489
    Azokat a zöld emberkéket hogyan kellene kinyírni az Assault hajón? Csak egyet bírok a többi meg kinyír rögtön.
  • Stark
    #1488
    télleg
    lehet h csak bejelentkezve müxik:D
  • Seth
    #1487
    hát bazzeg nézd má meg te is hogy mit linkeltél be ember. mert ott nincs ilyen
  • Stark
    #1486
    REPUBLI COMMANDO EMBER!!!!!
    :D
  • Seth
    #1485
    görbüljek meg de nem látom
  • Stark
    #1484
    na?
  • Stark
    #1483
    ott milyen játékot árolnak
  • Stark
    #1482
    amikor átmész 1 pályáro att van mellettd
    kül nem szabad 1 pályán 1nel többször lelöni az embereidet
  • Seth
    #1481
    mit kéne látni???
  • Stark
    #1480
    nézzétek itt mit reklámoznak:D
  • Zsoldos
    #1479
    Minden fps linearis?? Hat farcry pl kevesbe linearis, mikor a nagy szigeteken arra barangolsz amerre jolesik. De mondjuk egy deus ex v. thief sorozat -t sem neveznem annak. Nomeg ott volt a a robinsons requiem ami nem is mai csirke. Stalker meg ugy nez ki etalon lesz a temaban.

    Graf meg oly mindegy milyen, amugy nekem jobban bejon az u2 engine, mint a source. Valahogy jobb ranezni. Hl2-be hiaba raktak villantos effekteket, a kocka sziklai meg hegyei, szakadekai sokszor duke3d szintuek, azok a ritkan szetszort fucsomok novenyzet cimen meg vicces.
  • Istencsászár
    #1478
    LOL az kemény... nekem soha nemvolt ilyen probléma
  • Makkmag
    #1477
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy van e javító pach a republik kommandóhoz? Az a gond, hogy az egyik emberem állandóan lemarad. Mikor visszamegyek érte mindig azt látom, hogy lebeg a levegőben. Ha adok neki valamilyen parancsot azt nyugtázza de nem tud megmozdúlni Ha lelövöm és újraélesztem akkor jön tovább, de most legutoljára mikor le akartam lőni az embereim meg rám lőtek. Segítsetek légyszi, ha tudtok! Köszi
  • Stark
    #1476
    gém közbe mikor lelöttünk 1 csapat törpe zöld szart, megszolal: (magyarul mondom) Hé, SEV az ugy néz ki mint az anyád.