1957
Star Wars: Republic Commando
  • Serpa
    #1
    Muszály ennek a játéknak is szentelni egy topicot !

  • Serpa
    #2
    iszonyat jó grafikája lesz.
    " Utilize Unreal Engine Technology™ "




  • Serpa
    #3
    egyik legfontosabb tényező --> megjelenés 2004 nyara.
    PC & XBOX
  • Serpa
    #4
  • Tibre
    #5
    Jónak igérkezik.
  • Kandurex
    #6
    MUSZÁJ!
  • Kandurex
    #7
    Csak egy kérdés: lesz benne single? Mert ha nem, akkor bukás lesz...
  • Darth Sith
    #8
    kuva nagy ez a game. tuti hogy lesz benne single, de remélem nagyobb részben a multira fektetik a hangsúlyt. a grafika már most nem rossz, de még biztos javítják, mellette a játékmenetet és még sok mindent beleraknak, állítom hogy lekörözi a CSét. :) bár lehet hogy ez azért van mert SW fan vok.. :DDDDD
  • magus
    #9
    latom bazmeg megint faszan gondoltak azokra akiknek nincs eros gepe. hajra amerika
  • Kandurex
    #10
    hö? he?
  • Kandurex
    #11
    utána érdeklődtem csak és kizárólag single lesz :))
  • Darth Sith
    #12
    csak single???? semmi multi??, ó bazdmeg..
  • Kandurex
    #13
    óóóóóóóóó jeee.....óóóóó....jeeee :))
  • Kandurex
    #14
    Erre akart menni #9 :)
  • Darth Sith
    #15
    aha. :)
  • Seth
    #16
    Sith alapba nem dark? A Dark Sith egy még sötétebb oldal?
  • HuAn82
    #17
    Én még csk most néztem meg a trailert, de nagyon megtetszett így elsőre. Ez is felkerült a várakozó listámra! (Stalker,D3,HL2,PK,SW:RC)
  • Hmuda
    #18
    Mit akartok multit? Örüljünk, hogy kiadják PC-re. Az már külön jutalmat fog érdemelni, ha nem lesz tele konzolos faszságokkal.
  • Kandurex
    #19
    far cry....
  • Kandurex
    #20
    Akar a halál multit..
  • Police88
    #21
    Én mióta láttam a trailert azota belevagyok esve ebbe a játékba. Végre egy jó "commandós" játék a starwars világából!!!
  • Darth Sith
    #22
    nekem tetszik hogy single megy benne nagyrészt, de azért remélem nem felejtik ki belőle a multit..
  • Seth
    #23
    Remélem nem erőltetik a multit! Szerintem egy Star Wars játékban a sztori a lényeg ......ami multiba általában nincs...na ennyi
  • Police88
    #24
    Ha multit csinálnak akkor csak az lenne jó ha nem esztelenul csépelnénk egymást a neten hanem csapatban "commandoznánk"
  • Serpa
    #25
    lehet, hogy egy nagy patch formájában lesz multi (ha nagy lesz a felzúdúlás amiatt, hogy nincs)
  • Kandurex
    #26
    loool
  • Serpa
    #27
    bár én nem tudok arról, hogy csak single lesz benne.

    hol olvastátok ?
  • Serpa
    #28
    honnan tudod?
  • Dikkma
    #29
    Trailer tényleg király volt. Graf über, reméljük nem szarják el.
    Lucasarts hajlamos az elszarásra, néhány játék még 10 év múlva is élvezhető, néhány meg gyenge; remélem ez most jó lesz na hö :)
  • Serpa
    #30
    én sehol sem találom ezt az írást.
  • Police88
    #31
    hellosztok kéne egy szép kép erröl a játékról vagy erröl a témáról amit be tudnék rakni bannernak az oldalamra,ha tudtok adnaátok egy linket pleeeeeeesss!!
  • Police88
    #32
    HELLÓ!! Megnyílt az oldalam (elég kezdetleges) ami a sw republic commanderrel foglalkozik! http://www.tar.hu/police88
  • Police88
    #33
    írjátok meg véleményetek róla ide
  • Hmuda
    #34
    Hungaryan=Hungarian
    és ne a saját HD-dről linklj be képeket, hanem töltsd fel őket valahova és onnan.
  • Police88
    #35
    hopp !! hiba kiiktatva
  • Hmuda
    #36
    Márcsak valahogy JPG-t kellene a banner helyére rakni és feltölteni valahova a linkek képfilejait.
  • Police88
    #37
    miért jobb a jpg ?? gyorsabb?
  • Hmuda
    #38
    Kisebb és nem tart órákig, míg egy modemes letölti a képet. Ha az oldal minden kép fileja JPG-ben van, akkor sokkal gyorsabbá teszi az oldalt.
  • Serpa
    #39
    még nincs olyan kép.
  • Police88
    #40
    nemsokára teszek róla!