1957
Star Wars: Republic Commando
  • repro
    #1435
    !Spájzer!

    Az animáció ugyan az, mikor landolnak Kashyyykon (utolsó szkenárió), csak felfelé mennek
    . Égen látni pár csatahajót, ahogy megjönnek.
    . "Miez? hoppá bémeg! inváziós flotta húha"
    . "Jájj hogy hagyhattuk ott Sevet?" - "Otthagytuk, ez van"
    VÉGE
  • Stark
    #1434
    Szal nincs vége?:D:D
    Akkor megy-megy és kiirja h vége?
  • flashX
    #1433
  • fistin
    #1432
    hi. valaki tud nekem segíteni? egy csomót vittem a gamet, aztán egyszercsak lefagyott. de a menüben is szokott csíkozódni egyébként. fagyás általában mentésnél lehet(de nem mindig). utána vissza sem tudtam tölteni a játékot, és kezdhettem előlről
    na?
  • Tono34
    #1431
    A legfrissebb van fennt. Sőt win install is volt már.
  • Moyko
    #1430
    semmi baja, nekem is azt csinálja, tölts le a 66.93 nvidia drivert, álits be a flbontást. ments el..lépj ki..indist újra. ha nem megy fogj egy notepad-et és ird át a user.ini ben az értékeket.
  • repro
    #1429
    Spoiler?

    Nem tudom, mi lesz a 3. epizódban, de ha minden igaz, akkor a Khasyyyk invázió.
    No a játék szempontjából lenne nagy dobás, ha abban feltűnne, valami otthagyott renegátként vagy bárhogy 07 (Sev).
    Mert így tényleg semmilyen vége nincs az RCnek
  • pinehead
    #1428
    The last strike-asszem.
  • Tono34
    #1427
    Olyan problémám volna, elindul a játék és egy idő után lefagy. Vmikor már a betöltésnél, vmikor később.
    A grafikai beállításokat, ha változtatom, akkor össze-vissza ugrál a kép. Arra gyanakszom, hogy VGA-t kellene cserélnem, de jobban örülnék neki, ha nem kellene.
    Konfig
    AMD 2100+ 768MB RAM GeTi 4200
    Vmi tippetek?
  • MerlinW
    #1426
    Credits
  • grebber
    #1425
    Mi az uccsó pályaszaksz neve?
  • repro
    #1424
    hát semmi. pont ez az
  • steweee
    #1423
    mi a vége? nincs türelmem hozzá
  • Temporal Vortex
    #1422
    Vidd vissza a boltba és installálják ott, ha müxik náluk akkor cserélj cd olvasót próbaképp egy haverral. Szvsz ott a baj.
  • Light
    #1421
    Component transfer error- t ír..
  • Light
    #1420
    bocs, installt:) ?
  • Light
    #1419
    Hali!

    Mit csináljak, ha a telepítés közben az első cd-nél kiírja, h nem talál vmi fájlt, és megszakítja a letöltést - a 2cds verzió van meg..
    ??
  • Temporal Vortex
    #1418
    Hát azt nem tom, hogy a winfosban, vagy a Te tűzfal progidban hogy kell ezt tiltani. Sorry.
  • Rancor
    #1417
    NEkem nincsen routerem,asse tom pontosan mi az,de most ne magyarázd el ezt,inkább mondd el még1x,hogyan csinálhatom ezt meg,de ugy mint egy lajikusnak(nem lámának)
  • Temporal Vortex
    #1416
    Jah igen, of course a game másolt
  • Temporal Vortex
    #1415
    Szeva,
    Én a routeremen tiltottam a 29910-es portot a net felé, és engedélyeztem a 7777-es a gép felé(ez a doksiban van).
    Ezután indítottam internet szervert, és már jött is a klán társ be. Sőt, hamarosan megjelentek idegen arcok is, így elég jó kis csata alakult ki. Csak egyre kell figyelni, hogy ha DSL-en indítasz szervert, a max játékos 4-5 legyen, mert több "deltánál" lagos lesz.

    "Lock and load deltas!"
  • Temporal Vortex
    #1414
    Áh, csak a Kispest!
  • Rancor
    #1413
    1. És ezt hol állitom be?

    2. Ha ez megvan,akkor tud a haverom hozzám csatlakozni?

    3. Ha ez megvan,akkor én hogy tudok mondjuk magyar serverhez csatlakozni,mert AllSeeinEye nem jelzi a játékot!

    Köszi a segitséget előre is!
  • Ma2ska
    #1412
    És ez?
  • Temporal Vortex
    #1411
    Jól látom, hogy a logodban a gyönyörű Kispest címer van?
    Alap!!! Csak a Kispest!!!
  • Tono34
    #1410
    Ma kaptam meg a progit, amint hazaérek már telepítem is.
  • Dankó
    #1409
    Sziasztok!

    Ennek a game-nek is az interneten játszható része olyan mint a battlefront-nak vagy vmivel kevesebb időt töltöttek azzal hogy minnél jobban levédjék és lehet vmilyen furmányos módon játszani a neten?
  • Temporal Vortex
    #1408
    29910-es port tiltása a net felé a szerver gépen.
  • Rancor
    #1407
    Császtok! Kiprobáltam a muliját és hogy lehet,hogy amikor csináltam egy srvert,akkor csomoan csatlakoztak hozzám? Honnan látnak? De viszont haverommal akartam játszani,ő meg nem tudott csatlakozni.Tudtok valami jo modszert?
  • Adam II
    #1406
    Végigjátszottam.
    Folytatásgyanús.
    De olyan szomorú vagyok valahányszor végigtolok egy játékot amit szerettem játszani mert olyan kár ,hogy vége. Persze tudom nem tarthat az örökkévalóságig mert akkor megunnám (példának okádék: Sims)
  • Christian
    #1405
    #1320,#1321
  • Risu Führer
    #1404
    elakadtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ott ahol fel fog robbani a rendszer és 1 pecig kell kikapcsolni aszámítógépet valaki adjon egy tanácsot mit kell ott csinálni!
  • Christian
    #1403
    és a leghosszabb is:P
  • MerlinW
    #1402
    azaz uccso bolygo
  • dronkZero
    #1401
    Kicsit unom már ezeket a f*sz robotokat... Most jön Kashyyyk, sok van még?
  • Delac
    #1400
    Próbáltátok már Lan-ba nyomni??

    Iszonyat, akkora királyul ki vannak egyensúlyozva a fegyverek főleg Gunship-en. Igaz van egy pár kiba nagy pálya, de az arénák kárpótolnak mindenért. Ha van alkalmatok próbáljátok, Unreal Tournament óta nem láttam ilyen frankót.
  • flashX
    #1399
    Ok. :)
  • Adam II
    #1398
    Bemész az extrákba és ott van az első ASH VIDEO ami egy videoclip ,ez annak a számnak a szövege.
  • Christian
    #1397
    mindkét ágyuba kell lennie embernek, utána lehet lődözni.
  • grebber
    #1396
    Akkor elég sok kell neki mert vagy 2 óráig adagoltam de semmi.