1957
Star Wars: Republic Commando
  • TEddy
    #1675
    hi nekem az lenne a kérdésem:

    hogy mindig kilép ill lefagy az új játék indításánál

    VPU Recover alaphelyzetbe állította... blablabla...

    Ati Radeon 9200 asom van nem tom miért nem megy plz help
  • papisa
    #1674
    Hali !

    Végignyomtam már régebben a gamét ,de most havernak is kölcsönadtam .
    Feltelepítette ,serial ,törés mindent ahogy kell és amikor indítaná a játékot
    hibaüzenetet kap és nem indul a játék .A hibaüzenetben az indító exe-re utal ,azaz szerintem a töréssel van baja a gépnek .A poén az hogy tegnap lehozta a gépet hozzám mondván hátha ő volt gyík a telepítéskor .Játék unistall majd mappa törlése után én is telepítettem neki de a végeredmény ugyanaz lett : hibaüzenet .Ezután rögtön felnyomtam az én gépemre is és láss csodát ott működött .
    Mindkét gépre ugyanaz a detonator és directX van telepítve .
    Nekem Geforce TI4200 van neki Geforce FX valami .
    A srác újratelepítette a gépén a winyózt és utánna a játékot is de semmi változás nem történt .
    Van-e valami ötletetek hogy mi lehet a probléma ?
  • torrente
    #1673
    Végignyomtam! Nem volt rossz, de elég egysíkú és szögletes volt (tudom ilyen egy gépiesített világ). Volt egy két jelenet, amelyek tetszettek (hangárok, a végén az űrhajó bombázás, stb.).
  • BBird
    #1672
    King-kong? Vukikra gondolsz? Lassan a vége felé leszel, de azért még lesz küzdelem bőven. Bár itt már nekem nem volt nehéz...
  • torrente
    #1671
    Kiszabadítottam már 2 King-Kongot. Remélem már közeledek a végéhez.
  • torrente
    #1670
    Ja, jó nagy szívás volt, de végülis sikerült 15 mp-pel a vége előtt.
    A D hangár már a vége?
  • Braveheart
    #1669
    Emlékszem ott én is a visszaszámlálás lejárta után 5 mp-vel végeztem a konozolon, utána minden fehér lett, de lassan elhalványodott és folytatódott a pálya!
  • torrente
    #1668
    Már a D hangárban vagyok. Ez már a vége vagy lesz még?
  • torrente
    #1667
    Nem tudom megcsinálni! Annyira jó, hogy sikerült úgy végigrobogni, hogy maradt 1,5 percem, amikor a teremhez érek és ha egyszer meghalok, akkor utána a gép már csak 1 perctől számol vissza töltés után. Ami azt jelenti, hogy megint kezdhetem majd a pálya elejéről, hogy megint összegyűjtsek több mint 1 percet. Rohadt csalógép.
  • torrente
    #1666
    60 mp-ig kellene bütykölni azt a szart, de felrobbanunk, hsz csak 10 mp van hátra.
  • torrente
    #1665
    Nem értem pontosan. A pályát kezdjem elölről és úgy gyorsan végig?
  • Dynamic
    #1664
    Csak gyorsnak kell lenni:)
  • torrente
    #1663
    Srácok, a Bellyi of the Beast pályán, ott ahol 60 mp-es visszaszámláló van és közben jön egy halom ellenség, mit és hogyan kell csinálni. Amikor belépek a helyiségbe, már csak 10 mp van hátra. Újra kell kezdenem az egész pályát (és gyorsabban kell végighaladnom)?
  •  eX
    #1662
    Hát az probléma! :D
  • DJ Skyline
    #1661
    ja csak abból 4 db van,és nem egyszer volt,hogy elugrott onnan,mire odaért a gránát...
  •  eX
    #1660
    Ha gránátvetővel elkezded őket lőni akkor gyorsan szétesnek! :P
  • DJ Skyline
    #1659
    hogy utáltam Grievous droidjait...wááá...összevissza ugrabugrálnak,nehéz őket eltalálni...annak örültem,amikor 3 jött az egyik hangárban,ahol van 3 db "AA Gun"...
  • gErIbÁ
    #1658
    melyik a legjob sw játék?
  • Adrian Graves
    #1657
    aha
  • repro
    #1656
    kasssííkon kinézel egy kis ablakon meglátod ahogy dumál egy botos droiddal és elmegy. Utánna találkozol a fő vukival és le kell csapni a 2 droidot.
  • Adrian Graves
    #1655
    Én se.
    Bár a filmmel csak futólag találkoztam, a játékban nem leltem négy partvissal hadonászó ellenséget.
  • Seth
    #1654
    Benne volt de csak pár másodpercre lehetett látni, amíg beszáll a hajójába és elviharzik
  • Zsolo007
    #1653
    Grievous nem volt benne tudtommal (legalábbis én nem találkoztam vele) a kedves robotsegédei azzal a bottal viszont bennevoltak.....
  • Adam II
    #1652
    Benne volt a Grievous is csak akkor még nem tudtam ki az ezért nem néztem meg alaposan tudna valaki képet belinkelni róla a játékból??
  • DJ Skyline
    #1651
    hát csak a kasíííík'!:DD
  • Zsolo007
    #1650
    LLLOOOOOOLLLLLLL
  • Zsolo007
    #1649
    Jó játék én szerettem nagyon, megéri beszerezni.....Amolyan csapat FPS, ráadásul elég jól megoldva, jól hozza az SW hangulatot :) Ráadásul van benne egy kicsi az EP3-ból is :) (persze nem filmjelenetre gondolok, hanem helyszínre)
  • BBird
    #1648
    red-red-green or red-green-red? :-)
  • torrente
    #1647
    Jó ez a játék? Nagyon gondolkozom rajta. Melyik játékhoz hasonlítható stílusilag, hangulatilag?
  • Norbo15
    #1646
    hello nem tudja valaki honnan lehet letölteni a pixel shadert?
  • Adam II
    #1645
    ...hajtsa végre a 66-os parancsot...
  • Tono34
    #1644
    2. részben leigázzuk a galaxist.
  • DJ Skyline
    #1643
    nem tudom mi lesz benne...ennyit tudok róla,csak amit leírtam!:)))
    pl egy másik fórum...de itt meg nem sokat beszéltek még az RC2-ről..
  • repro
    #1642
    vagy csak simán Empire Commando-ként jön ki?
  • repro
    #1641
    - Jók vótatok faszikáim

    És a Republic Commando 2-ben mi lenne? csapkodjuk a jediket?
  • Tono34
    #1640
    Köszi
  • DJ Skyline
    #1639
    és a "dzsoda" mit mondott??(Yoda)
  • repro
    #1638
    !Spájzer!

    Ugyi otthagyták Sev-et
    - Jajj jajj szegény Sev! (stb)
    - Hoppá vazzeg mik ezek a csatahajók?
    - Inváziós flotta, gyünnek a vukikat felszabadítani (de hogy minek?)

    kb ennyi
  • Tono34
    #1637
    Vki megosztani velem, hogy miről beszélnek a játék végén, sajna az angol tudásom még nem akkora.
  • DJ Skyline
    #1636
    én is remélem...