14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • boneyard
    #11770
    ha a gamecopyworldről töltötted, akkor azért nem mükszik, mert csak egy texts.pak van benne. ha letöltöd, amit én feltettem a mega-feltöltire, akkor a sima h5 magyar lesz. persze ez a hof-re nem vonatkozik.
  • Csimbi
    #11769
    letöltöttem a magyar verziot az 1,4 -hez (official)
    kicsomagol, bemásol /data ...

    és nekem még mindig full angol a progi... miért? :(
    (hof fent van, de a régi exe-t inditva sem magyarosodik)
  • odex
    #11768
    Én velem is volt ilyen amikor felraktam a játékot csak akkor elfelejtettem berakni az eredeti DVD-t
  • Kandurex
    #11767
    Így már jobb, htx
  • Kandurex
    #11766
    oké, de valami jelszót kér :(
  • boneyard
    #11765
    bocsi, de a jelszót kihagytam : heroes
  • boneyard
    #11764
    feltettem ideaz 1.4 javított magyarosítását. ugyan azok a javítások, mint 1.3nál csináltam (Iceberg Shield leírása; ellenségeknél kiírja a számokat is, nem csak azt, h kevés, számos stb.; a kör átadása ikon felett is kiírja a hetek leírását)
  • TreDoR
    #11763
    Rendben! A többit sztem pm-ben ok?
  • j0nNyKa
    #11762
    ha elkuldom a faq 1 regebbi verziojat, amit sikerult lemenekiteni felhulla szerveremrol, kibovited a hianyossagaival ?
  • TreDoR
    #11761
    Esteleg segitsek/ megcsináljam a FAQt?
  • j0nNyKa
    #11760
    olvass nfot, es forumon keruld a temat
    tredor: a hszed egyaltalan nem warez, sokkal inkabb epito jellegu, ha eljutok a faq ujrakesziteshez valaha (:D), bele fogom pakolni
  • Bacsa11
    #11759
    de telepítés előtt!
    választok nyelvet és kész
  • AtiRadish
    #11758
    Mer nem krekkelted XD
  • Bacsa11
    #11757
    sziasztok!letöltöttem a játékot és a telepítésnél azt írja ki hogy tegyem be az eredeti lemezt.Ez miért van?
  • TreDoR
    #11756
    Az összes típusú gamehez (retail, collector's edition) és az összes típusú patchez (1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4) jó mindegyik magyarítás, csak a neveket kell ellenőrizni, átírni, (1.0 - texts.pak ; 1.1 - p0-texts.pak ; 1.2 - p1-texts.pak ; 1.3 - p2-texts.pak ; 1.4 - p3-texts.pak).

    Ui.: ez a hozzászólás elvileg nem minősül wareznak, de ha mégis annak találjátok, nyugodtan törölhetitek!
  • odex
    #11755
    Csá all! pls help! van EU-s 1.4 patchre magyarosítás? mert eddig csak UK-s magyarosítást láttam de az viszont nemjó! pls ha tud valaki valamit Eu-s magyarosításról az írjon választ! :) és ha van akkor 1 linket is megköszönnék:P
  • Boroskóla
    #11754
    Hálás köszönet érte.
  • j0nNyKa
    #11753
    amit leir

    Me Ga: nem fogom tole elvenni annak az elvezetet, hogy ennyit elolvasson:
    Collect x gold, x crystal, x gem,
    meg mittomen a fogalmazast, valami ilyesmi, hogy "Csak adott szamu egyseggel mehetsz at: X marksman, X Griffin, stb."
    bonyolult tenyleg.
  • UltimateGamR
    #11752
    igen tudom hogy irja , de akkor se tudom mi kellene ahhoz hogy áttudjak kelni a kapun!!!!
  • Me Ga
    #11751
    OFF
    Ha vetted a fáradtságot, hogy ezt begépeld, ennyi erővel akár segíthettél volna... Nem mintha nem lenne igazad, de a stílus... na mindegy...
    Ja, és mielőtt megkapom, hogy én miért nem segítek, jelzem, hogy nincs meg a HoF...
    ON
  • j0nNyKa
    #11750
    irja a kuldetes informacio, csak el kellene olvasni.
  • j0nNyKa
    #11749
    az nem az a a csik, amit huz, hanem a kor, ami a hero "labanal" van
  • UltimateGamR
    #11748
    Hello! HELP!

    A kiegészítőben ( HoF ) legelső kampányában vagyok az utolsó előtti küldetésben ( aszem az 5. a neve NEGOTATION / ez a legelső pálya ahol van havas rész/ ) Itt egy kapun kellene átmenni SEHOL MÁSHOL és nem enged át!!!! elfoglaltam az ellenállók várát is , tehát az egész pálya legalját! Légyszi segítsetek hogy kell átmenni a kapun a havas területhez!! előre is köszi
  • McW
    #11747
    Így van, húzza, ezért kérdeztem. Szal a kérdés még mindig: mi a különbség?
  • boneyard
    #11746
    juhííí végre megvan a hammers of fatenem tud vki olyan oldalt, ahol már vannak hozzá mod-ok? vagy ez még korai?
  • AtiRadish
    #11745
    Lehet nem egyre gondolunk, de ha erős a sereged akkor a sima verzióban is "húzza a csíkot"
  • dr Kotász
    #11744
    A puszta létében. A normál verzióban ugyanis nincs.
  • McW
    #11743
    Már régóta meg akartam kérdezni, nem is fontos, csak kiváncsiságból: a menüben van egy olyan, hogy "special hero trail", ezt csak a CE-ben lehet kiválasztani. Na most akinek ce-je van megmondaná, hogy miben különleges a csík amit a hero húz maga után?
  • j0nNyKa
    #11742

  • karlkani
    #11741
    Heroes of Might and Magic V intro és outro videóinak magyarítása.
  • karlkani
    #11740
    Nekem magyar verzióm van. Felraktam rá az 1.4-es patch-et, majd a data könyvtár összes texts pakját becsomagoltam egy rar fájlba.
    A csomagot innen tudjátok letölteni.
    Egyébként itt is van magyarítás az 1.3-as és az 1.4-es verzióhoz is.

  • Killer0078
    #11739
    A 2. kampány 3. pályáján mi lenne az 1. küldetés lényeg?mert hiába szabdítom ki a höst ugyanúgy nem completed
  • j0nNyKa
    #11738
    nem vetted eszre hogy torlom a hszed? fogom ezek utan is ugyanugy
    talalj ra a heroes iv topicra. kosz.
  • scorpeeon
    #11737
    nem kicsi :)
  • AtiRadish
    #11736
    Az alapjátékban ugye valaki egy tankot vett észre elrejtve én meg a kiegben ezt
  • Killer0078
    #11734
    Nem tudna valaki mondani egy címet ahol a törpöknek leírja hogy lehet kifejleszteni a "fő" képességét?
  • ricsik
    #11733
    Bár lehet, hogy megoldható a text pakkok törölgetésével, bár egyébbként sem értem mért van minden patchhoz külön texts.pak. Lényegébben mindegyik ugyanannak tűnik, csak a mérete más.
    Valaki érti ezt? (fordítók?)
  • ricsik
    #11732
    meg tudná valaki mondani, hogy honnan tölthetném le az intro/outro magyaritását? Valamelyik nap belebotlottam, de nem találom ...

    1.4-hez van magyarositás? Amiket eddig ajánlottatok max 1.3 ig jó, eredményképpen telepíthettem újra az egészet, mert eltűnt a magyar.
    1.3 mal tökéletes.
  • surisomi
    #11731
    kösszi a segitséget mind a kettőtöknek megoldottam felment az 1.4patch, crackeltem és magyarosítottam utoljára is kösszi.
    Már csak a kiegészítőnek a magyarosítása kéne, amúgy az mikor jön ki vagy nektek megvan?
  • AtiRadish
    #11729
    jó lesz az