14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • solle
    #11640
    íjjjjj most nézem hogy ez ne maz a topic 1000 sorry
  • j0nNyKa
    #11638
    szerintem meg wareztemat fejezzuk abba
  • Ádesz
    #11637
    Szerintem már kérdezte valaki bocs h nem olvasom vissza, de a magyarosításra kell még várni pár hetet nem? Mer igazából értenem kéne egy nyelvvizsgával de nagyon kell figyelnem az átvezetőknél:)
  • scorpeeon
    #11636
    Tom, de ha már wanadoo, akkor ne a lopott oldalról, hanem a rendes netiparos oldalukról. De most már tényleg warez off. Amíg nincs rendes crack, azt meg lehet majd említeni :) :)
  • Ádesz
    #11635
    De figy én nem mondtam h ez nem lopás, meg drága is:), le lehet szedni a mininováról, meg egy csomó publikus trackerről. Csak válaszoltam
  • scorpeeon
    #11634
    nem atw, az lopás. Onnan is le tudod szedni, de elvből nem hazsnálok ellopott oldalt amit ilyen szemetek üzemeltetnek... #11632->ez 1 link csak észre kell venni :)
  • Ádesz
    #11633
    Wanadoo (atw)
  • scorpeeon
    #11632
    ...
  • ivan924
    #11631
    Megnéztem, de letölthetőt csak torrentest adott. Semmi fizetős ftp, vagy ilyesmi, ahol relatíve hamar le is jönne. Azért köszi szépen.
  • j0nNyKa
    #11630
    google
  • ivan924
    #11629
    Honnan szereztétek meg a kiegészítőt? Boltból, vagy egyéb (torrent, mittudomén...stb)?
  • AtiRadish
    #11628
    Magyarországon is 24.én fog megjelenni?
  • IceTom
    #11627
    még nem jött ki hozzá.majd jövöhéten
  • zsoltikám
    #11626
    Hali! Ha esetleg meg volna valakinek a kiegészítőhöz magyarosítás küldje el. köszi [email protected]
    Egyébként nagyon állat a kiegészítő
  • AtiRadish
    #11625
    A kiegészítő haven 5-séről beszéltem, ott lesz egy kemény border post amin át kell törni h. bejuss egy várba aminek shipyardja van.
    (sztem te az alapjáték haven 5-sére gondoltál amikor egy várat több ezer inferno egység véd)
  • j0nNyKa
    #11624
    nagyon jo az uj kampanyok tortenete, valoban izgalmas lett !
    random map generator, uj faj, uj palyak...
    fene tudja, talan megeri a penzet
  • NeoMaN
    #11623
    Haven 5-ösnél nem lessz anyázás, ugyanis nem kell nekimenni a többezres védőseregnek, elég elolvasni a scenario infot...
  • AtiRadish
    #11622
    Én easyn viszem, de tom az a csata nekem is kínkeserves volt.
    Hát sztem ez 1 jó tanács: mivel bizonyos időközönként boostol a gép(növeli a saját seregét), ezért célszerű minél hamarabb odaérni amíg nem olyan nagy a serege(persze akkor még neked sincs olyan nagy sereged); amúgy én az egyik skillnek mindig a logisticot választom, és így hamarabb be lehet fejezni a küldiket/felfedezni a pályát. Meg pláne ha egy XL-es pálya van akkor hajamat tépem ha nincsen expert logisticem.
    Na szal ha a jelenlegi mentett állásoddal nem megy akkor kezd újra és légy gyorsabb, vagy ha úgy se megy akkor vedd le a szintet, majd később visszateszed.(DE mint mondtam haven 5-ösnél nagy anyázások lesznek:D)
  • Lynx_TWL
    #11621
    expansionben van már szimultán multi?
  • ivan924
    #11620
    De jó nektek, legalább megvan a kiegészítő.
  • IceTom
    #11618
    ja és a kiegröl beszélek a hammers of fate-röl
  • IceTom
    #11617
    normal.de a 3.at hogy csináltad meg?
  • AtiRadish
    #11616
    Én csak a Haven uccsó pályáján ütköztem olyan nehézségbe h. vért izzadtam h. nyerjek, nem tom h. hardon azt h. a retekbe lehet megnyerni.
    Milyen nehézségi szinten viszed?
  • IceTom
    #11615
    vki eljutott a 3. pályához? ott hogy kell legyözni akit lekell gyözni?:P mert 3x akkora serege van és növekszik hiába van 3 váram
  • donatus13
    #11614
    random map generatort az editorba talaljateok az megy crack nelkül is:D
  • 3P
    #11612
    Hát ettől azért nagyobb viharra számítottam a kieg. megjelnését követően...
    Azon azért erősen morfondirozok, hogy megvegyem-e most eredetiben a mission disc-et, vagy várjak vele, amig leesik az ára. A 15 pálya + 1 új nép nekem kicsit kevésnek tűnik. Miért nem lehetett bele tenni 5-6 kampányt legalább? Vagy ha már csak enyi fér bele, úgy egy picit sokallom érte a 7000 Ft-ot.
    A random map-ok engem nem hoznak lázba, mert teljesen jellegtelenk, semmi jó ötlet, sőt sok esetben még játékmenti hibákat is tartalmazott. Igaz ezt csak a korábbi részek alapján írom, itt lehet, hogy gyökeresen más lesz a helyzet.
  • AtiRadish
    #11611
    Nekem is ezt nyavalyogta amíg rá nem jöttem h. a legújabb daemon kell mindenképp hozzá. Szal ha nem a daemon 4.06-tal tetted fel akkor a kieget töröld le, és tedd fel ezzel a daemonnal, más virtuál meghajtós kütyü ne legyen fenn, csak ez az egy. Nekem úgy megy h. a sima fenn van, de azt még be se crackeltem, semmi patch, semmi magyarítás, és erre rápakoltam a kieget, 4.06-tal, yasu.exe 2 katt, és megy is.
    De ha nem menne így se, itt már van egy multi no dvd, és egy sima 1.4-es no dvd a simához, hátha jó lesz. Ha meg nem akkor úgyis 1-2 nap és jön a reloaded.
  • precision
    #11610
    Két félét szokott, az egyik az, hogy tegyem be az eredeti dvd -t (ez akkor van ha nincs bemountolva az image fájl). Ha be van mountolva, és azzal a kis exe -vel indítom akkor meg azt írja hogy dvd ellenőrzés sikertelen.
  • j0nNyKa
    #11609
    mmmm, kampany story odabasz eddig
  • AtiRadish
    #11608
    Milyen hibaüzenetet ír ki??
  • McW
    #11607
    Mekkora szarháziak ezek a Nival-nál! Az alap verzió custom pályáihoz nem választhatók a törpék, illetve a vár az igen, de kezdő hős hozzá nem(és a tavern-ből sem), így csak a néhány új pályán lehet/érdemes velük játszani. Remélem csak egy figyelmetlenség és peccsel kompatibilissé teszik a többi maphoz is.
  • precision
    #11606
    nekem azzal sem megy, reloaded változatra, 1.3as patchre raktam fel, és nem megy...
  • AtiRadish
    #11605
    Én is az EU-s verzióhoz csaptam hozzá a kieget, minden rendben működik.
    Amúgy 2 különböző exe-t "kapunk", szal ha kieget indítod el akkor csak annak a campaign-ját tudod elindítani, de természetesen custom gameben ott vannak az alap játék pályái és a +5 single+10 multi. (a verzió szám alul 2.0).
    No DVD okosságról annyit h. még nincs, azzal a yasu toolal kell elindítani és asszem a képnek be kell mountolva lennie daemon 4.06-ba
  • donatus13
    #11604
    majd lejön meg keresem benni
  • precision
    #11603
    van vkinek nodvd okossága a kieghez?
  • Razak
    #11602
    Na azt hogyan hozod elő vagy hol található?
  • ivan924
    #11601
    Már kijött a kieg, hivatalosan is. Nekem sajna még nincs meg. Az EMUDVD-Unleashed "kompatibilis" vajon az EU-s Heroes5-el? Csak magyarítás van meg, patcheket nem raktam fel. Ismeri valaki ezt a kieg. verziót? Minden rendben működik benne?
  • donatus13
    #11600
    random map generator a lényeg és az meg elvileg van benne
  • scorpeeon
    #11599
    remélem is :)
  • Lynx_TWL
    #11598
    öhm van szimultán multi kiegben?