14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • odex
    #11728
    csáztok a heroes5 eredeti játék megvan nekem! arra a tört kieget rálehet telepíteni vagy az már úgy valami nagyon f*s lenne?:)
  • AtiRadish
    #11727
    Azt a csatát csak utólag töltöttem be a print kedvéért, az "eredeti" harcban máshogy helyeztem el őket. Azt a képet csak azért csapattam be h. kb. 2-3szoros túlerő ellenére a hős tulajdonságai miatt simán meg lehet nyerni egy csatát.
  • j0nNyKa
    #11726
    gondoltal mar ra, hogy a 2 ijaszegysegedet 1etlen egyseg "lefegyverzi" ?
  • Lammer
    #11725
    sracok nekem ez a torpe "faj" nagyon nem jon be... pedig fantasyban csipem oket... nemtom miert de valahogy kilog a lolab :/ meg ez a magma sarkany, lolz a hipersok lepesmezovel... aaaaa hagyjuk...
  • surisomi
    #11724
    vagy amit itt lelehet tölteni patch az eus?
  • b-type
    #11723
    privátban légyszi.
  • surisomi
    #11722
    ok mutatnál egy olyan linket amin rajta vannak a patchek és egy olyat ami ahhoz van egy crack, ha igen akkor feltudok ajánlani egy kódot egy letöltős honlapra.
    léccy segíts mert arra nincs időm, hogy keresgéljek
  • AtiRadish
    #11721
    Neked mondtam igen. De az egy dolog h. angol nyelvű, mert abból is kétféle van US és EU-s verzió. Na már most sztem nem fogok mellé, ha azt mondom neked az EU-s van meg és az 1.1-es EU-s patchet szedd le hozzá!!!. De ne is ezt, hanem inkább az 1.4-eset az a legfrissebb és az orvosolja a legtöbb hibát mert az összes eddigi patchet magában foglalja! (természetesen majd krekket is szerezned kell ha nem eredeti a játékod)
  • surisomi
    #11720
    ezt nekem mondtad AtiRadish? mert ha igen angolul telepítettem az alapot és angol patchet szedtem le a legelsőt az 1.01-et, de azt írja ki hogy nincs feltéve a játék pedig fent van.
    Valaki léccy segítssen már aki tudd az kap tőlem valami nagyon jót!!!
  • AtiRadish
    #11719
    Nah másodjára is elkezdtem a kieg kampányát.
    Itt van egy pár kép:
    az a bizonyos csata
    Freyda
    Mission result
    Hall_of_fame
    Ez is egy érdekes csata lesz.
  • AtiRadish
    #11718
    Nem csak az eredeti játékra mennek fel a patchek lol. Nem az azonos verziójú patchet szedted le az alapjátékodhoz!!
  • surisomi
    #11717
    na ha valakinek megvan a kiegészítőhöz a magyarosítás tegye már ki a linket, ja és a patch nem megy fel az alapra azt írja ki, hogy nincs feltéve, akkor csak eredeti játékra mennek fel a patchek, nekem nem az van akkor nem is foglalkozzam velük?
  • ricsik
    #11716
    köszi, jó lesz :)
  • ricsik
    #11715
    Első ránézésre 1.03-ig tuti jó, este megnézem, köszi
  • j0nNyKa
    #11714
    de nem erted te ****?
    felrak minden patchet, lathatoan kijavitja azokat a dolgokat, amiket az alapjatek 1.1,1.2,1.3,1.4 patchei javitottak
    az erted egyebkent 1 t, tehat ne en legyek a buta, koszi.
  • Kikyou
    #11713
    NA jó ennyire nem akartam lekezelő lenni bocsi :)
  • Kikyou
    #11712
    j0nNyKa!

    Ha ezt nem mondod... De arra gondoltam mondjuk hogy hanyas verzio vagy ilyenek mert nekem 1.0-ás van és nincsenek benne értted????
  • steweee
    #11711
    a profile savét hova teszi, mert új vindózom van, és még két pálya volt hátra az eredeti kampányból. szeretném befejezni, de az install könyvtárában nem találom és úrja kell rakni, mert simán nem fut ha nincs regelve mappából
  • j0nNyKa
    #11710
    tehat 2.0-ra patcheli az egeszet ugy ahogy van
  • precision
    #11709
    úgy hagyja
  • Razak
    #11708
    Egy kérdés: Az alapjátékot is feljavítja a kiegészítő? Vagy azt hagyja azon a verzión, amire telepítettük?
  • ivan924
    #11707
    #11556 és #11557.
  • ivan924
    #11706
    Olvass vissza. Pár nappal ezelőtt feltoltam a magyarosítást, meg is adtam hozzá a linket.
  • ivan924
    #11705
    Sziasztok. Akiknek megvan a Hammers of Fate, tőlük kérdezném, hogy megy-e 1.1 - 1.3 -al patchelt verzión is? Fontos lenne minél hamarabb megtudnom.
  • Stex
    #11704
    LOL..sajnos mivel fos a hozzászólásod nem tudunk segíteni.
  • Killer0078
    #11702
    A legeslegelső pályán a 2 lázadónak az emberinek száma nő hetenként?
  • j0nNyKa
    #11701
    maradj csendben legyszives
  • j0nNyKa
    #11699
    szartam arra a hirora, akkor ez lesz a gond
    koszonom
  • AtiRadish
    #11697
    Azon a pályán van az a küldetés h. juss el a hősig, és utána beadja secondary obj. nak azt h. kísérd "haza". Ha ezt teljesítetted akkor küld neked 50 berserkert. Amúgy azon a pályán nem nagyon tudsz gyarapodni, max 1-2 lénytermelő hely van. De az az 50 berserker nekem jól jött
  • Evogordon
    #11696
    1.0-ás verzióhoz hol találok magyarosítást?????
    MErt a magyaritasok.hu-n nincs mert sz*r az egész csapat...googleba írjhotom hiszen az egy fos kereső... tőletek kérdezhetemmm....
  • j0nNyKa
    #11695
    esetleg a jatekbol ? :DDDD
  • Kikyou
    #11694
    Hy j0nNyKa!

    azokat a képeket honnan vetted, hol vannak olyan lények mint a piros csapatnak????
  • Evogordon
    #11693
    Sima heroes 5-höz van mayarítás????
    Ha igen valaki adjon pls linket......
  • precision
    #11692
    nincs
  • surisomi
    #11691
    valakinek megvan a heroes 5 kiegészítőnek a magyarosítása?
  • j0nNyKa
    #11689
    uccso kepet atnezted jobban ? 5 honapig tartott, amig vegigmentem a palya minden egyes pontjan... addigra osszesitve ekkora seregem lett
  • Ádesz
    #11688
    jó de te ekkora sereget mennyi idő alatt szedtél össze? Gondolom nem egy-két hónap...
  • j0nNyKa
    #11687
    egyreszt van var, amiben van angyal, masreszt van ilyen haven akarmi, amiben lehet venni angyalt (2 is), harmadreszt van karavan, ami odaviszi neked a varadba ezeket, negyedreszt delen van hill fort, ahol lehet upgradelni
    eleg ? :P
  • Ádesz
    #11686
    Hallod, Arcangyalokat melyik várból toboroztál az 5. pályán? Mer nálam az alap várban csak az Order of Paladin a legmagasabb. A másik két várra meg egyszerűen nem jut elég nyersanyag. Ezek szerint sokat várni a pályán?
  • j0nNyKa
    #11685
    1 hszbe mar...
    egyebkent lehet, a lista aljara pakolja (persze ha adtal neki nevet..)