14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • ivan924
    #11938
    Ami az elf-hadjárat nehézségét illeti, egyetértek. Relatíve ezekkel szenvedtem a legtöbbet. Hadjáratok közül az elfek a legnehezebbek, de ami az egyes pályákat illeti: az akadémia hadjárat egyik pályája (ahol Izabella fenn van az ÉNY-i sarokban egy várban), na az kegyetlen volt. Mire azt a várat elfoglaltam... Volt vagy 300 lovagja, meg 1500 inkvizítora... Nekem az a pálya volt a legnehezebb. Ti hogy vagytok vele?
  • Gustafson
    #11937
    Nekem az 1.2-es van fenn, es jott siman. Egyebkent egy trukk : en tettem minden kapu ele egy ujonan vasarolt host szinte nulla katonaval. A nekro ugyanis csak a kapukat foglalta el, de nem jon at. Igy szepen visszafoglaltam, majd uresen hagytam, es megalltam eloote egy napi jarason belul. Amikor ujra elfoglalta, csak vissza es igy tovabb.
    Egyebkent az elf kampany szerintem az elobbiekhez kepest brutal nehez.
  • AtiRadish
    #11936
    Vajon hány százan fogják még ezt megkérdezni?? (Vár mellett ott a börtön, szabadítsd ki Izabellát)
  • odex
    #11935
    a király bukása mappon elfoglalok 1 várat mert az a küldetés hogy 2 héten belül foglaljak el 1 várost! de elfoglalom és utána mégis kiírja hogy a küldetést buktam! pls help!
  • odex
    #11934
    hehe már nemkell! :) megvan a probléma! a virtuális memória 0-án volt és aztkellett felvenni:P már új mappon vook csak az a baj hogy izabellát elrabolták :D
  • ivan924
    #11933
    My documents-be szoktak lenni a mentések. Onnan átmásolod biztos helyre, új windows-t raksz, esetleg a H5-t is újrarakod, és a mentéseket visszamásolod a My documents-be, úgy ahogy volt (ha kell, ugyanazt a könyvtárt csináld meg, amibe volt).
  • odex
    #11932
    és ha újra rakom a wint akkor a mentéseket lelehet valahogy mentem a ni játékból hogy a friss winnel fojtassam?
  • lee56
    #11931
    Azonkivül hogy multiban mindig befagy a gép lépés közben a játszma leg érdekesebb részén (a közepe felé), nem volt probléma a gaméval, simán ment, szal valami bibi lehet a gépeddel, windózoddal, virus esetleg, ha más progi is szaraXik nem ártana windózt reinstallálnod
  • surisomi
    #11930
    karikani kösz az üzit, de nem tok válaszolni, hogy itt adom meg az msn-emet
    [email protected] az msn-em, meg amúgy a freemail-em is, de msn-re vegyél fel köszi
  • odex
    #11929
    ja már az is baj a játéknak hogx bemegyek a várba...
  • lee56
    #11928
    Hátde hiába mentünk, próbáltunk több mentést is betölteni, a gép mindig ugyanott elakad, és onnan nincs tovább, ugyanez volt a másik elkezdett játékunknak a vége is, kicsit idegesitő csak egy KICSIT
  • odex
    #11927
    ja és az nemlehet benne az egészbe az a hiba hogy felvan húzva a proci mint atom és valami ilyemiért fagy ki? mert régen is volt ilyen cod2-be hogy kifagyott a proci miatt mert felvolt húzva aztán visszafogtuk és jó volt!
  • odex
    #11926
    Hi all! elkezdtem a Kampányt és azon a pályán tartok amikor levan szakadva 1 híd és le kell menni 1 cipőért hogy át tudjak haladni a vizen! és ammikor lementem a hídról hibákat ír ki mindig különbözőt és kilép a játékból és itt leakadtam! PLS HELP! pl 1 hiba:
  • bobcsapat
    #11925
    ja patch nélkül
  • bobcsapat
    #11924
    surisumi: Én uninstaltam és utánna már jött.
  • surisomi
    #11923
    már csak ezt tehetem mert ma még megpróóbáltam egyszer, de nem jött és utána meg a kék olyan erős lesz, hogy elfoglal minden helyőrséget help,help
  • Mephike
    #11921
    Szoktam multiban heroesozni, nekem semmi gondom nem volt még az V-tel, minden pályát végig tudtunk csinálni, amit elkezdtünk. 2-3 körönként kell menteni, oszt ennyi.
  • surisomi
    #11919
    vagy nem tehetek mást gyűlölöm a csalásokat, de valaki megadná a megnyerés csalást, hogy rögtön megnyerem a páylát és azt is, hogy kell beírnom mert sajna csak ezt tehetem
  • surisomi
    #11918
    ha ezt nekem mondtad stewee igen újraindítottam
  • j0nNyKa
    #11917
    tomorits
  • Ádesz
    #11916
    És akkor mégis hogy rakjam be a két képet? Bevarázsoljam? több mint 300 Kb egyenként.
  • steweee
    #11915
    peccseltél,ok, de újra is kezdeted a pályát?
  • j0nNyKa
    #11914
    nem foglalkozok emailekkel
  • surisomi
    #11913
    vagy valaki léccy tudna küldeni egy mentést, amikor már megjött Biara léccy ha valaki tudd küldje már el a [email protected]
  • surisomi
    #11912
    szt akkor lefogom törölni a patchet mert amikor nem volt fent akkor jött, csak ezt tehetem nem?
  • Ádesz
    #11911
    j0nNyKa, írtam neked egy kicsivel lejjebb, nme tudom megkaptad e az e-mailem de remélem... (g.adika@freemail-tól)
  • bobcsapat
    #11910
    Sziasztok!

    Ugyanaz a problémám, mint surisominak!
    Sylvan kampány/1. pálya - A menekültek - Nem jön az ellenség, a leírás szerint pedig a 2. hónapban kellene jönnie.
    Azt írtátok tegyem fel a patchet és jönni fog, felpakoltam az 1.4-est, de semmi változás.
    HELP HELP
  • j0nNyKa
    #11909
    nemtom, nekem hajdanan ujrainditasnal jo volt
  • lee56
    #11908
    Senki se multizik itt közületek?
  • surisomi
    #11907
    j0nNyKa
    ahh újra kezdtem a pályát, akkor se jött Biara.
    És az mi, hogy scripthiba nem lehet azt kijavítani, vagy valamit vele csinálni.
    Akkor most kezdjem el megint újra vagy mit csináljak egy kicsit többet segíts már léccy

  • uniu
    #11906
    Hogy interaktivan valtozik a kornyezet a map-on. Leeg a parasztudvar ha kozel megyek hozza, fel lehet venni "hos" lenyeket, stb.
  • Kandurex
    #11905
  • surisomi
    #11904
    Újra kezdtem, de akkor se jött, ja és a 2. hónap elején éne jönnie nem? Én meg már 3. hónapban jártam akkor megint kezdjem újra?
  • NeoMaN
    #11903
    Egyes, megbuktál, leülhetsz!
  • Ádesz
    #11901
    j0nNyKa, van egy kis problémám a törpik 5. pályáján, hátha tudsz segíteni, elküldöm e-mailben a képet mer itt nem tom feltölteni, a váram szinte teljesen felépítve, egységeket mindig vettem, bányák elfogallava, körnéykkitisztítva aztán a László egy oylan sereggel jön ellenem
  • KisKolok
    #11900
    Mert egy fos a heroes 5 multiban:(
  • lee56
    #11899
    Sziaztok, eddig 2x próbáltam multizni (2vs2 haverral 2gép ellen), egyszer a kiegészitő előtt, most nemrég, meg a kieggel, és mind2X kb a játék feléig jutunk el, és ott az egyik gép ahelyett hogy lépne, csak áll, és áll, és nem csinál semmit, a gép töltését jelző csik is megáll, csak akkor megy tovább, ha egyikünk kilép a játszmából.

    Kérdésem az volna, hogy ezt mi okozhatja, mert kifogytunk az ötletekből, és hogy van-e rá valami megoldás, ha netán már irta volna valaki, akkor bocsi, de nem találtam hasonló hsz-t

    Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • j0nNyKa
    #11898
    kriszbig: spamot fejezd abba
    surisomi: az 1 scripthiba, autosave-nek semmi koze hozza
    ujra kell kezdened a palyat, es akkor jonni fog
    gustafson: igen, felmegy ra
  • Gustafson
    #11897
    Valaki az 11884-re ? Mert megvenném a kieget-megirdemli, később az alappal is ez a tervem.
  • surisomi
    #11896
    nekem olyan problémám van, hogy az elfek 1 küldetésén Biara démonnő nem jön megtámadni és már eltelt 2 hónap is és az van, hogy a 2. hónap elején jön.
    Na nekem fönt van az 1.4patch, rajta a crack és és a magyarosítás is meg van hozzá.
    Mikor nem volt rajta semmilyen patch, akkkor megjött Biara, akkkor most szdjem le az összes patchet és úgy kezdjek neki, de szt az hülyeség meg nem jó.
    Ja még be volt kapcsolva automatikus mentés az is lehet a gond?
    És ha az akkkor kapcsoljam ki és úgy kezdjem előről nem?
    léccy segítsetek!!!