14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Gery Garcya
    #11854
    ja lehet:$ mindég efeejtem:D
  • Razak
    #11853
    Ha crackelnél...........
  • Razak
    #11852
    Akkor vegye meg boltból a magyart, ha megjelenik
  • Gery Garcya
    #11851
    láááááá vki pls
    felraktam ezt a patchet http://www.filecloud.com/file/3454/Heroes+of+Might+and+Magic+V+v1.4+Patch+-+EU/
    és mikor indítanám eefele a játékot, akkor kiírja h rakjam be a cd-t dvd-t...:S
    most akkor szegyem le a patchet? v miafax...
  • TreDoR
    #11850
    Szóval akkor legyen Arial a betűtípus? Mert elkezdtem csinálni az ékezetes betűket, de akkor nem szenvedek velük.
  • j0nNyKa
    #11849
    bolt.
  • Razak
    #11848
    Honnét van neked magyar heroes?
  • ivan924
    #11847
    Nekem Ati Radeon x550-es videókártyám van, 256 MB-os. Simán fut. (Pláne mióta 1 GB-ra bővítettem a RAM-ot)
  • andrej
    #11846
    Használja valaki a Heroes V-öt x550-es videókártyával?
    Simán fut rajta?

  • Mephike
    #11845
    Kérdésem lenne:
    Ha a magyar HeroesV van fent, azzal el fog indulni az angol kiegészítő, vagy meg kell várnom a magyar kieg-et?
  • j0nNyKa
    #11844
    ! :)
    betutipus valtozni fog a faqban olvashatobbra (belso informacioinkat olvashattak, 2006.11.29)
  • Yan
    #11843
    Amugy meg BSZN! ;)
  • steweee
    #11842
    nekem jött 1.0-ál is, bár visszatöltés után nem, tesómnak meg egyáltalán. 1.1-el már kijavul, azóta meg nem játszottam vele, de most majd a kieggel, ha ahhoz kijött legalább a második peccs :)
  • Kandurex
    #11841
    Jó, csak a betű típust kellene valami kevéséb cicomásra cserélni, mert ezt néha körülményes olvasni, vagy csak én vagyok a vak? :(
  • dr Kotász
    #11840
    Elmondom megint: patch után jönni fog.
  • bobcsapat
    #11839
    Még egy kérdés: Valaki tud magyarítást a kiegészítőhöz?
    Vagy ez még korai kérdés?:-)
  • scorpeeon
    #11838
    Ha már ilyen csicsás a FAQ, lehetne úgy, hogy a 7 faj képei váltakoznak :)
  • bobcsapat
    #11837
    Sziasztok!

    Beírom újra:-)
    Elakadtam a következő pályán:
    Sylvan kampány/1. pálya - A menekültek

    A végigjátszás szerint: "...és készülhetsz egy meglehetősen kemény inferno csapat érkezésére, akiket Biara vezet. Az ellenséges hős a második hónap első heteiben érkezik."

    Tehát elvileg egy démon hős érkezik a második hónap elején, de már a 10. hónap kezdődött el és még mindig sehol semmi. Miért nem jön a hős?
    Aki tud az segítsen! Előre is köszönöm!
  • TreDoR
    #11836
    THX mindenkinek! Még fejlesztés alatt áll!
  • j0nNyKa
    #11835
    TreDoR muve
  • AtiRadish
    #11834
    Nagyon jó lett/lesz a FAQ!!
  • Yan
    #11833
    jó a banner és a faq!
  • SaGa Jr
    #11832
    Nem feltétlenül lesz kikötője. Nekem mindig magamnak kellett felhúzni. A lényeg, hogy a víz melletti várost kell elfoglalni. Felgyúrni egy sereget, majd venni egy hajót, beletenni Freydát és megvívni a sereggel egy komoly csatát).
  • AtiRadish
    #11831
    Sokat emlegetett téma, át kell menni egy erős helyőrségen és elfoglalni azt a várat aminek van kikötője h. Freyda elhajózhasson.
  • sonico
    #11830
    Sziasztok!

    1 hadjárat a kiegészítőben utolsó pálya.

    Duncant kiszabadítottam és most vmi "Seize.."ot kell csinálni. légyszi segítsetek,mert ezt nem értem. köszi. hello.
  • AtiRadish
    #11829
    Ha minden 1 percben jön akkor elég gyorsan tudsz kattingatni XD
    Ásd ki a tear of ashat,állítsd fel a várba, küldd Godricot a délkeleti kapuhoz, vársz 2 napot és akkor nem jön "percenként" az ellen.
  • Kikyou
    #11828
    Hányszor kell legyőzni a Quenn feladatoknál az 5. feladatban??? mert minden 1 percben jönn egy Demon Lord. Help Help
  • Kikyou
    #11826
    Köszi má megvan
  • dr Kotász
    #11825
    Patch után jönni fog.
  • bobcsapat
    #11824
    Sziasztok!

    Elakadtam a következő pályán:
    Sylvan kampány/1. pálya - A menekültek

    A végigjátszás szerint: "...és készülhetsz egy meglehetősen kemény inferno csapat érkezésére, akiket Biara vezet. Az ellenséges hős a második hónap első heteiben érkezik."

    Tehát elvileg egy démon hős érkezik a második hónap elején, de már a 10. hónap kezdődött el és még mindig sehol semmi. Miért nem jön a hős?
    Aki tud az segítsen! Előre is köszönöm!
  • BMan
    #11823
    Hi all!
    Most kezdtem el játszani a Heroes 5-el. Olyan gondom van vele, hogy ha felteszem a cpunocheat modot az első hadjárat második pályáján nem ír ki semmilyen küldetési célt csak hogy izabellának túl kell élnie, és nem tudok továbblépni. Van erre valami megoldás?
  • Kikyou
    #11822
    ööööööö... köszi hogy segítettetek, de vagy én vagyok hülye vagy én vagyok vak vagy mind a kettő de nekem nincsen ott olyan torony...
  • Gery Garcya
    #11821
    kösszee még1cer:) gondolom a kiegészítőt lelehet kaparni vmien torrent oldalról:$
  • TreDoR
    #11820
    Az alapjátékhoz is van map editor, az 1.3-as és 1.4-es patchben, valamint működő random map generátor is van hozzá itt:
    Random Map Generátor

    Holnapra fent lesz a FAQ egy kezdetleges, de frissített változata!
  • ivan924
    #11819
    Ha felrakod a kieg.-et, akkor a Start menüből indíthatod a Map Editor-t. :) Az alaphoz nincs pályaszerkesztő, sajnos.
  • Gery Garcya
    #11818
    halle!
    ma tettem fel az 5ik részét, s az lenne a kérdésem, h ehhez a részhez van valahol pálya szerkesztő? mert a 3. részével jáccóttam sokkat s abban is szerettem huncut pályákat gyártani.. köszi előre is!
  • Kandurex
    #11817
    Aligha, hisz még nem kapható a honosított változat. Majd talán jövőhéten,...a szülinapomon, ...perfekt ajándék :D
  • surisomi
    #11816
    nincs meg valakinek a kieg magyarosítása már csak az kéne ja a kieg folytatja az alap véhét, vagyis előbb az alapott kell kijátszanom mindenkép nem?
  • AtiRadish
    #11815
    Elég az 1.4-eset fel tenned (tartalmazza az összes korábbi patchet azért ilyen nagy a mérete)!
  • steweee
    #11814
    köszi,

    tehát alá kell peccselni, és úgy a kieget rárakni.

    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/heroesofmightandmagic5.shtml
    http://heroes.hardwired.hu/

    elég érdekes megoldás, hiszen a legtöbb játék úgy van megoldva, hogy a kiegészítőja felpeccseli az alapjátékot is, hiszen javítja a teljesítményt, stabilitást stb. és soxor anélkül nem is engedi feltelepíteni a kieget.

    na remélem már senki nem kérdezi meg ezt ezután, de még annyi kérdésem lenne hogy vajon az oldalon található ÖSSZES peccset végig kell sorban zongorázni, vagy elég az utolsó, 105 megás 1.3 -> 1.4 peccset felrakni. mert a neten másütt sem találtam erre utalást vagy critikal rebuilt pacth -et (azt hiszem ez a neve a mindentüberfelülíró legmagasabbra felpeccselő peccsnek:)