14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #11813
    Nem patcheli fel!
  • steweee
    #11812
    akkor másképp kérdezem, de lehet én nem értettelek. ha felrakom a kieget az felpeccseli a legmagasabbra (1.4)?
  • TreDoR
    #11811
    Nem kell hozzá patch, faq frissítés alatt, holnap, holnapután várható.
  • steweee
    #11810
    nem megy a faq sajnos. így a kérdésem a következő, mindhogy most telepíteném. alá kell e peccselni a kiegíszítő feltelepítése előtt, és hányasra. 1.4?

    -(ha igen akkor a kiegészítő önállóan miért nem peccseli?)
  • Razak
    #11809
    A lényeg, hogy ott a hídnál lejjebb kell menned és lekell menned egy barlangba és ott fel kell venned egy cipőt, amivel áttudsz sétálni a vízen. Ha konkrétumot akarsz tudni akkor a végigjátszásban nézdd meg
  • Razak
    #11808
    A vár mellett találsz jobbra egy tornyot, ahol csontvázak is lógnak le. Ott van Izabella, akit ki kell szabadítanod
  • nyx
    #11807
    HI a kegészítő (hammers of fate 1 sorozat, 5 pályályán mindenkit kinyírtam, mit kell csinálni, hogy továbbjussak?
  • Kikyou
    #11806
    Mit kell csinálni a campaign Queen The trap pályán hogy a híd felépuljön vagy mi a lényege???? help help
  • Kandurex
    #11805
    Valaki, a Heroes of Might and Magic III. Complete -hez készült magyarítás? (amiben benne van a Shadow,Armageddon és Restore)
  • Kandurex
    #11804
    Itt bőven találsz kampány végigjátszást
  • Mr Spock
    #11803
    Van egy óriási problémám. 1. campaign 5. utolsó küldetés. El kell foglalni egy várost egy héten belül. El foglalom azt, amit mutat is a térkép. Majd állandóan, amikor letelik az első hét kiírja, hogy vesztettem. pedig elfogadta a foglalást, mert kiírta, hogy sikeres. Már kipróbáltam, hogy benne maradok a hét végéig, de akkor sem jó. Patchet is feltettem már. Valamit rosszul olvastam el vagy hiba a játékban?
  • Razak
    #11802
    Tudtommal, azért mert ha felraksz egy javítást akkor az aodtt pályát újra kell kezdeni
  • TreDoR
    #11801
    Igaz, sry! És köszi a korábbi faqt!
  • j0nNyKa
    #11800
    nana, a faq folytatodik ! :D
  • TreDoR
    #11799
    Köszönöm mindenkinek, örülök, hogy tetszik! Készül a faq is.
  • Cobra.
    #11798
    Jó a banner, grat a készítőnek
  • REALista
    #11797
    #11792?
  • Kandurex
    #11796
    Mindig abból "importálsz" ami a hősödhöz helyrajzilag közelebb van. Puktum.
  • odex
    #11795
    csá all! van 1 kis problémám! van a hősömnek egy olyan varázslata amivel a várból lehet importálni a hőshöz embereket! éshát csupány annyi ezzel a gond hogy 2 váram van és nem nem abból a várból akar importálni amelyikből akarom! és hogyha nagyon rendesek vagytok akkor segítetek nekem hogy hogyan lehet a másik várból importálni :) előre is thx :)
  • Kandurex
    #11794
    Eztán a banner!

    Ritkán látni ilyen minőségi munkát
  • j0nNyKa
    #11793
    banner mar van, faq jovoheten lesz
    thx 2 TreDoR
  • REALista
    #11792
    Szasztok!Lekaptam a The Hammer of Fate kiegészítőt de nem ismeri fel a már feltelepített Heroes-t!Lehet ilyenkor valamit csinálni?Mi a megoldás?Thx
  • surisomi
    #11791
    ahh nekem olyan problémám van,hogy nem hozza be az elmentet játéko
    ez mért lehet?
  • Kandurex
    #11790
    És tényleg! :) Azért jó volt fél gigát leszedegetni :(
  • scorpeeon
    #11789
    Nekem is a sima eu-s volt hozzá a jó :)
  • Kandurex
    #11788
    Meglesem :/
  • boneyard
    #11787
    nekem úgy tűnik, amit én linkeltem, azt még mindig nem próbáltad. én úgy tudom, ehhez a verzióhoz a sima EU-s patchak a yok, tehát ez: Heroes of Might and Magic V v1.4 Patch - EU
  • Kandurex
    #11785
    Na ez már nevetséges, letöltöttem eddig:

    Heroes of Might & Magic V v1.01 Patch [Retail CD / DVD Version]
    Heroes of Might & Magic V v1.01 Patch [D2D Download Version]
    Heroes of Might & Magic V v1.01 Patch [Boonty Download Version]
    heroes 5 v1.0 -> v1.1 EU collector
    heroes 5 v1.0 -> v1.1 HU/PL

    aztán

    heroes_might_magic_5_1.04_us
    heroes_might_magic_5_download_1.04

    verziókat ÉS EGYIK SEM JÓ! Kész. Mondjuk az 1.1 [Boonty Download Version] meg valami elérési út hibát mond.

    Szal eddig röhej. Mi a jó büdös francér kell 6 fajta verziót kiadni?

    Valaki árulja el, hogy mi való az unleashed verzióhoz. Thx.
  • boneyard
    #11784
    Az eu-s patchet próbáltad felrakni? Ha nem, akkor próbáld meg ezt !
  • Kandurex
    #11783
    Ahogy, mi? :)
  • Kandurex
    #11782

    Unleashed verzióm van
  • Stex
    #11781
    a patch mellé tegyél egy 1.4es exét is és akkor nem lesz hülye.
  • Kandurex
    #11780
    Help? :(
  • Kandurex
    #11779
    Hm, felakarom rakni az 1.4 patch-et, amibe ugye az előzőek is benne vannak, erre arról hadovál nekem, hogy nincs felrakva a játék...:/ Ez hüle?
  • gabfaf
    #11778
    Ezek szerint előről kell kezdenem a pályát:( Na mindegy most nem tökölök rögtön megyek a két hőshöz... Egyébként nem tudtam megoldani normálisan hogy a várban is maradjon elegendő védő és a hősömmel is tudjak haladni, ne legyen az hogy az első ellenséges hős felaprítson ezért csiki-csukiztam annyit:)
  • SaGa Jr
    #11777
    Talán a helyőrségként ott hagyandó egységeket ne hozd ki a városból és akkor nem fog csiki-csukizni a megoldottság. Hagyd benn azokat az egységeket amiket a gép előír és csak a többletet vidd ki.

    Ennek az őrségnek állandóan benn kell lennie, akkor is mikor éppen kimented a két másik kismókust.
  • gabfaf
    #11776
    Egyszer már kész lett a helsőrséges küldi majd kijöttem a várból (ekkor újra meg kellett csinálni), később pedig újra visszamentem és újra kész lett. Azóta ha üres a kastély akkor is ki van pipálva a quest. Lehet ez lenne a gond?
  • gabfaf
    #11775
    Hát ez nem igaz elakadtam a Sylvan kampány 3. pályáján ahol meg kell védeni a fővárost az ostromlóktól és ki kell szabadítani a 2 hőst. Elfoglaltam minden várat, megöltem mindenkit, kiszabadítottam a hősöket és semmi. Azzal is próbálkoztam amit előttem leírtak, hogy beállok a 2 hőssel a városba és kiegészítem a helyőrséget a küldetés szerint (bár ezt konkrétan nem értettem hogy érti, én egyszerűen átpakoltam Findantól a megadott számú egységet de lehet nem így kell), de semmi. Valaki segítsen pls:(
  • j0nNyKa
    #11774
    Vercetti: megismered a romai 5os es a 4es kozti kulonbseget, vagy bucira kell verni a fejed ? :[
  • scorpeeon
    #11773
    Ezt már leírták neked, h nem tűnik-e fel neked h mindig törlik a hsz-edet. Az ok 1szerű: Ez Heroes 5 topic, itt a kutya sem foglalkozik a selejt 4-el