14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • donatus13
    #11684
    csak a teamot
  • donatus13
    #11683
    érdekes nálam ha jatékba generálok pályát akkor nem lehet várat választani
  • j0nNyKa
    #11679
    no igen, a felsovel akadtak gondok
    sereged mivel gyarapodott a palya soran? mer hozzam kb beallt ~30 spearthower vagy mi, meg tudtam belole dwillingben venni meg 18(?)-at... veszteni nagyon nem vesztettem egyseget, de a vartamadas igy is kemeny
    lehet csak meg1x neki kene esni, de igy 1.re durvan nezett ki a dolog
  • AtiRadish
    #11678
    A délkeleti várat nem kell elfoglalni. Csak fenn az északnyugatit, ott verhető a sereg, a délkeletibe nem nagyon. Utána meg ha elfoglaltad azt a várat csak egy karavánt kell legyilkolni, de az még gyerekjáték hardon is.
  • j0nNyKa
    #11677
    valaki mas, aki ott jar, es ertelmeset szol hozza ? :[
  • scorpeeon
    #11676
    akkor csináld easyn :)
  • j0nNyKa
    #11675
    ize, torpi 3. palya kinek hogy megy? hardon elegge lehetetlennek tunik varat foglalni :|
  • Ádesz
    #11674
    Köszi a segítséget nektek: j0nNyKa és AtiRadish.
  • j0nNyKa
    #11673
    te mirol beszelsz a random map is normalis mapkent kezelendo, miutan meggeneralodott... ugyanugy be lehet mindent allitani
  • TreDoR
    #11672
    Nálunk mikor jelenik meg a kiegészítő magyarul?
  • donatus13
    #11671
    Azt nem tudjátok hogy random mappon nem lehet bállitani hogy lehessen várat választani?
  • j0nNyKa
    #11670
    NYILVAN nem fogsz kapni a kampanyban instant travelt......... az a lenyeg hogy at keljen menned a kapun, nem repkedhetsz csak ugy ...
    ja es nem, nincs masik ut, mindent bejartam, meg a torpe kincstarat is... muszaj a postokon bemenni
    Player on top :]
  • j0nNyKa
    #11669
    Nehanyan irtatok, hogy nehez ez a bizonyos palya. Hat, nalam igy alakult a dolog:




  • AtiRadish
    #11668
    Én mondtam h. lesz anyázás:D.
    Na szal van az a vár ugye, és azt két oldalról helyőrség védi. Megnéztem mind a 2 oldalon ugyanannyi a lények száma. Sztem nézz szét a pályán az artifactokat mindet fölszedegettem és úgy átvergődtem magam rajtuk.(Hozzá kell tennem én Freydánál végig a defensere gyúrtam, szal amikor elértem ahhoz a helyőrséghez 30!as defensem volt, szal azért a 25 fallen angel nem sebzett olyan nagyon). Na most 3 dolgot tudnék javasolni ott:
    1.: szépen kifejlesztesz mindent a váradba, vársz jó pár hetet hagy legyen sok populáció és utána mész neki a helyőrségnek.(akármeddig húzhatod az időt, nem fog nőni ott a sereg száma csak a tiéd gyarapszik, de a várból kitámad elég sűrűn a gép, azt vissza kell verni)
    2.: ez a lehetőség nehezebben megvalósítható mivel lovaggal vagy, de meg lehet csinálni. Jó "szivató" varázslatokkal kell alázni az ellent, ilyenekre gondolok h.: hipnotizálás(puppet master) vagy frenzy.
    De ha a kocsmába veszel warlockot, azt felgyúrod azzal is lehet vicces dolgokat csinálni, mint pl. empowered meteor shower, mindegy mit, a lényeg h. sebezzen nagyon.
    3.: Van ez az instant travel dolog, ezt nem nagyon értem, én nem kaptam meg, de azzal át lehet teleportálni egyik helyről a másikra, szal ha ez neked meglenne "átugorhatnád" azt a kaput.
    Szal jó skillek megválasztásával még ha gyengébb is a sereged akkor át lehet verekedni magad azon a kapun.
    Te milyen skilleket választottál?
  • Ádesz
    #11667
    Atiradish, azon a haven 5. pályáján lévő helyőrségen képtelenség átmenni, olyan gyér sereggel amid van lehetetlen. Én is ott vok, kell h legyen egy másik út.
  • NeoMaN
    #11666
    Ja. bocs
    azt álmomban sem gondoltam, hogy valaki már a kieg 5.-ről nyomja a rizsát
    :D
  • Lynx_TWL
    #11665
    istenem ekkora egy szart, ez hihetetlen. mióta van kint a játék? több mint fél éve és még mindig nem voltak képese egy kibaszott hibátlan multit írni desync nélkül... a szimultán mód is felettébb érdekes...
    x kör után azt mondta a játék túl közel kerültünk egymáshoz ezért turn basedre váltott (kurvára nem voltunk közel egymáshoz) vissza persze nem váltott sehogy...
  • TreDoR
    #11664
    Jah, ok, sry, csk azt hittem nekem nem tölt be!
  • Ádesz
    #11663
    bocsi:)
  • j0nNyKa
    #11662
    1 hszbe suritsd plz, thx
    jovoheten igerem ujracsinalom a bannert, meg a faqt, csak most sok a munka :[
  • Ádesz
    #11661
    És az is érdekes h ebben a birodalomban senki nem veszi észre h a gonoszt szolgálja mint a Laszlo, meg az Archbishop Alaric?
  • Ádesz
    #11660
    mer az a Fallen Angel is életet szív el, tehát csak gonosz lehet...
  • Ádesz
    #11659
    Nem én most az 5. pályán vok, az eddig tapasztalat alapján ezeket a lényeket a gonosz királynő vezeti (akit az előző részben megszállt az ördög). És a törpök sem engedték át a "a bizonyos határon" a "bizonyos pályán" a piros egységeket csak a simákat.
  • AtiRadish
    #11658
    Freyda a jó oldalon van ja, de a játék során egyszer lesz majd csak olyan h. lesz egy haven várad és megveszed az egységeket, és azok átalakulnak ezekké az újakká. Nem nagyon lehet őket sehol felbérelni, max joiningolnak hozzád. Inkább a gép fog majd folyton velük támadni. De nem tom h. ezek feltétlen gonosz lények lennének-e.
  • Ádesz
    #11657
    AtiRadish kérdeztem tegnap csak nem jött válasz hogy ez a gonosz, áruló Red Haven egységek mért szolgálnak Freyda között? A Freyda az pont a jó oldalon van nem?
  • AtiRadish
    #11656
    Na végigtoltam a kieget, némelyik pálya eszméletlen könnyű volt de vmelyiket meg 10szer töltöttem be h. végigszenvedjem magam rajta. Nagyon jó volt a sztorija, jó pár poén is volt (főleg a törpöknél). Tetszik az új nép, a törpök, jók a semleges lények is, és jók az új pályák is custombe+multiba. Jah meg tetszik a havennek ez a "gonosz" változata is, bukott angyal miegyebek. Ha vki elakadt volna, vagy formázott, vagy elvesztek a mentései vagy akármi az szólhat nekem, ha kell neki full mentés.
  • TreDoR
    #11655
    Hi! Valaki be tudná dobni azt a linket amire a banner mutat? Mert nem jön be a flash THX!
  • ivan924
    #11654
    Oh-la-la. Nehéz volt megállni, hogy bele ne kezdjek a kieg.-s hadjáratokba. Meg kéne várni a magyarítást hozzá, mert addig nem annyira élvezhető. Helyette single pályát kezdtem, és eddig levett a lábamról. Viszont azt már most, az elején látom, hogy ha nem sikerül relatíve hamar kristály- és gyémántbányát szerezni, akkor később igencsak macerás lesz fejlődni a törpökkel. Hiába, ők már csak szeretik az ilyesmit. Annak viszont kifejezetten örültem, hogy pénz dolgában egy picit jobban állnak (Capitol 10k helyett 8k). :)
  • donatus13
    #11653
    nagyon kössz
  • AtiRadish
    #11652
    Kössz
  • precision
    #11651
    nincsmit
  • Ádesz
    #11649
    Legalábbis ha a renegát szó azt jelenti:)
  • Ádesz
    #11648
    Halljátok a játékban a Red haven sereg, pl: Enforcer, Fallen Angel, azok és a sima Haven egységek között mi a különbség? Mer azt olvastam a PC gurun, hogy azok árulók, de akkor mit keresnek Freyda között?
  • ivan924
    #11647
    Hmm... a válasz gombot mindig elfelejtem. Bocsesz. A pontokat pedig egyből kiszúrtam.
  • ivan924
    #11646
    Köszi a linket máris nézem.
  • Razak
    #11645
    mikor lesz fordítás?
  • AtiRadish
    #11644
    Kiadták a reloadedos változatot is, szal aki kínlódott az új daemonnal meg a yasuval az szedje le ezt. Na de wareznak télleg vége innentől
  • precision
    #11643
    Heroes.of.Might.And.Magic.V.Hammers.of.Fate-RELOADED
  • scorpeeon
    #11642
  • chalezlopez
    #11641
    Ezzel a géppel érkeznek a dwarfok...?
    ...hát nem biztos, hogy célhozérnek....