14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kriszbig
    #11895
    nekem olyan gondom van hogy játszanák de kilép!mit tegyek????
  • Kandurex
    #11894
    Kérdésedből ítélve neked nincs ilyen gondod.
  • kriszbig
    #11893
    azt hogy kell?
  • 3P
    #11892
    Én vissza vettem az órajelét és jó lett a játék elmultak a fagyások teljes mértékben (csak a ram volt húzva a proci nem).
  • kriszbig
    #11890
    és a memóriával mi lehet?512-es!jó kell hogy legyen nem?
  • 3P
    #11889
    Nagy ritkán előfordul, hogy hibás lesz 1-1 mentés az a töltéskor okozhat ilyet. Ha rögtön a játék elején van, akkor meg esetleg a memóriára hisztizhet, picit allergiás a játék a memória húzásra (saját tapasztalat).
  • 3P
    #11888
    Ezen a lapon megtalálod.
  • kriszbig
    #11887
    hali!feltelepítettem a heroes 5-öt,el is indul,de amikor már majdnem betöltötte a pályát kilép!!!!mi lehet a baj???segít valaki?köszi!
  • surisomi
    #11886
    nekem megvan 2mb elküldjem, de amúgy beírod a google-be,hogy Heroes 5 végigjátszás és annyi ott megvan
  • CsuHuCsu
    #11885
    hali.Azt szeretném megkérdezni hogy honnan tudom leszedni a kampányok leírását (magyarul)???
  • Gustafson
    #11884
    A nem eredeti , magyaritott alapjatekra fel tudom rakni az EREDETI kiegeszitot ?
  • TreDoR
    #11883
    Köszi!
  • j0nNyKa
    #11882
    a 2. szerint kapod
    es nem zavar be szerintem semmit, de mondjuk ez nem 100%, csakhat logikus
  • TreDoR
    #11881
    Nekem is lenne egy kérdésem azokhoz akik már jobban belemerültek a hadjáratokba. Nem tudom, hogy kezeli a heroes 5 a hős képzéseket. Példával együtt írom: ha elkezdem a heroes 5 1. hadjáratát és az 5. pályán Godric-nak adok skilleket a harcok folyamán, végig viszem az 5. pályát, feloldja a következő hadjáratot. Megint elkezdem, de csak az 5. pályát a főmenüből kiválasztva és mort más skilleket adok Godric-nak, megint végigviszem. 3. hadjárat 2. pálya, megkapom Godricot. De melyik képzés szerintit?

    És még azis érdekelne, hogy be fog-e zavarni, hogy ha az 1. hadjáratot a hősies fokozatot viszem végig, a 2.-at meg csak normál fokozaton?
  • TreDoR
    #11880
    Igen, elég ha csak az 1.4-eshez való magyarítást teszed fel és a heroes magyar lesz. Azért van mindegyikbe más fájl mert minden egyes patch új nyelvi fájlt tesz fel és a heroes 5 mindig a legutolsót nyitja meg mikor elindítod a gamet.
  • AtiRadish
    #11879
    Itt van a Faqban a 4féle magyarosítás(mivel 4 féle patch), szal ha nekem 1.4-es patch van feltéve akkor csak azt a text file-t írassam felül??.
    Mert leszedtem mind a 4 et és mindegyikbe más fájl van. Nem nagyon értem h. van ez most, vki világosítson fel pls.
  • TreDoR
    #11878
    Ok! Akkor azt is ki fogom cserélni.
  • Me Ga
    #11877
    Helló!
    Menni megy, de szerintem nem a legszerencsésebb ez a két pici görgetőnyíl. Ha már full flash, akkor is legyen inkább egy hagyományos görgetősáv, azzal nincs gond, mindenkinek egyforma.
    A fentieket kizárólag építő jellegű észrevételnek szántam, természetesen hálás köszönet azoknak, akik erre áldozzák szabadidejüket.
    Szal köszi a FAQ-ért!
  • TreDoR
    #11876
    oks!

    Másnál sem megy a faq internet explorerből? Mert akkor nemcsak egyedi hibáról van szó.
  • steweee
    #11875
    minden más oldal működik, de igen, a nyilakkal már használható, csak olyan picik hgoy magamtól észre sem vettem. még egyszer köszönet a szép és tartalmas faq-ért, és remélhetőleg most már mindenki tudja hogy elég az 1.4-est rátenni egy friss telepítésre

    engem a kötőjelek zavartak meg, úgy tűnt számomra hogy lépcsőnként végig kell zongorázni egyről a kettőre
  • TreDoR
    #11874
    De ha tud valaki jobb leírást a patcheknek, akkor kicserélem.
  • TreDoR
    #11873
    Minden más flash oldal bejön pl. itt a topic bannerja is?

    Az oldal valóban nem lehet "gögetni", egyenlőre még nem jutottam el odáig, hogy egy csúszókát berakjak, a jobb oldalon találsz 2 gombot, ami olyan mint ami a heroes5-ben a feladatok megtekintésénél, azzal tudsz lefelle és felfele scrollozni (ha lenyomod és leviszed a kurzort a gombról, akkor magától scrolloz míg újra meg nem nyomod).
  • TreDoR
    #11872
    Hát, ennél egyértelműbben nem tudom leírni, pedig gondolkoztam rajta.
    A full patch annyit jelent mint az összes többi játéknál, hogy nem verziónként kell felrakni egymás után, hanem közvetlenül mehet az 1.0-ás alapra is és akármelyik másikra is. Az 1.1-es, 1.2-es, 1.3-as patchek nem full patchek, egymás után kell feltenni őket. Az 1.4 kivétel, nem tudom, az Ubisoft miért így adta ki, azt sem tudom hol az a több mint 50 mega hiány, de nem hiszem, hogy az Ubisoft elrontotta volna, lehet jobban betömörítették (ez a legvalószínűbb), de az is lehet, hogy pár dolgot kiszedtek amik feleslegesek voltak az előző patchekben, más oka is lehet. A lényeg ha felraktad a heroes5-öt, akkor elindítod a megfelelő 1.4-es patchet (EU, Collector, HUN) és felteszed; vagy ha neked úgy jobb, akkor lehúzod mind a 4-et és sorrendben felpakolod egymás után, így biztos nem marad ki semmi, de mint mondtam nem hiszem, hogy az Ubisoft direkt akart volna kics***ni a játékosokkal azzal, hogy más lett az 1.4-es patch mérete. Eldöntheted melyik lehetőséget választod, minden patch fentvan ami csak szóba jöhet.
  • McW
    #11871
    StarCraft? Neked mitől volt?
  • uniu
    #11870
    Eleg az alapra feldobni a legujabbat! Amugy sztem ez eleg 1ertelmu: 1.4-es patch letöltése (full patch; 1.0 -, 1.1 -, 1.2 -, 1.3 -ról 1.4 -re)

    Más: a Hammers of Fate-el, nem volt senkinek sem StarCraftos érzése a játék során ???
  • kriszbig
    #11869
    hali!feltelepítettem a heroes 5-öt,el is indul,de amikor már majdnem betöltötte a pályát kilép!!!!mi lehet a baj???segít valaki?köszi!
  • steweee
    #11868
    szeretném jelezni hogy nálam explorerrel nem működik az oldal, csak fekete képernyőt tölt be, firefoxxal meg nem lehet lefelé görgetni és így van olyan írás amit nem látok. nálam van a hiba vagy az oldalba?
  • steweee
    #11867
    jó lett a faq, köszönjük. ami kérdés még bennem bujkál az ismét az, hogy vajon az alapjátékra hogyan kell a kieg előtt tetepíteni a peccseket. ezt már korábban kérdeztem, és az volt a válasz, hogy egyből az 1,4 majd rá a kieg. viszont az 1.4-es 100 mega, az 1.1 1.2 1.3 darabja 50 mega, tehát elméletileg van 50 mega minuszunk, ráadásul:

    Heroes of Might and Magic V Collector's Edition verzióhoz:
    1.1-es patch letöltése (1.0 -ról 1.1 -re)
    1.2-es patch letöltése (1.1 -ről 1.2 -re)
    1.3-as patch letöltése (1.2 -ről 1.3 -ra)
    1.4-es patch letöltése (full patch; 1.0 -, 1.1 -, 1.2 -, 1.3 -ról 1.4 -re

    ez sem egyértelmű

    tehát utoljára mégegyszer felteszem a kérdést, elég az alapra csak a legnagyobb 1.4-es peccset rárakni és arra a kieget?

    mert szeretném telepíteni, és nem akarom kétszer, meg sztem másoknak is segíthet a dolog
  • TreDoR
    #11866
    THX! Javítva!
  • boneyard
    #11865
    zsír. egy kis megjegyzés: a hof-t faqjában a 3. pontnál az egyelőre nem egyenlőre
  • TreDoR
    #11864
    Elkészült a Hammers of Fate jelenlegi FAQ-ja.
  • Razak
    #11863
    Én szerintem lehet, hiszen ahogyan a többiek mondták még a verziót számot sem módosítja így az alapjátékhoz lehet, hogy nem is nyúl. Remélem ez már megfelel
  • ivan924
    #11862
    Nekem magyarosítva van az alapból angol alapjáték. Felraktam a kieg-et. Az alapjáték magyar maradt, a kieg meg angol. Ugyanis a kieg nem a szokásos Data, Bin, Registration könyvtárakba pakolt, hanem magának csinált külön Dataa1, Bina1, Registrationa1 könyvtárakat. Szóval ki-ki levonhatja a következtetéseket. :)
  • TreDoR
    #11861
    Beleraktam a patcheket és a magyarításokat a FAQ-ba; betűtípus kicserélve.

    Egyébként sztem a hammers of fate nem ír felül semmit az alapjátékban.
  • j0nNyKa
    #11860
    Egyebkent hogy valakitol valaszt is kapj: Lenyegeben a magyar, es angol verziok kozott (ha most azt nem nezzuk, hogy itthon a CE angol, a sima magyar) 1 darab nyelvi file a kulonbseg. Szerzel egy angol nyelvi filet, es elmeletileg problema nelkul feltelepul a kieg. Sot, hat igazabol lehet, hogy nem is kell az angol file, csak szimplan felulirja a kieg a te magyar nyelvu fileodat a sajat angoljaval, es kesz.
  • Mephike
    #11859
    Razak, nem beszéltem semmi olyanról, hogy craceld, meg töltsd le, meg lop ahonnan tudod...
    Csak arra lennék kíváncsi, hogy a magyar heroesV-öm elindul-e az angol nyelven megvásárolható kiegészítővel, vagy meg kell várjam, míg kis hazánkban kiadják magyarul a kieget.
    Ha nem tudod valamire a választ inkább ne szólj hozzá.
    Thx
  • j0nNyKa
    #11858
    dehat o az alapjatekrol beszelt, az van magyarul boltban
    nem ertem mi a gond
  • Sámán
    #11857
    Aha... köszi... akkor jobban megnézem...
  • uniu
    #11856
    van...
  • Sámán
    #11855
    Hmf... Érdekes amikor nyerésre állok mindig kifagy...

    Minden lépést nem fogok elmentegetni, viszont az autosave-t még nem sikerült megtalálnom ha van egyáltalán... Van????