14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Zsolo007
    #641
    MInt mondtam te szerencsés vagy, nálad nem okoz gondot az SF3....viszont van sok ember akinek igen...
  • 3P
    #640
    Hát egy védelem miatt elvből nem megvenni érdekes hozzáállás, de te tudod...
    Mondjuk ez most nem rád vonatkozik, de többször olvasam ilyet, de a végén kiderült, hogy még nem is vett az illető újjonan megjelent játékot, így a kirohanása inkább a warez nehézségének volt betudható. Mégegyszer ez nem neked ment, csak leírtam.

    A vicc kedvéért megnéztem az összes eredeti SF3-as játékom, és mind felment gond nélkül és símán játszható, így továbbra is azt hiszem, hogy nem feltétlen valós az eredeti szoftverrel rendelkezők SF3-mal szembeni aggályai.
    Inkább csak a rettentően megnehezített warez indulatok jönnek a felszínre.

    Ami engem leginkább zavar, hogy nem tudok a lemezkről valódi biztonsági másolatot csinálni. Pont a Heroes 3-as eredeti lemezzemmel jártam meg anno, ami egyszerűen szétrobbant a meghajtóban. Nagyon ki lennék bukva, ha ez megtörténne újból. Azóta minden eredeti játékról csinálok biztonsági másolatot és azzal játszom, persze ezek alól kivétel az SF3-as játékok.
  • sweech
    #639
    megnézel pár videót róla és már látod is milyen überfasza játék lesz
  • Thanatos
    #638
    ezzel csak az a baj hogy mezei júzerek 99%-ra simán rá tudják fogni hogy igenis ő baszta el mert nem ér hozzá etc..., szal annyira nem tudnak beléjükkötni főleg hogy az ubi még csak nem is amcsi cég :)
  • Thanatos
    #637
    ez a lényeg pontosan.... nekem emgvan a 2 és 3 eredetibe, 4 modnjuk nem elssz emrt nem jött be de ha ez tényleg sf3 akkor már elvből se fogom személy szerint megvenni, ez van ubinak tényleg sikerül végleg eltemetnie a homm sorozatot :/
  • 3P
    #636
    Hát csendben én is ezt gondolom. De már tényleg nem akartam tovább ezen rágódni...
  • Mayday
    #635
    Hat nem hiszem. Eleg nagy rajongotabora van a Heroes sorozatnak, meg az eddig kikerult informaciok is nagyon pozitivak. En a 4-et is azonnal megvettem, nem kellett probalnom, 5-nel ugyanez lesz a helyzet.
    Es rohadtul nem erdekel hogy milyen vedelem van rajta, ha tonkreb*szhatna a gepet egy vedelem, akkor mar gondolom regen egy rakas per lenne a fejlesztok nyakaba akasztva, es nem lehetne forgalmazni ezt a fajta masolasvedelmet.
  • 3P
    #634
    Értem.
    Mondjuk én a GT Legends-et is fel tudtam rakni több gépre is, de valóban olvastam, hogy ezzel, meg azzal a vírusírtóval, tűzfallal nem fér össze, de az nem bizonyosodott be, hogy SF3-tól van. Maga a játék is picit kapkodva összerakott, így lehet, hogy ezen hibák is abból fakadnak. Mivel én sem akarok OFF-olni tovább. Annyit írnék, hogy a francba felejtenék el ezt a SF3-at, mert az igazi Hereos fanok és sokan mások is megvennék ezt anélkül is, ez meg ha kellemetlenségeket okoz nekik (meg lettem győzve) az csak a játékra vetül ki, ami NAGYON NEM JÓ!
  • b-type
    #633
    Ez már kicsit OFF/
    gondolom verziófüggő., nem akarok leragadni az S3-nál, van külön topicja, van verzió amivel nagyokat lehet szívni.
    Vannak kellemetlenségek, és vannak amik már annál többek.
    Láttam írtál a GtLegends-be is, szal ott is hogy ki kell kapcsolni, rosszabb esetben le kell szedni bizonyos vírusírtókat, és tűzfalakat, ahoz hogy fusson a demo amin már most, előrelátóan, S3 van.
    A CRC nálam elég stabilan megy, itt a gubanc azon van hogy nem kell S3-al az embereknek.
    A GTR peccsenként frissített S3-a az kriminális, nekem már vágta le úgy a gépem, hogy levágta az usb driveremet, és bolti játék, teszem hozzá nem szeretek Win-t telepíteni, és nem is szokásom egy játék milyensége miatt, de felraktam, és ott is vannak megmagyarázhatatlan kifagyások, és csak ezzel az S3-as játékkal.
    Sok minden mást is használok mellette.

  • rTp
    #632
    Hali, ezt irja ki nekem mikor a torrentparadisera akarok regelni:
    We are a private site now and require an invite to join. Please do not request to be invited on non-invite forums, thanks.
    Szal ha vki tudna betenni egy linket, ahonnan le lehet szedni, akkor orulnek neki nagyon. thx bye.

    rTpn0f34R
  • Zsolo007
    #631
    Hát akkor te szerencsés vagy....nagyon szerencsés :)
  • 3P
    #630
    Csak adnak ki. Ez a kiszivárgott alfa messze nem lehet a végleges, bár nekem vázaiban megfelne... :)
  • Cobra.
    #629
    Azért arra kíváncsi leszek adnak-e ki a H5-ből valami demo-t, mert ha nem nagyot fog bukni az UbiSoft, mert az SF miatt nem lehet majd kipróbálni és nem sok ember vesz zsákbamacskát.
  • 3P
    #628
    Hát nekem vanb több SF 3-as gamém, hogy mást ne írjak pl. TOCA 2, Heroes of Word War 2, de nem cseszte tönkre a gépem, mi több semelyik ismerősömtől sem hallotam, hogy a SF tönkre cseszte volna a gépét. Van vele kellemetlenség, de a jogtiszta szoftverrel rendelkezők között inkább csak a telepítést követő első indítás előtti rebootban nyilvánul meg. Az más kkérdés hogy a sok SF killer (NightMare és társai) mit műávelnek.
    Mielőt megkövezne valaki nem akarom én a SF pártját véddeni, sőt utálom, mint a pestist, de azért a túlzások is erősek voltak szvsz, vagy én vagyok egy ritka szerencsés, hogy az eredeti SF-es védelmű játékaim nem cseszték tönkre a gépem.
    Hogy üzletileg jó-e vagy sem a fene sem tudja, de az UBI-nak gondolom jobb számadatai vannak erről és ez alapján dönt, persze ki tudja... A játéknak biztos nem jó, mert az egész biztos, hogy kevesebb emberhez jut el, és ez tényleg kihat a modok készítésére is... :(
  • Thanatos
    #627
    nincsenek ált kombinálva semmivel se, egyszerüen az sf3 minden játék esetében "egyedi" hiába ugyan az a verzio ezért van az hogy x verzioszámut egyik gmaenál már megtörték másiknál meg nem...
  • b-type
    #626
    Tudom hogy bizonyos S3 verziókat megtörtek, én csupán nem tartom jó ötletnek az S3 irányvonalát.
    Nagyon szeretem a sorozatot, a Heroes III W.of G. örökös tag gépemen, azt tartom a legjobb iránynak, de persze ez csak az én meglátásom.
    A Heroes 1 ugye ingyen letölthető, meg is van, a Heroes II nagyon nagy kedvenc, főleg a zene, a hangulat miatt, a Heroes III AB+SoD a Wake of Gods-al lett a legnagyobb kedvenc, ott sem sokat állítok át, de a 8lvl szörnyfejlesztés, és a parancsnok, vmit az egyéb, benne lévő jó dolgok miatt ezt a kombót tartom a legjobbnak a sorozatban.
    A Heroes IV nem rossz, de vmiért (mint sokaknál) nálam nem jött be, a polcon porosodik.
    VI-VIII-ig végignyomtam a M&M sorozatot is, egyszóval biztos vásárlója leszek a Heroes V-nek is, Leginkább az beszél belöllem, hogy ne rontsa le semmi a játék jóságát.
  • Zsolo007
    #625
    Jó én verziókat nem vágok, én ezt az osztályozást az SF3as fórumon olvastam
  • robotnyk
    #624
    verziók vannak, nem erős meg gyenge, vagy akármi. azt ami az scctn van, más játéknál már crackkelték, de van ahol ezek kombinálva vannak más védelmekkel, egyéb custom védelmekkel ezért nem bírnak vele
  • Zsolo007
    #623
    Amikhez van crack azok a gyenge SF3mak közé tartoznak....
    A közepes sf3-hoz jó esetben mini-image van és registry buher, rosszabb esetben még CDt is lehúzol meg még egy rakat hülyeség hogy menjen....
    A legerősebb SF3akat pedig nemnagyon sikerült "feltörni"....
  • Thanatos
    #622
    scct?
  • robotnyk
    #621
    reloaded többet tisztán crackelt, csak többnyire késve, vagy amit frissen, azok általában olyanok, hogy gyenge védelemmel sem érdekelné a kutyát sem (kill.switch, 7 sins, superpower)

    amúgy a többivel egyetértek
  • b-type
    #620
    azt amit az S3-al műveltek azt nem hívják törésnek, és nem is kezelik annak.
    ..
    Nem is csodálom ha bárkinek ellenérzései vannak, nekem van 2 S3-as játékom, abból az egyiknél határozottan érezni, hogy visszatartó erő az S3...de hülyeség, mind a kettőn érezni, csak az egyiknél jobban.
    A CRC az egyik, Magyar fejlesztésű játék, egyszerűen nem terjed, nem foglalkoznak vele érdeme szerint.
    A GTR a másik (ezt már 2. alkalommal sikerült megvennem) Szintén nyögve-nyelve készülnek hozzá a modok, Ezt sokan megvették, de nem az S3 miatt.
    Egyszerűen korszerűtlen, és bunkó az S3-as védelem. Nem azért mert nem lehet törni, engem speciel nem érdekel, amit megveszek azokkal ált. hónapokig elvagyok.
    így ki lehet bírni.
    Azért bunkó-tahó védelem, mert egy külön program, amit fel kell raknom, és azért mert ostoba mint fatuskó, új online kóddal szerettem volna felreggelni, de a sötét programja összeakadt azon hogy registry-ben van egy bejegyzés a régi serial/régi online kóddal, fél óráig főzte magát, ami alatt a kurzorom percenként volt hajlandó reagálni, olyan szinten belassította a gépet, majd nekem kellett utánakeresnem és kitörölnöm a régi kódokat, ez ám az a jól megoldott program, ez ám az uninstall.
    Szvsz bunkó favágó program, és mindenekfelett ósdi.
  • Kandurex
    #619
    Az alapjáték feltörve, a warez elérte a célját. Miről habblatyolsz? A crackernek ennyi a lényeg és a játékosoknak is. Azt, hogy általában tovább törik a patch-ket az csak egy kis plussz, de soha nem "kis" nevű játékokat!
  • Dns5000
    #618
    -f +h
  • Dns5000
    #617
    " Mindent feltörnek! És fel is törtek."
    na hol az sf3 crack a pathchez?
  • Kandurex
    #616
    Ki akarja feltörni?
  • Dns5000
    #615
    hmm ugy nez ki nem eleg sokan ha mar minden ubis jatek sfes lessz :(
  • Zsolo007
    #614
    Onnan hogy abban az időben mikor kijött az SH3 én szinte folyamatosan figyeltem a hivatalos/fan fórumokat és nagyon sokan mondták hogy ők igenis visszavitték (és nemhinném hogy hazudtak, nem érdekük) mert nem fogják a pénzükkel támogatni a kiadót ha ilyen módon védekezik....
  • Dns5000
    #613
    ehhe, keressel mar nekem legyszi sh3 cracket akarmelyik patchez
  • Dns5000
    #612
    kulonben van egy beta ebbol de nem probaltam ki mert csak illuzio rombolas lenne
  • Kandurex
    #611
    Mi ez a nagy Starforces mizéria? Mindent feltörnek! És fel is törtek. Az megint más kérdés, hogy ez a játék megéri a pénzét.
  • Dns5000
    #610
    ezt honnan veszed hogy sokan visszavittek a starfoce miatt?
  • Zsolo007
    #609
  • Thanatos
    #608
    nem érted a lényeget..., az aki amugy warezolna és a csoda védelem miatt megveszi töredéke annak mint akik amugy minden gondolkodás nélkül emgvették volna de ezzel a csodával meg se fordula fejükben hogy megvegyék..., arról nem beszélve hogy ha egy gamenek nincs védelme szinte és csak multi van levédve (amit ugye nem tudnak megtörni ha serialos modszer...,vagyis megtudnak csak nincs sok értelme mert a tört szerverek emg se közelitik a nemtörtek minőségét) az olyan reklám egy gamenek mint amit a legjobb marketingosok tudnak csak emgcsinálni és ez még ingyé is van és akik beleszeretnek ugyanugy emgveszik..., mig ha le van védve sokan oda se bagóznak és soha se fogják megvenni... (arról nem is beszélve hogy sokan vannak akik megveszik ha pl lejebb ment az áruk de ha igy levédik ki se probálják nem szeretik meg ergo sohase fogják emgvenni...)
  • robotnyk
    #607
    rövidtávon lehet vele sikert elérni legfeljebb, hosszabb távon nem
    az eat hagyjuk, az más tészte, hiszen a felvásárolt minden olyan franchiset, ami olyanokat is érdekel akiknek fingjuk nincs a szoftverekhez. a sims meg külön kategória...
  • Thanatos
    #606
    de pont hogy igaz mert hiába veszik meg sokan ha kétszer annyian vennék meg esetleg ha nem lenne 8lehet nem pont ugyanazok és ugyanazon okbol de ugye itt a számok számitanak...)
  • Thanatos
    #605
    és nem is fognak ubiról már 1000+1szer bebizonyosodott hogy egyszerüen gőzük sincs semmiről hogy megy a téma a játékiparban..., lásd ea..., kalap fos védelmek mindenhol, le se szarják starforcot és top10 nagy részét úralják folyamatosan...
  • robotnyk
    #604
    ez így ebben a formában azért nem teljesen igaz.
    a nagy címekre megéri még mindig starforcet tenni, azok buknak bele akik kis címekre teszik (pl Soldiers: Heroes of WW2, Xpand Rally)
    a gépet tönkre nem teszi azért, nekem is van két starforceos programom, viszont az a módszer hogy a registryben turkál, telepítget, elég görény módszer, és a csontjai törjenek el annak aki kitalálta, mert sok fejlesztő már többet törődik a másolásvédelemmel, mint a játék programozásával.
  • Zsolo007
    #603
    Hát én így tuti nem veszem meg..

    A starforce fos, ezt tudják a kiadók..tönkrebakja az emberek gépét, és ráadásul mindezt figyelmeztetés nélkül teszi, és utána leirthatatlan....

    Találjanak ki jobbat ne egy olyan védelmet ami tönkrevágja az emberek gépét...

    Ubi el fogja vágni ezzel magát....nem véletlen hogy sok kiadó nem meri felvállalni a starforceot. Ha idő előtt kiderült hogy starforceal megy sokan meg sem veszik....

    Ugyanez volt a silent hunter 3 nál sokan visszavitték mikor otthon kiderült hogy starforce....ubiék nem tanulnak...
  • robotnyk
    #602
    két szempontból baj. egyrészt a trend miatt. a másik jóval nagyobb gáz hogy így a modder közösség sokkal kisebb lesz, szóval azért nem lesz annyi pálya, mint a korábbiakhoz pl.