14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #681
    Pont ezt írom énis. TC nélkül halott lennék.. :D
  • 3P
    #680
    Kicsit off:

    Na igen a Win95-retörténő (vagy még anno a Win 3.11-re) váltást is pont az intéző miatt gyűlöltem. Akkor még kevés hosszú file nevet támogató Norton Commander féle file manager volt. Amikor viszont megláttam a Windows Commander (ma Total Commander) egy csapásra elmúlt minden kínom. Egy beállított TC csodákra képes, nekem ahogy windows elindul, már indul is a TC, én mindent onnan indítok (gombsorával, vagy direkt a file-on enterezve. Az mondjuk egy pech, hogy a több file-os rar fileok esetén vannak hiénbyosságai, de hát ez van, kell még egy 7. rész is... ;)
  • Thanatos
    #679
    olyanja meg miért lenne? winnél a varázsszó a júzer frendlíííség... ebbe meg egy nrmális konzol nem fér bele mert mint tugyuk azt ugyis csak a rnedszergizdág meg a programozok hazsnálják :P (legalábbis ms szerint :P)
  • tomo
    #678
    majd ha lesz a windoznak tisztesseges unix like konzolja. akkor talan erdemes lesz nosztalgiazni. addig maradnak az ikonok es a felmegoldasok.
  • NeoMaN
    #677
    Hát egen. Mi öreg csókák nem élnénk meg nélküle (DOS like), fasza kis intézőbe meg ikonos winrar-ba beletörne a cerkánk... :Ð
  • tomo
    #676
    na ugye, megmondtam :)
  • csari89
    #675
    Jaja
  • Mayday
    #674
    Pedig az jo.
  • hornbali
    #673
    Amúgy én utálom a Total Commandert.
  • hornbali
    #672
    Már megoldottam a problémát. Rájöttem hogy nem tömörített ki mindent.
  • 3P
    #671
    Ja ok, így már értem.
    Én pont emiatt mindifg WinRAR-ral tömörítek...
  • tomo
    #670
    bocs rosszul fogalmaztam, nalam is "kicsomagolta" legalabbis ugy tunt, de valojaban csak egy reszet rakta ki a fileoknak. es ugyanigy inditva fekete kepernyo aztan desktop.

    szal 99% hogy ez a baja.
  • 3P
    #669
    Nálad az lehetett, de neki indítási gondja van, sőt írta is, hogy kicsomagolta...
  • tomo
    #668
    en tudom mi a baja, mivel nalam is ugyanaez volt, a total commander 6.53 nem kepes kicsomagolni, csak a winrar.
  • Shan
    #667
    Hornbalinak, ha jól értelmezem, nem a kicsomagolással van problémája, hanem a futtatással. Próbált meg nem a start.bat-tal, hanem a H5_game.exe-vel indítani! (amúgy nekem még az integrált Intelextemegrapics videóchippel is elindult, igaz, szaggatott rendesen...

    hali
  • tomo
    #666
    ja, van otletem, pl erdemes winrarral (legfrissebbel ) kitomoriteni, ugyanis a total commander pl nem tudja kicsomagolni
  • Mustang2005
    #665
    Kéne jó kis wallpaper!

    SEGÍTSEN VALAKI!
  • hornbali
    #664
    Nekem az a problémám, hogy miután kicsomagoltam és indítani akarom, akkor egy pillanatra bejön a fekete képernyő, aztán visszajön az asztal.

    Valakinek van ötlete hogy miért nem megy?
  • csari89
    #663
    Köszi, megkönnyítetted a dolgomat! HAJRÁ HOMM!!
  • Shan
    #662
    30-40K-val jön, már 40%os...
  • precision
    #661
    hát én pl majdnem megőszültem annyira vártam hogy lelöjjön pedig max sebességgel jött...semmit nem veszítesz vele ha leszeded, de ez még negyedéig sincs kész szal döntsd el te hogy meg akarod e nézni vagy sem
  • Thanatos
    #660
    *leszedni
  • Thanatos
    #659
    hm, van értelme elszedni?
  • Shan
    #658
    Kööösssszz!!!! Végre valami, ami műxik!
  • precision
    #657
    heroes 5 beta torrent link

    van seeder bőven
  • Shan
    #656
    Valaki töltse már fel vhová a demót, mert megőrülök a torrentes szarakodással...
  • Shan
    #655
    Hát erről beszélek, hogy nem tudok!!! Csak invite-ra regelhetek!!!
  • dr Kotász
    #654
    Gyere a Torrentparadise-ra!
  • Shan
    #653
    Nem lehet regelni a torrentparadise-ra, mert zárt körű. Valaki hívjon már meeeeeg, léééécccii! (ezért nem tölti a torrentet -->not authorized<-- problémakör). Mi kell hozzá? Mailcím?
  • 3P
    #652
    Ha rám hallgatsz, akkor már most gyűjtesz. A kikerült alfa demo is isteni volt, de láttunk már azóta olyan shotokat, amik igen csak hangulatosak.
    A játékment inkább a 3-ra hajaz, de bőven tartalmaz újdonságokat.
  • sorted
    #651
    hát nagyok kezdetleges pl bemegyek a mage guild-ba akkor a homm3 mage guildja jön be..de nemrossz a csaták! csak elég régi a béta már
  • csari89
    #650
    Milyen az új rész? Jobb lett a IV.-iknél?? Lécci, írjátok má meg; és akkor uzsgyi, gyűjtök rá!

    Ja: a HOMM 3 király, a IV. az már egészen új, de azért kihagytak egy-két lényt (pl. mantikór...)
  • Zsolo007
    #649
    Én is elnézést kérek....de nézd a jó oldalát, fellendült egy kicsit a topic :)
  • 3P
    #648
    Igazad van. Tényleg elnézést érte.
  • Thanatos
    #647
    má nagyon rég :D sorry érte :/
  • NeoMaN
    #646
    má nagyon offtopikoltok ám....
  • Thanatos
    #645
    ezt hivják optimalizálásnak..., ha már csak egy gépen si valami gixer van akkor az már gondokat okozHAT, namost itt nem egy emberről van szó hanem jópárról de ettől mgé a nagyobb részének jó hogy nincs iylen gondja vele akkor aztán tényleg nagyon bebuknák ezt a védelmet a kiadok még jboban mint msot... :)
  • Thanatos
    #644
    én már vettem újonnan megjelent játékot nem is egyet :)

    és látod ezzel emg is válaszoltad hogy miért lehet iylenre is elveket alkalmazni wareztól függetlenül is..., ha valamiról legálisan se csinálhatok magamnak biztonsági másolatot akkor meg se veszem mert ki tugya mi történhet meg...
  • Zsolo007
    #643
    Hát figyelj erre nem tudok mit mondani, nekem van pár eredeti játékom, SF3as hálistennek egyse....igazából amit sf3 védenek az nem is érdekel(najó van kivétel).

    Én azt mondom amit olvastam külföldi fórumokon. nem kell itt nagy számokra gondolni...az SF3-as eredeti gémek vásárlóinak 15-20%-ánál (és ezek azok amiről tudunk, mert van netjük és írnak fórumokba..kitudja mennyi van még aki nem ír...) jelentkeznek kisebb nagyobb gondok...(pl.: lassaban olvas a Cd/DVD meghajtó, gyakoribb fagyások, lassabb bootolás, és még lehetne sorolni, hogy pontosan milyen problémákat okoz..)
  • 3P
    #642
    Épp most beszélgettem néhány ismerősömmel, akik szintén rendelkeznek több SF3-as EREDETI játékkal és senkinél nem volt semelyikkel gond, max csak újabb VGA driver kellett nekik. Akkor ezek szerint nem csak én vagyok szerencsés, hanem sokan mások is.
    Nem mondom, warez SF3-as gamékkal szívtam én is rendesen, igazából mindegyikkel, így nem vagyok én sem oda az SF3-ért, sőt mint írtam volt korábban utálom mint a Pestist, de azt hogy tönkrecseszi a gépet picit erősnek érzem, s egyre inkább szkeptikus vagyok ezzel szemben.
    Ezzel persze nem hitetlenkedni akarok, csak nem hiszem el, hogy én rettentő szerencsés lennék...