14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • G_ArchAngel #1765
    sok a duma, ki tud időt felgyorsítani?...:P
  • SLICK
    #1764
    ott a pont :)
  • SLICK
    #1763
    "a fűszál végén kefélő hangyák szemmozgását is látni lehessen"

    LOOL :D
  • Acidlich
    #1762
    Azert iden ha minden jol megy lesz par olyan game ami nem csak a grafjaval fog hoditani
  • precision
    #1761
    pontosan...sajnos ez a tendencia
  • SLICK
    #1760
    végülis ma csak annyi a legtöbb játéknál... h vmi ütős grafika és kész meg aztán szórakozz picit a pályákon... ennyi
  • precision
    #1759
    ötletből sosincs hiány...inkább a "legyen ultrabrutál csillivilli, a fűszál végén kefélő hangyák szemmozgását is látni lehessen" típusu grafikai törekvéseket kéne lejjebb szoritani, mert elnyomják a játékélménybe fektetett energiákat
  • Acidlich
    #1758
    Hat igen kezd kiveszni az eredetiseg a jatekokbol, fogynak a jo 5letek...
  • SLICK
    #1757
    nc -.-

    sztem semmi furcsa nincs ebben ha egy idősebb vki gépezik... meg általad elavult játék... hát mit mondjak, talán csak annyit fűznék hozzá h akármiylen gyík grafikája is van a régebbi gamenak, sztem a játékélmény elűzi ezt a gondot... pl én még mindig játszok régi játékokkal, nem azért amiről szól... hanem vmi jó kis története lehetne... és pont így értem a régi gamekben volt vmi jó történet szívesebben eljátszol vel és nem unod meg... pl én a mostani gameket hamar megunom... nem bírok velük játszani pár hónapnál tovább csak ha nagyon unatkozom... de mindegy ízlések és pofonok!!!

    annak idején a HOM&M 3 volt az első PC-s játék amivel játszottam... azóta sztem ugyanolyan jól ellehet szórakozni, elég jó hangulata van... nagyjából enyi saját véleméynem... :)
  • Acidlich
    #1756
    nah mar csak 2 napot kell kibirni valahogy
  • Thanatos
    #1755
    kötve hiszem hogy 22 éves lenne...
  • Kandurex
    #1754
    22 éves fejjel érdekes, hogy még vannak ez irányba előítéletei, azt hittem ezt levetkőzi az ifjúság 18 alatt :/ Vagy itt érik az új korosztály?

    Heroes világ azon kevesek egyike mely tartalommal tudott szolgálni a 90' évek játékosainak,.
  • 3P
    #1753
    Ne legyenek előítéleteid, te is leszel még idősebb!
    A magam bő 30 évével sem érzem "öregnek" magam a számítógép játékokhoz, sőt nem hinném, hogy 10 év múlva másként gondolkodnék...
  • tomo
    #1752
    lehet arra gondolt, hogy a jatek oreg, es tok gaz ilyen regi cuccal nyomulni. bezzeg a doom4 meg a quake 5 az aztan a meno...
  • Rettenthető
    #1751
    Ezt az "öregek játszanak a gépen" problémát én sem értem. Miért, aki öreg, annak már a temetőbe kell készülődni, vagy mi a halál?
  • Shaman
    #1750
    miért baj,ha az idősebbek is játszanak a gépen?

    ezt sose értettem....mi lesz ha ti megöregszetek?
  • Acidlich
    #1749
    Ezen mar meg se lepodom, gamespyon is rengeteg ugymond "oregemberrel" talalkoztam, akik eleg hc nyomjak(na nem mintha en olyan kiba.. fiatal lennek hehe)
  • nyami
    #1748
  • Szabi84
    #1747
    Én kb 5 éve odaadtam egyik ismerősömnek a Heroes 3-at hogy próbálja ki, aztán a faterja is megnézte és azóta ezzel nyomja, néha mikor átmegyek hozzájuk és meglátom, hányingerem támad
  • Thanatos
    #1746
    egészségesnek nem eégszséges, de sajnos egy egy jobb gamenél szükségszerű :P ha nem is a tlejes hc de legalább egy részleges :D
  • SLICK
    #1745
    ehhez csak annyit fűznék hogy: ha vki Hard Core-san nyomja akkor nem lesz ideje a topikkal foglalkoznia :D
  • Kandurex
    #1744
    Szerintem se egészséges a túlzott HC :))
  • precision
    #1743
    meg én is...bár eddig az összes heroest végignyomtam, de vannak nálam hardcore -abb heroes fanok is :)
    bár nem is biztos h egy házigazdának hc heroes fannak kell lennie :)
  • Thanatos
    #1742
    csatlakozom ehez énis :)
  • Shaman
    #1741
    Köce,hogy rám is gondoltál,de én nem lennék házigazdának való,tőlem 1000-szer nagyobb heroes fanok vannak itt akik jobban is értenek hozzá. Én csak amolyan "mezei" heroes fan vagyok :-pp
  • Thanatos
    #1740
    "ha pillanatnyilag jól érzed magad ne izgulj, el fog mulni..." :)))
  • Kandurex
    #1739
    Asszem már el is döntöttem milyen programot fogok használni ezen a héten angol tanuláshoz :)

    De tök jó, hogy most ennyi ami örömöt ad nekem az életbe :(

    Bár a csütörtöki megjelenés nem túl jó: azanap megyek az üvegtigrincre :/ nem lesz idő este nyúzni, másnap se leszek, egy elég tekintélyes bandával fogok este valahol sörözni :/ :(, szombat meg el van zsírozva valami jó pofa éjszakázásba, így leghamarabb sztem én csak vasárnap fogom látni közelebbről a demót :(
  • SLICK
    #1738
    Én úgy gondolkodtam a dolgon, ha kész a FAQ, és annak ellenére vki úgy kérdez be a topikba h nem olvasta el a faq-ot, akkor azt a kommentet egyértelműen törölni kell és semmi reagálást nem nyújtani felé... akármi legyen is belőle (itt vitákra gondolok), de ez az én kemény szigorom :D én nem fáradnék el abban h törölgesek értelmetlen offolásokat... betanítanám a népet... persze nekem tök mindegy h ki a házigazdi meg h ki csinál FAQ-t... ez csak egy tipp volt :)
  • 3P
    #1737
    Az igaság az, hogy szerintem nem kell rá várni 3-4 hetet. Ha lokalizált változat esetleg csúszna is, akkor is bízom benne, hogy az angol változat azonnal kapható lesz. Ugyan nagy pártolója vagyok a honosításoknak (főleg RPG-k és kalandjátékok esetén, eltekintve a kevésbé sikeresebb daraboktól), de a Heroes of Might & Magic esetén nekem az angol legalább annyira, vagy inkább jobban megfelel angolul. Egyszerűen a megszokás miatt...

    Ha valamien ördögi összesküvés folytán se az angol, se a magyar nem jönne itthon nagyjkából az európai megjelenéssel egy időben, akkor vagy megvenném direktbe külföldön, vagy megrendelném.
    Tehát egy szóval a válasz. Nem. A Heroes-sal nem warezolnék, mert meg lehet oldani, hogy eljusson hozzám, hozzánk. Mondom ezt úgy, hogy nagyon nagy rajongó, vagyok, de inkább fanatikus, ezért talán megbocsátható az ilyen hozzáállásom... ;)
  • 3P
    #1736
    Igen én is pont erre gondoltam.
    Természetesen el lehet fogadni, hogy nincs mindenkinek lehetősége megvenni a játékot. (Nem akarok elmenni most abba az irányba, hogy mi szegények vagyunk, nyugat meg...). Szóval ha valaki nem tudja megvenni, az elolvassa a FAQ-t és kész, aki meg nem képes egy FAQ elolvasásra, vagy még csak energiát sem pazarol erre, annak meg ugy is komoly gondjai lesznek egy Heroes of Might & Magic kaliberű játékkal. Nem akartam ezzel senkit megsérteni, sem más játékokat minősíteni.
  • precision
    #1735
    írni kell majd egy FAQ -ot, vkinek házigazda jog, és aki olyat kérdez ami a FAQ -ban le van írva, törölni kell a hozzászólását, szerintem :)
  • Acidlich
    #1734
    Hat igen, jo lenne ha jatekkal kapcsolatos elmenyek szosszeneteivel lenne tele majd a topic, nem pedig a sok kis lamer kerdeseivel a warezverziorol, nekik azt hiszem elore meg lehet inditvanyozni egy qsspofabe-t
    Meg persze van egy olyan erzesem h az igazi fanoknak ott lesz a polcan majd az eredeti...beleertve jomagamat is
  • SLICK
    #1733
    Bízzunk benne nem lesz olyan szpemmelés itt mint az MW topikban...
  • Thanatos
    #1732
    hát festegetni nem kell az ördögöt ellenben emgnézed bármelyik kicsit is népszerübb game topicját sajnos ez a tendencia..., persze midnig van remény hogy hátha majd pont ezt a gamet csk az értelmesebbek fogják játszani de én azért nem reménykednék :(
  • Thanatos
    #1731
    jah meg valaki aki betartatja hogy a sok okostojás el is ovlassa :)
  • Kandurex
    #1730
    Majd kreálunk valamit, az még igen csak odébb van. Nem hiszem, hogy különösebb problémák fognak adódni az open test -el, a full meg még 2 hónap, szóval kár festegetni az ördögöt.

    Meg én is itt leszek az elövetkező időkben, majd talán felveszünk egy házigazdát, ha szükség lesz rá.

    Én nem tudok az lenni, viszont szíves látnák 3P, Thanatos, Precision, Neoman, Rettenthető, Shaman stb. embereket, aztán dobni a levelet a moderátori címre.
  • j0nNyKa
    #1729
    erre kell majd faq
  • Thanatos
    #1728
    ott a pont
    nem baj ha nincs kiüzve 100%ig a varez de ha egyszer már beirta valaki a "megoldást" faszért kell ugyanazt 50szer még megkérdezni 10percen belül :(
  • G_ArchAngel #1727
    a gáz akkor van, ha sokkal előbb jelenik meg a biztonsági másolat, mint a dobozos...
    te várnál még 2-4 hetet, vagy feltelepítenéd a kopasz CD-t?
  • 3P
    #1726
    Hát azért valamiféle fogalmunk már lehet a kiszivárgott alfa verzió után. ;)