14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • 3P
    #1725
    Ha játékról szól akkor ok, de ha majd a full megjelenése után attól lesz hagnos, hogy, "Hogy kell elindítani a biztonsági másolatom?", akkor elég kiábrándító lesz a helyzet, de ezt persze csírájában el lehet folytani...
  • tomo
    #1724
    már csak annyi kell, hogy játszani is lehessen vele...
    ne csak a képeket nézegetni.
    ez az , amirol eddig semmit nem tudunk, hogy mennyire lesz elmeny jatszani vele.
  • Acidlich
    #1723
    Lennenek meg, de most nyugszik a beteg

    Asszem lesz pörgés a topicban nemsokara hehe
  • robotnyk
    #1722
    grafika ott van, hangulat is, már csak annyi kell hogy az AI ne legyen papucsállatka, se csíter, és ne legyen (túl) bugos. ennek egy része még a héten eldől ezekszerint :)
  • j0nNyKa
    #1721
    uj szkrinsatok itt
  • Kandurex
    #1720
    Két nap múlva. Egyéb kérdés?



    [Előre tudja a kérdést]

    A szösz, olyan kis pihécske ami megtalálható a párnán, a takarón, vagy a padlón
  • Acidlich
    #1719
    Mikor lesz mar csütörtök????
  • Kandurex
    #1718
    E hónap
  • G_ArchAngel #1717
    melyik hónapban?:P
  • Kandurex
    #1716
    Kicsit kétkedtem benne, hogy valóban kapunk demót 19. -én, de aztán megnéztem kitől származik a komment a hivatalos fórumon:

    Ubisoft Community Manager

  • j0nNyKa
    #1715
    hat persze hogy az.. :P
  • 3P
    #1714
    Áááá! Hogy mondhatsz ilyet? Az kihagyhatatlan.... :)
  • Thanatos
    #1713
    pontosan, bár én lehet ezt most kihagyom, 18.-án eaw demo :)
  • Kandurex
    #1712
    vagyis demo
  • j0nNyKa
    #1711
    sracok senkit nem is izgat, hogy 19-en open beta ?
  • Rettenthető
    #1710
    Hát nem tudom. Érdekesek a képek. Az az igazság - bár igaz, nem tudom Ti hogy vagytok vele -, de ahogy nézegetem a képeket egyre csak egy dolog jár a fejembe. És ezt tényleg nem azért mondom: de vazzeg jöhetne már!
  • Thanatos
    #1709
    pontosan :)
  • j0nNyKa
    #1708
    mert olyan stilusban irta amirol falramaszik az ember.
  • Cobra.
    #1707
    De kérjél hozzá egy új gépet is, mert ezen max low-on fog menni
  • tomo
    #1706
    milyen pont?
    miert ne kaphatna ajandekot?
  • j0nNyKa
    #1705
    ott a pont :P
  • mosoporr
    #1704
    lol én meg megveszem,mert anyu nem akar már támogatni
  • nfstuning
    #1703
    Én megkapom a HEROES V-öt eredetibe!

    HURRÁ! MAGYARUL!!!!!!

    Nem fogok kábelhuzogatással sz@rakodni, meg hasonló dolgokkal.....
  • mosoporr
    #1702
    a többihet képest a haven vár elmarad,biztos azzal kezdték
  • Thanatos
    #1701
  • SLICK
    #1700
    Ne kínozz, mert minél jobban várom, sztem anál később is tok majd vele játszani :c
  • Szaruman
    #1699
    Alsó a bazi holddal gondolom a necro. Annak is van egy hangulata:) Tetszik:D
  • robotnyk
    #1698
    ez a legfelső nagyon feelinges ^^
  • G_ArchAngel #1697
    Téged bannoltatni kellene, miért kínzol minek? :)))
  • Kandurex
    #1696
    Várak:




  • NeoMaN
    #1695
    mint ahogy a hexa is ki van kapcsolva...
  • robotnyk
    #1694
    kiírja, csak ahogy már írta más is, nem mutatna jól. ez olyan, mint amikor a 2.vhs stratégiákban 2 méterről lövik egymást a tankok. értelmetlen, de csak úgy mutat jól a kép :)
  • 3P
    #1693
    A kiszivárgott alfa verzióban kiírta még a számokat, itt is kiírja majd játékban szerintem, csak a shotokon nem mutatna jól (gondolják ők), s szvsz. kikapcsolták.
  • precision
    #1692
    de ott lesz a szám is, több lény is lehet persze, hülyeség lenne ha egy db lenne :) ha az alphaval játszottál láthattad hogy van megoldva
  • Shaman
    #1691
    Nem teljesen tiszta ez nekem...most az 5-ben már csak 1 típusból 1 lény lehet a hősnél? mert nem látok számokat a lábuk alatt,hogy több lenne belőlük...vagy most már nem így fogják kiírni,hogy mennyi van az adott egységből?
  • Rettenthető
    #1690
    Mire a játék kijön - a képmentésekből - már ismerni fogjuk az összes pályát...
  • Kandurex
    #1689
    Képek, jó éjt.









  • 3P
    #1688
    Jó részt igen, csak 1-2 külföldi fórumon, s hivatlos/félhivatalos fórumon is azt ígérik (vagy találgatják), hogy az eddigi legjobb moddolhatóság lesz a Heroes-ban. Én remélem hogy így lesz, s akkor hosszú-hosszú évekig garantált lesz a program sikere.
  • Rettenthető
    #1687
    Meg lehet azt is nézik mennyire vannak már rágajdulva az emberek, és hányan kezdik el letölteni...
  • Shiwo
    #1686
    akkor meg az embereik megbízhatóságát tesztelik ;-) de 90%-ban akkor is csak reklám..