14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #1845
    annyira komoly hibak nem lehetnek, ha beigertek, hogy hamarosan lesz
  • Cobra.
    #1844
    Csak tudnám minek jelentik be, hogy kiadják a beta-t, ha a fejlesztők azt mondják még nem adják ki, mert van benne több komolyabb hiba.
  • NeoMaN
    #1843
    :((((
  • 3P
    #1842
    Bizzunk benne! Bár 1-2 hét csúszást még kibírnék, ha azzal hibamentes(ebb) lesz a játék. Ennyi év után már belefér, csak jöjjön, és ne csalódjunk benne...
  • Kandurex
    #1841
    Arra nem, elvileg.
  • 3P
    #1840
    Most picit szét estem, hogy visszaolvastam a forumot és elnézegelődtem külföldre is. A rendes megjelenése is csúszik megint egy picit, vagy ez a csúszás most arra nem vonatkozik?
  • j0nNyKa
    #1839
    igazabol ezt en mar postoltam regebben
  • Kandurex
    #1838
    Vagyis nem 7! inkább, szal, hmm...mondjuk jövőhéten valamikor.

    Kár, pedig vártam, hogy legalább ez egy kicsit visszadja a hangulatomat :(

    (mostanában vacakul van)
  • G_ArchAngel #1837
    szóval max 13 nap, mert ugye az még nem "hetek":(
  • Kandurex
    #1836
    We’re sorry to announce that the open beta for Heroes of Might and Magic V will be delayed for a short period. We’re currently working very hard to get the client stable and ready for release and we will announce a new release date shortly, probably in a matter of hours. The beta itself is likely to start in a matter of days, not weeks, so keep checking the website for the latest information.

    Thanks for your patience

    Hát ennyit erről, haza jövök, ez vár :((
  • precision
    #1835
    csessszék meg...
  • 3P
    #1834
    Na haza értem. Ma meló helyen bele sem mertem nézni a fórumba, hogy ne irigykedjek, ahogy ti mennyire dícséritek a játékot. :)
    Na jó, ez csak vicc volt, bármilyen gyengére is sikerült. Szóval ahogy látom nagy még a várakozás. Remélem tényleg kijön egy játszható demo, vagy open beta, persze nem a neve érdekel, csak, hogy játszható legyen.

    Félek, hogy ilyen várakozás esetleg azt fogja eredményezni, hogy nemigen bírják majd a szerverek ezt a terhelést, amit sok kiéhezet Heroes rajongó fog okozni, hogy egyszerre klikkelnek a download gombra.
  • Acidlich
    #1833
    Most mar csak az a kerdes mennyit is jelent nekik a "short period"
    qrvaelet pedig mar ugy beleeltem magam h ma meg heroes5-ozni fogok
  • G_ArchAngel #1832
  • Takezó
    #1831
    passzamarmek, erre var az ember, es atbasszak :C
  • j0nNyKa
    #1830
    We’re sorry to announce that the open beta for Heroes of Might and Magic V will be delayed for a short period. We’re currently working very hard to get the client stable and ready for release and we will announce a new release date shortly, probably in a matter of hours. The beta itself is likely to start in a matter of days, not weeks, so keep checking the website for the latest information.

    Thanks for your patience
  • j0nNyKa
    #1829
    "They will say new release date tomorrow, acording to french site"
  • SLICK
    #1828
    hoppá... elnézést akkor elsiklottam e hír fölött és nem olvastam... elnézést
  • j0nNyKa
    #1827
    ezt igy nem egeszen ertem... ha azt probaltad leirni, hogy nem sokat kell varni... igazabol de, sokat kell varni, mert egy elvileg hivatalos bejelentes szerint elhalasztjak az openbeta kidobasat hatarozatlan idore...
  • SLICK
    #1826
    lol :D

    amúgy szerencsésnek mondhatjuk magunkat h nincs őrült nagy spammelés, mint annakidején az MW topikba :) nem sokat kell verné télleg csak órák kérdése...
  • Rhodeus
    #1825
    Azt hiszem az csak a nevében béta, minden bizonnyal arról a 2004 júniusi "prototype"-ról gondolod hogy bétaverzió, amit már mindenki ismer, és ami -remélhetőleg- messze alulmarad a most várt verziótól.
  • j0nNyKa
    #1824
    te igazabol buta vagy, es igen, az alpha verzio
  • Lysandus
    #1823
    Mi ez a hülyéskedés? Nekem már december eleje óta megvan a béta. Legalábbis én akkor szedtem le. Torrenten már rég kinn volt.
  • j0nNyKa
    #1822
    most a buta kulfoldiek azon lovagolnak, hogy a "francia beta" nem jon ki, es az "angol beta" kijon... istenem, hogy a varakozas milyen mennyisegu butasagot tud kihozni az emberekbol
  • Zenszkij
    #1821
    nekem megvan az a gamestar, de a dvd is, és azon is vannak képek :))
  • j0nNyKa
    #1820
    Translation from www.mightandmagic.com/fr

    Official:

    It was decided to defer the launching of open beta planned for Heroes of Might and Magic V. An official statement on the effective date of launching of this beta will be carried out later on. It was noted that beta could not have provided you a satisfactory vision of the play and, in order to provide you a product of better quality, it was thus decided to defer launching. All the team works now to finish as soon as possible with best possible quality the last adjustments on this open beta. We excuse ourselves for all the hopes born today and which cannot be satisfied. We hope that you will understand that it is for better satisfying you than we had to make this decision. Still all our excuses.
  • Kandurex
    #1819
    Ezt terjesztik a Francia HOMM oldalon, vagyis hírként közölve. Szar ügy. :/
  • Davidus
    #1818
    te lehet^^
  • Mayday
    #1817
    Azt is tuleljuk :)
  • Davidus
    #1816
    nem lesz ma semmi
  • Mayday
    #1815
    Sracok, nem evekrol, csupan orakrol van szo :)
    Turelem! :)
  • Davidus
    #1814
    mi a halálnak igérgetnek ha nem tudják tartani?
  • Davidus
    #1813
    hát ez nevetséges
  • j0nNyKa
    #1812
    hat tenyleg kaosz ami ekorul most van
    most, hogy az oroszok megszalltak a kulfoldi forumokat, semmit nem lehet erteni
  • tomo
    #1811
    umm. azt hittem ez a ubisoft amrikban szekel.
  • Kandurex
    #1810
    Eeeegen, viszont Európában már délután.
  • tomo
    #1809
    a felgyujtas erdekesnek hangzik :)
    lehet hogy az idozonak miatt "csuszik" a kiadas. mivel amrikban meg csak reggel van.
  • Rhodeus
    #1808
    Az a jó pár, mindösszesen 2. Ami igazán újdonság volt benne -legalábbis számomra- az a multiban rejlő új, ghost mód. Ez minden bizonnyal nagyon érdekessé teszi az amúgy unalmas várakozással múló perceket amíg a többi játékos lép.
  • Kandurex
    #1807
    Na, a hivatalos fórumon akkora anália megy, hogy hihetetlen. Megpróbáltam fordítgatni, de van ott kérem mindenféle nemzetiségű :)) Kacsa infók viszont vannak:

    - A német GS kisorsol 1db aktivációs kulcsot a regisztráltak között
    - Csak 20db aktivációs kulcsot osztanak

    Egyesek már felakarják gyújtani a fórumot :DD Általános a lincs hangulat.
  • Kandurex
    #1806
    Megjelent a GameStar -ban egy jó pár oldalas ismertető, képekkel fűszerezve stb. nem akarja véletlenül valaki bescannelni, linkelni, mi meg véletlenül megnéznék.

    Hótvéletlenül

    ...na?