14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #1885
    szia nagy fan

    innen lehet letolteni, de kerlek, ne mondd el senkinek
  • b-type
    #1884
    hahahaaa :DDDD
    Ez brutter volt.
    nate jóég. :D
  • Since
    #1883
    Nyomjatok egy bannt légyszi :)
  • RaZoK
    #1882
    hY !

    nagy fan vagyok, honnan lehet leszedni ??? mármint az 5-öt ?
  • NeoMaN
    #1881
    Én örülök!
    Sztem nem tönkrevágja, hanem új taktikák és a lények újra megtanulására késztet!
  • Atomreaktor
    #1880
    én nem örülök neki. sztem ez tönkrevágja a harcot, de majd mclátjuk... vagy nem tom hogy fogják így kiegyensúlyozottá tenni, de nem lesz eccerű az tutkó.
  • j0nNyKa
    #1879
    The open beta will be multiplayer only, with most game modes and all factions. However, this will NOT be polished : this is a beta and not a demo. The idea is to gather more opinions after the closed beta, which is just not possible to do with a demo, as a demo is basically the final game with no more possible changes.

    tehat minden faj benne lesz, ami nagyon jo... multi gondolom nem okoz senkinek problemat, azt meg nem tudjuk, hogy hotseat lesz-e benne
  • robotnyk
    #1878
    "a talán egyetlen nagyobb jelentőségű újítás is apróságnak tűnik elsőre: arról van szó, hogy a lényeink sebessége mostantól nem azt határozza meg, hogy milyen sorrendben kerül rájuk a lépés sora, hanem azt, hogy milyen sűrűn. ez azt jelenti, hogy míg egy lomha egység sorra kerül, előfordulhat, hogy a gyorsabbak kétszer-háromszor is lépnek; ez meg azt jelenti, hogy teljesen átalaukul az egyes lények értéke, a használható taktikák száma hirtelen megsokszorozódik, a harcok pedig izgalmasabbak lesznek. ezt segíti elő az is, hogy a taktika képzettséget ezentúl minden hős alapból megkapja."

    ők játszottak vele végülis...
  • Shiwo
    #1877
    sztem lesz kezdeményezési sebesség, támadássűrűségi sebesség , és haladási sebesség (hány kockát tud előremenni max)
  • Atomreaktor
    #1876
    no mindegy mert én is inkább megveszem:)

    na ja nyugaton nem megy a fizetés 1/10-e egyszem játékra...:(
  • Shiwo
    #1875
    nem azzal van a gond, hogy drága (tizenxezer lesz gondolom), hanem hogy kevés a fizetés..ha havi 2-300 000-ret keresnék (vagy mégtöbbet), marhára nem érdekelne, hogy 10k-ba kerül...
  • Atomreaktor
    #1874
    "lények sebessége nem azt határozza meg milyen sorrendben, hanem milyen sűrűn támadhatnak." ez tutkó félreértés, ilyet nem raknának bele.
  • b-type
    #1873
    hűha.
    mármint: sebesség->milyen sűrűn támadnak.
    Ha az überlények maradnak a leggyorsabbak, akkor az alaplények még kevesebb teret kapnak a játékban.
    Na meg ha egy überlény képessége az hogy nem támadnak neki vissza, pláne ha gyors is, akkor már csak egy vámpírérintés kell rá. :))
    ...egy körben kétszer támad visszaütés nélkül hpszívással...jól hangzik :D

  • robotnyk
    #1872
    Kandurex sztem a PC Gurura gondoltál, nem a Gamestarra, Guruban 7 oldal van róla. egyenlőre nem olvastam végig, de az már biztos, hogy a változó méretű csatateret kivágták, mert nem vált be, állandó 8*10es lesz a mérete.

    amit én nem tudtam, hogy a lények sebessége nem azt határozza meg milyen sorrendben, hanem milyen sűrűn támadhatnak.

    multiban lesz egyfajta szellem mód, szellemlovagokkal. felderíthetjük a pályát, elfoglalhatjuk a kincseket védő lényeket, hogy amikor a másik játékos megtámadja, mi irányítsuk majd ellene ezeket a lényeket (kikapcsolható).
    lesz duel mode, ekkor csak a 2 hőst lehet kiválasztani, és csak a csatát kell lejátszani.
  • Ranger23
    #1871
    Mikor adják ki nálunk?
  • Cobra.
    #1870
    Ufo:aftershockot is 8e-rért adják a kezdetektől fogva, szóval van remény itt is egy kedvezőbb árfekvésre (bár itt nagyobb a kiadó, biztos a név miatt többet akar kaszálni a játékkal). Amíg 10e alatt meg lehet venni, addig nincs gond.
  • Thanatos
    #1869
    énis bevallom de még midnig a kutyát sem érdekli mo..., tölünk nyugatabbra ez nem egy nagy érvágás szinte senkinekse..., és gondolod hogy +100magyarért nem fogják ennyivel olcsobban adni seholse mert még az adminisztráció is többe lenne nekik :P bele kell törödni sajnos :/
  • Since
    #1868
    Van benne igazság :)
  • Mayday
    #1867
    Hidd el, meg itt a topicbol is eleg sokan meg fogjuk venni, akkor is, ha torttel is lehet multizni. Es meg csak meg sem varjuk, hogy a ket kiegeszitojevel egyutt legyen mondjuk 3-4 eHUF, mint most a H4, hanem megjeleneskor mar ott vagyunk boltnyitasra a cdgalaxisban, vagy akarhol :D
  • Since
    #1866
    Nekem csak pár eredeti játékom van főleg a blizzardtól mivel általában mutliban szoktam játszani és ott van cd key ellenőrzés :-)
  • G_ArchAngel #1865
    de ugye, Te is bevallod: ha olcsóbb lenne az eredeti, akkor több dobozos játék lenne a polcodon...

    nekem max 10-12 eredeti (vásárolt) játékom van (HoMM 3, 4, NwN, BG 1-2, IWD 1-2, Dio2... csupa cRPG vagy fantasy), de ha egy új játék 5-7e lenne, akkor többet is megvennék...

    emléxem, hogy a Baldur's Gate 35 dodo volt az USA-ban, mikor itt 14.990.-
  • Thanatos
    #1864
    sokan...., ne a magyarokból indulj ki...
  • Since
    #1863
    Most gondoljátok el ha nem kell feltétlenül eredeti cd key akkor ki fogja megvenni? Őszintén...
  • G_ArchAngel #1862
    ettől függetlenül kijöhetne egy SP demo, aztán 1 hónap múlva a MP...
  • Kandurex
    #1861
    Ladder jól hangzik!
  • Since
    #1860
    Igen de elméletileg lesznek versenyek és lesz ladder ha jól hallottam...Na most ha lesz ilyen szolgáltatás akkor valahol rögzítenie kell az adatokat ahhoz meg kell minimum egy login server. Majd elválik idővel csak elég kevés információt adtak ez ügyben
  • Atomreaktor
    #1859
    nem tom de ha direct ip-be nyomjuk ott nem ellenőrizheti
  • b-type
    #1858
    off:
    jaja, de a fogadás szempontjából rizikósabb. :)
    on:
  • Since
    #1857
    Szerintem aki multiban is szeretne játszani ezzel a csodálatos játékkal az tuti hogy megveszi eredetiben...Bár az a probléma hogy pontosan nemtudunk semmit hogy a julti mi alapján fog működni. Lesz egy login server ami ellenőrzi a cd kulcsot? Nemtudom megmondom őszintén :) Valaki aki tud erről információt felvilágosíthatna köszi :)
  • j0nNyKa
    #1856
    az se rossz hozzaallas :D
  • G_ArchAngel #1855
    ezért kell női teniszt nézni:)))
    hihetetlen, hogy a szláv nemzetek mennyi jó bőrt kitenyésztenek teniszezés céljára...:)
  • b-type
    #1854
    pont azért :)
    verziószámot emelnek, ilyesmi.
    Sztem a játékfejlesztők tisztában vannak annyira a játék állapotával, hogy nincs benne 1hetes csúszásrizikó, viszont a játék levédése az nem tölük függ.
    De most nem a tutit mondtam, csupán azt amire én tippelek.
    (detto jó reggelt, visszaaludtam a Roddick meccsen :D )
  • Kandurex
    #1853
    Miért is? Az SF már kiforrott védelem.

    (Jó reggelt)
  • b-type
    #1852
    Sztem nem a játékkal van a gond, én a védelemre tippelnék.
    több játék csúszott már biztonsági okok miatt.
  • Shiwo
    #1851
    biztos volt má de állatul néz ki :P



    már a kinézete miatt nem lesz kedvem upgradelni :)
  • kene84
    #1850
    Mindennek eljön egyszer az ideje, és ez esetben is így lesz! :-)
  • Kandurex
    #1849
    Kár :( jó nap lehetett volna :/ no megyek fekszek, jóccakát.
  • 3P
    #1848
    Na nem is a módszerrel értek egyet. Szerintem ez azon ritka pillanatok egyike lehet, amikor a marketing szokás szerint elhamarkodottan ígért, s a fejlesztés pillanatnyi állapota ezt még nem támasztotta alá. S ebben most talán az a ritkaság, hogy mégsem adtak ki így egy félkész, vagy majdnem kész anyagot.
    Persze lehet, hogy tévedek, de az open béta is azt sugallja nekem, hogy nem akarnak kiadni egy olyan stuffot majd full-ban, ami hibákat és esetleg alapos melléfogásokat rejt magában.
    Természetesen innetől már alapjaiban nem változik meg a játék, de az esetleges bugok még eltűntethetőek, illetve némi kiegyensúlyozás még bele férhet a fullig. Mindegy én töretlen mód reménykedek.
  • Rhodeus
    #1847
    Egyetértek, de akkor ne húzzák el az orrunk előtt a mézes madzagot. Mondják azt, hogy lesz open béta, lesz játék akkor, amikor úgy ítéljük meg, hogy megfelelő állapotba kerültek. V. csinálják azt mint a blizzard, v. tartsák be az adott szavukat.
  • 3P
    #1846
    Szerintem láttatlanban ne ítéljünk, s pálcát végképp ne törjünk felettük! Inkább várjunk picit többet, s ne attól legyen hangos a topic, hogy mennyire bugos a játék, miközben imádkozva várhatnánk a patch-ek garmadát, hogy végre élvezzük is a játékot. Sajnos nem egy nagy projektet ronotott el a kapkodás, a Heroes ne jusson erre a sorsra!