14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kaleb222
    #1925
    Gépigényről lehet tudni valamit?
    Az alphával játszottam de az képregény volt (AMD2000, 512 ram ATI 9200SE).
  • j0nNyKa
    #1924
    at the end.. legyel mar kreativ :]
  • Takezó
    #1923
    hm? o.0 end a the end?
  • j0nNyKa
    #1922
    "About the beta, it will probably end a the end of February.

    it only will be possible to play MP, so, there is no AI, only PvP."
  • Davidus
    #1921
    closed betat is 2x halasztották szal ne éljétek bele magatokat:P
  • modoshawan
    #1920
    Ha minden igaz holnap végzem a vizsgaidőszakkal. Belevetem magam a Heroes világába... jupppííííí

  • G_ArchAngel #1919
    én, de legalább nem leszek itthon mert vinni kell az autókat kötelezőre, így gyorsabban fog telni az idő...
  • Since
    #1918
    Ki várja a holnapot? :)
  • modoshawan
    #1917
    Én eddig csak a Heroes 3 at, meg az Imperium Galactica 2 -t vettem meg eredetiben.
    Ebben az esetben az open betaáról alkotott véleményem fog dönteni. Ha igényes a cucc ill. várható az igényes lesz teljes változat akkor tuti, hogy az eredeti doboz figyel majd a polcomon.
  • NeoMaN
    #1916
    #1886
  • 3P
    #1915
    Igen.
  • Thanatos
    #1914
    ismét egy jó hozzáállást halhatunk, grat érte :)
  • Szabi84
    #1913
    Hát ha nem indul sehogy sem a warez akkor kénytelen leszek megvenni! Tényleg itthon magyarul jelenik meg?
  • Thanatos
    #1912
    és aki nem annak se jelent gondot sf3..., nc..., el kéne már felejteni hogy az sf3 a mumus...
  • G_ArchAngel #1911
    Azért vagy egyedül vele, mert a HC többség eredetiben venné meg...
  • Szabi84
    #1910
    Ennek nem örülök.Lehet egyedül vagyok ezzel.
  • Thanatos
    #1909
    és?
  • Szabi84
    #1908
    Starforce védelem lesz rajta.
  • b-type
    #1907
    Lehet hogy így lesz..de reménykedem hogy meglepnek vmi új (és jól müködő) megoldással.
  • 3P
    #1906
    Persze nem is neked szántam, amit írtam, csak leírtam az ijjászok, valamint a lassú egységek egyik hátul ütőjét.

    Az NPC sárkányokat továbbra sem tudom értelmezni pontosan, csak sejtésem van.
    Azaz ténylegesen a H3:AB-ben megjelent szupersárkányok jönnek vissza, de szerintem attól lesznek NPC-k, hogy küldetést teljesítve csatlakoznak hozzánk, azaz valamit pl. el kell nekik hozni (pl. 500 higany?), s utánna már vásárolhatunk belőle. Ha így lesz akkor ez nem lesz azért egetverő újdonság, hiszen a H3-ban is volt ilyen (inkább ilyesmi). Ha mást forralnak, azt kiváncsían várom, ha ez lesz, akkor sem csalódom, mert nagy kihívás sokszor ideje korán megszerezni pl. agy extra sárkány fészket.
  • NeoMaN
    #1905
    Ja, ezé írom....
  • G_ArchAngel #1904
    szerintem nem, pedig jó lenne...
  • modoshawan
    #1903
    Hali! Még sosem próbáltam, de lehet keverni a hot seat módot, az online multiplay móddal. 3- an vagyunk két egymástól messzi városban, s csak kettőnknek van otthon nete.
  • Rhodeus
    #1902
    Szerintem épp ebben, az egyensúly megteremtésében segít(het) az openbéta.
  • Atomreaktor
    #1901
    és szerinted ki tudják ezt majd egyensúlyozni a várak között? mert az egyensúly már eddig is problémás volt, mi lesz akkor most? azt te is elismerheted, hogy így sokkal nehezebb dolguk lesz a készítőknek, hogy egyensúlyban maradjon a dolog.
  • b-type
    #1900
    Sztem más sem 'rohangászik' lassú egységgel, max eleinte :), óriási hátrány ha kevés a lépésszám.
    Ami itt igazából az újdonság az mégis a Sárkánydolog, ..npc Sárkányok...csak tudnám mire gondolt ezzel pontosan..
    Mert se a H3-ban se más HoMM játékban nem büvőltél el sárkányt, de én még diplomáciával sem vásároltam meg a pártolását soha.
    Kristály, azúr és egyéb Sárkányról pláne nem beszélve.
    Itt vmi frankó dolog lappang sztem..
    mert ok a charm jó dolog tud lenni néha, de pénzt már ritkán költöttem arra hogy mellémálljon az ellen seregéből pár alap-közép szintű lény...akkor inkább bedaráltam xp-nek. :)
  • 3P
    #1899
    Érdekes sorok, de 1-2 apróság eszembe jut. Legalább is, ha jól értelmezem.
    1. A szellem tényleg szellemes ötlet. :)
    2. A szupi sárkányok viszont nem újjítás, mert már a H3 kiegészítőjében azaz az Armageddon's Blade is voltak (Faerie Dragon, Rust Dragon, Crystal Dragon, Azure Dragon). Persze jó ötlet, hogy ismét lesz. Nincs is jobb, mikor csupa Azure Dragon-nal nyomulunk ;).
    3. Taktika hasonlóan működik a 3. részhez képest (végre), azzal az újjítással, hogy ki lehet hagyni egységeket belőle, pl a lassú ijjászt. Jó ötlet, csak kérdés, hogy menniyre használható? Azért kérdés szvsz., mert amikor már jóval erősebb egységeink vannak, akkor az ijjászok, illetve az egyéb lassú egységek csak hátráltatnak. Azaz én ezeket ki szoktam dobálni a seregből, hogy ne fogják vissza a csapat mozgását a térképen, persze lehet más másfelfogásban játszik.

    Na mindegy, hétfőig még vágjuk a centiket, majd csak meglátjuk a "császárt új ruhában" ;).
  • G_ArchAngel #1898
    régen ezt a S.T.A.L.K.E.R.-nél éreztem, és az most hol is van?
  • 3P
    #1897
    Dehogynem! :D
  • NeoMaN
    #1896
    Ja, jól hangzik.

    Nem akarok vészmadár lenni, de itt mostmár annyi minden klappol, hogy az félelmetes/gyanús.
    Ennyire nem lehet jó semmi... :)))
  • b-type
    #1895
    hűha...ez az egész nagyon érdekesen hangzik, első nekifutásra tetszik amit olvastam.
    A szellemcucc a multiban nagyon jó ötlet, bár remélem a lépésszáma le lesz korlátozva keményen, és külső lénytermelő épületre nem tud rámenni, egy bánya elvesztése is bosszantó a FoW alatt a H4-ben, de ahoz nem is kell nagyon sokat pöcsölnöm a körömben hogy ott álldogálva körönként lenyúlja mondjuk a térkép túloldalán lévő sárkánytermelő helyemet,...akár egy sárkány elvesztése is nagy bánat...főleg ha ilyen brutterek lesznek a külsőből nyerhetők.

    Egyébként ez most érdekesen hangzik...a külsőlénytermelő helyekből nyerhető sárkányok lesznek erősebbek, vagy ami jobban hangzik, a térképen csatangoló semleges lények? ...mert akkor a diplomácia, charm..nagy hangsúlyt kap.

    Nagyon jól hangzik amit írnak, tökre belelkesültem, kicsit lekonyúltam amikor arra gondoltam hogy visszalépnek a H3-ra, mert az azt jelenti hogy nincs új ötlet csak új grafika,...meg már sokmindent megkedveltem a H4-ből is.
    De ez most nagyon feldobott.
  • Rettenthető
    #1894
    Nem tom mindenki olvassa-e heroes.hardwired.hu fórumát. Nos, aki nem, annak álljon itt egy pár infó - amely azon túl, hogy az ottani fórumból van copy-zva, a PC Guruban jelent meg:


    "A legjobb poén a szellem mód. Ez CSAK multiban kapcsolható be opcionálisan. Ekkor, amíg a társak lépnek, mi a szellemsíkon kalandozhatunk. A szellemsíkon felfogadhatunk szellemlovagot, akit irányíthatunk, aki harcol, fejlődik úgy, mint az igazi. A szellemlovag megszállhat szörnycsoportokat, ami nem lesz a mienk, de ha az ellenfél megtámadja a szörnyet, mi irányíthatjuk őket. A bányákból szellemjárta bányát csinálhat, megátkozhatja az ellenséges valódi hősöket (lelassulnak, -morál, -varázspont, stb...), infót gyűjthetnek, ilyesmi. Így, ha sokáig pepecsel az ellenfél, mi annál többet tudunk lépkedni a szellemsíkon, annál erősebb lesz a szellemlovagunk, és annál többet szívathatjuk az ellenfelet...

    Állítólag, ha nagyon bejön a játékosoknak, a kiegészítőben beépítik ezt is az egyjátékos módba is...

    Van egy új multi-móka is, amit Dual Mode-nak neveznek, és ami nem más, mint két játékos rövid (10-15 perc) összecsapása egy nagy csatában, kiegyensúlyozott, és előre bekalibrált seregekkel, amolyan mortal combat szerű körítéssel...

    A játék producere szerint nem csak egy nagy sereggel lehet multi meccset nyerni, hanem számtalan taktika vezethet győzelemre. Majd meglássuk...

    Ami a lényeg: a sárkányok, amiket a várban (Dungeon) lehet felfogadni, csak pici, kezdők az igazi, félisteni, NPC sárkányokhoz képest!!! Úgyhogy aki temette őket, most fellélegezhet: lesznek sárkányok, nagyok, erősek, gonoszok, és milyen jó lesz, ha csatlakoznak hozzánk..."


    Ez szintén az adott fórumból, de nem tom, hogy a PC Guruból-e:

    "A Tactics a H5 esetében azt fogja jelenteni, hogy a hősöknél levő seregek a csata előtt átrendezhetők, esetleg bizonyos seregek kihagyhatók a csatából. Tehát megtehetjük azt pl., hogy gyors seregek ellen használhatatlan íjjászokat partvonalra tesszük a csata idejére. Ezt ugye eddig is csináltuk, csak kellett hozzá egy másik hős."
  • Kandurex
    #1893
    Na ja.
  • 3P
    #1892
    Reménykedjünk akkor az új dátumban.
  • Davidus
    #1891
    The open beta will start this Monday at 6PM UK time.
  • Kandurex
    #1890
  • dr Kotász
    #1889
    Nagyobb, mint egy tv?
  • 3P
    #1888
    Egyetértek vele, sőt az alpha is már ilyen szisztémával ment, s nem tűnt az olyan "rossznak"... ;)
  • NeoMaN
    #1887
  • NeoMaN
    #1886
    Na egy kis info:
    Húsvét körül lesz itthon elvileg, 2 változatban.
    1.- Magyar nyelvű alap -> 8-10 ezer körül
    2.- Angol nyelvű Collector's Edition /nemtom mi lesz benne/-> 11-13 ezer körül
    ( az árak kalkulációk természetesen :P )