14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #1965
    Bitos hogy így lesz, sőt sztem max pár ezer júzert (vagy annyit sem) bír el a szerver, szal...
  • Since
    #1964
    Szerintem kell majd valami regisztráció mivel ellenőrizni fogja a cd kulcsot vagy valamit, mivel egy login serverre fogsz belépni (mint a closed bétánál). Gondolom majd írnak róla infót hogy hol lehet reggelni esetleg. Ha nem így van javítsatok ki!
  • Since
    #1963
    Hmmm ez egy jó kérdés...Nemtudom megmondom őszintén :)
  • Sheltem
    #1962
    Gyerekek gondolom ezerszer elhangzott már a dolog én mégis megkérdem(előre is bocs).
    A ma megjelenő betateszt verzióval én mint mezei paraszt is ki tudom próbálni?

    Ha jól olvasom csak multi lesz tehát a multi részre vonatkozik a kérdés.
    Vagy kell esetleg valami regisztráció ?
  • Mayday
    #1961
    Hot Seat?
  • tomo
    #1960
    helyi halon jatszhatsz magad ellen :) arra még jo lesz.
    ha lesz
  • Since
    #1959
    Miért? Az a lényeg hogy állandó internetkapcsolat kell hozzá...Nem lesz az openben se tutorial se single player mód.
  • Since
    #1958
    Hoops sry kétszer ment el kicsit fáradt vagyok mégegyszer sry :D
  • Since
    #1957
    Igen csak multi
  • G_ArchAngel #1956
    ööö...
    ez elkerülte a figyelmem - akkor én ezt miért is várom?

    inkább már nem is várom...:(
  • Since
    #1955
    Igen csak multi
  • Mayday
    #1954
    A Beta csak multi lesz???
  • j0nNyKa
    #1953
    a celkozonseg a h3fanok kozossege, ez egyertelmu (ugyanis az allitasoddal ellentetben vannak infok, amik ezt igazoljak)
    a multirol sokmindent lehet tudni, like ghost mode, ismet csak olvasni kene
    ugy tunik jatszhato lesz multiban, de ez az open betaban kiderul, hisz az only-multi lesz

    en azt mondom ne legyen igazad a pesszimizmusoddal, es kapjunk keszhez 1 igazan jo jatekot
  • Adler
    #1952
    hello
    kezd kicsit nevetségessé válni ez az "őrület", olyan mintha húznák a mézes madzagot, igaz még senki nem tudja, mi lesz a végén.
    Én nagyon kiváncsi vagyok, hogy a biturbo garfikai tartalom mellett ill. mögött lesz e valódi tartalom, ami miatt még - esetleg - évek múltán is játszik vele az ember.
    Sose szóltak az infók arról, hogy milyen célközönségnek is készül ez a játék,s tulajdonképpen nem igazán lehet tudni semmit a multiról sem, hogy játszható és fogyasztható lesz e multiban mint a H3 vagy teljesen alkalmatlan, mint a H4.

    Lords online
    akinek van kedve még a H3 hoz az nézzen be, csak magyarok vagyunk.

  • Davidus
    #1951
    2600mhz-en?:P
  • GothiK Aesh
    #1950
    Ne a halasztástól féljeetk hanem attól hogy kinek lesz nyitva a bétateszt :)
  • Thanatos
    #1949
    + a halasztás? :DDD
  • Takezó
    #1948
    18 óra és 8 perc még ^^
  • SLICK
    #1947
    nem azt mondo mh nem tudnám letölteni hanem azt h nagyon megterhelné a pénztárcámat ezért nem töltögetek...
  • j0nNyKa
    #1946
    erdekes, nekem 3200-es is alig alig birja mondjuk 2600on, sot, olyan dolgok, amik nagyon igenybe veszik (like wow) le is fagynak...
  • nyami
    #1945
    1 nap alatt több mint 5 gigát tudsz letölteni
  • SLICK
    #1944
    a netem nem bírja :D
    ISDN-em van és csak 64 Kb/sec-os, percdíjas tehát nem érdemes letöltenem :c
    a géppel valszeg nem lesz gond, de sztem kellene egy jobb hűtő a procimra mert csak 1800al megy, és az nem létezik h egy AMD Sempron 3000+ csak ennyit bírjon...
  • j0nNyKa
    #1943
    nem birja a gep ?
  • SLICK
    #1942
    én foglakozom majd a fórummal, mert max a teljes game megjelénse után 1 héttel tom tolni a gamet... :c
  • j0nNyKa
    #1941
    hat remeljuk, hogy nem kell a forummal foglalkozunk, mert lesz jobb dolgunk :D
  • G_ArchAngel #1940
    vagy mindenki azzal fog:)))
  • j0nNyKa
    #1939
    hat szerintem este 7ig nem lesz mirol beszelni, utana meg senki nem a forummal fog foglalkozni :D
  • dark prince 14
    #1938
    Holnap remélem nem lesz ekkora pangás
  • Thanatos
    #1937
  • GothiK Aesh
    #1936
    etherlords2
    és a


    heroes 5

    sztem nagy a hasonloság, bár nemcsoda hisz midnkettö a nival interaktiv szüleménye
    de ha már olyan jo lesz mint az etherlords akkor már jó
  • G_ArchAngel #1935
    Melyik héten?:)
  • Kandurex
    #1934
    Hétfőn jön
  • Davidus
    #1933
    Ha a battle.net mintájára lesz megcsinálva a multi ingame chatszobákkal meg ladderrel akkor itt világvége lesz:P
  • j0nNyKa
    #1932
    hehe ez teny.. meglatjuk :P
  • G_ArchAngel #1931
    Te is írtad: elvileg...

    már ezen a héten is megjelent egyszer: elvileg:)
  • j0nNyKa
    #1930
    hajra
  • G_ArchAngel #1929
    na, erre befizetek...
  • j0nNyKa
    #1928
    helyi ido szerint este 7kor open beta -elvileg-
  • precision
    #1927
    mi lesz holnap?
  • Takezó
    #1926
    jogos