14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #2045
    ez most jöt ki?vagy ez ami tavaly is volt?
  • Davidus
    #2044
    tedd fel a kérdéseket este válaszolok:P
  • j0nNyKa
    #2043
    egyebkent te most igy mirol beszelsz ? a gamerol annyi info van hogy nem gyozzuk oket olvasni... jahogy igen, olvasas nelkul nem fog a fejedbe szallni az info
  • j0nNyKa
    #2042
    jo azert az agyunk a helyen maradhat.
  • GothiK Aesh
    #2041
    engem nem az zavar hogy várni kell 3 napot hanem az, hogy a gameröl nincs különösebb info városok lények mapok stb :(
  • b-type
    #2040
    legalább lesznek infók.
  • NeoMaN
    #2039
    Hát akkor b**ák szá***a a mocs*** ku**** éd**** ****jukat B+!!!!!!
  • GothiK Aesh
    #2038
    Annyira éreztem :)
  • Takezó
    #2037
    tokjo
  • G_ArchAngel #2036
    Azért a fórumot böngészve megosztotta ez a húzás az embereket - főleg az oroszokat:)))
  • Kandurex
    #2035
    A béta immáron elérhető, előfizetők tölthetik.
  • j0nNyKa
    #2034
    par perc.. a semmiig :[
  • G_ArchAngel #2033
    Mi ez a halotti csend?:)
    Temetjük a Reményt?
  • Acidlich
    #2032
    ok tudomasul vettem lol
  • Thanatos
    #2031
    csütörtöki ugyanaz mint a msotani csak késletetve... :)
  • Thanatos
    #2030
    innen nem egyenlő a nagytöbségel maik főleg nyugatról jönnek..., moi-n iylennek soha nem elsz sikere de nem is ránk találták ezt ki..., tudomásul kéne már venni hogy magyarország iylen szempontoknál valahol az utolso hely környékén van figyelembe véve afganisztán és malájzia között...
  • j0nNyKa
    #2029
    nem, nem tartalmaz singlet
  • 3P
    #2028
    Nem értem ezt a pánik hangulatot. Ha csütörtöktől ingyenes béta lesz, akkor minek izgulni? Csak nem lesz adig világ vége, hogy ne tudnánk várni...

    A csütörtöki egyébként tartalmaz majd Single-t is? Én arra vagyok leginkább kiváncsi, azaz, hogy milyen lett gépi intelligencia benne, az meg single-ből látszik leginkább. Ha az sem tartalmaz single-t, akkor meg várok a full-ig, az sincs már kibírhatatlan messzeségbe. Írom mindezt úgy, hogy a Heroes sorozat nálam az abszolút kedvenc... Szóval türelem! ;)
  • Acidlich
    #2027
    Innen biztos sokan fejvesztve szaladnak majd elofizetni:)
    sztem a legtobben ugyis azon a velemenyen vannak, ha mar eddig kibirtuk h5 nelkul, akkor mar ezt a kis hatralevo idot a megjelenesig szinten elviseljuk valahogy.(az ubisoft meg el mehet a joqrva...ba)
  • Davidus
    #2026
    "These are the open beta sysreq.
    The final game sysreq will be much more like minimum => recommended."
  • Kandurex
    #2025
    Engem így nem érdekel, már csak azért se mert szarrá van tépve az idegrendszerem. Viszont aki előfizetővé válik 3 napra :)), az majd képezzen + infózzon!
  • Thanatos
    #2024
    marketignben ez a fő léyneg hogy nem korrekt :D
    ha eleve közlik ezt akkor midnenki ugy van vele hogy vár még 3napot és leszarja, de igy meg amikor már midnenkinek fezsültek az idegei és bedobják ezt néhány embernek csak elpattan és rohannak befizenti fileplanet előfizura :) legalábbis biztos erre apellálnak és szerintem be is jön nekik sajnos :/
  • Thanatos
    #2023
    oks sorry, akkor én tévedtem :)
    amugy az iylen szvsz a kisebbség globális szinvonalon igy nekik mindenképp megéri ... (amugy énis veled értek egyett de ez nekik nem sok vizet zavar... :/)
  • Since
    #2022
    Erre kiváncsi leszek hogy lesz e 26.án ebből valami..Bár nemértem az egész marketinget mert az elejétől kezdve kellett volna mondani hogy az első három nap az fileplaneteseknek lesz. Szóval ezt a részét nemértem. Ebből a szempontól kiszúrás a többiekkel szemben...Ha múlthéten írtak volna erről infot hogy fileplanettel lesz csak elérhető az első három nap akkor azt mondom hogy korrekt. De így...
  • Thanatos
    #2021
    pontosan...
    mongyuk addig letölteni se nagyon lehet máshol mert nagy odlalak nem rakhatják ki, a többiek meg azért nem warezolják ki mert nincs értelme..., de csütörötkön akkor kijön a többi letöltő odlalon is szvsz...
  • Rettenthető
    #2020
    Őőőő... Miben is tévedtem?
    Ezt magamról állítottam.
  • Davidus
    #2019
    vagy a fileplanet kirakja a free serverekre
  • robotnyk
    #2018
    nem fizetős az open beta, hanem fileplanet exkluzív. rengeteg ilyen játék volt, wow az elején, dawn of war is például...
  • Davidus
    #2017
    lehet benne valami mert úgyis csak az elvakult fanatikusok fizetnek érte:P ők meg úgyis megveszik majd a játékot szal őket nem lehet elijeszteni:D
  • Since
    #2016
    Magyarul 26.án meg kiraknak a hivatalos oldalra egy ingyenes regisztrációt?
  • Thanatos
    #2015
    igen :(
  • Thanatos
    #2014
    és kapnak egy nagy kalap pénzt fileplanettől...
    amugy emg akit anyira felbazsnak hogy még fizet is érte az nekik csak jó aki meg aztmondjahogy akkor kivár 3 napot azt meg nem baszták fel és ottvannak ahol votlak...
    iylen akciókkal szvsz jóval kevesebb embert vesztenek (ha egyáltalán vesztenek majd a fullhoz kéepst pl) mint amenyi pénzt kaszálnak fileplanettől...
    másrészt emg ezis picit marketing hogy mindenki legyen oda meg vissza érte hogy mikorjönmár mikorjönmár..., etc :P nem hiába szoktak pl infokat is visszatartani, meg tologatni demo dátumokat..., ezek 90% marketing és ahoz nagyobb cégeknél meg értenek általában :)
  • Thanatos
    #2013
    nah pontosan az ilyenekre apellálnak... :DDDD
  • Thanatos
    #2012
    ált a gamespy/filepalnet kombós bétát főleg keyeseknél preferálják... :) néha van ugyan sima is de az percek alatt elterjed, viszont ahol keyes az openbeta az majdnem tuti hogy eleint eonly fileplanet és társai :P
  • Thanatos
    #2011
    tévedsz..., egy két ember igy van de az igazn nagy fanatikusoknak meg ugy meg yez hogy minnel jobban huzzák annál jobban ráizgul azt kis mákkal ha szar lesz már akkor is megveszik :DDD leglaábbis erre apellálnak szerintem :P hogy ez kiknél jönb e máskérdés, bár nyugaton tuti müxik mert különben nem csinálnák ezt minden 2. gameel :PP
  • Thanatos
    #2010
    pontosan..., és nem votlám erre példa hanem ilyen béták ugy 50-60% igy jön ma már ki ha nem több :/
  • Since
    #2009
    Hmmm magyarul a cdkeyt adja a fileplanet?
  • Davidus
    #2008
    azt nem értem hogy ez miért jó az ubinak... csak felbasznak egy csomó embert
  • Thanatos
    #2007
    nem a bétáért kérnek pénzt hanem a gamespy/fileplanet előfizetésért..., azt ők meg kötnek egy szerződést hogy csak és kizárólag náluk lehet kint a cucc... :P
  • Davidus
    #2006
    csütörtöktől ingyenes