14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • b-type
    #2125
    Az 1giga memo sztem kell neki tutter.
  • Takezó
    #2124
    akkor add azt a linket .... -.-
  • b-type
    #2123
    Az az igazság hogy annyira qva jól néz ki az egész, hogy most hirtelen nem találok fogást rajta...majd talán játék közben,
    de ha ez kinézet párosul legalább az eddig megismert (és kiismert) játékélménnyel
    akkor én olyan elégedett leszek hogy vagy 1évig folyamatosan vigyorgok majd.
    Stabil legyen, és a játékélménnyel nem legyen probléma,..ha ez megvan akkor még egy kis gépfejlesztés belefér.
  • Flamaster #2122
    Üdv.
    Nem a banner linkről töltöttem le a Beta-t, de gondolom, ugyanaz szerezhettem be mint a fenti link.
    Ez az egyetlen játék amit állandóan elővehetek.Mást nem is szoktam játszani.
    Grafika fejlődött jócskán, de sajna ezzel együtt a gépigény is.
    Brutálisan lassan olvasta be a harcokat,lassu a grafika, akadozik, és a swap-el is nagyok a gondok(mint a 4esben).
    AMD Athlon 2500+/512Mb Ram-on lett kipróbálva.
    Ezen élvezhetetlen volt sajnos.
    Ma kipróbálom a saját konfigomom is.
  • j0nNyKa
    #2121
    mellesleg nemtom hogy vagytok vele, szerencsetlen academy eleg csunyacskara sikeredett, de a titan tamadasa... argh isten
  • j0nNyKa
    #2120
    nos igen, penz beszel.. :P
  • Mayday
    #2119
    Egyszeruen kaprazatos!
  • Thanatos
    #2118
    akarod modnani tuti belerakják a kiebe..., ámrha van eszük... :P
  • Takezó
    #2117
    akadni fog, attól tartok :|
  • b-type
    #2116
    huh, nem gyenge.
    főleg az első.
  • j0nNyKa
    #2115
    erdekes az a lila lepesmutato... egyebkent szep
  • NeoMaN
    #2114
    By Hardwired:






    Légyszi tegyen be képeket aki játszik vele, sztem mindenkit érdekel!
  • j0nNyKa
    #2113
    hagyjuk mar abba a picsogast amiatt hogy lehet hogy nem lesz single... ez ipari baromsag, ilyet senki nem allitott, egyszeruen open betaban nincs ai, es kesz... hivatalos infok vannak arrol, hogy 6 kampany lesz (ugye mind a 6 fajnak 1), illetve csilliardnyi skirmish map... egy dolgot nem tudni meg, hogy mi a helyzet a mapeditorral, de mivel van eszuk, szerintem tuti belerakjak
  • Magic Boy
    #2112
    Ha ott lessz a nefizetős is akkor minden rendben!
  • Mayday
    #2111
    Mar most is van, a fejlecben, de az ugye meg csak elofizetos. Sztem ott lesz a "nemelofizetos" is. (Ha nem ugyanaz.)
  • Magic Boy
    #2110
    Majd légyszives dobj egy linket amikorm lehet tölteni!
  • Mayday
    #2109
    Betat most meg csak a fileplaneten regisztralt (penzes) tagok tolthetik 3 napon keresztul. Csutortokon megnyilik a kapu a tobbiek elott is :)
  • Magic Boy
    #2108
    Remélem is!
    A hivatalos oldalon nemigazodok el(szar az Angol-om),hogy kell letölteni a béta-t?
  • Davidus
    #2107
    nem
  • Davidus
    #2106
    igen
  • Magic Boy
    #2105
    Ugye nem csak online lehet majd vele játszani?
  • Since
    #2104
    Aki játszik a bétával írhatna egy két infót még. Engem pl. az érdekel hogy vannak channelek illetve chatszobák?
  • Newfronter
    #2103
    Szerintem ők a bétára értették, nem a fullra.
  • Shaman
    #2102
    én nem tom miért félnek páran,hogy nem lesz single,skirmish ...

    azé valamit lássunk be a Heroes alapból single player gamma. 10000%,hogy ezt nem fogják kihagyni belőle. Egy körökre osztott játékot sosem lehet csak multiként eladni,mert 10-ed annyian vennék meg,hisz a fene akar "malmozni" míg lép a másik....
  • G_ArchAngel #2101
    jó lenne, ha a "LOTR: Bridge of Kahazad Dum" színtű zenák lennének benne, arra szívesen aprítanám a Káosz seregeit:)))
  • Kandurex
    #2100
    Akkor nincs olyan, hogy csak gép ellen skirmish módba?
  • Rettenthető
    #2099
    "ti. a ghost mod megöli a multit, elég nagy baromság, hogy egy "szellem" felderiti a pályát."

    Nem tom mennyit játszottál a H3-mal multiban, de a jelek alapján nem sokat.
    Amíg a másik lép, addig Te malmozol, vagy mi a halált csinálsz?
    Így legalább majd egyik sem fog annyit pöcsölni, mert tudja, hogy közben a másik sem tétlen.
  • Adler
    #2098
    jonnyika:szoktam olvasni, képzeld el
    a ghost modrol is tudok, ezért kérdeztem rá a korosztályra, de gondolom nem vágtad mindjárt.
    ti. a ghost mod megöli a multit, elég nagy baromság, hogy egy "szellem" felderiti a pályát.

    20fps? könyörgöm, ez nem stratégiai játék?

    na ezért vagyok pesszimista, utoljára COD ban néztem az fps-t.
  • Thanatos
    #2097
    tudom..., énse vagaoky ám hülyecsak azért mert elgépeltem :)
  • Davidus
    #2096
    Az interface meg még nagyon fapados. Ajánlom nekik hogy keményen gyúrjanak rá.
  • Davidus
    #2095
    az a hősök a játékra utal aminek Heroes a címe:)
  • Davidus
    #2094
    ja és a grafika büntet:) Harc közben az animációk idegesítőek de ki lehet őket kapcsolni.
  • Davidus
    #2093
    az eleje lemaradt de favágó fordításban kb ennyi:
    régen a heroes büntetett és ha eljön az idő újra büntetni fog:)
    és ez a Haven city zenéje:P
    feltöltöttem az egészet

    Amúgy a beta full horror. Nálam a hangok meg a zene random megőrülnek + a 20 fps se jön be annyira 6600gt mellett. Mondjuk ezek miatt nem kell sírni mert ez beta...
    Az már idegesítőbb hogy egy menet se tart tovább 2 percnél mert az emberkék szépen kilépkednek:P
  • modoshawan
    #2092
    Naggyon coool a zene...
    Próbálok ráérezni a játék hangulatára. Jól keverik a dinamikus részeket a lassú betétekkel... Ügyes
  • Thanatos
    #2091
    once uppon the time for the heroes
    nem? magyarul voltegyszer a hősok korszaka vagy valami iylesmi, tényleg nehezen érthető :DDDD
  • Thanatos
    #2090
    nekem különösen a nemértemes részek tetszenek :D
  • Davidus
    #2089
    komolyan mondom nem hiszem el ezt a zenét:D aki nagyon figyel az elkaphatja a szöveget...
    heroes everywhere (nemértem)again
    once (nemértem) the time for the heroes
    heroes everywhere
    when the time has come to rise again
    heroes everywhere (nemértem) again

  • Davidus
    #2088
    Haven sziti zene részlet
  • mucsácsó
    #2087
    na oké, egykét shotot azért elfogadunk^^
  • Lacc
    #2086
    No, kipróbáltam egy gyors játék erejéig, aztán még lesz ebből több menet :)

    Különösebb változások nincsenek szvsz, hacsaknem a grafika mert az veszettjól néz ki. A városok hangulatosak, a design rendben van, de ez mondják már lejött a képekből is. Kár, hogy csak multi van benne, úgyhogy rögtön beledobnak a mélyvízbe, legalábbis én úgy éreztem, mert már jónéhány éve nem toltam heroest...

    De az első pár körben bénázás után gyorsan rá lehet érezni, a térképmászka ugyanaz, az ember elfoglalgat ezt-azt, kincsgyűjtés stb., mint régen. Harcban nagyon jól jön, hogy van a képernyő alján egy frankó queue, ott mutatja szép nagy ikonnal, hogy mikor ki fog lépni, lehet erre építeni. A hős is tud közvetlenül támadni, nem csak varázslatok útján (mondjuk lehet, hogy mindez nem újdonság, de nekem az :P).

    Zene is rendben van, bár itt nem nagyon hallottam olyan lehengerlő számokat a városokban, mint az előző részekben, de lehet, hogy ez csak a bétának tudható be. Hangulatos kis game összességében, bár így, 3d-be áttéve a dolgot mondig olyan érzésem volt -eddig-, hogy kicsit mintha egyszerűsödött is volna az egész, de lehet hogy ez majd elmúlik.