14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • G_ArchAngel #2205
    ezt miért kellett???
    lázas vagyok, feküdnöm kellene, erre itt számolom vissza a letöltést...:)
  • Adler
    #2204
    a kódhoz beirtam:
    heroes5
    de szerintem beirhatsz bármit
  • Adler
    #2203
    szia
    mire gondolsz?
    erre a bazi nagy képre, nem tudom:(
  • j0nNyKa
    #2202
    ezt csak en nem szurom, hogy hogy csinaltad ?
  • Rettenthető
    #2201
    Thanatos!

    Én csak az ötletet vetettem fel, a név és a pass mind1, csak az itteni multizni vágyó fórumozók jó lenne, ha tudnák, hogy mikor, hol, esetleg kik vannak/lesznek... stb.
    Nekem olyan halál mindegy, hogy a név és a pass mi, lényeg, hogy rövid legyen - ne kelljen már idejönnöm, hogy copy-paste-zam a nevet és a kódot...


    Adler!

    Részemről semmi harag.
  • Adler
    #2200
    nem szólok, felmarkolom a dohányt és Cubába megyek:)

    moderátor törölje ezt a 2 bazi nagy képet, mit képzelek!
  • McW
    #2199
    Aha, odáig én is eljutottam, de ha tudsz egy működő "activation code"-ot, hogy elindíts, lécci szólj!
  • nyami
    #2198
    :o
  • Adler
    #2197


  • Kandurex
    #2196
    Elég rémes, ami itt megy. :((

    No mindegy, de legalább megnéztem az underworld 2 -őt, az legalább tetszett.

    By by
  • Adler
    #2195
    "Amúgy arra lennék kíváncsi ezzel a szellem lovaggal kapcsolatban, hogy vajh, ha több játkos van, akkor az hogy meg mint megy? Vagy egymást nem látják? És ha ugyanabba a monsztába akarnak beleköltözni, akkor mi a retek lesz?"

    igen ez jogos, arról nem is beszélve olvasva a nem túl tetszetős gamestar cikket,amiben azt irják, hogy harcolhatnak is egymás ellen, csak az a kérdés mikor??

    "Tényleg? Wow. Taníts még mester!"
    minek, ha eddig nem sikerült mindent megtudnod egy 1999-ben kiadott játékról......

    "Ehhez pedig külön gratulálok. Remélem összefutunk majd a neten és ha más nem, a lépési időmmel megöllek :D - mert ugye nálad inaktív lesz a szellem lovag :-)
    Akkor majd talán megérted miről beszélek..."

    rendben, a h3 ban is inaktiv:) türelmes vagyok, csaj nem értem minek szellemezni, ha közben játszol, de mind1, fussunk össze, én elárultam, hol vagyok megtalálható, Rólad nem sok mindent lehet tudni, ebben a támában, padawan:)


    remélem nincs harag, csak nálam megállt az idő a H3 nál, s a H4 bukása óta eléggé szkeptikus vagyok ez ügyben, s nem szeretném, ha ez lenne a nagy hűhó, semmiért
  • Thanatos
    #2194
    a név meg apass ne legyen ugyan az mert ezt még a 10éves amcsi hülyegyerekek is kiprobálnák alapból..., de egy homm5hu pl simán jó és életbe nem találják ki az okostojások se :D
  • Rettenthető
    #2193
    "erre nem reflektálnák, hiszen nem ismerjük egymást, lehet kicsit többet, mint Te:)"

    Gratulálok! Ügyes vagy! Nyertél!

    "a h2 ben csak sötét volt a képernyő,amikor a másik lépett, a h3 ban már lehetett görgetni"

    Tényleg? Wow. Taníts még mester!

    "itt meg közben játszik az unatkozó player, nehogy anyuci 10éves kisgyereke megunja a a játékot, igaz, hogy közben megöli a játékélményt, de kit érdekel.
    "


    Ehhez pedig külön gratulálok. Remélem összefutunk majd a neten és ha más nem, a lépési időmmel megöllek :D - mert ugye nálad inaktív lesz a szellem lovag :-)
    Akkor majd talán megérted miről beszélek...


    Amúgy arra lennék kíváncsi ezzel a szellem lovaggal kapcsolatban, hogy vajh, ha több játkos van, akkor az hogy meg mint megy? Vagy egymást nem látják? És ha ugyanabba a monsztába akarnak beleköltözni, akkor mi a retek lesz?

    Bár még nem tudom milyen keretek között zajlik és azt sem, hogy egy játékon belül hányan lehetnek a btea-ban max, de amikor kijön a játék, akkor csinálni kell egy sg.hu game-t sg.hu pass-szal (ha lehet) és mindenkinek oda kell tömörülni... És ott mindenki kedvére csámcsoghat a játékon.
  • Davidus
    #2192
    az csak 756 mega
  • 3P
    #2191
    Ezzel egyet értek én is. Asszem megvárom most már a valódi fullt. A milliónyi képből sok mindent láttam, s amit még nem az maradjon már meglepi. Amiért kíváncsi lettem volna a single-re, az a mesterséges intelligencia, de nem siránkzok már ezen tovább. Szóval várom a fullt. :)
  • Kandurex
    #2190
    Láttam mit írt Scythe, de ezt is érdemes át olvasgatni
  • Atomreaktor
    #2189
    idézet, nem tom honnan:
    "No, kipróbáltam egy gyors játék erejéig, aztán még lesz ebből több menet :)

    Különösebb változások nincsenek szvsz, hacsaknem a grafika mert az veszettjól néz ki. A városok hangulatosak, a design rendben van, de ez mondják már lejött a képekből is. Kár, hogy csak multi van benne, úgyhogy rögtön beledobnak a mélyvízbe, legalábbis én úgy éreztem, mert már jónéhány éve nem toltam heroest...

    De az első pár körben bénázás után gyorsan rá lehet érezni, a térképmászka ugyanaz, az ember elfoglalgat ezt-azt, kincsgyűjtés stb., mint régen. Harcban nagyon jól jön, hogy van a képernyő alján egy frankó queue, ott mutatja szép nagy ikonnal, hogy mikor ki fog lépni, lehet erre építeni. A hős is tud közvetlenül támadni, nem csak varázslatok útján (mondjuk lehet, hogy mindez nem újdonság, de nekem az :P).

    Zene is rendben van, bár itt nem nagyon hallottam olyan lehengerlő számokat a városokban, mint az előző részekben, de lehet, hogy ez csak a bétának tudható be. Hangulatos kis game összességében, bár így, 3d-be áttéve a dolgot mondig olyan érzésem volt -eddig-, hogy kicsit mintha egyszerűsödött is volna az egész, de lehet hogy ez majd elmúlik."
  • robotnyk
    #2188
    azért, mert a kiegyensúlyozáson dolgoznak, és bugfixeken, ami multiban oldható meg leginkább. dow beta is multi volt, plusz egy tutorial, és a blitzkireg 2 is
  • Kandurex
    #2187
    Egyébként nem tudom, hogy mennyire figyelitek a külhoni fórumokat, de általános az elkeseredett fennhang. Értetlenül állnak, vagy ülnek a rajongók, hogy miért adnak ki egy alapvetően single player játékot multinak? Csupa negatív jelző és kritika. Szerintem is ostobaság volt elindítani egyáltalán a beta testet. Vagy ha már mindenképpen akkor egy skirmish missió erejéig, mondjuk három választható fajjal.
    Tulajdonképpen én csütörtökön nem a játékot, hanem a grafikát fogom leellenőrizni, a többi egyszerűen nem érdekel, mondjuk ilyen alapon meg elég lett volna egy rolling demo is.

    Pár topik cím a hivatalos fórumról:

    So you think homm v SUX!

    Beta Feedback

    És pár hozzászólás:

    Im honestly very disapointed in the beta, many of the bottens doesnt even work in the menu, the options is horrorble, doesnt allow you to change any setting ingame, youre stuck with 4 HMM5 beta test tags all over the place so some of your creatures have you no idea of how is handeling in the fights, also no testers seem to know how to start a game, and its often started just by luck, when both players click on everything on the screen. the chat funktion ingame is way out of place, and you have to write small sentences to make your co-tester see what your writing, because if you write more than 30 words the ends cuts off. i know its a beta but atleast let us be able to test the game

    vagy:

    So, I downloaded the beta, still a bit miffed that I can't test the part of the game I am actually interested in purchasing, the single player game/campaigns...

    The reason? Well, it's exactly what I expected. MP HOMM is MIND-Numbing!!!! Why on earth, after all these years, has no one figured out that simultaneous turns is the only way to go? If someone goes long on a turn, they are allowed to finish with a 1 or 2 min timer. Currently, calling this "testing" is a joke. We play for 1 hour and get, perhaps, 8-12 turns. 1/2 or more of your time if you have a very slow, or indecisive opponent(s) is spent doing absolutely NOTHING waiting for a little bar to crawl and stop, crawl and stop forever. This is then followed by 2 more bars doing the very same thing with lots of pissing and moaning passing by in the chat about "zzzz..., yawn, omg this takes too long, etc".

    This game was meant to played against a computer opponent who takes their turn in seconds, not minutes (and minutes and minutes). Limiting turns to 1-3 mins is also assinine because you simply rush through stuff instead of managing your realm like you should while discovering new toys, fighting battles, etc.

    Then of course, there is the crazy server instability that makes me play the same 8 turns over and over again at the same point on the map. MP HOMM, bad idea. Hotseat or LAN at BEST so you can tell the person in the room with you to hurry the hell up, but unless they add in simultaneous turns with slight overlap, then MP HOMM is as useless and boring as ever and destined to failure, or simply to those writing term papers and want to take 10 minute breaks between writing sessions to play their turn.
  • Kandurex
    #2186
    Aki már játszott vele, (Davidus, Scythe), nézzenek már rá erre a linkre, és egyeztessék, hogy nektek is ez van meg?! Előre thx.
  • akyyy
    #2185
    képeket plz, hog ynézz ki meg áhh !!!
  • Since
    #2184
    Ha jól tudom itt valaki játszik már a bétával, esetleg ő megtudná mondani hogy jó e az install vagy tévedek? Azt hiszem Lacc az vagy kicsoda
  • Takezó
    #2183
    bocs, csütörtökön
  • Since
    #2182
    Holnap?
  • Takezó
    #2181
    hat valszeg ugyanaz... vagy lehet nem, es lehet mar preloadolni, de kódot csak holnap adnak
  • Since
    #2180
    Nemtudunk semmit. Lehet ugyanaz, kehet nem... Ki tudja? Kéne egy olyan ember aki megmondja hogy érdemes e letölteni vagy sem
  • mucsácsó
    #2179
    halljátok, de ez a beta az ubi serveren tök ugyanaz, amit egyesek tegnap a FilePlanetről szedtek? vagy ez más már? a kód miatt kérdezem, amit ott az elején kér...
  • Szabi84
    #2178
    Its a beginning of a beautiful friendship!
  • Since
    #2177
    igen vagy csak szórakozik valaki és megakar minket etetni ezzel az installal :)
  • Takezó
    #2176
    hat jah, sztem csuttol lehet regizi penz nelkul is es majd az kell.. vagy nemtom
  • Since
    #2175
    Nincs, de szerintem nem oda kell beírni a cd kulcsot :) Ez ilyen jelszó lehet szerintem vagy valami ilyesmi. Aztán bízzunk benne hogy tévedek legalább ne kelljen a letöltéssel cseszekedni csütörtökön.
  • Takezó
    #2174
    mét, cd-kulcsod van? :ð
  • Since
    #2173
    Hmmmm szerintem nem ide kell a cd kulcs de azért letöltöm hátha...
  • Takezó
    #2172
    duplakatt, es enni
  • Takezó
    #2171
    semeddig... pill és rakok képt
  • Since
    #2170
    Tulajdonképpen meddig tudsz elmenni vele? Kér cd keyt vagy valami hasonlót? Tudod installálni?
  • Takezó
    #2169
    nemtom, h jó lesz-e nekünk, csak bízhatunk benne:ð
  • j0nNyKa
    #2168
    de ez a klient jo lesz nekunk csutortokon ugye? csakhogy akkor mar nem kell ujra letolteni
  • Rhodeus
    #2167
    Ebből most nem sokat értettem.
    Akkor ne is töltsük? V. éremes letölteni, mert csütörtökön lesz hozzá ez a "passphrase"?
  • robotnyk
    #2166
    homm5_press? :D