14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Thanatos
    #2245
    te meg hogy képzeled hogy az ő tulajdonukat le akarod warezolni..., nc... :) ami nem jön ki hivatalosan is inygenesen addig az meg az ő tulajdunuk és igen, pont igy képzelik...
  • GothiK Aesh
    #2244
    igazábol nemtom mit kell ezt bonyolitani ha a gam,e feltelepitödött a gépre azt nem védik meg csillagerövel, egy átlagos programozo leműti a gamet onnan
    Jah és a hearoes 4 illetve a legends of heroes szintén 3DO kreálmány...25 éve vagyoka világon de a legnagyobb bukás és ocsmányság amit valaha láttam.
  • Adler
    #2243
    h3- h4 nél lényeges különbség, hogy az előbbi játszható és élvezthető volt multiban, még a h4 nem.

    valóban csütörtököt mondtam, a starforce al is:)

    mi van, ha az én eredeti példányomat, az asszony gépére szeretném felrakni,akkor is kapok hardware key-t?
  • GothiK Aesh
    #2242
    ahgyjátok már ezt abba, igen is jó multiba föleg hotseatbe, mikor elnyomsz egy kört és közbe beszélgecc msn en haverral nincs extra kötöttség mégis jétákélmény, kár hogy elfogják abszni ezta ahearoest is mert nem olyan jo kis taktika élmény mitn a 3 ba
  • Kandurex
    #2241
    Mert ez a játék nem multiplayer játék, csak egyes kiadók és fejlesztők nem képesek ezt belátni.
  • juppjupp
    #2240
    Háát...én most jáccottam vele néhány kört vmi belga emberrel. Elsőre elég kuszának tűnt, ne legyen igazam, de lehet a szépségre ráment a heroes feeling, legalábbis nekem semmi ilyesmi jött be. Mármint a feeling..
  • Rettenthető
    #2239
    A Starforce-szal kapcsolatban nekem csak annyi fentartásom van, hogy nekem legálban lesz meg a játék, attól én még lehet szopok vele, mint ahogy jónényan szoptak vele az UFO: Aftershock kapcsán is - hiába volt meg nekik legálban.
    És ez nem merült ki ennyiben, hanem a patch sem ment fel, vagy ha mégis, akkor utánna nem indult a gém... kicsit félek ettől a szar védelmi rendszertől. Nade reméljük a legjobbakat.
  • G_ArchAngel #2238
    hacsak, nem a pénzeseket védte az SF, és annyi lesz a különbség, hogy a public bétából ezt kiveszik...
  • j0nNyKa
    #2237
    koc
  • G_ArchAngel #2236
    igen
  • j0nNyKa
    #2235
    tehat visszaterve az 5hoz, eljutok addig, hogy feltelepitem, ugye inditasnal jon a starforces kepernyo, ezzel majd akkor tudok vmit kezdeni, ha csutortokon kodhoz jutok ?
  • Syry
    #2234
    *felhuztak
  • Syry
    #2233
    a kiegek is marhajó a 4-hez, bár engem állatira feltuttak huzni,hogy kissé tulságosan erős, uj lények kerültek be... nemmintha a SoD-be nelett vna...:) Meg ugyebár az wgymást erősitő tárgyak.
  • Syry
    #2232
    Nem tettem különbséget a két játék közt:)
    Mindkettő iszonyatosan jó, ugyanazon sorozat, ugyanazon gyrtó... de velejében is mások! Kellett valamit ujitani; ezlett belőle... nemtudhatták,hogy nemlesz oan sikere,mint a HoMM3-nak. Mindenesetre hozzáse nyultam volna, ha a Team17 mintájára rókabőrözték volta, mint a Worms-sorozatot... (bár azis kurvajó:))
  • Acidlich
    #2231
    "szintén izlés kérdése, de a H3 egységei nekem grafikai megvalósításban jobban tetszenek." - teljes mertekben egyetertek, mint ahogy barmelyik joizlesu heroesrajongo. A h4 grafja max a map reszen esetleg a varban ment el, ugy ahogy(ott is csak 1280ban volt szepnek mondhato), ami viszont a csataban tortenik, az egyszeruen botrany, soha nem is ertettem h engedhettek ki a jatekot ilyen animaciokkal...naposcsibere hajazo fonix, van damme-ot megszegyenito rugassal tamado satyr, o-labu, csipoficamos sarkanyok, kalapjaba visszaugro koboldok valami ordenare hanggal alafestve...soroljam meg? asszem mindenki tudja mirol beszelek. Persze meg a varazslatokat kisero effektekrol is lehetne odakat irni, de asszem eleg annyi h meg a joval korabban kiadott 3 reszben is sokkal elvezhetobbek voltak. Na de hogy valami jot is irjak a 4rol, megkockaztatom azt a kijelentest h a jatekmenet az egesz jo lett, tele franko ujitasokkal, bar sztem kicsit konnyure sikerult(a kampanyok mindenkepp), es a balance a magiatipusok kozott sem volt a toppon, itt legfokepp arra a par ubertap spellkombora gondolva amivel magasszintu lenyek szazait egy legyintessel megsemmisithettuk(sacrifice+hypnotize, bar ezt asszem utso kieggel gyogyitottak)
  • b-type
    #2230
    hmmm...ezt akár banner-be is lehetne rakni :) Teljesen mögésorakozom.
    Ami még nekem tetszett, az a ward-ok használata, mert bár protection volt a H3-ban, az csupán az adott varázslatfajta ellen védett, míg a H4-ben megvannak az 'örök' ellentétek és azok ward-jai, varázslat és sebzésvédelemmel is.
    Meg persze vannak különbségek, de ez csak úgy eszembe jutott, kicsit feleslegesen, mivel amit leírtál azzal úgy értek egyet ahogy van.
  • McW
    #2229
    Ha már itt tartunk, hogy "H3 vs H4", szvsz a negyedik rész nagyságrendekkel jobb volt az előzőnél! A pozitívumait ezerszer leírták már előttem, úgyhogy nem mennék bele, viszont egy nagy hiba mindenképp említésre méltó, amit kezdetektől fogva nem értettem a fejlesztők részéről: egységek upgrade hiánya...
  • 3P
    #2228
    Ismét felélénkült a "H3 vs H4" vita. Úgy látszik, hogy ez már örökzöld... :)
    Szerintem nem létezik válasz, hogy melyik a jobb, csupán arra létezik válasz, hogy az egyén melyiket kedveli jobban, vagy melyik nem jött be neki. Én a melyiket kedveli jobban csoportba tartozom. Összességében a kedvencem a mai napig a H3, de a H4 is nagy kedvencem. Az meg hogy visszafejlődés lenne kijelenthető (szvz. :) ), hogy nem igaz. Számos újjítás, értsd fejlődés van benne, hogy csak néhányat soroljak fel:
    - skill kombó
    - megjelent a varázskönyv az egységek kezében (nekem a H4 legszimpatikusabb újjítása, remélem az 5. részre is megmarad).
    - átgondoltabb lett szvsz. a mágia, igaz a kiegyensúlyozása nagyon nem sikerült. Talán az ordel és a life kiemelkedik a többi közül, s még a death is rendkívül ütős, de a chaos és főleg a nature felejthető. Mégis ez nekem előre lépésnek tünt, igaz a mágia szerintem eddig részről-részre átgondoltabb lett.
    - nekem a vár harc is ötletesebb lett, hiszen komoly stratégizálási lehetőség volt az egységeim elhelyezése, persze ez is izlés kérdése.
    - a karaván használata is ésszerű újjításnak tűnik, mindenképpen pörgősebbé tette a játékot.
    - logikus lépés volt, hogy a hős mellett az egységeknek is megjelent a napi lépés száma, azaz nem lehetett a H4-ben kiszállítási útvonalakat kiépíteni. A H3-ban az egység lépés száma csak a csapat maximális lépés számást befolyásolta, igaz ez szerencsére a H4-ben is megmaradt.

    Hát ezek után lassan kérdés lehetne, hogy mitől is tetszik jobban összességében a H3, mint a H4, talán csak 1-2 villanás, ami a H4-ben nem jött be nekem, de ugye ezek is izlés kérdése:
    - az örök vita azaz az aktív hős szerepeltetése. Nekem illúzió romboló, amikor egy hőssel önmagában 30-40, vagy több fekete sárkányt ütök le. Ok, hogy hős, de ez számomra már félisten. Mitöbb a hősök mellett pont az ilyen arányok miatt hamar feleslegessé vállnak az egységek ritka kivételtől eltekintve.
    - szintén izlés kérdése, de a H3 egységei nekem grafikai megvalósításban jobban tetszenek.
    Persze volna még 1-2 dolog, de felesleges írogatni, hiszen ez egyénenként más és más, pusztán azt akartam leírni, hogy nem visszafejlődés, csupán más koncepció alapján készült, sőt meg merném kockáztatni, hogy több szempont alapján inkább előre mutató előrelépéséket tartalmaz... ;)
  • Takezó
    #2227
    inkabb csak az elvarasoknak nem felelt meg sztem a homm4... ha a homm3 helyett ezt dobták volna ki, akkro viszont tuti ezt imádtam volna:)
  • Magic Boy
    #2226
    Igazatok van ez csak az én véleményem volt!
    szerintem túl meseszerü volt a HOMM4!
  • Syry
    #2225
    nembánok vele felelötlenül, van jópár aradeti CD-m, pont az ien védelmek miatt:)
    még másoltat se kellett soha ujrairni,pedig a Red Alert már igazán elkophatna:)
  • Rettenthető
    #2224
    Azé sztm, ha folyamatosan 24 órában játszol a játékkal, akkor sem hiszem, hogy elkopik 1 év alatt. Sztm, Te hamarabb elkopnál. És mire elkopik, már nem teljes árú lesz a gém. Az már más kérdés, ha valaki mostohán bánik a CD-ivel, akkor hamarabb tönkre megy.


    Adler csütörtököt mondott, a nagy várakozásban meghibásodott :-) - bocs
  • Syry
    #2223
    Tuttommal minden eredeti CD-mről készithetek egy, és csak egy legális másolatot. De eza szerencsétlen CD-védelem nem engedi. Haaz eredeti CD meg elkopik, akkor vehecc ujjat... azmeg nem olcsó...:(
  • Syry
    #2222
    Szerda :)
  • Adler
    #2221
    sajnos nekem sem, hiába lépek kapcsolatba a starforce al, egyenlőre semmi:(
    mondjuk lamer módon nem is értem, hogy megy......product key, hardware key?
    ez utóbbi, mármint a hardware az én tulajdonom, hogy képzelik, na mindegy......

    valami csak lesz, csütörtök van.....
  • Newfronter
    #2220
    Ja ez természetes. És a legfőbb gond az hogy nincs a legújabb védelemre ellenszer egyenlőre. Tehát a mostani álláspont szerint nem lesz warez verziója, csak az az egy lehetőség van, hogy elmész a boltba és megveszed. (DE mint mondtam EGYENLŐRE!)
  • Syry
    #2219
    yaya...
  • Syry
    #2218
    hát szerintem a képek és videók "tapasztalatából" az 5 legalább anyirra másabb a 4-hez képest,mint a 4 a 3-hoz:)
    (jajne... ezis Starforce-os?:( )
  • b-type
    #2217
    Visszafejlődés szerinted.
    Ez mindenképpen egyéni megítélés kérdése, és ezzel kijár neki az 'szvsz'.
    Egyáltalán nem rossz a H4, ..más mint a H3, de nem rosszabb.

  • G_ArchAngel #2216
    egyáltalán nem visszafejlődés, csak sokaknak nem jött be az ilyen mértékű változás...
  • Magic Boy
    #2215
    A H3 után a H4 tényleg visszafejlődés volt,de a h5-röl jó dolgokat hallani!
    Gamestar,PCDome,stb...!
  • Thanatos
    #2214
    hát a gépei mindenképpen jók...
  • precision
    #2213
    tényleg jó, nem csak eszméletlenül gyönyörű
  • Barty007
    #2212
    és jo a játék megéri letölteni ? mert a 4 el sokat játszottam meg ennek is tetszenek a gépei de jo tényleg vagy csak látszat?
  • Thanatos
    #2211
    meg csak beta
  • Thanatos
    #2210
    okés azt emg támogatom, csak megjegyeztem :P mert pl ezzel én ugyvagyok ha nem full egyértelmü a név/pass és valaki még ugyis kitalálja annak lehet van annyi esze hogy megérdemli hogy bejöhessen :D
  • Barty007
    #2209
    Hi ALL!
    Ez a game mar megjelent rendesen vagy meg csak beta van ?
  • G_ArchAngel #2208
    Azt hittem Adler mindent tud:)
    amúgy holnap hánykor várható?

    remélem csak a letöltés utolsó fázisában adja meg a StarForce kulcsot...:(
  • Newfronter
    #2207
    Hát ezt mi is szeretnénk tudni.
  • G_ArchAngel #2206
    a starforce activation-t hogy kerülhetem meg?
    vagy mit kellene beírnom?